Opinie o Vesbo Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Vesbo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vesbo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vesbo Poland Sp. z o.o. w Łódź

ktoś taki

Atmosfera na firmie to żart, kilku pracowników bardzo w porządku, reszta niekoniecznie. Wieczne donoszenie na siebie i gadanie za plecami. Szef ma większe ego niż ta firma obrót, nie daje dojść do słowa, wszystkim przerywa, słyszy ale nie słucha. Firma rodzinna to wiele wyjaśnia

Nie wiecie czasem czy atmosfera się nie polepszyła? Jest teraz poszukiwany ktoś do magazynu i chciałbym kandydować, bo w Łodzi czegoś szukam, zakład leży bardzo blisko mnie. wprost napisali, że zarabia się minimalna ale są też jakieś premie w opisie. W tym roku jak wychodzą?

ktoś taki Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Vesbo Poland Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Rak Nowy wpis

coś strasznego jeśli chodzi o atmosferę w biurze.

Firma Vesbo Poland Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik rejonu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy Vesbo Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

SzybkiBill

UMOWA O PRACĘ

@SzybkiBill

Na jakiej stawce? Pytam, bo piszą że niby mizerna ale ile to może wynieść?

Bill
@Lidia

ostatnio było ogłoszenie że od 4 do 6 tyś brutto, na Łódzkie warunki dobra oferta

@Bill

to pewnie też zależy od tego jaki kto ma standard. a ta oferta o na jakie stanowisko i wiadomo jak się na nim pracuje? pytam, bo nakład pracy też byłby chyba niestety ważny...

Praca ciężka na magazynie jedna zmiana weekendy wolne. Magazynierzy super atmosfera pomocni komunikatywni nie zamykają się w swoim kręgu a pomogą nowemu super z ich strony. Kierowni wielki błąd tej firmy człowiek nie nadaje się do rządzenia samym sobą a co dopiero ludźmi! Zero pomocy z jego strony praktycznie na magazynie go nie ma. Dyrektor firmy normalny facet wie co chce i nie miesza, szkoda że nie widzą kierownika który tam nie pasuje i psuje atmosferę normalnej pracy. Może jeszcze kiedyś wrócę jak kogoś tam zwolnią.

Elżbieta
@Anonim

To super, że w Vesbo Poland jest dobra atmosfera. A co konkretnie nie odpowiada Ci w sposobie zarządzania firmą? Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie. Możesz powiedzieć, czemu odszedłeś?

100% racji
@Anonim

Fajna firma, polecam. Kiero mierny ale wierny , najsłabsze ogniowo w funkcjonowaniu magazynu.

Emil

Firma tragedia pensja mizerna okradanie pracowników z premi przez dyrektora kolega właściciela dyrektor przywłaszcza paliwo sobie do prywatnego samochodu

Lidia

ktoś tu kiedyś pisał o jakiejś garażowej firmie i tym, że podobno zespołu tutaj brak. Ale jak tak czytam opinie w googlach to większość z firmy jest zadowolona, więc o co tu z tym chodzi? Da mi ktoś znać jak obecnie wygląda tu praca w zespole? Co z atmosferą i zarobkami, motywują?

Ambrozja

Garażowa firma. Największy obciach na rynku.. Atmosfery nie ma, bo zespołu nie ma, produkt badziewny, a właściciel i dyrektor zachowują się tak, jakby sprzedawali Bugatti i mieli kolejkę zamożnych klientów na minimum 10 lat do przodu.

Marcin Wa-wa

Najgorszy shit na rynku. Parę razy miałem w rękach, zawsze kończyło się nerwem. To drewno jest, za tą kasę, można kupić coś przyzwoitego.

@Marcin Wa-wa

Takie same doświadczenia :)

@Andrzej

Ale czym to Cię tak złościło? Bo rozumiem, że te same doświadczenia to masz właśnie odnośnie tego "nerwa"?

Bond

Totalna porażka. Przedstawiciel niesłowny, o nic nie można się Go doprosić. Mazowieckie jest mniejsze od Australii, można czasami zajrzeć do Klienta? Chyba, że takie zalecenia ma „z góry”? Poniekąd rozumiem, bo niemiło jest wysłuchiwać opinii o produktach, jakie oferują.

Just5

Witam, czy mozecie podpowiedziec jak wyglada praca w biurze? jaka atmosfera, jacy przełożeni oraz jakie wynagrodzenie ? Pozdrawiam

balantines

Typowa cebulandia, produkt mizerny, siedziba mizerna, ale szef BMW X5 się lansuje.

Sylwia
@balantines

Hmmm.. mógłbyś napisać dokładnie co masz na myśli? Co oznacza 'cebulandia'? Do czego się odnosisz? :) Zależy mi na tym by dowiedzieć się jak aktualnie w firmie wygląda zatrudnienie...

AD

Bardzo dobra firma , polecam :)

Nie polecam

Nie polecam, atmosfera w pracy tragedia. Firma rodzinna więc nie ma co się dziwić. Dla wytrwałych i tych co muszą bo nie mają wyjścia. Brak możliwości rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Vesbo Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Vesbo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vesbo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesbo Poland Sp. z o.o.?

Vesbo Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Morgowa 9
    91-223 Łódź