Saltos Park Trampolin

Łódź

Saltos Park Trampolin
0 0

Opinie o Saltos Park Trampolin

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

extrener

Umowa zlecenie, najniższa krajowa i jesteś pionkiem od wszystkiego. Nosisz koszulkę trenera, ale jeśli chciałbyś zarabiać jak trener, to ci powiedzą, że jesteś TYLKO obiektowym. Dodatkowo jesteś też niańką, sprzątaczką, technikiem... "Trenerzy" mają dyżury na obiekcie, pilnują przestrzegania regulaminu, mają zagadywać gości, czy się dobrze bawią, pokazywać im tricki, asekurować ich (przy czym zatrudniają studentów, a nie ludzi z papierami - żałują też na szkolenia, robią jedynie BHP bo jest obowiązkowe), prowadzić zajęcia zorganizowane, urodziny dla dzieci, przygotowywać salę, sprzątać salę, myć szyby, czyścić trampoliny, naprawiać trampoliny, jeśli sprężyny uległy zniszczeniu, wnosić zaopatrzenie do sklepiku, sprzątać toalety (!!!) i pewnie jeszcze dużo więcej... Żałują na wszystko, łącznie z obuwiem dla trenerów, czy ogrzewaniem sali w zimie, nie można nawet pić wody dostępnej na zapleczu, bo jest ona dla dzieci podczas urodzin, a ty skacząc pół dnia nie masz prawa się jej napić! Dodatkowo zerowy system motywujący, za wszystko dostajesz upomnienia, jesteś brany na rozmowy, wytykają ci twoje błędy na kamerze przy innych trenerach, nagradzają bonami i upominkami osoby, które donoszą na innych. PORAŻKA! Niby sobie poskaczesz za darmo, o ile nie załapiesz kontuzji, bo przecież żadnego ubezpieczenia też ci nie dadzą. Jak lubisz bardzo dużo zróżnicowanej pracy za najniższe możliwe pieniądze i ciągłe wytykanie błędów - to tak, ta praca jest dla ciebie.

Zostaw opinię o Saltos Park Trampolin - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saltos Park Trampolin