DHL

counter
3 328 4268 5 1

Opinie o DHL

Pick

No to na Packu blue znów kwasy byłem świadkiem jak jedna cwaniara co jeździ z pod Kauflandu w pracy groziła innej pracownicy że jak chce to dostanie w łeb. Jakaś Milena chyba

@Pick

No Ona to już od dawna się stawia myśli że jej wszystko można autobusy są jej kierowcy to śmiecie słyszałam jak się bezczelnie śmiała z jednego kierowcy młodego ludziom ubliża co to nie ona fifa rafa ale trafi kosa na kamień i to ona dostanie w łep i się skończą jej rządy widać za długo już tam pracuje to niech lepiej uważa . Ps . Na dietę byś poszła upasiona kr..owo.

Tak5Nie
Asiula
@Pick

A jaka to Ona nie jest mądra ho ho , wszyscy to matoły , głąby,nieuki i patologia a Ona dama ze spalonego teatru . Dziewczyna ma problemy psychicznie najwidoczniej będzie fikała to złapią mordę sklepią i taki będzie finał.

Pakówka
@Pick

Ta cała M. Z packu w piórka obrosła bo to nie pierwszy taki numer Już dużo osób mówiło że wulgarnie się odzywa i wyśmiewa się z ludzi

Gig
@Asiula

Mowa jest o tej utytej z czarnymi włosami co idzie przez pół miasta z identyfikatorem na smyczy?

Oooo
@Asiula

Zero szacunku jak ją wychowali. Ubierze się od stóp do głowy w Pume i Adidas i ważniare rżnie. Zachowanie okropne a w pracy widocznie ma plecy że wszystko jej wolno. Podobno donosi i już nie jeden poleciał przez nią z DHL

Pakówka
@Ja

Nie oceniaj po wyglądzie niejedna gruba nie jest pusta tak jak ona

Red IB
@Pick

Na Receivie Red za to mamy takiego gościa co zwyzywał i naubliżał nawet kobitkom, dziwię się że jeszcze pracuje.

@Ja

A konkretnie o kim mowa? Jak wygląda ta Milena?

Pack
@Pick

Z picka przypadkowy człowiek a ile informacji ma na temat tej rzekomo Mileny

Pakk
@Asiula

Zapomniałaś dodać-nieuki, (usunięte przez administratora) i jej ulubiony wyraz SZLAUFY

Gość
@Gig

Nieee ona mieszka gdzieś blisko Kauflandu ...

Pacck
@Gig

Nie to ta z kokiem czarne włosy i nosi koszulke, lub bluzę na zmianę z napisem Puma ????

@Pakówka

Wybacz nie mam nic do grubszych osób ale jej nie cierpię po prostu .

Ja Nowy wpis
@Oooo

Zwykle repliki zamówione przez internet z czym to taka dama. Nie ma kto z nią zrobić porządku a ktoś zdecydowanie powinien bo przecież u nas w pracy nie toleruje się takich zachowań tak słyszałam.

Gość Nowy wpis
@Red IB

No właśnie to świadczy o tym jakich ludzi zatrudniają nic dodać nic ująć .

On Nowy wpis
@Pack

A jakie tu informacje napisał co słyszał i tyle . Czytaj ze zrozumieniem.

gosc

hahahhaha tylko czekac jak pol hali pojdzie na kwarantanne po tych imprezach które sobie urzondzają na dole maseczki sreczki a tu zabawa w najlepsze hahaha chociaż by sie tak nie chwalili bo jak się hry dowiedza to posypia się dyscyplinarki za wyslanie calego zalando do domu chorych i nie bedzie mial kto pakowac hahahha

RED
@gosc

Komuś żal (usunięte przez administratora) ściska. Oj przykro że wasze działy się nie dogadują hahaha

Luśka Nowy wpis
@gosc

Kogo to obchodzi co my robimy w dzień wolny od pracy. Po sklepach też proszę się nie szwedac bo was zaraza złapie i co zalando będą musieli zamknąć.

