DHL

Adres: Inwestycyjna 1, 95-080 Głuchów

NIP: 5252651751 REGON: 363982594 KRS: 0000608073

3 43 182 5 1

Opinie o DHL

Filtruj opinie po kryteriach:

Paweł

Wiecie może czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Warto składać dokumenty?

Wera
@Paweł

Tak , cały czas przyjmują.

@Paweł

W większości na zwroty,i pick

Stars
Nazwa działu: Magazyn

Do Pana TL Głosowanie na pracownika roku jest podobno dobrowolne a my doskonale wiemy na kogo głosować i na pewno są osoby bardziej kompetentne które dostaną nasze głosy.

Tak11Nie
marina
Nazwa działu: Produkcja
@Stars

to i tak wam lider chociaz powiedzial o glosowaniu a nasz nic cisza zeby nie ta plakaty to bysmy nic nie wiedzialy ;(

Tak2Nie
Biegacz
Nazwa działu: Magazyn

Zróbcie coś z tym jedzeniem! Już nawet biegunki dostałem. Chyba od tych ziemniaków.

Tak28Nie
Okrasa
@Biegacz

Ja tam wolę już jeść z suchą kaszą czy ryżem niż z tymi ziemniakami. Nawet jeśli jest mielony czy schabowy. Chyba trzeba panią Gessler zaprosić żeby trochę garnkami porzucała.

Tak20Nie
beznicku
@Biegacz

To prawda - jedzenie to jakaś totalna porażka. Jak się tym nie zainteresuje jakiś sanepid, to będzie katastrofa - to tylko kwestia czasu, gdy ktoś to przypłaci zdrowiem. Ten co odpowiada za ten stan rzeczy musi być bardzo odważny i bezczelny zarazem, albo nie mieć mózgu - zero odpowiedzialności. Pomijając już oczywiście kwestię kasy - ile taki "obiadek" kosztuje? 9 zł?

Tak11Nie
Oddaj farucha
@beznicku

Gdyby nie to że firma dopłaca to większość ludzi pewnie by tego nie jadła.  Już pomijając fakt ziemniaków, poruszany bez skutku wielokrotnie, to dania mogły by mieć "więcej" smaku. Nie ilość a jakość. No ale chyba nie tutaj. Nie dość, że słabej jakości to wyliczone tak że popołudniowa zmiana, te późniejsze przerwy mogą już nie mieć pełnego wyboru. Pewnie ktoś powie - po co jesz, jedz swoje jak nie pasuje. No ale chyba nie po to są te posiłki, kuchnia, żeby brać swoje jedzenie. I tak pod koniec miesiąca biorę swoje, bo to co serwują, nie jest warte zapłacenia pełnej sumy.

Tak12Nie
Lola

Witam.wybieram sie od czerwca tam do pracy,ale szczerze mówiac mam obawy co tam sie dzieje.nawet nieqiem jakie sa dni pracy ,o busie pracowniczym nadal nic niewiadomo,nikt nic sie niekontaktuje ,jestem z łodzi.mam obawy co do tej "sławnej"pracy ,ludzi i zarobków.czy kto moze mi pomoc w tej sprawie??

Tak12Nie4
prawda
@Lola

W Łodzi pełno firm które oferują lepsze zarobki oraz warunki pracy. Jak szybko się wybierasz tak szybko się rozczarujesz.

Tak34Nie
Lola
@prawda

A czy mozna prosic o jakies szczegóły o tej pracy i zarobkach? No ja szukam pracy przez firme,nie agencje pracy i tu odziwo sa zarobki dobre ale niewiem jak to w realu wyglada?w łodzi tez jest dhl ale na 3 zmiany wiec odpada .. Jakie sa dni tam pracy bo tego tez mi niepowiedziano..czytam te komentarze i za glowe sie łape co sie tam dzieje,ze az tak zle w nowo powstalej firmie ??

Tak18Nie2
Lena
@Lola

Praca ok, lekka bez dzwigania. Skladasz ciuchy. Kasa zpremia 2200 - 2300. Narazie na 2 zmiany, ale beda weekendy. Mogli by placic wiecej, ogolnie warunki i atmosfers lepsze niz w innych pracach w okolicy.

