Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek

Katowice

Opinie o Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek

Nadia

Wszystko co powyżej napisały dziewczyny to prawda. Sama to przerabialam, ale na moje szczęście krótko. Obiecują rodzinną atmosferę, a potem o tym zapominają. Tylko te dziewczyny zyskują, które podlizuja sie szefowi i donoszą na koleżanki.

Przedszkolanka

Koleżanki mają rację, ja też nie polecam, szkoda spędzonego tu czasu i zaangażowania. Ciągłe zmiany, atmosfera "ciężkawa", aż niemiło chodzić do takiej pracy. Zarobki nie dość że marne, to spóźnione. Szkoda słów, nie żałuję że już tu nie pracuję.

Lili

To jest jedna wielka pomyłka. Personel co chwile jest inny dzieci co chwilę musza się przyzwyczajać do kogoś innego. Mając żłobek na ul Adwentowicza zamknął go mimo dobrej lokalizacji a teraz otwiera w innym miejscu. Porażka.

Ramona

Nieciekawe miejsce, obiecują złote góry, a nijak ma się do tego co jest później. Chyba to tak już jest u tych dzisiejszych "pseudobiznesmenów". Miejsce dla totalnie zdesperowanych brakiem pracy :( Jeśli tu trafisz to lepiej na boku szukaj lepszej pracy i jak się da to uciekaj gdzie pieprz rośnie.

niezabudka

Panuje tu nieprzyjemna atmosfera wśród pracowników, pełna dypozycyjność i odpowiedzialność a zarobki marne (najniższa krajowa) i nie ma co liczyć na więcej, w dodatku są opóźnienia aby tą pensyjkę dostać :(

Sisi
@niezabudka 07.01.2016 19:33

niestety to powyżej to prawda, przerobiłam to na własnej skórze :(

Zostaw opinię o Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek