WPKiW - Śląskie Wesołe Miasteczko

Chorzów

Opinie o WPKiW - Śląskie Wesołe Miasteczko

Nieznajomy

Praca ciężka? Hahaha chyba zartujesz, praca fajna, łatwa i przyjemna. Ekipa zgrana, z którą da się dogadac, pieniądze też spoko i nie prawda że trzeba wypracować 300 h żeby coś zarobic, fakt im więcej godzin tym lepiej, jedyne do czego mogę się przyczepić do "zastępczyni dyrektora" która czasami niektórym utrudniała pracę ale pomijajac to bardzo polecam :)

LEINADXX

Praca ciężka, monotonna, żeby coś zarobić musisz wypracować min.300 godzin, pracodawca zawsze płaci na czas.

Zostaw opinię o WPKiW - Śląskie Wesołe Miasteczko - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WPKiW - Śląskie Wesołe Miasteczko