Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

Katowice

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

Opinie o Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

Szkoda, jestem Polakiem

Firma w dobrym, polskim stylu. Oznacza to, że rekrutacje na lepsze stanowiska są ustawione. Przy odrobinie szczęścia można próbować dostać się na stanowiska fizyczne, ale zawsze CV może okazać się niewystarczająco dobre, więc wskazane są rekomendacje od jakiegoś wujka albo cioci. Lepsze stanowiska są obstawione tak gęsto, że mimo spełniania wymogów formalnych z pewnym marginesem (staż pracy na danym stanowisku, profil wykształcenia itp) zwykły zjadacz chleba ma nikłe szanse na audiencję rekrutacyjną. Kto zatem się liczy w tym wyścigu? Ludzie z klucza politycznego. Różne pionki i sierotki ze środowiska Platformy Obywatelskiej. Wg danych z publikacji w RZECZPOSPOLITEJ, przerosty zatrudnienia w tej firmie szacuje się na około 500 etatów w administracji. Cóż, dla Platformy ciężkie czasy ostatnio, trzeba przechować swoich ludzi. Ta sama publikacja w RZECZPOSPOLITEJ zawiera ciekawe informacje o samym przedsiębiorstwie. Ogromne kapitały i możliwości zarabiania pieniędzy, możliwość nabycia akcji pracowniczych. Tyle tylko, że spółka straciła status przedsiębiorstwa usług publicznych i w akcjonariacie za grosze pojawili się "inwestorzy" z nastawieniem na drenowanie spółki z pieniędzy odłożonych na rozwój i inwestycje. Z ciekawostek - Pani Dyrektor w Zarządzie to naprawdę przepiękna kobieta.

Dominika

@firmino, nie widziałam żadnych ofert by Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów kogoś poszukiwali, podejrzewam,że osobiście możesz zgłosić się do firmy wtedy udzielą informacji na temat ofert ale i właśnie doświadczenia o których pisali poprzednicy. Jednak może uda się by jakiś obecny pracownik udzielił informacji na temat pracy i warunków zatrudnienia?

ruda

Chętni są, ale czy mają doświadczenie w pracy?

firmino

Hej Wam. Poszukuje obecnie pracy i w sumie robię mały research. Sporo już się o nich dowiedziałem , ale to raczej bardziej techniczne kwestie mnie interesowały. Teraz z kolei pytanie jak jest z atmosferą?

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.