Poczta Polska,
counter
2 10 35 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Poczta Polska,? Chętnie zatrudniają?

Staszek Nowy wpis

Czy poszukują jedynie młodych pracowników czy również starszych, warto aplikować?

NOwy etap Nowy wpis

Międzynarodowa firma spedycyjna, będąca w trakcie rozbudowy już istniejącego 100 osobowego działu zatrudni osobę na stanowisko: Asystent Spedytora Międzynarodowego miejsce pracy: Katowice *Gwarantujemy umowę o pracę *Wysokie wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny *Praca od 8:00 do 16:00 pon-pt- nie pracujemy w weekendy! *Osoby zatrudnione przez nas otrzymują pakiet szkoleń pozwalający bez stresu rozpocząć nowy etap kariery jako "asystent spedytora" *Dajemy możliwość rozwoju po szczeblach kariery naszej firmy, docelowo również prowadzenie własnego Zespołu Spedytorów jako Manager Spedycji *Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia Jeżeli jesteś osobą od 18 do 30 roku życia i chcesz rozpocząć z Nami nowy etap, wyślij swoje CV na podany adres mailowy: d.bryl.ol@wp.pl

Tak1Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Poczta Polska,?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

filozof

Tak dobrze wam się pracuje, że nie zależy nikomu na korzystaniu z forum?

Igor

Nie rozumiem osób, które są rzekomo niezadowolone z firmy ale tu pracują i odradzają innym pracy w firmie!!

Lukasz

Znalazlem ogloszenie ze szukaja kierowcow kat c jak i b, zero odpowiedzi pomimo iz przewyzszam ich wymagania, traktowanie czlowieka jak zbednego smiecia, na 20 wykonanych telefonow odebrany 1 z info nie ma w pracy jeszcze osoby decyzyjnej, jakis kabaret normalnie, jestes kierowca zawodowym omijaj ta firme z daleka

Mery

Poczta polska" zmusza" ludzi do wysyłania listów poleconych , bo zwykle niestety giną . Polecony zwykły nadany o godz. 12:00 nadal leży na poczcie juz 2 dzień ! Wysłany 19.02. O godz 12 , jest 21.02. A list jeszcze nie wyszedł ! Może trzeba zatrudnić więcej pracowników jak się nie wyrabiacie ? Nie polecam Moje sugestie dla Poczta Polska,: Nie polecam

Nora
@Mery

Przy listach poleconych w systemie śledzenia jest widoczne tylko nadanie, wydanie do doręczenia i samo doręczenie przesyłki.

Aronia11

Witam,mam problem jestem młodą osobą i nie wiem co zrobić. Chce złożyć wypowiedzenie za porozumieniem stron, dzwoniłam do kadr i Pani mi powiedziała że muszę napisać do prezesa o zgodę. Błagam o szybką odpowiedź....

....
@Aronia11

A do czego ci potrzebne to porozumienie stron? Jaką masz umowę? Dlaczego nie złożysz normalnego wypowiedzenia?

julka85

Proszę o opinie na temat pracy jako Operatorka kontroli bezpieczeństwa w Pyrzowicach. chodzi o zarobki,atmosferę w pracy,przełożonych.Będę wdzięczna za wszystkie opinie. pozdrawiam Julka

xsenia
@julka85

Daj spokój z tą pracą od początku roku 13 osób się zwolniło z czego 9 w samym marcu. Ktoś jest temu winny i dotąd góra nie wyciągła wniosków. Kasa marna nie wspominając o osobach odpowiedzialnych za niewolniczą pracę,dużo by pisać...........

Tak7Nie
Jasiek

To jest forum pracowników firmy a reklamacje składa się na adres. Szkoda tylko, że nikt z pracujacych nic nie pisze.

co to ma być

Nie polecam

Ryszard

bez komentarza - przesyłka na KWK Szczygłowice Historia zlecenia: 2018-12-12 12:18 - realizowanie płatności 2018-12-12 12:19 - płatność potwierdzona 2018-12-12 12:20 - list przewozowy wygenerowany 2018-12-12 12:20 - zamówiono kuriera 2018-12-12 12:20 - list przewozowy wysłany do klienta 2018-12-12 12:20 - oczekiwanie na kuriera 2018-12-12 14:15 - przesyłka odebrana od klienta 2018-12-12 18:38 - przesyłka w sortowni 2018-12-13 09:19 - przesyłka wydana kurierowi 2018-12-14 14:53 - przesyłka awizowana - kurier nie zastał adresata 2018-12-21 10:51 - zwrot przesyłki do nadawcy 2018-12-21 21:59 - przesyłka w sortowni 2018-12-24 07:44 - przesyłka wydana kurierowi Moje sugestie dla Poczta Polska,: dlaczego kurier 24 zostawia przesyłkę na placówce i nie ponawia próby w dniu następnym? Czy zostaną zwrócone pieniądze za przesyłkę w systemie kurier 24 godziny?

