Opinie o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Worker

Ten zakład to kpina. Pracuję prawie rok przez agencję, byłam na kilku liniach, umiem obsługiwać paletyzator i strecharke i co?Dalej robię przez agencję...a dwie moje znajome pracujace krócej niż ja, z czego jedna tylko na jednym stanowisku wkrótce mają przejść pod firmę.....A ja nie. Dlatego tak jak kilka osob wcześniej piszących zwalniam się. Chamstwo i kłamstwo - oto Ekoland! I do tego kiepskie wynagrodzenia! I wredni, złośliwi ludzie! Skurwysynstwem jest też, to, co piszecie o osobach niepełnosprawnych. Nie jestem niepełnosprawna, ale smutno mi, jak czytam co o nich piszecie i jak ich traktujecie w zakładzie, jakie głupoty gadacie na ich temat do kierownictwa. Niektóre osoby z grupą są bardzo pracowite a i tak nikt tego nie docenia, no i jest mi ich żal, bo przez to, ze są niepełnosprawne, nie maja szans na przejście pod firmę. Mnie zdrowej i pracowitej też nie doceniają. ACHA i jeszcze coś - Gratuluję Ekolandowi, wkrótce jak tak dalej będzie stracicie klientów na te wasze soki. Dobrze wiecie, dlaczego. Przebieranie nic nie daje. No, ale to już nie moja sprawa, bo się zwalniam. Nie mam zamiaru dalej robić pod agencją, skoro innych po 3 miesiacach bierze się pod firmę.

@Worker

Tu sie zrobił taki przemiał ludzi,im wiecej chwilowych pracowników tym szybciej się rozejdzie jaki syf trafia do sklepów, soki które przeważnie kupuje sie dzieciom z pleśnią itp.itd hehe jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Wrrr

@mam dość, to dopiero początek. Przygotuj się na inwazję niepełnosprawnych, bo z tego co wiem Lavoro chce w najbliższym czasie zatrudnić ich ponad 40, a w nowym roku ponad 50. DOSTANĄ umowę na rok to zaden nie zrezygnuje...A porzadni pracownicy z powerjobs beda dalej miec miesieczne umowy, co bedzie ich zniechecac do pracy i porezygnuja .Z tak dobrego zakladu kiedys zrobi się całkiem zakład pracy chronionej, żenada. Teraz to dopiero buble będą lecieć.

FCB
@Wrrr

Czemu pisząc Lavoro masz na myśli tylko niepełnosprawnych? z tego co wiem zatrudniają tez pełnosprawnych z tej firmy i czy tylko dlatego że pracuję przez Lavoro to jestem z gorszej kategorii komu przeszkadzają umowy miesięczne niech przeniesie się tam gdzie dają umowę o pracę np. n rok jaki problem. Chciałem pracować w ekolandzie trafiłem na Lavoro mam umowę o pracę na rok ale widząc wpisy na forum trafiłem źle powinienem pracować w power i narzekać na śmieciowe umowy?

@FCB

FCB tylko, że jeżeli masz grupę inwalidzka, to po zakonczeniu umowy Ekoland Ci podziekuje, bo teraz wg kodeksu pracy nie mozna mieć dwóch umów na czas określony, a niepełnosprawnych Maspex nie bierze pod siebie. No chyba, że jesteś zdrowy, wtedy tak.

ahoj

ax, ogar błagam! Nie mydlijcie ludziom oczu! od lat jedna stawka i zero podwyżek, szkoleń,możliwości rozwoju pracowników,awansu itp. Teraz jakąś złotówkę podnieśli na stawce i tyle przez wszystkie lata! PORAŻKA i WSTYD dla tak dużego i z wieloletnim doświadczeniem zakładu. Osoba która pracuje 15lat zarabia mniej niż ten co 2-3lata! Przyczyn jest wiele ale głównie to : bycie blisko mistrza, kierownika, donoszenie im wszystkiego i o wszystkich, trzymanie języka za zębami, akceptacja wszystkiego, mówienie tylko TAK i BĘDĘ i jeszcze kilka innych rzeczy ma to wpływ ale kto tam pracuje/cował wie o co kaman

@ahoj

Podwyżka o 1 zł. Jest wymuszona nową ustawą a nie z dobrej woli władz je..landu, no ale w zamian musieli oczywiście uciąć premie o połowe. Podwyżka taka że będzie mniejsza wypłata, coraz gorzej. Żenada!

@Mięso

Mięso, wy firmowi pracownicy dostaliscie podwyżkę, a my worki nic, zero. Pracujemy za 1355 plus premia. W grudniu święta, dostaniecie kasę, a my jedynie soki.....wiec nie narzekajcie!

@Worker

Co za porównanie, ja pracuje w tej firmie 10 lat. Podwyżka na 12 pln. najniższa krajowa tak? A bonus na święta 250 zł. to żenada. Ludzie w jakich czasach żyjecie?! A jak bym zarabiał w takim zakładzie 1300 pln. (I jeszcze na 4b) to lepiej sprzedawać warzywa na targu.

liniowy
@ahoj

Witam! a zapomniałes dodac,lub nie wiesz jeszcze o tym?ze w kadrach jak w zadnym zakładzie zawsze sie myla przy naliczaniu wypłaty!!!teraz to juz w zywe oczy oszukują !licza jak chca i to tak perfidnie ze tylko zwiewac z tam tąd! jak nie bedziesz pilnował i sam sobie liczył to zapomnij o pieniązkach!a kierownictwo o wszystkim wie razem z tym smiesznym prezesem i nic z tym nie robi,kadry mają zezwolenie chyba i akceptacje takiego zachowania!!!!Banda z.........ji ! i oszustów,nigdzie sie nie spotkałem z takimi problemami o to cały Ekoland

Pewnie ze tak,polecam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ekoland Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
mam dość

Mam zamiar się zwolnić, jak kolega wcześniej. Jestem przez agencję i zarabiam grosze....bo co to jest 1700 zł netto za ciężką pracę.....Pracownicy zakładowi dostali podwyżki, a ja tak samo jak kolega robię to samo co ludzie zatrudnieni przez Ekoland i zarabiam sporo mniej. Co to za gówniana firma, jednych się zatrudnia przez agencje inni od razu pod firmę przechodzą. Pracuję pół roku i ani widu ani słychu bym przeszła pod zakład. Porobię do końca roku i goodbye. Pracownicy agencyjni, nie bądzcie nawini! Zapier......e, wyrabiacie progi i ch.j z tego macie, a pracownicy firmy zgarniają premie i dodatki. I co mnie irytuje mocno, to to, że osoby z grupą, których coraz więcej zarabiają tyle co my zdrowi. Zaklad nieszanujący się, bo zatrudnia odpady, których w innych firmach nikt nie chce zatrudnić, czyli niepełnosprawnych, nawet wyglądających na uposledzonych umysłowo. ludzie z wyglądem downa, z chorymi nogami, astmą, cukrzycą, kręgosłupem, niedowidzący....To mają byc pracownicy? żenada Do tego niektórzy skretyniali, bo przez kilka miesięcy nie umieją się nauczyc obsługi jednej maszyny..... Ci, co wyglądaja na konkretnych i kumatych, po miesiącu, dwóch odchodzą, a zostaja ci, którzy nigdzie indziej roboty nie dostaną. ja mam dosyć i odchodzę.....Narzekałam na Maflow, ale nawet tam szło lepiej zarobić. Ekoland to oboz pracy

byłam tam

To według ciebie Ogar jedynym zakładem dającym pracę w Tychach jest Ekoland? Prosze cie! Rozejrzyj sie w okolicy i drugiego takiego zakładu z takim chorym systemem nie znajdziesz! a MOPS to chyba tobie zostanie jak dostaniesz papiery na łopacie

Wkurzony
@byłam tam

@byłam tam. Co masz na myśli pisząc o chorym systemie w Ekolandzie? Jestem wkurzony!!! Pracownicy zakładowi dostali podwyżki, a my agencyjni?! Oczywiście gó..o! Zapierniczam w tej firmie kilka miesięcy i co?! Dalej mam za 1600 robić, a pracownik Ekolandu robi to samo co ja i ma kilka stow wiecej?Koniec zwalniam się jak tak dalej będzie :-!

@Wkurzony

Hehe właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. A myślisz czemu tam nie pracuje? Nie chodzi o kasę ale o właśnie CHORY SYSTEM jaki tam panuje!

@Wkurzony

Co chcialbys od razu 3tysie dostac na dzien dobry za tak prosta prace? No nie zartuj wykaz sie ze jestes dobry a kaska jak i umowa cie znajdzie.przychodza nieudaczniki zyciowe do zakladu i wymagaja od razu bóg wie czego.

liniowy

byłam tam

W Ekolandzie praca lajtowa???!!! Taaaa ciekawe na jakim stanowisku!? LITOŚCI!

@byłam tam

To w takim razie jestes jednym z tych nieudaczników, w takim razie musisz liczyc na MOPS

Artur
@byłam tam

Pracowalem jakiś czas... Robota lajtowa ?chyba na przebieraniu, C4 czy tetrapack. B1 masakra, kręgosłup mi padal.....byłem też kiedyś na korkach i linii na A2, tam to jest zapier.... Osoby z B1 czy A2 muszą mieć końskie zdrowie i nie miec wyboru lepszej pracy, skoro tam pracuja. Teraz robię gdzie indziej i mam lzejsza pracę i kase wieksza. Nie polecam Ekolandu, harowa za grosze...

@Ogar

MOPS?

Sylwia

Nie. To zaklad przypisuje do konkretnej linii

J

@Cinu i inni możecie nie pisać bzdur?wcale nie przedłużają umów wszystkim. To, że nie ma ludzi, nie znaczy, że lewus zostanie w firmie. A teraz jakby trochę więcej tych ludzi.

J

Cinu

@Pracownik jeżeli tylko nie zrezygnujesz z pracy i nie narazisz zakładu na szkodę i bedziesz przychodził trzeźwy do roboty to umowa zostanie przedłużona, nawet jeżeli popelnisz jakies błędy. A jak do tego masz grupę inwalidzka to masz przedluzona umowę na 100%. Teraz nawet lewusom przedłużają. Każdy pracownik na wagę złota.

sorjo

Hehe Ekoland

Wrrr

AbduKwasDabar za dużo już tych inwalidów w zakładzie, pozatym Eko zlazi na psy, skoro zatrudniają upośledzonych umysłowo. Chciałbyś by z Tobą na linni pracowal czlowiek z Downem?lepiej wziąść ukraincow niz niepelnosprawnych.

Miki

Z lavoro? Jeżeli masz grupę inwalidzka, to nawet jesli jestes wolny czyli wolno pracujesz i nawet jezeli popelnisz jakies bledy i tak umowę przedluza. Wszystkim prZedluzaja, no chyba ze nic nie robisz albo zrezygnujesz z pracy/nie bedziesz chodzil do pracy

Miki
@Miki

Źle się wyraziłem. Jeżeli masz grupę inwalidzka, to ci umowę przedluza, jeśli tylko bedziesz chodzić do pracy. Inwalidów z otwartymi rękami przyjmują, bo dostają za nich kasę.

Witam serdecznie. Mam umowę na okres próbny miesiac z lavoro. Czy ciezko u Was przejsc ten okres próbny i dostac przedluzenie umowy?

koro

Jak będziesz robił wszystko co trzeba to przedłuża bo i ludzi nie maja!!!

do roboty

Ja też robiłem w tym zakładzie i powiem tak robota jak robota może być ale do bani władza i robole z eko(nie wszyscy) a jak robisz przez agencje to można zapomnieć o premii bo nie ma

WSZYSTKO WIEM
@do roboty

dokładnie "do roboty", ja pracowałam kiedy nie było i zaczęli dopiero wprowadzać zatrudnienie przez pośredników,ale to pikuś! zarządzający główni jak i ich "podopieczni" czyli kierownicy i mistrzowie wszyscy do wymiany! myślenie bliskie komunie i stalinizmowi! w innych tego typu zakładach przełożeni typu: "lider zmiany", brygadzista też pracuje na linii tak jak reszta zakładu a w Ekolandzie? siedzą na KHS i udają zapracowanych, zmęczonych i obładowanych po uszy obowiązkami! otrząśnijcie się i konkretnej roboty się chwyćcie a nie mydlenie wszystkim oczu, bo to jest kompromitujące! w godzinę obstawić maszyny ludźmi i pozamawiać towar z magazynu na linie i tyle. Chodzić z tel. i patrzeć kto gumę żuje, kto z kimś gada (mimo że robota jest wykonana i linia jedzie) i kogo za bzdurę zakablować wyżej żeby mu notatkę/naganę/upomnienie wystawić i po premii pojechać mimo że i tak jest w opłakanym stanie z tego co mi wiadomo! wieczne tłumaczenie że podwyżek nie ma bo kryzys i nowe linie stawiają :) tylko że ludzi kurde nie mają żeby na nich pracowali :P myślenie głównych dowodzących tym zakładem godne współczucia i politowania! zero możliwości rozwojowych dla pracowników i motywacji dla nich! ludzie mają zapinkalać i się nie odzywać! BRAK SŁÓW jak sobie to wszystko przypomnę ...

@WSZYSTKO WIEM

Sama prawda, ten zakład się cofa co z nowych liń jak coraz mniej rąk do pracy, chcą oszczędzać na pracownikach to się przyjadą juz niedługo, nie tędy droga chyba!

WSZYSTKO WIE!

Pracowalam w Ekolandzie prawie 10lat. PORAŻKA! na początku było fajnie i wszystko fajnie: ludzie,praca, mistrzowie, kierownicy ,ale kiedy się popracuje dłużej i pozna wszystko od podszewki to TRAGEDIA! mam dość i nigdy więcej! 10lat zapiepszania i zero poszanowania przez nikogo a szczególnie przez władze zakładu! pracujesz na kilku maszynach, pot leje się po plecach i nieco ńizej tez a każdy udaje ze ńic ńie widzi i jest wszystko OK! tylko mówią ze wszędzie tak jest i ńie narzekajcie! Chory zakład i chory system! jeśli nie zmieni się mysleńie zarządu to daje im kilka lat i ten OBÓZ zamkną bo nie będzie miał kto pracować! zajada fizyczńie każdego! przyjmując się byłam zdrowa jak ryba a teraz leczę się na zwyrodnienie kręgosłupa i inne dupsy Z dała od tego zakładu i chorej polityki tych ludzi. Tyle co tam płaca to wszędzie już teraz dają i bez łaski! Myślą ze ludzie oknami i drzwiami się tam bedą pchać a widza już ze każdy nowy porobi chwile i ucieka bo zero perspektyw na przyszłość. 3 razy się zastanówcie zanim się tam zatrudnicie! kiedyś może tak ale teraz NIGDY! 3mam kciuki za resztę co została i daja się omamić tym war..tom! Macie jedno życie i jedno zdrowie! Nikt wam nowego nie da a czasu nie cofniecie! Przemyślcie to!

Wrrr

Nasz zakład chyba schodzi na psy skoro zatrudnia osoby z upośledzeniem umysłowym (kobieta z oszpecona twarza i okularach)....zenada.

AbduKwasDabar
@Wrrr

normalnie wrr bym ci osobiście (usunięte przez administratora) co za ludzie na tym forum jeśli masz problem ze soba moźe ustawka przed bramą a nie głupie komentarze

DARIO

Skończy się komuś chyba Dzień Dziecka. Bo co można to można. POLECAM LEKTURĘ przed następnymi wpisami. Nie jestem zwolennikiem napinki internetowej,raczej coś w realu i nie mówię o markecie.Ale oczywiście trzeba mieć jaja! (usunięte przez administratora)

Jo

Co za nieudaczniki się tu wpisują ;) hahaha śmiech na sali, fajnie się czyta, na szczęście Ci ,,inteligentni " powyżej już nie pracują :) Przykro się robi, czytając takie głupoty o zakładzie w którym się pracuje i przychodzi z uśmiechem na ustach... może nie zarabia się rewelacyjnych pieniędzy ale jest solidnie, a jak komuś zależy, zawsze można dorobić na nadgodzinach. Pozdro dla normalnych....

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o. o.?

Ekoland Sp. z o. o.