Opinie o GABRIELLA - shops Sebastian Krajda w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GABRIELLA - shops Sebastian Krajda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w GABRIELLA - shops Sebastian Krajda o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GABRIELLA - shops Sebastian Krajda w Łódź

M

Nikomu absolutnie nie polecam pracy w tym miejscu. Tam czas się zatrzymał ,istna konopielka. Trzeba mieć naprawdę tupet aby płacić 13.50 czy 14.50 zł na godzinę i potrafić złapać pracowników w szatni którzy odważyli się zejść trzy minuty wcześniej i oskarżać ich o okradanie z 5 min czasu. Niestety każdy mierzy kogoś swoją miara. A szefostwo przypadkiem nie (usunięte przez administratora) 70 proc osób tam pracujących przez komiczne stawki, brak umowy a co za tym idzie płatne l4, prawidłowo wyliczony urlop? Pomijam (usunięte przez administratora) z nieplaceniem ZUSU i podatkow US przez brak formalności u większości pracownikow. Aż obrzydzenie bierze...Każdy potrafi chodzić z dumnie podniesiona głową i robić z siebie przedstawienie ale jak można szanować podobne osoby, które wzbogacają się na olbrzymim wyzysku 3/ 4 pracowników? To tyczy się także niektórych kierowniczek, które mają świadomość sytuacji panującej w zakładzie a mimo wszystko także strasznie wykorzystujące kobiety tam pracujące. Swoje rodziny tam zatrudnijcie drogie (usunięte przez administratora) panie córeczki i synków ,których będziecie mogly poganiac w robocie za 13.50 za h .ciężko opisać mi słowami takie przypadki ,bo daleko im do ludzi. Gdy zapytałam o podwyżke usłyszałam że aby ją otrzymać trzeba się wykazać. Najniższe godzinowe stawki i umowa stanowią w tym miejscu przywilej a nie normę, która powinna obowiązywać w każdej pracy. Atmosfera w pracy również rodem sprzed 100 lat jakby niektórzy ten czas spędzili pod lodem. Chorobliwa ciekawość dotycząca innych ludzi, obłuda ma się tam na porządku dziennym . Zawsze będziesz tematem ich gorączkowych dyskusji , bo o czym rozmawiac jak ma się równie ,, szerokie ,,kręgi zainteresowań .Omijajcie szerokim (usunięte przez administratora), to absolutna strata czasu i waszej godności.

Jogo

Byłam na rozmowie jakiś czas temu.Kobieta która mnie przyjęła była bardzo niesympatyczna. Zamiast skupić się na pracy interesowały ja rzeczy nie związane z rajstopami. Z takim podejściem i wyrazem twarzy nie dziwię się że mają złe opinie. Miałam wrażenie że osoba która przychodzi i proponuje swoje usługi jest natrętna mucha .Suma sumaru nie podjelam tam pracy i całe szczęście.

aa
@Jogo

Właściciele to podatkowi oszuści i karierowicze na wyzysku seniorów czy rencistów albo osób z problemami . Kierowniczki nie są lepsze żerując na pracownikach robiących za grosze. to strasznie prymitywni ludzie godni tylko napietnowania za swoje czyny.

Witam, jak jest teraz wystawiona oferta dla specjalisty ds. eksportu to było w niej napisane, że można pracować na umowie o pracę oraz na B2B. zastanawiam się czy w przypadku kontraktu występuje może urlop płatny? Wole mieć co do tego pewność, bo to dość istotna sprawa

KarolinaK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

A w biurze ktoś pracował? W marketingu?

Lena

Myślicie, że faktycznie jakieś zgłoszenia występowały do jakichś instytucji czy tak tylko ludzie pisali? Dopiero co tu tak naprawdę wchodzę, bo Łódź za robotą przeglądam a takie komentarze wypatrzyłam. A jest tu na forum może ktoś kto aktualnie się zatrudnia? ciekawa jestem bieżących ocen

Byly
@Lena

Były zgłoszenia to kazała na popołudnie przyjść niezarejestrowanym których jest masa.tam może dziewiarze i z 3 szwaczki mają umowę reszta robi za grosze mniejsze od najniższych stawek na czarno. I biznes się kręci nas ogromnym wyzysku

@Byly

Przyjście na popołudnie rozwiązało sprawę? Ale co potem w takim razie już zrobili jeśli już? ludzie są już zarejestrowani normlanie? I jeśli serio wcześniej nie byli to czemu? z jakich przyczyn mogli się na to zgodzić?

@Jogo

Czy była to może rozmowa dla PH? Widziałam taką ofertę z kiedyś w Internecie a ciekawa byłam czy na jakichś jeszcze innych stanowiskach tu zatrudniają? To tak docelowo jaki zakres obowiązków został przedstawiony? Mimo wszystko potem to już praca samodzielna by była? Coś na temat zarobków było mówione?

Jogo

Nie ,to nie było PH ...ja bym tam już w życiu nie poszła.Osoba z którą rozmawiam była bardzo niesympatyczna .Przeczytałam tylko nowy wpis i już wiem że dobrze zrobiłam.O zarobkach nic nie było mówione ,może i dobrze, bo jakbym usłyszała 13.50 to nawet bym nie chciała z tą kobietą rozmawiać...dzisiaj mnie osoby które tam pracują za takie ochłapy.

aa Nowy wpis
@Jogo

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w GABRIELLA - shops Sebastian Krajda na stanowisko Sprzątanie na pół etatu - produkcja? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
uS

Ludzie nie bójcie się tylko zgłaszacie takich ,,pracodawców,, do różnych instytucji i mediów.niech cała Polska wie kim są właściciele i kierownicy.na takich ludzi powinno się pluc i brzydzić podać rękę a nie ich ukrywać i pozwalać na wykorzystywanie kolejnych osob

M

K

Nie polecam.Praca bez rejestracji za dużo mniej niż obowiązujące najniższe stawki.Nadaje się jedynie do zgłoszenia do IP i US

@K

Nie rozumiem tylko czemu praca miałaby być bez rejestracji? Z jakich przyczyn? zdradzisz mi przy tym jako kto piszesz? Chodzi mi o stanowisko. gdzieś kiedyś rzuciło mi się w oczy ze handlowca do siebie szukali i ciekawa właśnie byłam jakie warunki w tym roku maja do zaoferowania, wiadomo?

GABRIELLA - shops Sebastian Krajda prowadzi rekrutację na stanowisko sprzątanie w Łódź. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Michu

Pracowałem krótki czas na dziewiarni. Mimo wykształcenia w tym kierunku i doświadczenia to na maszynach pończoszniczych pracowałem pierwszy raz. Na dzień dobry 17 maszyn do obsługi, gdzie starzy pracownicy mieli 20.....Przerwa o danej godzinie ok ale brak zegara i jak mnie nikt nie zawołał na śniadanie to przerwa przepadła i nie zjadłem. Mega słabo jak dla mnie. Z kasą to też już nie pamiętam ale rewelacji to nie było

Wiktoria
@Michu

Na dzień dobry? możesz wyjaśnić jak udało się wdrożyć? Robiłeś to całkiem sam czy jednak było szkolenie lub któryś ze starszych kolegów pokazał co i jak? Zresztą o jakie maszyny chodzi? opisze mi je ktoś? Nie mam doświadczenia, dopiero badam teren

Alex

Właściciele w porządku bardzo mili i sympatyczni ludzie z pensjami nie ma problemów zawsze na czas rzadko już się spotyka takich ludzi chyba.ze ktoś nawali to pewnie wtedy podniosą głos ale z tej strony nie znam

Na jaki adres firmy można wysyłać CV ?

Halina
@Anna

Nie wiem, a nie mają jakiegoś ogólnego kontaktowego? Moze jak wyślesz na taki, to przekierują Twoje cv do hr?

kandydatka
@Anna

Aniu masz moze adres pod ktory wysyla sie cv? ja szukam i nie moge znalezc

Jagoda

Hej Wszystkim, sledze Wasze wpisy i zastanawiam się jakie zarobki mają szwaczki? Czy ktoś mógłby napisać realne zarobki Pan? Ilu zmianowa jest praca na szwalni ? Nie dajcie się prosić, tylko Wy możecie napisać prawdę bo domysłów jest dużo.Pozdrawiam

Ockskc

Firma skandal

Ilona
@Ockskc

A uzasadnisz jakoś to swoje uniesienie tutaj? Czemu aż "skandal"

Majlo

Dlaczego mam wrażenie że wszystkie pozytywne komentarze pisze jedna osoba? Treść, stylistyka i argumentacją taka sama...

Non passaran
@Majlo

Bo taka jest prawda.

Jarosław
@Non passaran

To może Wy napiszecie coś na temat tego pracodawcy? Mogę dowiedzieć się właśnie od Was, jak aktualnie wygląda praca w tej firmie i ile można realnie zarobić będąc pracownikiem zaangażowanym w powierzone obowiązki?