Tak6Nie25
@Lena

Praca lekka ? Stoisz jak kołek i musisz norme wyrobić(wcale nie małą) chyba w 2 innych firmach pracujemy, zasuwasz jak robot,zarobki smieszne, 3 zmiany od nowego roku,wchodza,zakaz wnoszenia czegokolwiek, niedlugo sb i ndz pracujace takze omijac z daleka

Tak24Nie2
Supelek zalando
@Czarna

To dla Ciebie dziwne, że należy normę wyrobić ? Czego Ty się spodziewałaś to nie wiem . Osobiście nie znam magazynu na którym nie byłoby do wyrobienia norm, osiągnięcia targetów/celów zwał jak zwał. Skąd Ty się urwałaś kobieto ... Dalej, pokaż mi magazyn gdzie nie ma pracy zmianowej, czy to na 3 zmiany czy to 4 brygadówki. Co do zakazu wnoszenia to taki jest regulamin firmy, obowiązkiem pracownika jest go przestrzegać, jeśli Ci się to nie podoba to zmień prace. Ludzie ruszcie tymi głowami trochę, decydowaliście się na prace na magazynie i liczyliście na to, że będzie praca od poniedziałku do piątku tylko na rano ? Nawet jeśli Wam tak powiedzieli na rozmowach kwalifikacyjnych to ktoś kto posiada odrobine oleju w głowie wie, że magazyny pracują cały czas a ta „nieszczera obietnica” w wykonaniu HR była tylko zachęta żebyś Ty, ja, ktoś się zatrudnił.

Tak3Nie23
@Supelek zalando

Tak pracowałam i w magazynach i na produkcjach i jedynie na produkcjach mialam norme nigdy nie na magazynie, dlatego bez zbednych zlosliwosci prosze,czyli jesli pracodawca obiecuje jedno,a potem robi drugie mam to przyjac z uśmiechem na twarzy ? Nie sadzę !

Tak25Nie
@Supelek zalando

Supełku o ile mogę zgodzić się z tym że firma ma swoje regulaminy które dotyczą wnoszenia pewnych rzeczy na teren magazynu i tego trzeba przestrzegać to już zgodzić się nie mogę z tą częścią wypowiedzi która dotyczy pracy zmianowej.Jesli pracownik przychodzi na rozmowę i słyszy że praca jest od poniedziałku do piątku na szkoleniu dowiaduje się że pracuje również w soboty a od pracowników że czeka go praca w niedziele to coś jest nie tak .Jeśli chcesz od pracownika uczciwej pracy to uczciwie powiedz jak ta praca będzie wyglądać .Koloryzowanie nie ma sensu wszystko i tak jest wiadome po kilku dniach pracy.

Tak28Nie1
onufry
@Supelek zalando

(usunięte przez administratora) W żadnym ogłoszeniu nie ma mowy o pracy w soboty i niedziele. na rozmowach też o tym nie wspominają. na szkoleniu też nie. dowiadujesz się dopiero po podpisaniu umowy jak dostaniesz grafik do ręki? (usunięte przez administratora)

Tak18Nie
PP
@Czarna

Po pierwsze normy są wszędzie Po drugie - wnosić nic nie można ze względów bezpieczeństwa głównie , w wielu zakładach jest taki przepis . Nie jest to nic nienaturalnego Po trzecie - rozumiem , gdybyś napisała monotonna . Ale twoja wypowiedź jest sprzeczna - raz piszesz " stoisz jak kołek " ,a za chwilę " zasuwasz jak robot " Generalnie praca jest czysta , bez dźwigania , czy przez agencje czy bezpośredno prócz płacy są benefity , mają transport i posiłki . Na rynku Łódź i okolice wypadają nieźle.