Pack

Pisać i udawać że się jest kimś innym to potrafią ale prosto w twarz to już problem. Ludzie to jest strona dla ludzi którzy chcą się dowiedzieć rzeczy dotyczących z pracą A nie co kto komu powiedział. A tak na marginesie Te głupoty piszą największe plotkara z Blu pack

Ona

Chciałam podziękować firmie za wspaniały dzisiejszy obiad . Nie wiem co jest tam dodawane ale na litość boską to jest przegięcie. Wróciłam z pracy ledwo do domu doszłam bo ból brzucha niesamowity , nie będę już tu opowiadać jak się to skończyło. Ja wiem znów napiszcie niektórzy, że nie muszę tego jeść, ale skoro firma serwuje obiady to mogłyby być smaczniejsze i żeby nie trzeba było.latac po nich wiadomo gdzie . Były bułki, bułek nie ma . Były bułki słodkie też zniknęły. Ręce opadają. Nic sobie z tego nie robią.

Tak14Nie2
Asia
@Ona

Na początku te obiady były całkiem smaczne no może poza ziemniakami ale wtedy było nad mało . Teraz niestety nie patrzą na jakość bo jest za dużo ludzi więc dają byle co za 10 zł . Śmiech na sali . A zgłosić do sanepidu że się ludzie zatruwają i tyle .

Czarek
@Ona

Ja dostałem biegunki i to w pracy po zeszło tygodniowym pulpecie... Dziękuję firmo za takie podejście do tematu :/

Tak7Nie
Hmmm
@Czarek

Czego oczekujecie?

Norman
@Hmmm

Oczekujemy smacznego jedzenia, normalnych porcji i takiego po którym nie latamy do klopa i tracimy przez to normę. Na samym początku był catering i jakoś się dało smaczny obiad zrobić, że czasem trzeba było zostawić bo nie dało rady wszystkiego zjeść. A teraz? My pracownicy jesteśmy rozliczani i z ilości, jakości i jeszcze na dodatek z zachowania. Kuchnia chyba w ogóle nie jest oceniana. Co najwyżej z ilości. Temat wałkowany od początku zeszłego roku i zero poprawy. Skoro już jest ta kuchnia to niech ktoś się za to weźmie, przecież za te 10 zł da się zrobić normalną, smaczną porcję. Ja lepsze rzeczy to psom wyrzucam niż oni tu Nam dają...

Lalala

Dobra to ja zapytam o jedną (usunięte przez administratora) i śmieszną rzecz... Dlaczego Area Menagerzy mogą chodzić we własnych ubraniach? A reszta pracowników muszą wyglądać jakby z ciucholandu wyskoczyło hahaha przecierz Area Menager to też pracownik aż takie mają do nich zaufanie że niczego nie wyniosą z zakładu? ŻAŁOSNE!!!

Tak13Nie
Stefan z packa
@Lalala

Area manager to kadra zarządzająca która musi się wyróżniać wśród innych pracowników. Jest to osoba która ma wyższy poziom zaufania niż pracownik szeregowy min. dla tego jest area managerem i zarządza innymi. Poza tym tak i Ty przechodzą kontrolę na ochronie i obowiązują ich takie same zasady wnoszenia rzeczy jak pracownika liniowego. Ponad to dostajesz ciuchy robocze żeby nie ubrudzić swoich i dla bezpieczeństwa żeby np. rękaw Twojego modnego swetra z rynku się nie wkręcił w optimusa czy pas przenośnikowy.

Tak5Nie3
On

Bardzo trafna uwaga .

Picker
@Lalala

Bo DHL tak ustalił, masz problem z zaakceptowaniem tego -> wypowiedzenie -> do TL bądź skrzynka HR -> problem rozwiązany. Jest hierarchia i szczeble kariery, nie sadze aby DHL pozycjonował AMów jako kogoś lepszego pod względem człowieczeństwa itp. po prostu zajmują wyższe stanowiska wiec musza się odróżniać od innych. Naprawdę czepiacie się już czego możecie ale co się dziwić jak 2300 os zatrudnionych. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Będzie jeszcze gorzej

Greg
@Stefan z packa

Wyższy poziom zaufania no bez jaj hahaahh dobre .

Kasia

Czy w dhl każdy ma przypisany swoj samochód?

haha
@Kasia

pomylilas firmy i miejsca tu nikt nie pracuje jako kurier

Kamil
@Kasia

Ahaha ,ze co ? Przeciez to nie Holandia gdzie pracownicy dostaja samochody od agencji do użytku

Gosciuwa

Czy osoby, które miały urlop w sierpniu, dostały już pieniądze za wczasy pod gruszą?

Tak2Nie4
Bbbbb
@Gosciuwa

Część wczoraj, część jeszcze nie

Xyz
@Gosciuwa

Mieliśmy urlop koniec sierpnia/wrzesień, pieniądze wpłynęły wczoraj.

Gosciuwa
@Bbbbb

Dziękuję, dziś już też dostalam

Xyxy
Klient

Zerowka to jaki dzial? Czy tam sa wolne weekendy?

roki
@Xyxy

zwroty, tak wlasnie na tym polega ta zmiana ze robisz pn-pt

Dhl-ówka
@Xyxy

Wolne weekendy są tylko dla tych, którzy złożyli o to wniosek, pozostałe osoby na zwrotach pracują też w weekendy.

@roki

Zerówka jest również na receive.

@Dhl-ówka

on pytał o zmiane "0" wiec nie (usunięte przez administratora) ten kto pracuje na zerówce pracuje tylko pn-pt i moze pracowac tylko na zwrotach

@..

a nam na paku mowili bo wsierpniu była rekrutacja ze mozna sie zapisywac na zerowke ale praca jest tylko na zwrotach wiec ostatecznie nikt chyba z paka nie przeszedl ;) nie mowili nic o receive

@pikk

Nie tylko na zwrotach. Na każdym dziale można pracować na "0"

Tak2Nie6
Ona
@pikk

Co wy gadacie. Jest na stow chłopak który przeszedł na zmianę zero. Żadne zwroty.

Pacck

Recivka

Dwie z paka pracuje na recivie w r0

taaaa
@666

stow (usunięte przez administratora) to nie outbound tylko inny dział inbound i tacy jak ty sie wypowiadają hahahahaha pracujesz pewnie z miesiąc nic nie wiesz ale się wymądrzasz

Niska z packa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy ktoś może mi pomóc zdobyć prywatny numer telefonu do tego grubiutkiego saportera z packa ze zmiany Red?

Xxx
Klient

We wnioslu owolne wekendy co trzeba napisac zeby byla zgoda nawolne wekendy?

Iiii
@Xxx

Wniosek o wolne weekendy to było w sierpniu nie teraz...i dla tych którzy już jakiś czas pracują.

Martuszka
Kandydat

18wrzesnia zaczynam pracę na zmianę nocna. Proszę mi powiedzieć jak ona tak naprawdę wygląda? Dlaczego ciągle są ogłoszenia że potrzebni są pracownicy?

@Martuszka

Duża rotacja pracowników jest spowodowana tym że nie każdy daje radę szczególnie że normy mega wysokie więc z premią różnie. Raczej się nie nastawiaj. Na noc przychodzisz albo na 0:0-8:15 albo 20:30-4:45. Zależy na który dział trafisz. Pakujesz kompletujesz wykladasz tak w dużym skrócie. Więcej się dowiesz na szkoleniu. Na nockach dużo osób już wymiekło :)

Tak2Nie6
Ble
@Pracownik

Głupoty opowiadasz. Są ogłoszenia na noc bo zwiększana jest załoga. Z tego co wiem jeszcze nikt nie zdążył zrezygnować przez tydzień z nocek które trwają.

Tak2Nie1

Hmmm
@Jan Kowalski

Czyżbyś była z HR?

@Jan Kowalski

rozumiem ze sie zwolnili i juz ich nie ma w firmie? i dobrze (usunięte przez administratora). bo z tego co wiem to po przejsciu na nocki mieli tam pracowac minimum pol roku czy tam 3 miesiace a nie 2 tygodnie dopiero co byli na wolnym tydzien bo kwarantanna by przejsc na nocki i twierdzisz ze po 2 tygodniach im sie znudzilo i znowu sobie ppojda na tydzien wolnego na kwarantanne by wrocic do dziennego systemu? (usunięte przez administratora)

Jan Kowalski
@Hmmm

Mogę być i z BHP jak Ci HR nie pasuje odpisuje na pytania jak sie pracuje i interesuje to i sie ma wiadomości hehe Pozdrawiam

Tak1Nie3
Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy do końca miesiąca będą dostępne jakieś nadgodziny?

Amanda

Pozdrawiam PSów którzy byli w pt na single mega pomocni i sympatyczni:)

Tak2Nie3

jamek

Zaprosic to se mozesz nawet papieża jak masz swoja restauracje bo ta nasza kantyna to ani nie jest twoja ani nasza i życzę powodzenia w zaproszeniu sobie kogokolwiek do prywatnej firmy! po co wogole pisac takie bzdury? zresztą zal mi was bo macie taki problem ze ja pitole. Ja pracuje tu 1,5 roku i po prostu tych obiadow nie jem! nigdy nie zapłaciłem ani zlotowki za te obiady przez 1,5 roku ani razu nie doładowałem karty nigdy nie bylo na niej pieniędzy! i jakoś zyje

Tak9Nie4
Krystyna
Kandydat

Czy ktoś wie czy autobus na trasie Bełchatów zatrzymuje sie w niejscowości Kałduny?

hyhy
@Krystyna

jak sie nie boisz i zobaczysz autobus to wyjdz na droge i machaj to sie moze zatrzyma :)

Tak4Nie4
Incognito
Kandydat

Ile moze zarobić Nowy pracownik , bo wiadomo że całej premii się nie wyrobi ;) 2500 tak na spokojnie ?

@Incognito

złe pytanie bo czy nowy pracownik czy stary co pracuje 2 lata zarabia dokładnie tyle samo, różnica w pensji zalezy od zajmowanego stanowiska a jest ich całkiem sporo wiec trudno powiedziec mozesz zarobic od 2tys bez premii z absencjami itp do nawet 4tys z pelna premia, weekendami i nagodzinami oczywiscie pisze o podstawowych stanowiskach jak pracownik magazynowy, wózkowy, problem solver mentor itp bo nie sądze za mówisz o liderze, area managerze czy biurowym hr czy bhp

Jabol

Często widzę zapytanie: ,,Czy ktoś z zarządu czyta to o czym piszemy?," Osobiście uważam że nie,bo temat obiadów wciąż jest niezauważony. Bliska mi osoba pokazała mi właśnie pasek od wypłaty na którym widnieje potrącenie za obiady a przez cały sierpień nie zjadła ani jednego. Nie uważacie że to jest nadużycie????!!!!!!!

G
@Jabol

Niech idzie do kadr to jej wyjaśnia

obserwująca 2

czy ktoś wie kiedy jest spotkanie związków zawodowych ,nie wiem czy to jest ich dokładna nazwa ,no wiecie chodzi mi o naszych przedstawicieli pracowników ,których sami wybieraliśmy.ktoś coś wie kiedy zebranie mają z górą ?

TakNie3
Hahahaha
@obserwująca 2

Związki zawodowe dobre hahaah Ci wybrani nic nie robią i nic nie zrobią to są zwykli przedstawiciele związki zawodowe trzeba najpierw utworzyć na co tutaj nikt się nie zgodzi i nie zdecyduje bo ludzie się boją albo mają Zwyczajnie wywalone .

Xxx
Klient

Ktore agencje placa za covid?

@Xxx

Wszystkie, które współpracują z DHL

Pracownik.

Witam wszystkich, którzy to czytają nie macie dość noszenia maseczek? Ile tak będziemy chodzić przecież to wszystko jest bzdura, aby nosić przyłbicę każą okazywać zaświadczenia to jest sprzeczne z Konstytucją!! Również nie musimy nosić tych maseczek, ale zmuszają i myślą, że wszystko im wolno. Kto jest chętny zrobić pozew zbiorowy?

Tak31Nie
Czarna98
@Pracownik.

Jestem chętna. Jak się zabierze kilka osób, to można ustalić jakieś szczegóły.

Tak15Nie
@Pracownik.

Jeżeli zbierzemy się w kilka osób wygramy to.Jest wiele informacji na temat tego, iż jest to niezgodne z prawem. Nawet Pani adwokat wypowiada się, że pracodawca nie może zmuszać pracowników do zakładania maseczek polecam zobaczyć profil na Facebooku "Adwokat Gidian" Bardzo mądrze wie wypowiada trzeba działać! Zgłoszone już jest to do inspekcji pracy jak i rzecznika praw obywateli, jeżeli będzie nas więcej skończy się ta cała szopka wystarczy zawiadomić odpowiednie organy. W nas siła!

Tak20Nie2
@Czarna98

Dokładnie. Tak trzeba zrobić dlatego kto zainteresowany niech da odpowiedź ????

Tak14Nie
Hahah
@Pracownik.

W sądzie się okaże, iż nakaz noszenia maseczek jest zapisany w wewnętrznym regulaminie pracodawcy , heheh i zostaniecie z kosztami procesowymi ,oraz Wilczym biletem do DHL ????,ALE walczcie w Kupie siła

Tak7Nie7
@Czarna98

Proszę wchodzić na grupę tam ustalimy kto chce i kiedy idziemy razem do inspekcji pracy złożyć pozew zbiorowy wystarczy 10 osób może być i więcej, mniej, ale żeby te parę osób było wtedy bierzemy wolne i się spotykamy, składamy pismo i inspekcja pracy kieruje pismo do sądu:)

Tak6Nie
@Hahah

Ale ja już pisałam, że to ten ich wewnętrzny regulamin nie jest zgodny z prawem i pisze to Pani adwokat Maja Gidian na Facebooku polecam Ci sprawdzić. I później się wypowiadać. Regulamin musi być zgodny z Konstytucją nie może być na ruszamy, a sprawa nic nie kosztuje i jeżeli się nie szanuje pracowników to trzeba coś z tym zrobic:)

Tak8Nie2
@Hahah

A czy widziałeś w ogóle regulamin? Nawet jeśli jest czy nie ma to się okaże czy aby nie jest naruszony, a zmuszać nas do czegoś nie mogą i są na to paragrafy 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 191. Zmuszanie do określonego zachowania, zaniechania lub znoszenia Art. 157. Spowodowanie średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu Można ich wymieniać bardzo wiele ja się duszę w maseczce, więc to jest naruszenie czynności narządu. Nie ma podstawy prawnej do pokazywania zaświadczenia od lekarza a tym bardziej do noszenia maseczek i jest to rygorystyczne!

Tak9Nie2
Ja

A niby dlaczego żenada ? Każdy pracownik ma prawo walczyć o swoje prawa i o godna pracę . Nie ma co się czarować to kolejny (usunięte przez administratora)gdzie pracownik jest zwykłym robolem nią pasuje to następny i następny od tej polityki firmy już im ludzi brakuje no nie mają skąd brać . Przykre to jest że tak duża firma w taki sposób traktuję ludzi . 200 zł brutto podwyżka to ma rękę z 80 zł też mi kokosy.

Tak9Nie1
jaaaaha
@Malwina Beśka

co ty bredzisz? ja tez niznosze tych maseczek ale niestety pracodawca nie lamie zadnej konstytucji ani prawa pracy! z art. 211 Kodeksu pracy pracownik ma obowiązek przestrzegania przepisów bhp m.in. do stosowania środków ochrony zbiorowej, w tym do używania przydzielonych przez pracodawcę środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego, zgodnie z ich przeznaczeniem. To podstawowy obowiązek pracownika. a nasz pracodawca uznał ze maseczka jest środkiem ochrony indywidualnej i musisz to nosic a jak nie chcesz mozesz sie zwolnic nikt cie nie przymusa do pracy! przegracie w kazdym sądzie, nie wiem co to za pani adwokat o ktorej wspominasz ale ja bylem u adwokata w tej sprawie bo mam w rodzinie notariusza, komornika i m.in adwokata i jasno mi powiedzial ze TAK pracodawca moze nam nakazac noszenia maseczek. łamał by prawo jakby kazał nam chodzic na nago

Tak4Nie6
pp
@Malwina Beśka

Droga Malwino , Zamiast fokusować swoją energię , wiedzę , pomysłowość oraz znajomość przepisów prawa pracy na wymyślanie pozwów i buntowanie pozostałych pracowników proponuję rozważenie zmiany pracodawcy , oraz samego stanowiska .

Tak8Nie10
@jaaaaha

Maseczka jest dla osób chorych kto chce niech nosi nikogo nie muszą zmuszać kto rządzi w państwie pracodawca? I lamie jaka jest podstawa? Ustawodawca mówi coś innego! Mogę mieć przyłbice a pracodawca zmusza mnie do pracy w masce a żeby mieć przyłbice żąda zaświadczenia co nawet policja nie może tego wymagać! Maska nie jest z art. 217 to nie chodzi o to chodzi o covida. Dlaczego ograniczył tylko do maseczek a gdzie są przyłbice? Jak się nie znasz się nie wypowiadaj nie wiem chwalisz się czy co?:)

Tak8Nie1
mm
@Pracownik.

