Opinie o Beetsma w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Katowice

Zula

Blablabla to dziwne, ja nie miałam takich problemów z kontaktem i pracą, po szkoleniu na następny dzień już w robocie byłam. Mnie to wygląda na to że ten sklep coś pokręcił a nie sama Beetsma w każdym razie.

blablabla

wysłałam cv kobieta która tam pracuje oddzwoniła mówić że potrzebują pracownika natychmiast. Ucieszyłam się bo myśląć będzie praca będzie kasa. Po czym poszłam na szkolenie. Szkolenie odbyłam 4h więcej nie potrzebowałam gdyż już wcześniej pracowałam na identycznej kasie. Po szkoleniu mieli dzwonić ze sklepu. Cisza upłyneło 2 tygodnie nie byłam w pracy ani razu. Zadzwoniłam do biura kobieta miała się dowiedzieć miała oddzwonić po tym jak się czegoś dowie. Cisza.

Witam. jako , że nie do tej pory nie korzystałam z pośrednictwa tej agencji chciałam się dowiedzieć od osób, które już były z tą agencją w Holandii jak wygląda sytuacja na miejscu tj. zakwaterowanie, dojazdy do pracy no i wypłacalność jeśli chodzi o wypłaty. Był ktoś z Was może na filetowaniu śledzi w miejscowości Katwijk i może coś na ten temat powiedzieć? dziękuję z góry za odpowiedzi

karolaa

obecnie wspólpracuje z ta agencja (katowice) i jestem zadowolona,może maja bardzo zaniżone stawki ale wypłate mam na czas,jeśli potrzebuje jakieś zaświadczenie nie mam żadnych problemów,ciężko się dodzwonić ale na ogół kontakt jest,nawet zastanwiam sie czy z nimi nie "wyemigrowac" do holandii,byłabym wdzięczna za jakieś info od osób które z tą agencja wyjeżdzały

Digno
@karolaa

Śmiało można jechać :) Szykuje się właśnie do trzeciego już wyjazdu z nimi i za poprzednimi dwoma razami nie było żadnych powodów do narzekań.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
danio

Ja umowe podpisywalem w oddziale, pozdrawiam

KAORA

Czy osobom,które pracowały została umowa przysłana na e-maila? Czy zawieraliście umowę drogą elektroniczną?

Lopik

Oczekiwałem problemów, ale obyło się bez nich, więc moją dwumiesieczną przygode z tesco za pośrednictwem Beetsmy uważam za udaną.

sonia

ja właśnie wróciłam z NL :) strachu sie najadłam zanim tam pojechałam bo ldzie rozne dziwne rzeczy piszą o tej agencji w internecie ale okazało sie ze to jakieś bzdury kompletne.

Kla
@sonia

Chciałabym wyjechać za dwa tyg do Holandii. Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat pobytu, pracy i wypłacalności? Ile mogę zarobić (22 lata) i jakie są szansę że utrzymam siebie tam i dziecko w PL. Proszę o pomoc potrzebuję pewnej agencji i ze względu na dziecko nie mogę pozwolić sobie na "Może zarobię a może nie" Nie jestem wymagająca i nie szukam wygody tylko pracy i trafnego wynagrodzenia, nie boję się żadnej pracy, ale nie mam doświadczenia (nie byłam w NL jeszcze)

aga

hej, czy może jakaś dziewczyna wybiera się niebawem do Holandii do pracy ??

Kraz

generalnie to bylo w porzadku... tylko to zakwaterowanie bylo takie sobie, bardzo takie sobie... no ale mysle ze warto sie zainteresowac ich oferta

Dominik

Pełen profesjonalizm. Bardzo szybko załatwiono mi pracę w Holandii, na warunki, pracę czy tygodniówki nie mogłem narzekać.

kgawa

średnio. zdecydowanie na plus terminowosc wyplat, warunki mieszkalne w holandii takie sobie, praca raczej jest stale, mozna polecic ale bez szalu

olliloli

opinie mają dość mieszane w internecie... i myśle że niezasłużenie. ja nie mam na co narzekać, rzetelni ludzie, nie to co konkurencja która wytegowała mnie bez wazeliny =.-

kaśka

Pracowałam w grudniu i styczniu jako kasjerka w Tesco dzięki Beetsmie i okazali się dobrym pośrednikiem!! Żadnych nieprzyjemności, problemów, profeska.

pracuś

w zasadzie moge zgodzic sie z powyzsza opinia, moze nie bylo az tak idealnie ale na pewno nie bylo zle....

marlong

A ja gorąco polecę tę firmę, mimo początkowych trudności, braku informacji, braku jakiegoś zaangażowania (próbowali tak sądzę) i koordynacji, to jednak świąteczno-noworoczny wyjazd udał się :) Nasza grupa moim zdaniem była udana. Miks osób młodych i w starszym wieku. Hotel w Noordwijk, mimo niezbyt atrakcyjnego wyglądu jak na wakacyjny kurort Holandii, jest schludny i ciepły. Codziennie pokonywaliśmy 100 km do Massdijk i z powrotem firmowymi busami. Ciepły i pyszny, domowy jak w kraju, obiad po pracy lub przed jak nocki pracowaliśmy "zapychał" na długo :) Praca była ciężka i dynamiczna. Nie rozpoczęło się dobrze pracy na jednym stanowisku, a zaraz holenderscy "brygadziści" przerzucali cię do innego zajęcia. Jednak codziennie była i dało się wyrobić godziny, a w weekendy wypocząć nad morzem :) To nic że robiliśmy za najniższą krajową holenderską ale wypłata była, i to w dwóch transzach. Druga część przeliczona wg nowych stawek na 2015 rok :D Jak ktoś się nie "dostał" to niech nie zwiesza psów,bo to zależy od "wynajmującego" pracodawcy w Holandii czy potrzeba mu rąk do pracy czy nie. Ja z dnia na dzień wyjechałem bo takie było zapotrzebowanie i nasza zgoda by zostać tam na święta.

ewka

Niezła historyjka z tym recepcjonista :) Szkoda że nie prawdziwa, ja z katowicką Beetsmą nie miałam żadnych kłopotów i wszystko załatwiono szybko, wiec od ponad trzch tygodni jestem już zaturdniona

Kamil

W porównaniu z konkurencyjną Work Express to są zdecydowanie lepsi, tutaj nie miałem żadnych kłopotów z niczym, nie to co tam.

casd

witam firma rzetelna nie placa moze za duzo ale to normalne przy takich robotach wyplata nie odbiegala od ustalen a praca prawsie zawsze byla pozdrawiam

zszokowana

pracowałam w tej firmie w lipcu dostałam umowę na miesiąc robiłam 1 dzień bo więcej nie było ofert w pobliżu potem robiłam 2 tygodnie i zamiast 580 to dostałam 400 zl SMS typu większa stawka itd a i tak na koniec okazało się ze najniższa masakra nie polecam .próbowałam wyjaśnić sprawę kazali żądz za godz i już tel nie odebrali .

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Katowice

• Jak się pracuje w Beetsma?

Zobacz opinie na temat firmy Beetsma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beetsma?

Kandydaci do pracy w Beetsma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beetsma