TakNie9
PP
@Czarna

@ Lagerta To , że się nie spotkałaś , nie znaczy , że te normy nie występują . Powiem więcej , mogły one występować w magazynach których pracowałaś , a nie byłaś tego świadoma bo nikt głośno nie mówił. Zdarzyło Ci się kiedyś , że nie dostałaś 100 % swojej premii ? Jestem przekonana , że tak . Wiesz dlaczego ? Ponieważ nie wyrobiłaś tych norm , których niby nie ma. Jeśli ktoś jest praconikiem mag

Realistka
@Supelek zalando

No tak dla pracownika z działu HR to nie jest dziwne bo robole muszą zrobić normę a taki z HR to ma na to wywalone. Ważne żeby kasa sie zgadzała proponuję żeby HR przeszedł na magazyn i spróbował zrobić normę. I mam nadzieję ze biuro również będzie pracować w niedzielę

Tak12Nie
pp
@Lola

A próbowała dowiedzieć się Pani u źródła ? Jest wiele ogłoszeń , podanych numerów telefonów. Wystarczy zadzownić .

TakNie7
Kbhc
Nazwa działu: Produkcja

Czy wie ktos, l4 to ja mam wyslac na adres i nip co mam na umowie, siedziby w Warszawie czy Głuchowie ? Bardzo prosze o szybka odpowiedz :)

Stara
@Kbhc

Nigdzie nie masz go wysłać. Dane są przekazywane elektronicznie. Podaj NIP taki jak masz na umowie o pracę .

Tak1Nie
Doruch Ania

Autobus z Pabianic chyba niedługo nie będzie potrzebny...

Tak24Nie1
Ananasowy
@Doruch Ania

Uważasz, że w Amazon będzie lepiej ? Wiesz to może być z deszczu pod rynnę jak to mawiają ;)

Tak1Nie21
Zorro z Zallando
@Ananasowy

Może będzie lepiej, może gorzej, lecz na start jest lepsza kasa no i czas pracy jest bardziej elastyczny. Nie każdy chce pracować w weekendy. Tym bardziej za takie same pieniądze jakie były za pracę pon-pt.

Tak24Nie1
Smutna
@Zorro z Zallando

Ta praca w weekendy to jakaś masakra. Ja nie wiem kto to wymyślił. A było tak fajnie na początku, praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne, jak ktoś chciał to sobie poszedł i dorobił i było super.

Tak28Nie
gizmo
@Doruch Ania

Spokojnie będzie jeździł. Tam jeździ stała ekipa.

TakNie10
Majka
Nazwa działu: Magazyn

Z jakich miejscowości można liczyć na darmowy transport? I czy rzseczywiście jest za darmo czy trzeba płacić?

jo
@Majka

trasy sa 4 z pabianic, lodzi, piotrkowa i belchatowa kazada po drodze ma przystanki we wioskach

Tak3Nie
Wesoły autobus

To że kierowca jedzie wolno to jest źle. Ale że kierowca z Piotrkowa wracając zawraca niezgodnie z przepisami, blokując ruch to jest ok.

Tak8Nie1
zoska

kierowca ktory wozi ludzi z lodzi do zalando to jakas masakra jedzie tak wolno ze rozaniec zdazy sie odmowic

Tak25Nie5
Zosiek
@zoska

To odmawiaj póki masz czas,jego obowiązuje rozkład jazdy,poza tym autobus to nie bolid F1.

Tak10Nie2
ehhh
@zoska

to ciekawe czemu ten z Bełchatowa jest zawsze ostatni

Tak2Nie1
Ech
@ehhh

Bo ma najwięcej km do pokonania!! I każdy przewóz ma inne godz odjazdu,ale co tu tłumaczyć pasożytom jak nie mają pojęcia o pracy kierowcy autobusu,tylko potrafią stękać.

Tak4Nie2
Pozytywna
@Ech

Ja tam na autobus z Piotrkowa nie narzekam zawsze jest na czas

Tak2Nie
Zenek
@Ech

Teraz bełchatowski przewóz ma super kierowcę ????

Tak1Nie
Sylwia
@Pozytywna

A skąd odjeżdża bus z Piotrkowa?

prut
@Zosiek

Krystian uspokoj sie... Nie tak nerwowo!

Miła p

Można składać CV na wyższe stanowiska np typu lider a oni i tak zewnątrz szukają i zwyklemu smiertelnikowi szans nie dadzą https://www.pracuj.pl/praca/lider-zespolu-gluchow-pow-lodzki-wschodni,oferta,6958014

Tak13Nie
@Miła p

Obawiam się że jak nie wiesz po co dają ogłoszenia na zewnątrz o rekrutacji na lidera to raczej nigdy nim nie zostaniesz..

