Opinie o Marwit w Zławieś Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marwit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marwit o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marwit w Zławieś Wielka

Mari Nowy wpis

Albo nie umiem szukać albo nie ma w sieci takich informacji o zamknięciu firmy. Udało się ją sprzedać czy wydzierżawić przez te ostatnie lata jak pisaliście? Ruszyło coś?

Kacha Nowy wpis

Coś ktoś wie o stanowisku Specjalista ds. logistyki?? Tam widziałam, że jasno napisali, że trzeba bardzo dobrze znać szczególnie program Excel. I mnie zastanawia, skoro tak o to pytają, to sprawdzają znajomość na rekrutacji? Testują jakoś kandydata pod tym kątem albo rekruter wypytuje o konkretne elementy z excela?

Tomasz Nowy wpis
@Kacha

Jak tej firmy już niema od dwóch lat ????

Malwa

Co się w końcu stało z firmą, niektórzy pisali, że ma być sprzedana? Ale w końcu nie wiem, co z tego wyszło. I faktycznie, jak patrzę w ogłoszenia, to są na przedstawiciela handlowego, ale np. sprzed 7 lat. A aktualnie nie ma przyjęć? Zatrudniają w ogóle kogokolwiek na tę chwilę?

Były pracownik Nowy wpis
@Malwa

Malwa Marwit już nie istnieje. Syndyk trzyma pieczę nad pozostalym majątkiem. Na budynku dawnej centrali wisi ogłoszenie- Syndyk sprzeda lub wydzierżawi. Aktualnie także w 1 z budynków mieści się Urząd Gminy. Pozdrawiam

Tak kończą (usunięte przez administratora) soki były robione z koncentratów z beczek tak samo jak smothi. Surówki , oskola czy zupy to efekt oszustwa Marwitu wykończenia firmy a potem jej przejęcia. Zniszczyli świetny zakład produkujący zupy tylko po to żeby robić je u siebie a teraz i tak nie robią nic. Zwykli (usunięte przez administratora) Zostałem (usunięte przez administratora) i okradziony przez tych frajerów.

ZAINTERESOWANY

W ogóle produkcja działa? Czy ktoś kupił zakład? Różnie się słyszy na rynku

Ryszard
@ZAINTERESOWANY

A skąd słyszałeś o tym, że rzekomo ktoś kupił firmę Marwit? Dlaczego w ogóle miałoby dojść do takiej sytuacji, że trzeba by było firmę kupić, aby dalej funkcjonowała? Tak trochę zaskakujący jest wpis, który tutaj dodałeś, więc chciałbym go nieco za Twoim pośrednictwem rozwinąć. Możesz to dla mnie zrobić? Dziękuję.

do ryszard
@Ryszard

Przeciez nie od dzisiaj wiadomo ze firma od 2-3 lat usilnie probuje pozyskac nowego inwestora. Pandemia to byl gwóźdź do trumny, oczywiscie wg mnie UT, firme pokolei rozwalili: dyrektorki, a nastepnie pomogl dokonczyc robote system sylogis.... zanim sie pojawil system bylo Ok,a pozniej szkoda gadac , zero zaufania do UT, wielkie braki asortymentu ( pasterek) nie raz po kilka miesiecy no i sie skonczylo eldorado , zwrotów 80% a za produkcje trzeba bylo zaplacic. Dziwi mnie tylko ze prezes nie widzial co sie dzieje ... ??

@do ryszard

Jestem przekonany że Maciej doskonale wie co się działo i dzieje , sobie krzywdy nie da zrobić przecież po to jest spółka z.o.o co do magików z coli to 1000% racji gangren w firmie plus parcie aby być korporacją . prekursorem rozpadu Marwitu był Bronisz a bardziej jego metody zarządzania przez konflikt i tak poszło dalej aż zwyczajnie koszty zjadły firmę ZARZADZANIE OPARTE NA KŁAMSTWIE I FAŁOSZOWANYCH SŁUPKACH WYNIKÓW wykorzystajcie Panowie wasz potencjał puki jest jeszcze coś wart dla innych firm podobnej dystrybucji (powodzenia )

Aleksandra
@Ryszard

Nie rozumie pan skupują je większe korporacje i to za bezcen,a prywaciarzy niszczą .Każdego prywatnego przedsiębiorcę wykończą tylko po to żeby patrzeć na swoje zyski ich inni nie interesują

Dostawca

Bardzo miłe panie/

Pytania standardowe

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Marwit? Chętnie zatrudniają?

