Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

Katowice

Opinie o Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

Dominika

@firmino, nie widziałam żadnych ofert by Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów kogoś poszukiwali, podejrzewam,że osobiście możesz zgłosić się do firmy wtedy udzielą informacji na temat ofert ale i właśnie doświadczenia o których pisali poprzednicy. Jednak może uda się by jakiś obecny pracownik udzielił informacji na temat pracy i warunków zatrudnienia?

ruda

Chętni są, ale czy mają doświadczenie w pracy?

firmino

Hej Wam. Poszukuje obecnie pracy i w sumie robię mały research. Sporo już się o nich dowiedziałem , ale to raczej bardziej techniczne kwestie mnie interesowały. Teraz z kolei pytanie jak jest z atmosferą?

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.