Tak6Nie8
Zniesmaczony
Nazwa działu: Magazyn

Te obiady na stołówce to chyba żart... Ziemniaki takie, że tylko paszy dosypać i można świniom dawać...

Tak38Nie2
Zawiedziona
Nazwa działu: Magazyn

A ja mam pytanie. Czemu dni wolne są rozdzielane tak że jedni mają ciągle trzy dni wolne pod rząd, a inni mają wolne albo w środę, albo w czwartek. To powinno być zmieniane, żeby było sprawiedliwie.

Tak29Nie2
facet
Nazwa działu: Magazyn

wiekszosci piszace te negatywne bzdury to albo sie w e łbach poprzewracało albo to jakies dziaci po 20 lat ktorych to pierwsza praca, w zalando jest ciezko? noz (usunięte przez administratora) to moja 9 praca w zyciu i powioem wam ze to NAJLZESZJA robota w jakie pracowalem, idzcie se glupie babska np do agata meble to (usunięte przez administratora) po 1 dniu z placzem w oczach sie zwolnicie pajace jedne praca w dhl zalndo to najlzeszjsza robota jak se mozna wyobrazic 9dla ludzi bez zadnych kwalfikacji b otu nie trzeb azadnych kwalfikacji)

Tak24Nie23
Miodek
@facet

Języka polska to trudna języka.......

Tak22Nie6
Kiedyś to było

Witam Niektórym liderom, szczególnie płci pięknej chyba za bardzo się od stanowiska w głowie albo i gdzie indziej poprzestawiało. Ani cześć, ani pocałuj mnie w... Każdy kiedyś startował od "zera" a to my, Ci zwykli pracownicy pracujemy na wasze premie. No ale cóż

Tak42Nie3
lalka z red
@Kiedyś to było

a ja od siebie dodam; Niektórym liderom , szczególnie płci pięknej chyba za bardzo się od stanowiska w głowie albo i gdzie indziej poprzestawiało,jak to jest i jaki dają nam przykład o nie wnoszeniu na magazyn kosmetyków i innych rzeczy osobistych jak jedna z liderek wnosi swoje kosmetyki i maluje się nimi przed i w trakcie pracy oraz jeszcze jedna kwestia-dlaczego wszyscy pracownicy włącznie z liderami noszą ubrania firmowe a jedna liderka przychodzi sobie w swoich spodniach,czy ją obowiązują inne standardy?Każdy inny pracownik nakazane by miał udać się do domu i nie zostałby dopuszczony do pracy jak to miało miejsce już kilka razy a liderka sobie paraduje w swoich spodniach,widocznie musi mieć w tej firmie "plecy" skoro tak robi

Tak31Nie1
Nancy
@lalka z red

Podejrzewam, że chodzi o osoby które są liderami na zwrotach tak ? Bo w podziemiach nie zauważyłam takich sytuacji

Tak6Nie1
AMAZON-ka
@lalka z red

Ta osoba która wnosi kosmetyki i maluje się w pracy to musi być niezły patek, przepraszam, kwiatek

Tak36Nie2
kwiatek
@lalka z red

Ciekawe o ktorej liderce mowa bo ja jakos zadnej takiej w swoich spodniach nigdy nie widzialam:) a pracuje tam od pazdziernika...Niektorym chyba zazdrosc uderza do glowy...a plecy w pracy to ma kazdy :D co do kosmetykow to nie mam zdania bo tego nigdy nie widzialam zeby sie malowala.

Tak3Nie29
jij

To w soboty teraz już też pracuje się popołudniami ? Pytam, bo wybieram się do pracy, a słyszałam, że póki co to tylko na rannej zamianie. I pózniej ten dzień jest do odbioru ? Czy jakoś dodatkowo płatny ?

Jessica
@jij

Tak od 1-go lipca ruszyła praca w sobotę popołudniu. Dostajesz w zamian tego dzień wolny w tygodniu, oczywiście z góry narzucony przez kadry a nie tak, ze sobie sama wybierzesz. Jeśli jest możliwość i Ty również masz ochotę to możesz przyjść w taki wolny grafikowy dzień w tygodniu i wtedy dniówka jest płatna 100%.

Zawiedziona

W sobotę na popołudnie, w poniedziałek od rana, a gdzie czas na odpoczynek. To jest niesprawiedliwe, po takiej pracującej sobocie poniedziałek powinien być wolny dla tych ludzi. Jeden dzień wolny w środku tygodnia nie załatwia sprawy.

Tak26Nie
Kkk

Witam. Kochani , mógłby ktoś powiedzieć o jakich godzinach dokładnie i z których przystanków z Piotrkowa odjeżdza bus do Zalando?

Tak3Nie
nowa

Cześć, niedługo przeprowadzam się do Łodzi i jestem zainteresowana pracą w tym magazynie, czy mogę prosić o informację, czy z Łodzi jest bus pracowniczy, czy muszę mieć własny transport?

Kiemon
@nowa

Jest autobus ale kierowca strasznie wolno jeździ.

Tak13Nie
Obserwujaca

Jestem osobą której praca na magazynie nie jest obca. Przeczytałam opinie na temat dhl, ponieważ od niedawna jestem pracownikiem, jedno mogę stwierdzić, że tak oszukują ludzi nie mówiąc im całej prawdy. Takim podejściem nie zbudujecie ekipy do pracy. Panie z HR jeśli ktoś czyta komentarze, na forum mogłyby być dyskretniejsze, bo od razu można rozpoznać wypowiedzi. Korporacja, manipulacja, wyścig szczurów oj coś chyba musicie zmienić bo inaczej ludzie będą odchodzić ( a buduje się fabryka miele ) mniej korpy więcej ludzkiego podejścia. Profity typu obiady czy owoce za chwilę nie przyciągną wam tłumów jak będą pracujące niedziele i to jeszcze na popoludnie .

Tak22Nie
@Obserwujaca

Myślisz że w Miele będzie lepiej? To poczytaj sobie opinie na gowork o pracy tam to się zdziwisz. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Macie fajną pracę w której można po wykazaniu się awansować, obiady, fajnych przełożonych, nikt nad Wami nie stoi i krzyczy. Tak, są normy do wyrobienia, ale jeszcze za stanie w miejscu i nic nie robienie nikomu nie płacą. Ludzie od zwykłych pracowników awansują na liderów - macie olbrzymią szansę na rozwój, a narzekacie. Rozwijamy się i są olbrzymie możliwości żeby piąć się do góry, tylko trzeba chcieć. Kto narzeka zawsze będzie na samym dole..

Tak7Nie7
Miele
@Nick

Byłeś/byłaś w Miele to się nie wypowiadaj o waszym (usunięte przez administratora)z byłego Amazona to już legendy chodzą + opinia samego Amazona kto rządzi w DHL-Załado na stanowisku GM. Kto przypasuje Panu Andrzejowi ten awansuje + wprowadzenie swoich.

Tak26Nie
Wiem co jest w korpo
@Miele

Dodam więcej sam Amazon się śmieje ze pan GM wam wprowadził normy 34, 7 na godzinę gdzie jest to nie wykonalne. Oczywiście wiemy ze na początku miało być bez norm.Później ze 26 czy coś koło tego. Myślicie że takie firmy jak Miele czy Amazon nie wie co jest zgrane na rynku łódzkim. Wiemy również ze był ktoś u was z Niemiec pochodzenia polskiego i wciskal kit bez pokazania filmu ze da rade robić 48 sztuk na godzinę. Jakie są rozmowy z hr a jak później wam jest przedstawione. Zaraz będzie wielka ewakuacja z firmy DHL a straci na tym marka Zalando chyba że weźmie innego operatora. Powodzenia :D

Tak27Nie
ona
@Wiem co jest w korpo

Kolejna bzdura! To nie Andrzej wprowadza normy. Norma 34,8 jest narzucona przez klienta - Zalando. Dziewczyny wyrabiają 45 szt/h i więcej. Jak się komuś praca nie podoba niech się zwolni! A gorzkie żale można wylewać księdzu w konfesjonale w wolną niedziele ;)

Tak1Nie10
Realistka
@ona

Owszem wyrabiają ale wystarczyłoby żeby jakość im cały wózek sprawdziła to by były do zwolnienia bo nie da się zrobić 45 sztuk i je wszystkie sprawdzić.

