DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Nik Nowy wpis

Poszanowanie dla każdego pracownika i objęcie go opieką i nie zwalniając go dając mu szansę na sukces zawodowy

Plik Nowy wpis
@Nik

To nie tu. Szanse są dawane po znajomości albo takim osobom , które nie zagrażają innym w karierze. Jak nie masz znajomości to nic tu nie osiągniesz.

Czy jest możliwość pracy w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. na część etatu?

Nocna zmiana

Ja pracuje tutaj od trzech lat i jestem zadowolona pracą spoko ludzie tez

john Nowy wpis
@Nocna zmiana

tak to powiedz dlaczego DHL nie przedłuża umowy po okresie próbnym i dużo ludzi zawlniają?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Magazynier w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kristina

jeśli chcesz dostać pracę w tym magazynie. Przygotuj się więc na to, że w każdej chwili zostaniesz zwolniony, a przedłużenie umowy po okresie próbnym można przyrównać do 1/1000, przepracowałeś 2 miesiące, czy norma, wszystkie wymagane warunki zostały spełnione, ale jednocześnie razem nie przedłużyli umowy, tak jak ja i pozostali 60 pracowników, którzy również byli na okresie próbnym, bez wyjaśnienia przyczyn. Więc jeśli potrzebujesz pracy na kilka miesięcy, to polecam ten magazyn, nie zatrzymają Cię tam dłużej, rotacja pracowników jest bardzo wysoka.

@Kristina

Serio tak ciężko z przedłużeniem? A ogólnie to na próbnym płacą mniej niż po przedłużeniu?

etam
@Kristina

w amazonie nawet 2 miesiecy nie porobisz bo po 2 tyg. cie zwolnia takze nie piszcie bzdur ze tak izły ten dhl, ja tam przepracowałęm 1,5 roku ijakos dawal i mi umowe ii co? a nie dofstałęm na stałe tylko z mojej winy

@etam

Ze swojej winy nie dostałeś? No to może inaczej, co zrobić żeby serio sobie na to zasłużyć, bo brzmi ciężko

Jo
@Kristina

Nieprawdę piszesz. To, że jakiejś grupie nie przedłużono umów nie jest regułą. Ja jestem prawie dwa lata i prawie wszystkim przedłużali umowy bez problemu. Teraz w wakacje i na początku września było bardzo mało pracy pomimo urlopów i pewnie dlatego

@Jo

i po takich dwóch latach pracy już jakoś konkretnie warunki zatrudnienia się zmieniają? chodzi mi o to czy doceniają taki fakt i czy warto... po nowym roku jakieś konkretne zmiany w firmie nastąpiły?

Kruszon 1
@Kristina

Cała prawda o tym magazynie .Dział pick stów są najgorsze .Normy na tych działach bardzo trudne do wyrobienia .Na stów 300 sztuk głównie buty gdzie miejsca nie ma dużo na rozkładanie a na picku 60 ale to i tak bardzo dużo biorąc pod uwagę ścieżki do chodzenia no i na picku trzeba nosić spikowane rzeczy w siatkach np kartony z butami trzeba nosić w siatkach z Ikei brak słów. Rotacja bardzo duża

Kruszon 1
@Jo

Ogólnie zenada kandydaci zastanówcie się kilka razy zanim złożycie swoje CV bo nie jest różowo jak może się wydawać

@Kruszon 1

Na pick 60??

Nocny picer
@Kruszon 1

Na picku jest 138 sztuk na godzinę Ja tu pracuje prawie trzy lata i jestem zadowolona

Pracownik 1

Witam, czy są udział w pożyczki pracownicze i na jakich zasadach ?

Ostatnie zachowanie ochrony to porażka, zero szacunku każdego traktują jak złodzieja mało jakbyśmy wynosili złoto i diamenty!!! Premie mają jak komuś przykleja coś na siłę chyba???

Zbigniew

A co takiego robi ochrona? Przeszukuje wszystkich pracowników czy sprawdza na wyjściu wyrywkowo? Jak wygląda taka kontrola? Mogą je robić bez ograniczeń i żadnych wcześniejszych podejrzeń?

Gosc
@Zbigniew

Oczywiście, że mogą wyrywkowo i bez uprzedzenia. To jest codziennnosc w tej firmie na wejściu i wyjściu ze strefy magazynowej

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w DHL Supply Chain?

stow

odpowiedz samego kierowcy busa: żadnych, pracują tu najwięksi nieudacznicy z maksymalnie średnim lub zawodowym wykształceniem. takie jego słowa.

Jarosław

Członkiem zespołu zostaje się po podpisaniu umowy.

@Jarosław

Pytanie tylko ile jest % szans, że firma zgodzi się ją podpisać z kandydatem? Jest tu duże obłożenie jeśli chodzi o rekrutacje na dane stanowisko? Na podstawie czego dokonują wyboru, jest coś szczególnego na co warto zwrócić w razie czego uwagę?

Danuta

To jak macie płacone za weekendy, nie ma wyższych stawek ? Jaką jest kwota podstawy skoro z dwoma pracującymi weekendami wychodzi 3k?

Jak szefostwo w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Cyfra

Musisz tu nie pracować ze zadajesz takie pytanie . Jesteś tylko cyferką .

Agata
@Cyfra

Nie tylko cyferką ale człowiekiem. Dlaczego to pytanie jest nie na miejscu? Jak traktują ludzi?

Patocki

Wedlugl mnie trzeba uważać z kim się gada. Czasami jak w szkole" proszę ....czy mogę iść na paka"" itd. Więc trzeba uważać gdzie się trawi

Payroll

Warszawa - na chwilę obencą nie polecam tego miejsca. Od momenty zmiany przełożonej, z zespołu odeszły prawie wszystkie osoby z zgranego zespołu. Wieczne nadgodziny, praca w świeta, brak odpowiedzialności przełożonej, system nieaktualizowany, kiepska atmosfera w pracy. Przełożona M. myśli wyłacznie o swoich profitach a nie o zespole, przykre że aż 7 osób odeszło z powodu jednej niekompetentnej osoby.

Ollo

A czy na magazynie w gluchowie jest szewc?

Blue
@Ollo

Miał być, szwaczki już są

Nos
@Ollo

Jest ale wleką się z przygotowaniem mu miejsca pracy i potrzebnych przyborów .

Dhl

Jest szewc

Czy rozmowa rekrutacyjna w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Madziua

Nie, nawet Area nie zna angielskiego ????

Asd

Nie, rozmowa tylko w j. Polskim. Jeszcze na tak wymarzone stanowisko, jak Pracownik magazynu w Polsce inne języki nie są wymagane. ????

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

absolwent

zależy od stanowiska

aLA

Jakiś system pracy tu jest w stylu np 12/12 albo 48/12 ?

Redzik

Hej, o co chodzi z tymi wczasami pod gruszą? Na jakich zasadach to działa?

Jak samochody? Są dobre ?

"Firma kurierska DHL" to jest dramat. Nadanie przesyłki zgłoszone dzień wcześniej, przedział czasowy ustawiony na największy- ponadto w uwagach notatka, że możliwość odbioru przez cały dzień - dla dobra kuriera. Minął cały dzień a kuriera nie ma, przez cały kolejny próbuję się dodzwonić do oddziału z żadnym skutkiem. W końcu wieczorem stało się- dodzwoniłem się do CENTRALI DHL - WOW - sukces! Po opisaniu sytuacji.. pani sprawdza i mówi mi, że kurier zamknął sobie zlecenie manualnie i nie przyjedzie po paczkę a jak mi zależy to mogę sobie nadać paczkę jeszcze raz. Podkreślę iż akcja zaczęła się w czwartek, następnie trwała przez cały Piątek - czyli paczkę mogę sobie nadać najszybciej na poniedziałek. I takim oto sposobem zostałem WYDYMANY przez KURIERA DHL. W zleceniu został podany numer telefonu do mnie. Żadnego kontaktu ze strony kuriera ani meila z oddziału, że paczka nie zostanie odebrane. Nie dziwcie się teraz, że ludzie ustawiają ramy czasowe jak najdokładniej/najkrótsze jeżeli Wy w ten sposób robicie klienta W BAMBUKO. Oficjalnie mogę Was poinformować, że już nie będzie przedziału czasowego na cały dzień, wynoszenia paczek ani innych udogonień i pomocy kurierom. JESTEŚCIE SKOŃCZENI. Nie pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

Xxx

Zależy jakie stanowisko

Asia

@ziomek a macie premie roczne?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.