Ockskc
@Jarosław

Jarosław już ci mówię na początku będzie cię to będzie okj pod kontem adaptacji ,ale ja pracowałem tam i jak pracuje się szybko to będzie tak że będzie jeszcze szybciej , a jak nie wiesz o co chodzi to pomyśl czy chcesz się zatrudnić , ogólnie praca składa się z braku empatii braku jakichkolwiek szacunku i braku jakiejkolwiek życzliwości tylko patrzą jak wykorzystać moment aby tobie się coś nie spodobało i żeby samemu odejść, po za tym co wymienione to dodam jeszcze jedną od siebie cegiełkę i powiem tak byłem też klientem wraz z małżonką i powiem że jak przychodziłem do dziewczyny po odbiór towaru i stał szef na podwórku i tylko słyszałem jak się sypał komentarz w mojm imieniu nie będę go cytował

andzia34

Pracuję w Gabrielli od wiosny.Trochę się obawiałam bo w poprzednich dwóch firmach z tej samej branży zawsze na sezon wiosenno-letni było krucho z pracą i były postoje.Tutaj jestem mile zaskoczona praca do urlopu w lipcu była cały czas i po urlopie choć do połowy września za oknami lato ,to pracy jest do oporu.,a koleżanki z mojej poprzedniej pracy znów miały postój.Fajne warunki socjalne,nowe budynki.Płaca zawsze na czas,to ważne bo w poprzednich firmach było z tym różnie.Ogólnie OK

Zygfryd
@andzia34

Ogólnie wszystko gra lecz niestety latem na hali jest grubo powyżej 30 stopni. Dla mnie byly to zbyt srogie warunki do pracy. Leje się z czlowieka jak z kaczki.

Paula
@andzia34

Witam czy można jakieś namiary numer telefonu do tej firmy

Lidia
@Paula

A sprawdzałaś na stronie?

meggi

Wybieram sie niedlugo do Gabrielli osobiscie ,chcialabym sie dowiedziec pewnych rzeczy...ktos ma ochote isc razem ze mna? we dwojke zawsze razniej.

Dorota
@meggi

Czekaj, piszesz jako klient? :) Czy chcesz podejść ze swoim cv jako pracownik?

Meggi
@Dorota

Chce isc jako potencjalny pracownik :) przy znaczku pisze kandydat:)

Alicja
@Meggi

Meggi, byłaś? Co Ci powiedzieli? :) Osobiście czytam to ogłoszenie dla kreatywnej łodzianki i miałam nadzieję, że tu znajdę coś o zarobkach, bo niestety nie podali ich na stronie. Ktoś coś?

meggi

Czy w Gabrielli jest szansa na prace na jedna zmiane? chodzi mi o prace na overlocku.

Czesław
@meggi

Nie wiem, czy nie prędzej Ci odpowiedzą w samej firmie? We wcześniejszych postach ktoś z pracowników podał maila, na którego można pisać. Daj potem znać co Ci powiedzieli

pioter82

Pracuje mi się dobrze. KOledzy i szefowstwo ok. Genralnie polecam

Agnieszka
@pioter82

A jak polecasz to zdradź kiedy kolejny nabór nowych pracownikow? Bo jak narazie to cisza a zależy mi na czasie !

Wika
@Agnieszka

Koło bramy wjazdowej jest duże ogłoszenie o naborze pracowników...wystarczy się tam przejechac

Lidia
@Wika

A jaki jest adres? Coś nie mogę znaleźć.

Zaciekawiona

Aż tak źle...duży zakład, wydawałoby się że będą szanować pracownika ...nikt nie chce być niczyja niewolnica...dzięki za opinie.Troche jestem.rozczarowana bo lubię pracę przy rajstopach i mam trochę wiedzy ...No ale cóż nie będę szła z deszczu pod rynne

Kaka

Witam,jestem zainteresowana pracą.Jak można dostać się na produkcję?Bo nie widzę żadnych ogłoszeń. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o GABRIELLA - shops Sebastian Krajda - Łódź

• Jak się pracuje w GABRIELLA - shops Sebastian Krajda?

Zobacz opinie na temat firmy GABRIELLA - shops Sebastian Krajda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GABRIELLA - shops Sebastian Krajda?

GABRIELLA - shops Sebastian Krajda
2.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Brukowa 13
    91-341 Łódź