Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek

Katowice

Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek

Opinie o Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marzena

Komentujecie swoje doświadczenie jako klientów, a czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek i mógłby nam przybliżyć warunki pracy jakie tam zastał oraz atmosferę? Jestem ciekawy, jak wygląda bieżącą oferta pracy u tego pracodawcy. Podzielcie się swoją wiedzą.

Mama szukająca zlobka

Przeczytałam to wszystko i mi słabo... szukam żłobka dla dziecka, a tym samym pracuję w tym zawodzie i uwierzcie Drodzy Państwo, że dobry pracownik w dzisiejszych czasach to skarb. Znam osobiście kilka osób z personelu i jak słyszę, że pracuje po kolejnej ciąży to jestem w szoku! Ja dwa razy straciłam prace z racji ciąży.. wiec brawo dla tego Pana, świadczy to, że traktuje Pan pracowników jak ludzi, a nie maszynki... nowe placówki, te same twarze kilka lat to jest sukces ! Zwolnienia, rotacje itp sa wszedzie... Nie oczekujcie, ze bedzie tu idealnie, bo sami nie jestescie idealni... pracodawca szanujący pracownika to juz dla mnie ideał

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Katowice.

MonikaB

Pracuje w Puchatkowie od 7 lat. Nie mam pojęcia skąd tyle oszczerstw się tu pojawia, które nijak mają się do rzeczywistości. Atmosfera w pracy jest super, pracuje w świetnym zespole. Pracodawca jest w porządku, w każdej kwestii można się dogadać, nie robi problemów, chętnie służy pomocą. Wszyscy pracownicy traktowani są z szacunkiem. Praca w Puchatkowie daje mi wiele satysfakcji, pozwala się realizować i rozwijać. Staż mojej pracy najlepiej pokazuje, że jest to fajne miejsce.

anonymous
@MonikaB 17.03.2018 21:44

Haha

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Dawid

Jestem osoba postronna, czytam z ciekawosci ten watek. Ale jak dla mnie to ze jednego dnia jedna po drugiej pojawiaja sie pozytywne opinie jest dosc podejrzane i malo wiarygodne. Negatywy byly dodawane w roznym czasie a pozytywy ten sam dzien jeden po drugim. Dziwna sprawa. Ale co ja tam wiem????

@Pracownik bez przymusu 19.03.2018 21:36

I ciekawe skąd ciekawość akurat do tego wątku...

anonymous

O, widzę że jednak kilku osobom pracuje się dobrze, brońcie tego, bo macie naprawde fajnie, wiem co mówię...

@anonymous 17.03.2018 22:27

Rękami i nogami:-)

Horizon

Tak sobie siedzię, czytam te rewelacje i zastanawiam sie czy piaszą to osoby, które nie pracowały nigdzie indziej, czy osoby, którym poprostu niechce sie pracować... Takie jakieś sie zrobiło ostatnio przekonanie że pracownik zanim zacznie cokolwiek robić to uczy się swoich praw na internetowych forach siegając porady podobnych do siebie "pseudoskrzywdzonych". Mam juz 15 lat doświadczenia w pracy z ludźmi i z przykrością musze stwierdzic że teraz dużo trudniej o dobrego pracownika niż o dobrego pracodawce. Znam kilka osób, które pracują u Pana Misiaka i nikt nie narzeka, pracują sobie od poniedziałku do piątku, weekendy wolne, niema problemu z urlopem czy L4, nikt nie robi problemu jeżeli ktos inny potrzebuje jakiś wolny dzień. W każdej sprawie można sie dogadać i o to chyba chodzi. Osoby, które twierdzą że zostały tak bardzo "pokrzywdzone" przez Pana Misiaka zapewniam że w Polsce idealnej pracy niema, ale szukajcie! I proszę nie narzekajcie bo nie macie pojęcia co to znaczy zła atmoswera w pracy i oszukiwanie na wypłacie... Pozdrawiam i życze wiecej optymizmu:-)

@Horizon 17.03.2018 19:36

Cała prawda:-) podpisuję się pod tym:-)

Słuchaczka

Fajne miejsce, ludzie na których zawsze można liczyć, świetne imprezy integracyjne, a do tego pyszna kuchnia i szacunek do pracowników. Pracowałam w kilku placówkach, które swoim poziomem nie umywają się do tego jaki jest w Puchatkowie. Wszystko co potrzebne do prowadzenia zajęć (przybory, materiały, sprzęty, zabawki, itp.) są zawsze dostępne, niczego nie trzeba kupować z własnych pieniędzy. Jak dla mnie naprawdę jest ok. Pozdrawiam wszystkie koleżanki. Jesteście boskie:-)

Mimi

Miejsce niefajne. Na poczatku wszystko pieknie ladnie a potem wychodzi szydli z worka. Atmosfera ciezka zwodza czlowieka a potem nie pamietaja o swoich obietnicach. Nie polecam nikomu. Nie ma co sie dziwic ze ludzie stamtad tak szybko odchodza. Ciagla rotacja. A na dodatek wiecznie spoznione pensje. Dziwie sie ze pip jeszcze w to sie nie zaangazowal. To jest lamanie praw pracowniczych co do terminowej pensji. I ciagla sciema ze problemy z bankiem albo cos tam. Jak wychowawca przedszkolny czy opiekun w zlobku lepiej szukac pracy w panstwowce, to miejsce odradzam wszystkim!

@Jmisiak 16.03.2018 19:36

Ma pan w osobnym wpisie oficjalne przeprosiny.

Mimi

Panie Misiak, opinii nie da sie usunac dobrze pan wie. Dlatego pisze osobny post. Dobrze, zatem cofam te oszczerstwa na wasz temat. I bardzo przepraszam za zbyt emocjonalne podejscie, ale mam prawo do posiadania swoich odczuc co do miejsca pracy. Przykro mi ze straszy mnie pan policja, bo to dziala w 2 strony. Prosze nie sugerowac sie opinia Mimi i innych tu osob i samemu podejmowac decyzje co do zatrudnienia. A pana Misiaka przepraszam. To jest jedyne co moge zrobic bo opinii nie mozna usunac. Stad glowny wpis z przeprosinami.

Nadia

Wszystko co powyżej napisały dziewczyny to prawda. Sama to przerabialam, ale na moje szczęście krótko. Obiecują rodzinną atmosferę, a potem o tym zapominają. Tylko te dziewczyny zyskują, które podlizuja sie szefowi i donoszą na koleżanki.

MalaMi
@Nadia 26.02.2018 22:04

Dzien dobry, mam pytanie. Ile wynosza te opoznienia w pensji? Zlozylam tam CV i po przeczytaniu opinii, waham sie. Nie wyobrazam sobie nie dostawac pensji na czas, rachunki i zycie nie poczeka.

niezabudka

Panuje tu nieprzyjemna atmosfera wśród pracowników, pełna dypozycyjność i odpowiedzialność a zarobki marne (najniższa krajowa) i nie ma co liczyć na więcej, w dodatku są opóźnienia aby tą pensyjkę dostać :(

Lola
@niezabudka 07.01.2016 19:33

Ile wynosza te opoznienia w zarobkach? Bo kazdy komentarz tu to zawiera i jest to przerazajace????

Przedszkolanka

Koleżanki mają rację, ja też nie polecam, szkoda spędzonego tu czasu i zaangażowania. Ciągłe zmiany, atmosfera "ciężkawa", aż niemiło chodzić do takiej pracy. Zarobki nie dość że marne, to spóźnione. Szkoda słów, nie żałuję że już tu nie pracuję.

Lili

To jest jedna wielka pomyłka. Personel co chwile jest inny dzieci co chwilę musza się przyzwyczajać do kogoś innego. Mając żłobek na ul Adwentowicza zamknął go mimo dobrej lokalizacji a teraz otwiera w innym miejscu. Porażka.

Ramona

Nieciekawe miejsce, obiecują złote góry, a nijak ma się do tego co jest później. Chyba to tak już jest u tych dzisiejszych "pseudobiznesmenów". Miejsce dla totalnie zdesperowanych brakiem pracy :( Jeśli tu trafisz to lepiej na boku szukaj lepszej pracy i jak się da to uciekaj gdzie pieprz rośnie.

Zostaw opinię o Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Malucha Puchatkowo Prywatny Żłobek