DHL
3 83 1072 5 1
Ciekawski

A Ja chciał bym pozdrowić pewną miła i ładna brunetkę o śniadej cerze z działu Stow bardzo sympatyczna i zawsze pomocna zwykła pracownica można być miłym, Można. Oby więcej takich ludzi.

Tak19Nie4
@Ciekawski

Jak robisz Jej taka reklamę to może imię lepiej byś podał wiedzieli by do kogo się zgłosić po pomoc.

@CZARNA

Z tego co wiem jest tylko jedna taka kobieta druga zmianę miała imionami sypał nie będę bo nie wypada ale jest z Piotrkowa więc pewnie będziecie wiedzieć o kim pisze. I pewnie to Ty CZARNA. Fajna z Ciebie dziewczyna. Pozdrawiam

Ehhh
@Ciekawski

Apropo Piotrkowa kierowcą który wozi Piotrków to wyjątkowy (usunięte przez administratora) jeździ jak pirat drogowy A przecież podczas jazdy odpowiada za nasze bezpieczeństwo jeśli ta kobieta jeździ z tym kolesiem to radzę jej zmienić transport bo długo nie pożyje jeżdżąc z nim.

Burak
@Ehhh

Koleś ma ciśnienie i tyle ale fakt miałem okazję z nim jechać jak jest spokojny jedzie normalnie A jak nie to jedzie jak wściekły może ma chłopak problemy i musi odreagować.

Łaciata
@Burak

No Ja wczoraj miałam okazję zobaczyć co potrafi w ustach (usunięte przez administratora) zero kultury. Nie chciała bym mu stanąć na drodze.

@Łaciata

No cóż już kilka razy pokazał co potrafi. To że ma problemy to nie znaczy że ma się wyładowywać się na pracownikach Zalando. Młody chyba presji nie wytrzymuje.

Logan
@Gość 902

Jak ma problemy to niech zmieni pracę kierowcą powinien mieć kulture zarówno na drodze jak i dla ludzi A nie łacine podwórkowa i nabijanie się z ludzi ktòrych wozi. Dhl powinien się dobrze zastanowić albo nad zmianą tego pana na inną trasą albo o zmianę przewoźnika.

@Ciekawski

A dziękuję bardzo ale co do kierowcy hmmm każdy CZASEM ma gorszy lub lepszy dzień nie koniecznie trzeba od razu na Niego naskakiwac ale fakt zostaje faktem.

@Logan

Bez przesady żeby od razu przewoźnika zmieniać, trzeba szefowi powiedzieć niech z nim pogada jakby nie było to jego pracownik. I to jemu złą opinię wyrabia. Na innych trasach kierowcy normalnie się zachowują, tylko tu są problemy.

Logan
@Aga

Aga ale czy my mu coś złego robimy nikt się do Niego nie odzywa Nie koniecznie trzeba być wieśniakiem bez kultury. A ludzie słuchają Jego wywodów.

@Logan

A czy On mówił coś do któregoś z pasażerów??? Bo wydaje mi się że nie. Nikomu nie ublizyl A że się trochę uniósł to każdemu może się zdarzyć nawet mi chodź z reguły jestem spokojna . Pozdrawiam

@Logan

Więc jutro idźmy na skargę na kierowcę.

@CZARNA

Pewnie chodzi o Rozalię..

@Grec

A na jaki temat ma być ta skarga???

Na temat kierowcy.

@Grec

A znasz Go jeździsz z nim wiesz jak się zachowuje czy tylko czytasz co tu piszą? Bo skoro chcesz iść na skargę do musisz mieć konkretny powód.

@Gość

Względem jazdy i zachowania.

@Ehhh

Zobacz jakoś tyle czasu z Nim jeżdżę i nic mi się nie stało włos z głowy mi nie spadł tak więc proszę nie przesadzajcie bo robicie z Niego potwora już.

@Grec

A co Ci się nie podoba w Jego zachowaniu???

Podróżnik

Cóż faktycznie za ostrożnie to on nie jeździ ale może po prostu powiedzieć mu zeby jeździł wolniej A nie od razu na skargi chodzić

Aga37

No tak temat grafiku ucichł to teraz trzeba doczepić się do kierowcy. Jak za szybko źle za wolno też źle bo do pracy się spóźnicie. Szkoda gadać najlepiej iść do hr na skargę bo to najlepiej wam wychodzi.

Tak4Nie1
@Aga37

Ludziom niestety nie dogodzisz.., narzekali i narzekać będą, typowe dla Polaka

Zenobiusz

Mośku z osobówki, "miszczu" prostej nigdy nie zrozumiesz specyfiki pracy kierowcy autobusu. Biegnij na skargę,byle kulosy się nie zaplątały.

@Zenobiusz

A kto mu kazał wybrać taki zawód jak się jest burakiem to się jest i tyle nie nadaje się to niech zmieni pracę. Może do Zalando przyjść to zobaczy co to praca . A nie siedzenie na tyłku i strzelanie glupkowatych min.

@Gosc

(usunięte przez administratora) wiesz o pracy kierowcy autobusu więc się nie wynurzaj Praca to jest w Amazonie a nie składanie majtek w Zalando przez facetów ????

@Zenobiusz

Przepraszam bardzo czy Wy wszyscy myślicie że tam się tylko majtki składa? Nic bardziej mylnego. Tam jest nie jeden dział i nie każda praca jest lekka zarówno faceci jak i kobiety też muszą się narobić.

CZARNA

Ja akurat na zwrotach nie pracuje więc mnie to nie dotyczy. Tyle w temacie.

gość 55
@Zenobiusz

To co jesteś jego kolegą z pracy że tak go bronisz. Jest chamski i każdy to słyszy. Ja z nim nie jeżdżę a wielokrotnie słyszałem jak łaciną leci na parkingu.

@gość 55

Nie jest kolegą,na parkingu może rzucać mięsem ile chce,za kółkiem tego nie robi. Rzekłem.

@Ciekawski

Zobacz przez jeden wpis jaką burza się rozpętała i o co. I dziękuję za pozdrowienia.

@CZARNA

Raczej afera koperkowa z kierowcą w roli głównej ????

@Aga

Nie zapominaj o pasażerach hihihi

@CZARNA

Tak bo mają wrażliwe uszy. I sami nie klną.

@CZARNA

Wpis dotyczył Twojej osoby do reszty ręki nie przyłożylem do zobaczenia jutro.

@Aga

Nie klną i nie palą...jak wchodzą do autobusu to smród za sobą niosą, że ciężko wytrzymać taką jazdę

Brutus
@CZARNA

Pewnie jesteś jego pasażerka uważaj bo jeszcze kiedyś Cię z autobusu wygoni bo widać że jest zdolny do tego.

Ela
@Brutus

Bez przesady nie jest potworem.

Gość 55
@Zenobiusz

A z którego działu jesteś. Bo rozumiem że majtek nie składasz. Za to wiesz co kierowca za kierownicą robi. Interesujące.

@Gość 55

Mam prawo jazdy na autobus i iles lat spedziłem za kółkiem w turystyce więc wiem co to znaczy ;) Może spójrzcie na przewoźnika skoro na bełchatowskim,łódzkim przewozie kierowcy zmieniają się jak rękawiczki.

Ed
@Zenobiusz

Więc może wypada zadać pytanie dlaczego się tak zmieniają tyle że akurat ten kierowcą się nie zmienia i jest cały czas ten sam. Albo nie potrafią się dogadać z szefem albooo jest inny problem..

@Ed

Wszyscy kierowcy którzy rozpoczynali jako pierwsi przewozy,tj.bełchatowski,łódzki,pabianicki już nie jeżdzą,więc problem jest z "szefem"

@Zenobiusz

Miałam się nie wypowiadać aleee jeżdżę od początku Piotrkowem miałam okazję widzieć kilka razy szefa naszej floty i powiem szczerze wrażenia za dobrego na mnie nie zrobił zresztą nie tylko na mnie u nas też był na początku inny kierowcą i nie obrażające nikogo dobrze że nam zmienili jak na razie jest jeden i myślę że nie będzie potrzeby zmieniać A Jak szef będzie tak dalej robił to w końcu obudzi się z ręką w nocniku . I będzie miał problem.

@ONAA

Wreszcie ktoś zauważyl jaki jest "szef" . Żaden z kierowców który zna swoją wartość nie będzie tam pracował. Zresztą widać kto tam jeździ,sami eneryci którym nie zależy na niczym,tylko żeby odwalić dniówkę Pozdrawiam pierwszych kierowców z przewozu bełchatowskiego,piotrkowskiego,łódzkiego ;)

@Zenobiusz

Piotrków akurat wozi młody ale pamiętam kierowców którzy zaczynali w Maju wozić pracowników i żadnego z nich od dawna już nie widzę poza Moim Piotrkowskim bo pierwszy kierowcą długo nie jeździł Na Pabianicach jak nie ma zmian też jest młody bo na emeryta jeszcze nie wygląda. Ale faktycznie coś musi być nie tak że kierowcy tak się zmieniają co trochę.

Graza
@ONAA

Nasz na Tomaszowie też na emeryta nie wygląda.

Gizmo
@Zenobiusz

A kogo to interesuje tu powinny być opinie o pracy w Zalando A nie wywody co do wieku kierowców. Ogarnijcie się ludzie i odczepcie się od nich bo to żałosne się robi.

@Gizmo

Nikt się nie czepia,tylko wymieniamy zdania,bez odbioru!!

@ONAA

Piotrków zaczynał emeryt,Łódź młody który później był na bełchatowskim przewozie i Łódź następny w średnim wieku,żaden nie pracuje.

@Zenobiusz

Może jeżdżą gdzieś indziej widać innym kierowcom odpowiada praca skoro pracują ale to też pewnie będzie do czasu. Tak czy inaczej przy szefie wyglądają na spiętych nie dziwię się że jakoś to odreagowują.

@ONAA

Nikt na dłuższą metę nie wytrzyma trzech kółek i spanie w nocy po 2,3 godz a teraz podobno pięć kółek. Więc nie ma się dziwić że sa nerwowi skoro jeżdżą non stop. Kazdy ma swoją wytrzymałość.

@Zenobiusz

No dobrze nie znam się na pracy kierowcy autobusu ale co Oni robią między tymi godzinami w których nas przywoża do pracy i odbierają? Jedzie na 5,45 i później po 12 albo nawet 13 to te godziny w domu siedzę czy jeżdżą gdzieś indziej bo jeśli siedzą w domu to raczej nie mają na co narzekać.

@ONAA

Każdy ma swoje obowiązki,dzieci,itp,po tygodniu takiej pracy,spada aktywność psychofizyczna i tylko czekać na "efekty"

ranyy
@ONAA

ty jestes normalba? bo chyba NIE '''jezdza gdzie indziej aj [potiole co za krety nka

Brutus
@ranyy

Naucz się pisać, dopiero się wypowiadaj. Mniej ćpania. Więcej rozumu.

Lovelas
@ranyy

Mój brat jest kierowcą który wozi ludzi do pracy i w między czasie ma też inne kursy . Jeździ busem więc się nie wypowiadaj bo mało wiesz.

Ta jedna
@ranyy

Patrząc po słownictwie to pewnie Piotrkowski kierowca haha haha tu mało ludzi pisze z kulturą co widać czarno na białym.

@ONAA

Ona żyć nie umierać 3 kółka zrobią i leżą do góry ja.....mi w domu i jeszcze narzekają A mało nie zarabiają. Ten tu nie pojedzie ten w weekend nie pojedzie bo ma to gdzieś i jeszcze do ludzi mordami chapia i ordynarnie się zwracają.

@Pracownik

Za tępy jesteś żeby to zrozumieć,ich też obowiązuje czas pracy kierowców. W miedzyczasie też jeżdżą,szef nabrał zleceń,bo nie może się nachapać.

@Zenobiusz

To niech się postawią i tyle. Tam co trochę są inni kierowcy tras nie znaja miast nie znaja. Ludzi się pytają gdzie jechać na przystankach nie stają (usunięte przez administratora) na kółkach A później są skargi. Ile może zmieniać tych kierowców w końcu wszystkich z regionu obskoczy.

@Pracownik

Pierwsi kierowcy co zaczynali przewozy które wymieniłem wcześniej objeżdżali trasę,teraz nie ma na to czasu,bo jak się zwalniają to przewóz nie pojedzie i dostanie karę Sztukuje jak może co się na Was odbija.

@Zenobiusz

To dlaczego na Piotrkowie jeździ ten sam kierowcą? Ma układy z szefem.

@Gosc

Jego zachowanie powinno Wam dać do myślenia. Takie układy ;)

@Zenobiusz

Zawsze może poprosić o zmianę trasy jak mu nie pasuje

@Gosc

Jasne,mieszka w Piotrkowie i będzie dojeżdżał do Lodzi,Bełchatowa lub Innych miast! Zacznij myśleć bo bredzisz jak potłuczony!!

@Zenobiusz

A skąd ty tyle wiesz. Dziwne to trochę. No to co że mieszka w Piotrkowie ale przynajmniej nie musiałby użerać się z donosicielami. Szkoda chłopaka bo ewidentnie się na niego uwzieli.

@Gość 902

Zerknij kilka postów wyżej co napisałem. To że koszta dojazdów są nieopłacalne. Jak odejdzie ten kierowca to przyjdzie emeryt lub swieżak po kursie i dalej będą kwasy. Skończyliśmy rozmowę. Pozdrawiam.

@Pracownik

Krótko. Jak się nie podoba to zap... Pieszo i tyle a nie pretensje, za darmo jeździcie i jeszcze źle.

Fagas
@Gość 902

A Ja krótko pogonić tego przewoźnika i już. Może i będą też skargi i lamenty ale kierowcy się zmienia nie będzie chamstwa i tych autobusów pożal się Boże szrotów.

@Fagas

Kultury wymagacie od innych A spójrzcie na siebie i te chamskie wpisy. A jak zmienią przewoźnika to na takiego żeby wam bokiem wyszedł.

Czarna
@Gość 902

Szkoda się produkować To nic nie daje niech piszą i robią co chcą zobaczymy jak na tym wyjdą.

Gość Nowy wpis
@Eg

Zawsze można swoim jeździć cieplej i wygodniej. To że kierowcy mają pracowników Zalando za niedouczonych idiotow to już wiemy Tylko niech Oni popatrza najpierw na siebie bo Ja bym mógł kulka zdań napisać o tym i o tamtym śmieją się z Was zwykłych roboli i mają za nic dlatego takie chamskie zachowanie jest z ich strony. Bo przecież Wy kobiety to zwykle tępe dzidy. Jak to mówią.

Gość 902 Nowy wpis
@Gość

A co mnie interesuje zdanie jakiegoś tam kierowcy. To ich praca mają mnie zawieźć do pracy i z niej odebrać. Sami nie którzy po gatce jak się słyszy też nie są zbytnio douczeni.

....
Nazwa działu: Magazyn

Przecież jak komuś nie pasuje jazda autobusami to może zapuerniczać z buta,albo jeździć autem na swój koszt......Ludzią to teraz ciężko do (usunięte przez administratora) dogogić

@....

Ludzie narzekają i będą narzekać jedzenie nie dobre kierowcą nie dobry autobusy szorty jazda za szybką to za wolna ile ludzi tyle pretensji i uwag. Ale są osoby ktorym zależy tylko na tym żeby dojechać do pracy i z niej wrócić.

FIB Nowy wpis
@ONAA

Ludzie narzekają że jedzenie jest do bani?BO JEST. Nie wiem czemu jest taka rzesza osób które nie dają złego słowa powiedzieć na kuchnię... A "góra" patrzy na ten problem chyba przez palce. Trochę to przykre...

Klaudia

Cześć. Jeśli chodzi o mnie -tą "małolatę", to sam/sama podejdź i ze mną porozmawiaj a dowiesz się co sądzić. Widzę, że zbyt dużych informacji o mnie nie masz, wnioskując po tym poście, ponieważ do liderów nie należę. Pozdrawiam serdecznie ;)

xxx
@Klaudia

Skoro nosisz szarą koszulkę to dla innych jestes liderem. Kultura wymaga by wchodząc w środowisko po prostu się przedstawić i nikt by nie myślał czy jestes czy nie jesteś liderem. Zdanie o Tobie wyrobią sobie w międzyczasie.

yyy
@xxx

W samo sedno,

haaa
Nazwa działu: Magazyn

na paku nie ma zadnej liderki Klaudii i tyle temacie, hah widac jaki margines pracuje jacys narkomani chyba haha :D

@xxx

Owszem zgodzę się, że kultura wymaga. Uważam, że ktoś mnie tutaj pomylił z inną osobą, bo tak jak mówiłam, jestem MENTOREM na paku. Noszę czerwoną koszulkę i pracuje już pół roku, mianowicie jestem jednym z pierwszych pracowników na outboundzie, więc w środowisko weszłam już jakiś czas temu. ;)

Tak2Nie2
Yyy
@haaa

Kolejna osoba, która mierzy wszystkich swoją miarą..., Narkomani? A ty kim jesteś, żeby oceniać ludzi?

Ziemniaki

Pomyliliście liderkę z mentorką ludzie Klaudia to jedna z pozytywniejszych osób na tym dziale pozdrowienia szefowa :D!

@Klaudia

W środowisko weszłaś jakiś czas temu...? I przez to jesteś lepsza od innych . Ludzi powinno się traktować z szacunkiem, bo to ludzie tworzą zespół. Jeśli jesteś Mentorem to powinnaś służyć pomocą , pracują tam też starsze kobietki, którym pewne rzeczy mogą sprawiać trudność. Tak więc MENTORKO to ty jesteś dla ludzi a nie ludzie dla ciebie, ktoś przecież pracuje na twoją premię. Pozdrawiam.

Tak7Nie1
Xxx
@Klaudia

Moze ta nowa dziewczyna w okularach i szarej koszulce też ma na Imię Klaudia?

@Ziemniaki

Lizus????

@Xxx

To jest Michalina, zresztą bardzo fajna dziewczyna

Ziemniaki
@Ja

zadowolony pracownik pozdrawiam :)

@On

Przez swój komentarz chciałam tylko i wyłącznie wyjaśnić sytuację. Nie wiem po czym wywnioskowałeś, że jest inaczej, nic złego na myśli nie miałam. Pisząc, iż w środowisko weszłam jakiś czas temu, miałam na myśli to, że to nie ja jestem nową liderką na paku. Również pozdrawiam. :)

@Klaudia

A kto nosi czarne koszulki?

@Ja

Czarne koszulki noszą osoby, które miały szkolenie CSCS, dają je po szkoleniu :)

@Klaudia

Czyli te osoby są niżej niz te w czerwonych koszulkach?( Jeszcze wiele się muszę nauczyć)

@Gość

To są zwykli pracownicy tylko po szkoleniu sama miałam takie szkolenie i też mam czarną koszulkę ale jestem zwykla pracownica.

Ja Nowy wpis
@CZARNA

Co to za szkolenie? Trzeba się na nie zgłosić ?

Lola
Nazwa działu: Magazyn

Mam pytanie czy pensja 2570 to jest już ze wszystkimi dodatkami czy to jest bez dodatków czyli premi i za weekendy?

@Lola

Z premia ale bez dodatku za weekendy.

rach
@Pracownik

z dodatkiem to juz jest max jak bez dodatku?

@Pracownik

A można wiedzieć ile jest pensja z weekendami?

@Gosc

Za weekendy nie ma dodatków, masz tylko w tygodniu dzień wolny( za sobotę lub niedzielę), jeśli przyjdziesz w swój wolny dzień do pracy to są to tzw. " nadgodziny" i wtedy masz płacone setki( czyli podwójna stawkę za dzień, co oznacza, że za ten jeden dzień masz zapłacone jak za dwa dni)

@Ja

Za dzień z weekendu, który przypada Ci z grafiku Dostajesz 60 zł brutto, wiex jeśli masz 3 dni weekendowe to 180 jeśli piec to 300 zl brutto

@Pracownik

To wkoncu płacą za weekendy czy nie?

@Gość

Tak jeśli pracujesz w weekendy , ktore wypadaja Ci z grafiku a nie są Twoimi nadgodzinami to do stawki dziennej doliczaja 60 zł brutto

...

2570 netto

@pracownik

Czyli ile netto?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ja

Czy umowy przedłużają ludziom chętnie? Biorą pod uwagę normę?

Nikt nie wie?

Zzzzz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 godzin.

Ile razu trzeba przyjsc dodatkowo ?

Xxxxx

Jak Mikołajki?

@Xxxxx

Ekstra!

Obe

Czy będą paczki do dzieci na święta.

Dhl-ówka

Jak zrobisz to będą

@Dhl-ówka

A ciężko jest odpowiedzieć normalnie jak ktoś pyta

Paczka

Nie będzie w tym roku

Dhl-ówka
@Pyśka

Nikt tego nie co będzie i czy będzie. Ludzie czy Waszym być albo nie być w DHLu są paczki, bony i pieniądze na święta???

@Dhl-ówka

To że ktoś pyta o paczki czy bony to chyba nic dziwnego. Jak ktoś zapyta to już trzeba sądzić że chodzi o kasę, każdy ma prawo pytać o wszystko i nie widzę w tym nic dziwnego.

Mała

Będą na pewno

@Obe

Ja słyszałam że ma nie być paczek tylko bony podarunkowe

Ona
@Obe

Podobno mają być karty podarunkowe w tym roku.

@Pyśka

Jak ludzie tutaj czytają tego typu pytania, to niestety ale włącza im się agresja .

@ONAA

Głuchy słyszał że ślepy widział... - każdy mówi coś innego, poczekamy troszkę i wszystkiego się dowiemy

@Ja

No właśnie widzę tylko nie wiem czemu.

Kama

Czy 50 letnia powinna podjąć tam pracę bez praktyki wcześniejszej na magazynie czy lepiej sobie odpuścić.

@Kama

Nie potrzebna praktyka. Każdy się odnajdzie w tej pracy.

Jaamm
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy dobry wzrok ma znaczenie. Czy bez okularów się obędzie.

niko

dlaczego ludzie często źle czują się na piku klaustrofobia pole elektromagnetyczne? ? jak myślicie

Kij
@niko

Ale na zwrotach też nie ma tygodnia by ktoś nie zemdlal.

Persil
@Kij

Mdleliśmy dopóki nie odeszły na dół damy i posranymi i waniającymi nachami i niemytymi pachami a teraz nie mdlejemy

Nazwa działu: Produkcja
@niko

Na picku jest suche powietrze bardzo.. i tez tak mam że źle się czuje słabo tylko że liderka nie rozumie .. chyba sama źle się niegdy nie czuła... (jestem z picku)

Misiek

Jak Zalando.pracuję w Wigilię i Sylwester?

@Misiek

W wigilię pracuje grupa zero A w Sylwestra chyba wszyscy na pierwszą zmianę przychodzą

Nazwa działu: IT
@Misiek

Red na rano w wigilię a Blu rano w sylwestra (tylko pierwsza zmiana )

Jaamm

Czy wiek ma znaczenie przy rekrutacji do zelando

Nazwa działu: Finanse

Nie

Ja

Czy dziś dawali już coś dla dzieci?

Jaamm

Może ktoś się oriętuje, czy podejmując pracę od stycznia, dostanę urlop wypoczynkowy w lipcu.

@Jaamm

Jeszcze nie wiesz czy umowę ci przedłużą a już się martwisz o urlop?

Tak2Nie2
@Gosciuwa

A mogą być jakieś problemy z przedłużeniem, bo ja właściwie to rezygnuję z jednej pracy i przechodzę do zelando

@Jaamm

To lepiej dobrze się zastanów zanim dojedziesz z pracy.

Odejdziesz przepraszam

@On

Przechodzę ze względu na lepsze pieniądze i socjal. Czy mam się czegoś obawiać. Nie chciałabym wpaść z deszczu pod rynnę. Mogę się czego więcej dowiedzieć

@Jaamm

Zależy na jaki dział trafisz ale mają coraz większe wymagania i za dobrze ludzi też nie traktują zwalniają bez uprzedzenia normy i normy jedna osoba robi kilka rzeczy taki chłopak na posylki zresztą kobiety też nie mają tu tak lekko zwłaszcza na dole. Więc dobrze przemyśl.

@Jaamm

A czy kasa taka dobra to też bym nie powiedział jak nie przyjdziesz na setki to szału nie ma . Premie zabierają.

@Jaamm

Dostanieaz urlop. Normalnie tyle ile przysługuje Ci z obowiązującej umowy.

haa
@Jaamm

jak będziesz miał takie podejście jak Gosciuwa ze po tygodniu pracy jedyne co cie interesuje to bony paczki i kasa na święta urlopy dofinansowania, chorobowe itp i wogole wszystko tylko NIE PRACA to raczej beda problemy z przedłużeniem

@Jaamm

Nie mam pojęcia jak zurlopami, sama pracuję krótko..

@haa

Nigdzie nie napisałam, że interesują mnie tylko bony itd..., pod nikiem gosciuwa moze pisac kilka osób..- to po pierwsze, a po drugie cały socjal też jest istotny, chyba wolno o niego pytać?

Rekomendacja

Orientuje

Dziękuję za odpowiedzi

Xy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Cześć .Mikołajki Zalando cos,organizuje poczęstunek albo cos,innego czy raczej nie?

TakNie4
KPikPak
Nazwa działu: Magazyn

Narzekanie ciągle na normy robi się już nudne. Szczególnie przez nowe pracownice. Normy są i będą, czy to się komuś podoba, czy nie. Może niektóre zamiast obściskiwać się z facetami w alejkach poprostu wzięłybyście się za prace? Pitu pitu, czas leci i potem narzekanie na mentorów, że opr. się zbiera. Najlepsze, że macie chłopaków, mężów, którzy po was przyjeżdżaja. Ogarnijcie się, laba nie będzie trwać wiecznie. Zamiast na faceta częściej patrzeć na skaner, a wszyscy będą mieli spokój.

Tak7Nie1
@KPikPak

Powiem szczerze że jak pracuje pół roku to niczego takiego nie widziałam A sądząc po wpisie to rzecz się dzieje na dole gdzie pracuje chyba że dobrze się chowają.

Tak4Nie1
@KPikPak

Co prawda pracuję krótko, ale niczego takiego o czym piszesz nie zauważyłam, a pracuję na paku..

@KPikPak

Ja też nie zauważyłam aby takie sytuacje miały miejsce.

Muras
@CZARNA

Gdyby się nie chowali, to raczej by już nie pracowali, a widać dość dobrze, chyba. ze wypowiadające sie kobiety raptem czegoś sie przestraszyły i nic nie widzą ;)

@Muras

Ja nigdy czegoś takiego nie widziałam A to że ktoś stoi między regalami i rozmawia o niczym jeszcze nie świadczy co dzień widzę rozmowy ale żadnego obsciskiwania się nie widziałam. A spędzamy między regalami 8 h dziennie . No to dziwne że niczego bym nie zauważyła.

@Muras

Chyba że to z innego działu więc mogę nie widzieć.

Biała
@CZARNA

Ty weź już się na tym forum nie produkuj bo miałka jesteś i bezsensowna jak flok z olejem.sie wpi..er..dalasz w każdy wątek i kleisz bez sensu tą swoją pipe

Biały miś

Wieśniary i flądry to masz w domu kmiocie i nie obrażaj dziewczyn pracujących w naszej firmie niedo.. (usunięte przez administratora)

Ciemna
@Biała

Która czarna bo tu jest kilka i kilka się udziela tak więc nie ublizaj komuś kto w przeciwieństwie do Ciebie pisze z kulturą i szacunkiem. Inni żadnej odpowiedzi nie udzielają A One zawsze piszą jak należy . Może boisz się że Cię ktoś nakryje w regalach na pitu pitu (usunięte przez administratora)

Ona
Nazwa działu: Magazyn

Pozdrowienia dla mentora Adriana z pick , slodki uśmiech;)

Tak3Nie5
Fred Kruger
@Ona

On szczy na takiego bazyla

Nowy

Witam, mam pytanie do osób które już tu pracują. Jak oceniacie kuchnie w Zalando? Jakość adekwatna do ceny? Różnorodność, czy tylko obiady czy coś zamiast tego, jakieś hot-dogi, bułki itp? Czy wgl warto czy lepiej się w swoje jedzenie zaopatrzyć?

@Nowy

Raz lepiej raz gorzej, różnorodność w tym sensie, że kilka dań ciepłych do wyboru, ziemniaki( zawsze nie słone) , kasza, ryż), surówka, kompot, zupa. Jak komuś nie pasuje na ciepło, to są bułki słodkie( wchodzą 3 na dofinansowanie) lub duże bułki zwykle z serem, szynką lub salami( 2 na dofinansowanie). Są dostępne lodówki i mikrofalówki więc śmiało można przynieść coś swojego. Ile ludzi tyle opinii, ja na jedzenie nie narzekam. Są automaty z batonami, napojami- ale wtedy to już za swoją kasę.

Nowy
@Ja

Dzięki za odpowiedź. A jak się człowiek czuje po tym obiedzie? Nie ma żadnych dolegliwości żołądkowo-brzusznych?

@Nowy

Mnie się nic takiego nie przytrafiło, ale są tacy co narzekają..

@Nowy

Co niektórzy mieli boleści ale to sporadyczne przypadki Ja aż tak nie narzekam zawsze coś ciepłego w brzuchu jest.

Zgadza się.

Wyga
@Gosciuwa

Ja niestety musiałem się przerzucić na kanapki/słodkie bułki, ewentualnie czasem coś swojego przyniosę. Szkoda zdrowia. No i norma się nie robi jak się siedzi na klopie...

@Nowy

Ja też generalnie nie narzekam na jedzenie. Wiadomo ziemniaki zawsze trzeba samemu osolić, ale nie jest źle.

@Aga

No jeśli ktoś lubi ziemniaki takie jak dla świń... generalnie ja mam swoje jedzenie

@Eg

A możesz ludzi nie obrażać. Nie odpowiada to nie jedz.

@Aga

Nikogo nie obrażam, stwierdzam fakt, pracuje tu rok i zawsze mam swoje jedzenie od dnia w którym zatrulam się tym żarciem

@Eg

Łoj jakaś Ty delikatna..., Jeśli gotowane tam nie pasuje to zawsze można wziąć bułkę słodką..

Nagły Atak Spawacza
@Gosciuwa

Żeby jeszcze były te bułki. Może jeszcze rano są, późniejsze przerwy z popołudnia niestety już nie mają takiego szczęścia. Co do delikatności no to zazdroszczę koleżance jelit że stali

Ja

Czy ktoś jest zorientowany jeżeli chodzi o dodatkowe ubezpieczenie na życie z jakiej jest firmy?

ja

Metlife

Zxx

Witam .Mam pytanie .Czy jesli się idzie,na,spotkanie do Zalando o prace to tez sa bony świąteczne paczki dla dzieci ?

@Zxx

Taaa wystarczy przyjść na spotkanie do pośredniaka a tam na powitanie wręczają bony na święta lub jak kto woli gotówkę, paczki dla dzieci, kwiaty na dzień kobiet i takie tam. Ludzie litości

Ddd
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam. Chciałam zapytać czy wiecie jak to z nowymi pracownikami ? Dostajemy jakieś bony pieniężne na święta gdy pracujemy od pierwszej połowy listopada ? Czy u Was są ? Za wyzwiska dziękuję :)

Ddd

Wit, czy orientuje się ktoś czy nowi pracownicy którzy przyszli w pierwszej połowie listopada dostaną jakieś bony pieniężne? Czy nam się należą ? Za zbędne komentarze i wyzwiska podziękuję. Pozdrawiam

@Ddd

Tak dostaniemy, tylko nie wiadomo czy cała kwotę

Tak1Nie4
Gosciuwa

Czy na święta dzieciaki dostają paczki, czy kasę czy to bardziej na Mikołajki czy gwiazdkę, wie ktoś. Za złośliwość dziękuję.

Tak3Nie3
@Gosciuwa

Wydaje mi się że paczki są dla dzieci ale nie jestem pewna Ja mam dorosłe dziecko już więc ten temat za bardzo mnie nie interesuje ale słyszałam że paczki. A pieniądze swoją drogą. Dla pracowników .

Dziękuję za odpowiedź

Nie ma za co.

@Gosciuwa

W tym roku będą karty podarunkowe plus premia świąteczna

Ooooo A Skąd takie informacje karty podarunkowe hmmm ciekawe

@CZARNA

Jest za co, ponieważ Twoje odpowiedzi są zawsze na temat, kulturalnie sformułowane, wydaje mi się, że Jesteś dobrym Człowiekiem, gdyby więcej takich ludzi było, o ile przyjemniej mijał by czas w pracy. Nie wiem kim jesteś ale serdecznie Cię pozdrawiam.

@Gosciuwa

A dziękuję bardzo mi miło. Również pozdrawiam.