Perform Group

Katowice

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 22 ocen.

Opinie o Perform Group

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perform Group

qwerty

Startowałem kiedyś tam na Front-End Dev'a. Rozmowę przeprowadzał łysy cwaniak z jakimś przydupasem. Zależało im, żebym się na czymś wyłożył. Po kilkunastu pytaniach mieli z dziwko "ooo przygotował się!" :D na końcu i tak firma zaproponowała stanowisko juniora na co podziękowałem :] I dobrze bo pewnie do dziś siedziałbym tam na tym stanowisku za śmieszne pieniądze. Dziś nie muszę już codziennie wstawać i zasuwać na etacie do korpo. Budzę się rano i na koncie jest więcej pieniążków niż było wieczorem. I mam na wszystko czas. A łysy cwaniak dalej tam siedzi i myśli że ma fajnie :-)

Perform Media Poland
@qwerty 11.03.2018 09:39

Cieszymy się, że doświadczenie z nami skierowało Pana do podjecia innej formy zatrudnienia i że ma Pan teraz sporo czasu na wyrażanie swoich opinii na tego typu forach. Przykro nam niezmiernie, że w taki sposób demonstruje Pan swoje niezadowolenie z wyniku rozmowy. Proszę jednak pamiętać, że nie zawsze przeświadczenie o swoich kompetencjach wystarczy, aby przejść pozytywnie rekrutację. Życzymy powodzenia :-)

kandydat

nie polecam, jak powiedziałem, że ma orzeczenie o niepełnosprawności to mnie odrzucili i nie zadzwonili

true
@kandydat 22.08.2016 14:50

widocznie to nie byl powod, nie chce mi sie wierzyc bo gdybys cos prezentowal to by Ci dali prace. Za sama niepelnosprawnosc roboty sie nie dostaje (wiem brutalne)

CM

Pracuję już w tej firmie od 2 lat i też jestem osobą niepełnosprawną. Nigdy nie poczułem się dyskryminowany a wręcz przeciwnie. Jestem akceptowany taki jaki jestem zarówno przez kolegów i koleżanki w pracy jak i zwierzchników. Napisze nawet więcej, dzięki ludziom z którymi pracuje czuję się jak osoba w pełni sprawa.

nigel
@CM 18.11.2016 10:52

Kurde, ja sobie myślę, że gdybyś czuł się tam "inny", to by znaczyło, że coś nie tak z tą firmą. W mojej obecnej firmie, pracuje człowiek z jedną nogą. On biega maratony o kulach. I kto jest bardziej "pełnosprawny", on czy ja ?

Ooo

Rozmowa polegała na tym żeby udowodnić że się nie znam. Rekruter (szeregowy pracownik) dobrze się bawi widać.

on

Nie polecam straszny bałagan, rekruter nie był przygotowany do rozmowy porażka

Zostaw opinię o Perform Group - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perform Group