Paweł

nierejestrowany czas pacy - jak masz rejon obcykany to możesz pracować poniżej 8 godz. na dzień a jak jesteś nowy albo skoczek to nawet po 11 - nikt ci za to nie zapłaci (bo masz 1 etat i nie odda tych godzin - bo są nierejestrowane - i nikomu nie udowodnisz że pracujesz na umowę o pracę tyle że PIP powinien dawno interweniować - ale nie ma podstaw bo ... godzin rzeczywistych nie wpisuje się)

Tak3Nie
Teresa

Skandaliczne postępowanie poczty polskiej. Dnia 5.12.2018 o godz. 10.49 nadałam list polecony jako PRIORYTET.Oczywiscie opłacono odpowiednią kwotą za przesyłkę, przesyłka z Krakowa do Wrocławia, miała byc dostarczona w dniu następnym tj. 6 grudnia. Niestety do chwii obecnej nie dostarczono, czyli wczoraj nie doręczono, dzis nie doręczono, po telefonie do infolini Pani wyjasnila, ze bedzie doręczona po weekendzie czyli w poniedziałek lub wtorek. Pytam się dlaczego oszukuje sie klientów pobierajac za list priorytet a lst jest doręczony jako ozniony zwykły, co trwa 5-6 dni lub dłużej. Czyste OSZUSTWO ze strony poczty polskiej. Jako dowod podaje nr listu, prosze o sprawdzenie sobie czy mowię prawdę. 00359007734597144688 Za co zapłaciłam za zwłokę czy przesyłkę PRIORYTET kwotę 14,50 zł. Koszt dojazdu Polskim busem to 10 zł, i jestem w tym samym dniu, a nie 14,50 i bede czekac 5-6 a moze i wiecej na przesyłkę. Przestrzegam klientów co do wyboru instytucji POCZTA POLSKA.

Tak2Nie1

Ja

Zlikwidowali druki przekazów?? Nie ma żadnych druczków przekazów, gdy zapytałem panią z okienka to powiedziało że muszę kupić książeczkę przekazów, za 1.90, przeklęte złodziejstwo. Szukałem teraz w necie, nigdzie nie ma informacji że likwidują druczki przekazów, co jest grame, próbowała mnie naciągnąć?

Tak4Nie

topgun0

witam jak kształtują się zarobki na magazynie jaka atmosfera pracy ogulnie opiszcie coś o warukach pracy

Staszek

Najgorsza firma w Polsce komunistyczny relikt bardziej zainteresowani ściąganiem abonamentu RTV i dostarczaniem rent i emerytur ( Dodatkowa kasa ) niż dostarczaniem przesyłek .Dawno powinno to g***o być zlikwidowane Ale władze ją chronią bo ściągają im abonament

Tak4Nie

@Staszek

to nie sa żale nadawców i odbiorców tylko (usunięte przez administratora) forum dla pracowników! (usunięte przez administratora) bo robisz smietnik

Bogdan

@Szymon Czy ten fakt został zgłoszony Poczcie Polskiej? Ponadto, czy przesyłka była ubezpieczona? Jeśli tak, to napisz czy fakt ten zgłosiłeś firmie i jak została rozwiązana ta sytuacji. Dobrze by było, gdybyś dawał na bieżąco znać o przebiegu tej sytuacji.

@Bogdan

TakNie1

Szymon

Wyslalem zestaw karrpiowy warty 2000 zl doszly same wedki odkleil ktos tasme ze skrzyni do ktorej byly przylepione wedki domagam sie odszzkodowania nie jest to 5 zl zlodzieje ! Szopienice obr westerpllate przestrzegam !

@Szymon

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska, - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Poczta Polska,