Tak6Nie
Xxx xxx

Jakie opinie o firmie? Interesuje mnie stanowisko "PS" jakie zadania,ma taka osoba czy dużo zarabia, jakie musi spełniać oczekiwania, jaka atmosfera? Czy praca jest w weekendy?

@Xxx xxx

Idź na rozmowę to się dowiesz. Na forum niezadowolonych pracowników nie otrzymasz rzetelnej informacji. Ale praca fajna, zarobki w miarę, atmosfera taka jaką sami stworzycie.

TakNie11
@Xxx xxx

Tak, praca w weekendy jest na razie soboty ale za 4miesiace zapowiedziane sa rowniez niedziele :-) oczywiscie bedzie wolny czwartek i wtorek :-D

Tak8Nie1
Zb

O atmosferze w firmie świadczy już ogromny brak pracowników, który zaczął się od zeszłego tygodnia. Tak dalej!

Tak13Nie1
@Zb

Część pracowników miała wolne. Sporo ludzi też pracuje już na dole na przyjęciu i innych działach dlatego może Ci się wydawać że jest brak pracowników. Atmosfera jest super - nie mieszaj ludziom w głowach. Tak pozytywnych przełożonych i fajnych współpracowników jeszcze w żadnej firmie nie spotkałam :)

Tak4Nie21
prawda
@Nick

a w tej bajce były smoki? Przestańcie ludziom mydlić oczy tymi komentarzami. Praca w Zalando to totalna lipa!!! A zarobki? Śmiech na sali!!!

Tak19Nie3
chińczyk
@prawda

Ta praca to lipa. W ogłoszeniach nie było mowy o pracy w soboty. Po podpisaniu umowy dowiedziałam się, że praca jest również w soboty a od października dojdą też niedziele.Po nowym roku dojdzie trzecia zmiana. Jak ktoś pisze że to jest dobre podejście firmy do pracownika to gratuluje. Praca jest pod presją czasu. Normy są z kosmosu. Turcy nie wyrabiali tych norm więc przenieśli ten zakład do Polski. Na godzinę masz do zeskanowania, wyjęcia z paczki, wyjęcia z opakowania, wydrukowania kodów, sprawdzenia co do stanu powierzchni całe towaru , wyczyszczenia i złożenia 35 jednostek. Co daje mniej niż 1,5 minuty na jedną rzecz. Zapieprz to mało powiedziane. Jak się raz pomylisz tracisz premię. To praca dla desperatów. Z mojej grupy (35 osób) na dzień dobry po szkoleniu zrezygnowało już 7 osób. Dalsze czekają do końca umowy - jeszcze półtora miesiąca.

Tak14Nie
Obiektywnie
@chińczyk

Nie jest prawdą że jeden błąd to utrata premii!Jeśli piszemy o negatywnych stronach tej pracy, to należy też wspomnieć o tych dobrych, których z pewnością też nie brakuje. A prawdę mówiąc to ile ludzi tyle opinii A wybór przecież należy do nas.

Tak1Nie8
PS

O ile współpracownicy/przełożeni sa naprawdę ok z nielicznymi wyjątkami, tak praca sama w sobie jest pod presją czasu i norm. Wyścig szczurów, bo trzeba pokazać, że norma która trzeba osiągnąć jest za niska i można robić jeszcze więcej, co działa na szkodę dla innych pracowników, a tym robiących po 45_50 sztuk nic nie da, bo to nie jest praca na akord. Także czy robisz 28 czy 48 dostajesz te same pianiadze. Problemem w tej pracy jest to, że praca jest monotonna i w jednym miejscu. Niestety pracuje się jak robot. Z plusów jeszcze całkiem smaczne obiady i niezły socjal i tyle. Jako pierwsza praca ok bo nie masz żadnych doświadczeń. Od czegoś trzeba zacząć.

Tak6Nie1
Było lepiej

Po 6 miesiącach pracy, będę odchodzić. To jak nas oszukaliscie jest straszne. Człowiek (usunięte przez administratora) normę robi a wy mówicie nam że mamy pracować we 3 weekendy w miesięcu za 2.000-2.300 zł. Strzał w kolano. Życzę wam abyście sami stali i robili. Nikomu nie polecę tej pracy .

