Nord Connect Development Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Nord Connect Development Sp. z o.o.

Patrycja

Czy w Nord Connect Development Sp. z o.o. są możliwości rozwoju? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne? To są ważne informacje dla tych, którym zależy na rozwijaniu się w firmie i awansowaniu na różne stanowiska pracy.

olkol

Wydaje mi się, że na spokojnie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @wosiek. Przecież o takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a pewnie i socjale do tego dorzucają jeszcze.

karamba

firma nie istnieje a nazwisk się nie podaje a odwżnego ukrywaącego się pod nickiem duduś to Pan Panie Tomaszu już Panu nie wyszło. Miasto Łódź jest duże ale i tak Pana znajdę za szkalowanie Panie Gawron od robót budowlanych i ciekawę jaką będziesz Pan miał minę

duduś

adam o jaką rekrutacje pytasz i do jakiej firmy. Chyba nie prowadzonej przez Lisiewicza. Bo za mim ciągną się tylko komornicy którzy próbują ściągnąć kasę za jego długi. Firma nie prowadzi żadnej działalności, poza "pralnią"

duduś

pan (usunięte przez administratora) "bryluje" teraz w spółce PM Technologie w Płocku. W zasadzie nic nie robi, za to "pierze" kasę z poprzednich geszeftów. Na razie skutecznie unika komorników ale już niedługo. Ludzi traktuje jak "bydło" i narzędzia. Jedyne co umie to "drzeć mordę" na pracowników.

duduś

pan Lisiewicz "bryluje" teraz w spółce PM Technologie w Płocku. W zasadzie nic nie robi, za to "pierze" kasę z poprzednich geszeftów. Na razie skutecznie unika komorników ale już niedługo. Ludzi traktuje jak "bydło" i narzędzia. Jedyne co umie to "drzeć mordę" na pracowników.

pablo

no własnie czy ktoś coś wie? bo tak jak kolega nerd szukał info to ja też przewertowałem internet ale szczerze wam powiem, że właśnie kiepsko z jakimiś dokładnymi informacjami, wszystko albo z dużej ilości czasu wstecz, albo zero konkretów. Czy ktoś obecnie pracuje w Nord Connect Development i mógłby rzucić jakimiś informacjami?

Marzena

Niepoprawnie załączają się tutaj linki do strony internetowej... Gdyby ktokolwiek miał jakiś nr telefonu do pana ( usunięte przez administratora ) to bardzo pilnie proszę o informacje... Żeby nie było tak oficjalnie to można też mailem: (usunięte przez administratora)

Marzena

to ten? ( usunięte przez administratora ) br /> Niestety wszystko co można było znaleźć w internecie już sprawdzono i "nie działa". Ten namiar też nie. Dziękuję za odpowiedź...

Marzena

Proszę jeszcze raz podać ten link, bo niestety nie działa... dziękuję

kontakt

Proszę spróbować w firmie z poniższego ogłoszenia. Powinni mieć aktualny kontakt. ( usunięte przez administratora )

Marzena

Proszę o pomoc. Szukam w ważnej sprawie pana ( usunięte przez administratora ) Czy ktoś zna nr do prezesa firmy? Nie jestem z Katowic, więc nie mam jak podejść pod wyżej wymieniony adres...

firma usługowa

Czy ktoś wie co się aktualnie dzieje z Nord Connect Development ?

xxx

Żeby tylko druga strona nie zaczęła wymieniać nazwisk i niekompetencji wykazywanej przez wielce szanownych i wiecznie niezadowolonych pracowników. Bo póki co mecz jest do jednej bramki. I z tego co widać może skończyć się w sądzie. A wtedy będzie pasjonująco.

ja

zacząłeś sypać nazwiskami to powtarzam jeszcze raz - napisz jak się nazywasz to pogadamy, bo nie zdzierżę tego, że oczerniasz czyjeś nazwiska - powtarzam Ci Pąństwo mają RODZINY - nie dotarło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NOWA

uwaga do wszystkich piszących - teraz już wiem dlaczego należy wprowadzić ACTA i jestem za - bo w inetrnecie na postach każdego można obrzucić błotem, ale pisanie o kimś z imienia i nazwiska jest ( usunięte przez administratora ) Niech ten kto jest bez grzechu pierwszy rzuci kamieniem, łatwo jest kogoś oczernić i opisać o nim bzdury a prawda może być zupełnie inna - a czy sznowni byli pracownicy mają czyste sumienie co do swojej pracy? bo mam wrażenie, że dzisiaj każdy młodzian chciałby dużo zarabiać ale niewiele robić.

Czy ktoś wie czy spółka Nord Connect Development ma podpisane umowy z jakimś inwestorem? Czy gdzieś jeszcze prowadzi prace ?

Potwierdzam wypowiedź przedmówcy. Firma niewypłacalna. Zatrudniają nowych pracowników , najlepiej absolwentów żeby ich ( usunięte przez administratora )Taka jest polityka tej firmy. Zajrzyjcie również na ich stronę internetową w zakładkę \\\"realizacje\\\" tam to dopiero są jaja. Inwestycja M1 w Krakowie -( usunięte przez administratora ) Śmiechu warte. Ludzie omijajcie ta firmę z daleka.

( usunięte przez administratora ) Teraz znów szukają naiwnych. Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Nord Connect Development Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Connect Development Sp. z o.o.