...proponuje abys zapoznal (a) sie z Konstytucja wtedy bedzie Tobie prosciej ...to dobry pomysl na poczatek....

Tak2Nie4
Kajko
@Malwina Beśka

sam'sama sie nie znasz! co ty wyjezdzasz o policji i ulicy! przekraczajac siatke wjezdzasz na teren prywatny firmy u ktorej sie zatrudniles i sam sie zgodziles przestrzegac i zasad, chyba juz zapomniales co podpisywalem przy zatrudnieniu bo podpisywales w ty mstosie papierow m.in twoja zgode na przestrzeganie regulaminu zasad bhp panujacych w zakladzie i tu nie ma nic do gadania zadna policja i zadna konstytucja bo sam sie zgodziles m.in. na noszenie maseczek. czlowieku wpisz sobie w google czy pracodawca moze nakazac pracownikowi prace w maseczcce! to wszedzie masz napisane ze tak moze nakazac> jak jestes madrzejszy to idz sobie do PIPu idz do sadu i zobaczysz ze przegrasz!

Tak4Nie5
byku
@Malwina Beśka

wiadac jak znasz a raczej nie znasz prawa jak sprawa nic nie kosztuje? chcecie zalozyc sprawe cywilna wiec musisz zaplacic w kasie sadu kasiorke, po tem jak przegracie a przegracie na 100% zabulicie jeszte za koszty procesu, tak wiec spoko za-placicie sądowi, sedziom i adwokatowi no i zostaniecie bez pracy powodzenia

Tak4Nie5
Brak wiedzy razi w oczy..
@Malwina Beśka

Złóż ten pozew. Niech ujawnią sie razem z Tobą wszyscy konfidenci, bedzie łatwiej was sie pozbyć z zakładu. To przykre że tak słabo oceniasz wszystkie prewencyjne dzialania pracodawcy. Odejdź z tej pracy i sie nie kompromituj.

Tak4Nie7
@mm

Właśnie proponuje tobie zapoznać się (usunięte przez administratora)e Kodeks pracy. Art. 94.3. § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. § 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 4. Pracownik, który doznał mobbingu lub wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów

Gedeon
@Pracownik.

Jest również paragraf o tym że kto naraża życie lub zdrowie innych również podlega karze. Żeby było ciekawiej jest paragraf dot. Noszenia masek w miejscach zbiorowych. Dalej: Bierzcie pod uwagę to z powodu obecności zarażonego był u nas Sanepid, który nie będzie przechylny pozwowi, dorzuczcie nie przechylnych polityków i odpowiedzie na pytanie z kim będziecie walczyć. Przypominam również że politycy i firma mają gdzieś waszą/naszą konstytucję. Prędzej strajk pomoże niż sąd

Tak3Nie4
Obssrwujaca
@Ja

Skoro tak źle to należy zmienić pracę, i wtedy zobaczymy jakie będą kokosy

Tak3Nie3
Ktoś
@Kajko

Google kłamie ????haha. A zapytaj sanepid i Inspektora pracy czy podduszanie przez większość dnia jest zgodne z BHP ;) a nie pisać na Google to teraz dowaliłeś pisać na Google czy trzeba nosić maski czy nie XD i proponuję zrobić test jakości maseczek.

Tak3Nie3
obserwująca 2
@pp

Pani Malwina jest odważną osoba ,która broni tych co maseczek nosić nie chcą .Proszę. jej nie podcinać skrzydeł .Nie uważam że nawołuje do buntu .Kto chce niech zostaje przy maseczce ,proszę jednak wziasc pod uwagę uboczne skutki maseczek.Każdego jednak wybór .

Tak7Nie
@Ja

Dlaczego jeszcze tu pracujesz? Idź na kasę do biedronki tam będziesz mieć kokosy. Weźcie się (usunięte przez administratora) za pracę, tylko tacy tu narzekają. Żenada te wpisy, ciągle to samo.

Tak3Nie1
Andre
@Hahah

Jeżeli regulamin wewn3trzny jest niezgodny z prawem to nie może obowiązywać i powinien być zmieniony gościu!!

TakNie2

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Głuchów