Tak34Nie
Realne spojrzenie
@Było lepiej

Nikt Wam nie każe pracować za 2000-2300. Rekrutacje na wyższe stanowiska ciągle trwają. Kto Wam broni aplikować i starać się o lepsze stanowisko a tym samym wyższe wynagrodzenie ? Narzekać potraficie Wszyscy ! Typowe zachowanie Polaka narzekacza. Niestety mamy czasy jakie mamy i na całym świecie jest podobnie. Manna z nieba nie leci. Jak się nie podoba to wymówienie na stolik i szukać czegoś innego.

Tak2Nie21
Laluś
@Realne spojrzenie

Jakie aplikacje na wyższe stanowiska. Składamy na wszystko co możliwe i nic. A zatrudniają z zewnątrz ludzi po znajomości.

Tak14Nie2
Lepszy_od_Ciebie
@Laluś

To znaczy że się po prostu nie nadajesz i tylko jako robol pracować będziesz do końca życia :) Nie każdy się nadaje do wyższych celów jak ja :)

Tak3Nie10
ktos
@Lepszy_od_Ciebie

Pewnie jesteś tez takim plackiem tylko dobre układy posiadasz :) wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) masz :)

Tak8Nie
Francesco Romannelli

Oj dzieje się w tym naszym Zalando/DHL Po przemowie najgłówniejszego A S (był swego czasu taki polski superbohater w filmie "Hydrozagadka ")POLECAM dowiedzieliśmy się jakie to atrakcje szykuje Nam pracodawca Bedziemy pracować w pocie czoła w soboty niedzielę i święta Wszystko dla dobra naszego klienta :) Super sprawa GRATULUJĘ POMYSŁU Fakt, że w większości pracują kobiety / matki jest dla korporacji bez znaczenia. Firma światowa ,co się szczyci i wychwala, a nie zna zasady work-life balans Coś mi się wydaje, że zbyt mocna wiara pokladana jest w gastarbeiterrach z Ukrainy PS Bardzo wymowna byla atmosfera ,która zapanowała po przemowie AS (nie mylić z superbohaterem)

Tak30Nie
Klient
@Francesco Romannelli

Jako klientka Zalando już się cieszę, że staniecie na wysokości zadania i abym była zadowolona przyjdziecie do pracy w sobotę i w niedzielę. Dziękuję Zalando.

TakNie30
Dżoana
Nazwa działu: Handlowy

A jakie zarobki w biurze na średnich stanowiskach?

Francesco Romanelli

Dziwna sprawa że profil DHL Zalando Głuchów został zmieniony. Nie wiem kogo to pomysł,ale nawet jeśli to bedzie Hodowla Piegów Ambrożego Kleksa to będzie można ZALANDO -DHL GŁUCHÓW znaleźć. Warto doceniać przeciwnika BRAWO GOwork

Tak3Nie5
Supelek zalando
@Francesco Romanelli

Jestem fanką twoich postów ! Ty mój mentorze, pozwól ze oddam na Ciebie głos w plebistycie pracownika roku 2019 ! Tylko zdradź swe dane osobowe

Francesco Romanelli
@Supelek zalando

Drogi Supełku Zalando Muszę Cię rozczarować z 3 powodów: - niestety nie mogę wyjawić Ci kim jestem zakres czasowy mojej umowy o pracę jest bardzo krótki - nutka tajemniczości jest dość ekscytująca -plebiscyt się już skończył, a byłem bardzo daleki od tego, żeby się w nim znaleźć Tak sobie myślę, że teraz warto podejść poważnie do wyboru naszego przedstawiciela, bo jeśli zostanie nim osoba której asertywność jest na poziomie ZERO, lub mniej a do tego jest (eufemizm) PUPOWCHODŹCĄ czy PUPOWCHODCZYNIĄ oj słabiutko to widzę. Gładka gadka nie zawsze jest efektywna. Czasami trzeba wyeebać coś na blat mocno i treściwie Pamiętajcie o tym przy głosowaniu do którego mocno zachęcam Na koniec naszła mnie taka myśl, że racje mają osoby sprzeciwiające się hejtowi. Personalne wycieczki obarczone są dużą dużym marginesem subiektywizmu Każdy ma zalety i wady trzeba mieć dystans i się zbytnio nie spinać Szanujmy się

