Perform Group

Katowice

Perform Group
4 24

Opinie o Perform Group

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak przedstawia się sytuacja Perform Group na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Katowice i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

qwerty

Startowałem kiedyś tam na Front-End Dev'a. Rozmowę przeprowadzał łysy cwaniak z jakimś przydupasem. Zależało im, żebym się na czymś wyłożył. Po kilkunastu pytaniach mieli z dziwko "ooo przygotował się!" :D na końcu i tak firma zaproponowała stanowisko juniora na co podziękowałem :] I dobrze bo pewnie do dziś siedziałbym tam na tym stanowisku za śmieszne pieniądze. Dziś nie muszę już codziennie wstawać i zasuwać na etacie do korpo. Budzę się rano i na koncie jest więcej pieniążków niż było wieczorem. I mam na wszystko czas. A łysy cwaniak dalej tam siedzi i myśli że ma fajnie :-)

YattaMan
@qwerty 11.03.2018 09:39

Qwerty. Czy podzielisz się z nami Twoim sposobem na zarabianie?

kandydat

nie polecam, jak powiedziałem, że ma orzeczenie o niepełnosprawności to mnie odrzucili i nie zadzwonili

true
@kandydat 22.08.2016 14:50

widocznie to nie byl powod, nie chce mi sie wierzyc bo gdybys cos prezentowal to by Ci dali prace. Za sama niepelnosprawnosc roboty sie nie dostaje (wiem brutalne)

CM

Pracuję już w tej firmie od 2 lat i też jestem osobą niepełnosprawną. Nigdy nie poczułem się dyskryminowany a wręcz przeciwnie. Jestem akceptowany taki jaki jestem zarówno przez kolegów i koleżanki w pracy jak i zwierzchników. Napisze nawet więcej, dzięki ludziom z którymi pracuje czuję się jak osoba w pełni sprawa.

nigel
@CM 18.11.2016 10:52

Kurde, ja sobie myślę, że gdybyś czuł się tam "inny", to by znaczyło, że coś nie tak z tą firmą. W mojej obecnej firmie, pracuje człowiek z jedną nogą. On biega maratony o kulach. I kto jest bardziej "pełnosprawny", on czy ja ?

Ooo

Rozmowa polegała na tym żeby udowodnić że się nie znam. Rekruter (szeregowy pracownik) dobrze się bawi widać.

on

Nie polecam straszny bałagan, rekruter nie był przygotowany do rozmowy porażka

Zostaw opinię o Perform Group - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perform Group