Perform Group

Katowice

Opinie o Perform Group

Ooo

Rozmowa polegała na tym żeby udowodnić że się nie znam. Rekruter (szeregowy pracownik) dobrze się bawi widać.

CM

Pracuję już w tej firmie od 2 lat i też jestem osobą niepełnosprawną. Nigdy nie poczułem się dyskryminowany a wręcz przeciwnie. Jestem akceptowany taki jaki jestem zarówno przez kolegów i koleżanki w pracy jak i zwierzchników. Napisze nawet więcej, dzięki ludziom z którymi pracuje czuję się jak osoba w pełni sprawa.

on

Nie polecam straszny bałagan, rekruter nie był przygotowany do rozmowy porażka

kandydat

nie polecam, jak powiedziałem, że ma orzeczenie o niepełnosprawności to mnie odrzucili i nie zadzwonili

Zostaw opinię o Perform Group - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perform Group