Tak2Nie1
Ktoś
Nazwa działu: Magazyn

Gwoli ścisłości mentor o którym mowa jest naprawdę dobrym człowiekiem. Nie pracuje na swoim stanowisku aż tak długo, jak inni, a jak wiadomo głupim jest tylko ten komu się wydaje, że wie wszystko. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, każdego dnia mamy styczność z różnymi przypadkami, i wiele osób woli się kogoś drugiego poradzić zawsze w razie czego, ponieważ nam zależy na dobru klientów. Poza tym teraz mentor już jest bardziej doświadczony, i akurat zawsze gdy go zapytam potrafi podjąć samodzielnie decyzję. Prócz tego niektórzy z was naprawdę powinni zastanowić się nad tym, co piszą, ponieważ kiedyś to sami możecie się znaleźć na miejscu kogoś kto jest wyżej, i zaczyna się wdrażać, a na przykład również jest trochę nieśmiały, lecz dobry. Więc wara ????

Tak10Nie
ALLA

CZYTAJĄC WSZYSTKIE WYPOWIEDZI..DO CHODZE DO PROSTEGO WNIOSKU...ŻE JAK KOMUS NIE PASUJE TO PRZECIEZ ZAWSZE MOZNA ZMIENIC PRACE NA LEPSZĄ NIKT TU NIKOGO NIE TRZYMA NA SIŁE.....LUDZIE TROCHE DYSTANSU DO INNYCH I SAMYCH SIEBIE...

Tak7Nie3
Nikol

Pozdrawiam wszystkie zawistne osoby które lubią wieszać psy na innych a same nie są lepsze spójrzcie na siebie jak można oceniać innych nieznajac ich mentor ten o którym piszecie to dobry człowiek życzliwy a wy wszyscy zastanówcie się w drugą stronę wstyd !!!!!

Tak6Nie
IP zawsze można wyszukać
@Nikol

Brawo!!! A do osób, które sieją hejt w sieci taka mała informacja, wbrew pozorom sieć nie jest anonimowa a hejtowanie jest karalne ;-) ciepło się zrobiło?

Tak5Nie3
Madlenn

Podobno DHL ma przejmować ludzi którzy są zatrudnieni przez agencje, tylko ze mają zacząć od tych którym mija 3 miesięczny okres próbny. Wiecie coś w tej sprawie ?

Zbyszek
@Madlenn

Tak podobno. Tylko jak zawsze nikt nic nie wie. Nie długo pozabijamy się tam robiąc ponad normę. Mnie co innego zastanawia. Jak można przyjąć osobę na mentora, która nie ma zielonego pojęcia o tym co ma robić i jak robić a pensje otrzymuje wystarczajaco wyższa, a zwykli pracownicy muszą mu pomagać i podpowiadac co i jak.

Tak7Nie5
Barbi barbi
@Zbyszek

Bo ma uklady z towarzystwem wzajemnej adoracji i dobrze donosi na innych

Tak6Nie6
@Barbi barbi

Myślę że ten mentor ma szerokie plecy .Szykowano go na lidera ale jak przykro nic nie rozumiał upchnięto go więc w towarzystwie mentorów.Potwierdzam brak kwalifikacji przez 8godzin pracy nie podjął samodzielnie żadnej decyzji a pensja leci.Najgorsze jednak że przelewa swą bogatą wiedzę w narybek.

Tak2Nie5
Reżyser
@Lagerta

Przepraszam ale czy mowa o wysokiej wolno poruszającej się postaci, twarzą przypominająca animowanego misia gumisia tudzież kogoś kto właśnie skończył palić skręta i ma opadające powieki oraz nieznikający z twarzy uśmiech który woła o rozum ?(usunięte przez administratora) Na te i inne pytania odpowiemy już wkrótce w kolejnym odcinku programu Tajemnice Zalando !

Tak3Nie7
@Reżyser

Tak właśnie o tego Pana chodzi wypisz wymaluj(usunięte przez administratora)

Tak1Nie7

Zostaw opinię o DHL - Głuchów

Chcę opublikować: