Perform Group

Katowice

Opinie o Perform Group

CM

Pracuję już w tej firmie od 2 lat i też jestem osobą niepełnosprawną. Nigdy nie poczułem się dyskryminowany a wręcz przeciwnie. Jestem akceptowany taki jaki jestem zarówno przez kolegów i koleżanki w pracy jak i zwierzchników. Napisze nawet więcej, dzięki ludziom z którymi pracuje czuję się jak osoba w pełni sprawa.

nigel
@CM 18.11.2016 10:52

Kurde, ja sobie myślę, że gdybyś czuł się tam "inny", to by znaczyło, że coś nie tak z tą firmą. W mojej obecnej firmie, pracuje człowiek z jedną nogą. On biega maratony o kulach. I kto jest bardziej "pełnosprawny", on czy ja ?

Ooo

Rozmowa polegała na tym żeby udowodnić że się nie znam. Rekruter (szeregowy pracownik) dobrze się bawi widać.

on

Nie polecam straszny bałagan, rekruter nie był przygotowany do rozmowy porażka

kandydat

nie polecam, jak powiedziałem, że ma orzeczenie o niepełnosprawności to mnie odrzucili i nie zadzwonili

Zostaw opinię o Perform Group - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perform Group