Opinie o Żłobek Klub Maluszka Gwiazdolandia Natalia Strzelecka w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Żłobek Klub Maluszka Gwiazdolandia Natalia Strzelecka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żłobek Klub Maluszka Gwiazdolandia Natalia Strzelecka o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żłobek Klub Maluszka Gwiazdolandia Natalia Strzelecka w Katowice

Amira

Pracowałam tam ( w mieście JAWORZNO) całe 2 tygodnie. Umowę rozwiązałam za porozumieniem stron - to akurat na plus. Plusem również jest ogromna przestrzeń mnóstwo zabawek więc jest " na czym " pracować z dziećmi . Sala dla grupy najmłodszej bardzo dobrze wyposażona pozostałe również - na tyle plusów. Rozmowa kwalifikacyjna z Pracodawcą - wszyscy mili na ogromny plus. Cyrk rozpoczął się dopiero w pewien dzień rozpoczęcia pracy gdzie opiekunki ( na tym stanowisku pracowałam) musiały wrzucić swoje telefony do puszki. Wszytko rozumiem ale gdyby coś nie daj Boże stało się w domu można było dzwonić na telefon żłobkowy ( wszystkie rozmowy rejestrowane moje prywatne również ? no nie bardzo) . To nie wszystko. Przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną ustalałam godziny w jakich mogę pracować. Kierownictwo zgodziło się na te godziny. Sytuacja w momencie podjęcia pracy się zmieniła o godzinę w przypadku moich godzin poszłam zapytać i tu zaczął się cyrk . Najpierw zaproponowano mi jedną godzinę przez cały rok - nie mogłabym przychodzić na wcześniejsze zgodziłam się na to trudno ponieważ miałam inne zajęcia poza pracą. Po czym się okazało że zbuntowane "koleżanki" z grupy najmłodszej ( nie polecam pracy w tej grupie zwłaszcza 3 a 2wie posiadają dzieci i myślą że im wszytko wolno że człowiek życia poza pracą nie ma pruły się jak stare prześcieradła) Zaproponowano mi wtedy tą godzinę co wcześniej na rozmowie podałam .. nie mogłam się zgodzić ponieważ bym nie zdążała na swoje zajęcia. W efekcie kierownictwo powiedziało mi że albo tak albo wszystkie zmiany - paranoja bo tu już totalnie nie mogłam do 18 zostawać . Totalna porażka ponieważ w innnej grupie opiekunce pozwolono pracować do 15 BO MA DZiECi dla mnie totalna paranoja ... jak masz dziecko tak nie masz jesteś w (usunięte przez administratora) I jak zapytałam że na rozmowie powiedziano co innego usłyszałam że i tak w efekcie wyszło by inaczej niż zostało powiedziane... Wysztarczyło powiedzieć na rozmowie nie da rady nie bawiłabym sie w marnowanie czasu na te firmę . Nie polecam . Były pracownik .

Zostaw merytoryczną opinię o Żłobek Klub Maluszka Gwiazdolandia Natalia Strzelecka - Katowice

Żłobek Klub Maluszka Gwiazdolandia Natalia Strzelecka
  • Karola Stabika 34