Opinie o GABRIELLA - shops Sebastian Krajda w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GABRIELLA - shops Sebastian Krajda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w GABRIELLA - shops Sebastian Krajda o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GABRIELLA - shops Sebastian Krajda w Łódź

Zaciekawiona

Dzień dobry ☺️ mam małe pytanie do pracowników firmy Gabriella, mianowicie czy na stanowisku szwaczka praca jest jednozmianowa czy więcej?Zastanawiam sie nad kontaktem ale chciałabym zasięgnąć informacji rzetelnych ☺️.Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji prawdziwych jak wygląda praca w tej firmie.Intersuja mnie zarobki, podejście do pracownika itd.Bylabym wdzięczna za każdą wiarygodną informację.Pozdrawiam

Jolanta
@Zaciekawiona

Cześć, super że pytasz, ponieważ ja też właśnie chciałam zapytać o to, w jakich godzinach tam się pracuje. A jaki system zmianowy cię interesuje konkretnie? Mam nadzieję, że uzyskasz odpowiedź. Ja też bardzo chętnie poczytam o tym, jakim pracodawcą jest Gabriella.

Zaciekawiona
@Jolanta

Cześć, widzę że interesuje nas to samo ale chyba nie uzyskamy odpowiedzi????‍♀️ ja ewentualnie 2 zmiany a Ciebie ? Bardzo byłabym ciekawa opini konstruktywnych od osób tam zatrudnionych ...zobaczymy czy się coś dowiemy

Dzień dobry ☺️mam pytanie do pracowników firmy a konkretnie szwaczek, ponieważ zastanawiam się nad do tej firmy na stanowisko szwedzka i jestem bardzo ciekawa Waszych opini? Jakie są zarobki? Czy jest szansa na pracę na 2 zmiany i czy umowa jest od razu ( mam duże doświadczenie w w życiu rajstop) czy mozna na spokojnie z kierownictwem rozmawiać czy raczej jednak nie mam w niczym racji i nic nie wiem???? bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

@Ewa

Witam, prosze o kontakt na maila - m.correia@gabriella.pl Pozdrawiam serdecznie

Grzesiek

Firma zasługuje z całą pewnością na opinię dobrego pracodawcy, dlatego z czystym sumieniem polecam pracę.

Czy pracownicy Gabriella Katarzyna Zamrzycka chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Alfred

Dobre czasy są cały czas się integrujemy głównie w godzinach pracy. Zapraszam z asortymentem na integrację:)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w GABRIELLA - shops Sebastian Krajda na stanowisko Sprzątanie na pół etatu - produkcja? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Jośka

Czy mogłabym.sie dowiedzieć jakie zarobki proponuje Gabriella, ilu zmianowa jest praca ,ogólnie jaka jest atmosfera między pracownikami?dzięki za odpowiedź

Non passaran
@Jośka

Najniższe możliwe bez żadnego socjalu.

Q7
@Non passaran

Znam typa który pracuje tam już ponad 15 lat i chwali sobie prace. Bardzo dobrze się dogadają. Jest zadowolony i również pracuje na 3 zmiany.

Non passaran

Praca na 3 zmiany. To nie jest dla mnie żaden problem. Ale to że "pracodawca' zatrudnia na czarno, a dzień próbny jest za (usunięte przez administratora) to już inna para kaloszy. Firma krzak. Szef to pajac i kłamca nie mający pojęcia o produkcji. Odradzam aplikowanie do tego syfu. Dobrze, że mam coś gdzie mam umowę o pracę od pierwszego dnia pracy. Ta firma zatrzymała się w latach 90 z podejściem do pracownika.

antoś

witam a czy możecie coś powiedzieć o pracy na magazynie???

Jonasz

Dobry pracodawca więc na początek to jest dobra informacja, warto starać się o pracę!!

Mały ryś

Czy przedstawiciele handlowi są zadowoleni? Jakie warunki, prowizje, targety? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Dzięki za każde info.

Jarosław
@Mały ryś

Przypuszczam, że interesuje Cię praca na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jeżeli tak jest, to napisz, proszę, czego oczekujesz po tym miejscu pracy?

Mały ryś
@Jarosław

@Jarosław chciałabym się dowiedzieć czy jest podstawa + prowizja. Czy leady trzeba pozyskiwać samemu czy firma je już ma. Jak wysokie są targety aby otrzymać prowizję. Ważne też czy są szkolenia dla pracowników. Czy przedstawiciel ma przypisany region czy musi jeździć po całej Polsce. No i najważniejsze jaka jest atmosfera wśród pracowników. Dziękuję bardzo.

teresa22

jestem zadowolona. zarabiam wiecej niz placili w innych zakladach w łodzi.

viki

Pracuje tutaj od 3 miesięcy,jak na razie jestem zadowolona,dużo lepiej niż w poprzedniej firmie(ta sama branża)

Jarosław
@viki

Co dokładnie oceniasz lepiej w porównaniu do swojego poprzedniego miejsca pracy? Pytam, ponieważ napisałaś, że jest dużo lepiej niż w poprzedniej firmie. Czy jest lepiej pod względem wynagrodzenia, a może atmosfery? Proszę o doprecyzowanie.

viki
@Jarosław

..traktują ludzi normalnie, po ludzko. i jest praca zawsze., w poprzedniej firmie jak nie było pracy to ossylali do domu i tyle...

rysiek2

Spoko praca, musiałem zmienic bo sie przeprowadzałem. polecam., Moje sugestie dla Gabriella: nie mam Lubię atmosferę w Gabriella za: spoko podejsice do ludzi

Ange

Pracuje od ponad pół roku,to jest moja trzecia firma w tej branży i chociaż lato w tym roku trwa prawie 5 miesięcy,praca jest cały czas bez postojów,tak jak było w dwóch poprzednich firmach w których pracowałam.Na początku miałam tylko problem z połapaniem się w asortymencie,bo firma ma bardzo szeroki.Płaca jest ok i na czas.Jak na razie jestem zadowolona.

Doris

Chciałam podjąć prace w Gabrielli jako szwaczka ,słyszałam ze kasa zawsze na czas ale jakie są mniej więcej zarobki na tym stanowisku?

Blanka

Nie polecam

Katarzyna X.
@Doris

Ja jestem zadowolona. Wypłaty terminowe. Zarobki OK. Co ważne atmosfera w pracy jest dobra. Ogólnie polecam.

Katarzyna X.
@Blanka

Co nie?

Irenka

Nie polecam

Irenka

Nie polecam tam pracy. Zarobki bardzo niskie, pracownik nie jest tam szanowany ani przez kierownictwo ani przez szefostwo

Stella

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

K@sia#34
@Stella

Oczywiście !!! Bo każdy normalny co przyjdzie i zobaczy co się tu dzieje to długo miejsca nie zagrzeje. Bałagan i chaos na linii produkcyjnej, tzw. pseudo kierowniczki nie znające się absolutnie na niczym ale potrafiące stworzyć iluzję jakie one są niezastąpione i pomocne, niskie zarobki wypłacane do ręki zamiast na konto, za pracę w dni ustawowo wolne od pracy płacą 50% więcej zamiast 100%. Praca 3 zmianowa, brak dodatku 20% za pracę w nocy. Wypłaty raczej na czas ale niskie jak na dzisiejsze realia. (Dodatek na święta ......zapomnij ......nie ta firma)

......

Jedynie co mogę powiedzieć tragedia (usunięte przez administratora)

Kate

Praca nie jest lekka, trzeba się trochę wykazać. Doceniają za dobrą robotę. Ja nie narzekałam. Moje koleżanki z pracy też. Polecam ten zakład.

PPK

Śmieszy mnie to, że ludzie uważają, że wypłata na czas to wielkie WOW!! a to, że ludzie po studiach, na specjalistycznych stanowiskach są zatrudnieni na najniższą krajową a wypłatę dostają zawsze do ręki a nie na konto, żeby nic nie było do udowodnienia to też takie super? i to, że ma się stawkę godzinową i jeśli np. w weekend majowy firma jest zamknięta 3,4 czy 5 dni to dostaje się odpowiednio mniej wypłaty to też jest takie fajne? i to, że urlop jest narzucony odgórnie w szczycie sezonu kiedy wszystko jest najdroższe a gdy potrzebuje się chociaż jednego wolnego dnia z prywatnych powodów to najlepiej by w dupę zajrzeli po co... na co... i dlaczego i zawsze jest to wielkim problemem??? z pracy mogą być zadowolone tylko emerytki takie jak pani Marysia, której na rękę jest zarabiać na czarno żeby emerytury nie stracić. Właściciele to ludzie, z którymi najlepiej nie mieć nic do czynienia - prostaki dorobkiewicze nie szanujący drugiego człowieka.

xyz
@PPK

Całkowicie się zgadzam z tym co napisane powyżej. To chyba jedyna firma,która nie wypłaca zarobionych pieniędzy na konto tylko dają do ręki. |Co innego ludzie zarabiają a co innego mają w dokumentach. Zarobki śmiesznie niskie jak na te czasy (chyba że ma się emeryturę lub rentę a takich ludzi tam jest dużo)

sw345

generalnie jestem zadowolona. kase jest OK i zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o GABRIELLA - shops Sebastian Krajda - Łódź

• Jak się pracuje w GABRIELLA - shops Sebastian Krajda?

Zobacz opinie na temat firmy GABRIELLA - shops Sebastian Krajda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GABRIELLA - shops Sebastian Krajda?

GABRIELLA - shops Sebastian Krajda
2.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Brukowa 13
    91-341 Łódź