Gertruda

Tak, przez syndyka :)

Jaka atmosfera jest między działami w Marwit?

Świetne są te boty

Luźna i dużo, pracownicy dziesiątki km od siebie, każdy w innej firmie to i atmosfery dużo

Dlaczego Marwit upadł ? Przejeżdżałem i widziałem że syndyk wystawił na sprzedaż Do likwidacji jedzie wszystko, hale, ziemia, maszyny czy tylko te hale przy drodze

Justyna
@Piotr

Co Ty, poważnie? Ja tu widziałam gdzieś jakąś niby wzmiankę o prezesie i więzieniu. Nic na ten temat nie wiesz?

Pako

Co tam w zlejwsi wielkiej slychac? Jakies wiesci odnośnie marwitu, wlasciciela, nieruchomosci? Troszke szkoda takiego biznesu

Remek

A prezes wyszedl juz z wiezienia?

Były marwiciarz
@Remek

Pan prezes raczej robi nowe interesy jakieś osiedle w Górsku buduje

Karot

Witam Mam propozycję dla chętnych Vansellerów praca od zaraz to co robiliście dotychczas tylko na zdrowych zasadach proszę piszcie podajcie nr tel. to zadzwonię (tylko dla chcących pracować !!!)

Kierowca
@Karot

Wez spiedalaj stąd ybany wyzyskiwaczu! Sam sobie pociryju ten syf rozwoź

@Kierowca

Kolego potrenuj gramatykę w treści było napisane dla tych co chcą pracować znam kilku chłopaków z Marwitu i dają radę jak chcą !

sas
@Kierowca

Patologia z Marwitu, ktoś ma złudzenia dlaczego firma upadła?

kierowca
@sas

sluchaj synu, kierowcy w Marwicie to była ELYTA ! najbardziej obcykani w temacie i najbardziej łebscy ! gdyby maciuś się nas słuchał to by dalej mogl prezesować i sie bawic...

Kierowca
@kierowca

Prezes to się przecież cały czas bawi w najlepsze.

Darmozjad
@kierowca

Chciałeś chyba powiedzieć "największe dzbany" a nie elyta.

Jozwicki to zwykły złodziej oszust krętacz. Życzę mu aby spotkało go co najgorsze

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Marwit odbywa się w siedzibie firmy?

HA

Tak w siedzibie firmy szczególnie, że firma już o roku nie działa w ogóle.

DoStaruszka

Drogi Macieju wypadałoby odbierać telefon! Ps. Ładne te nowe mercedesy! haha gust masz dobry ale skoro już tak szalejesz to poproszę jeszcze jednego dla mnie w ramach rekompensaty za to cierpienie które mi wyrządziłeś

Dobre sobie hahaha Macieju trochę kultury i szacunku do drugiego człowieka. Korona z głowy Ci nie spadnie za odrobine pokory!

Czy wiadomo już kiedy pojawi się syndyk?

byly pracownik

Czyżby znalazł się inwestor Marwitu, Witmaru? Chodzą plotki, że WIPASZ chce zainwestować bo jakiś helikopter z tej firmy ladowal na terenie zakladu

Były
@byly pracownik

Tak to prawda ale już bez Maćka.

kaja
@byly pracownik

niestety macie błędne info , pan z helikopteru interesował się zupełnie inną kwestią

Hahahaha
@byly pracownik

Ale masz zaplon. Ladowal ale prawie pol roku temu !!!

byly pracownik
@Hahahaha

a no mam zaplon. Ladowal 12 i 13.08.2021. Jak dla Ciebie to pol roku to chyba spalo sie na matmie Hahahaha

Pawlos

A to nie jest tak, że Prezes parę lat temu założył nową sp z o.o. do której przeniosł cały majatek marwitu a marwitowi sp z o.o. to tylko wynajmował ? Czyli ziemia, maszyny, traktory, auta etc to powinno byc juz dawno w drugiej spółce. A w marwit sp. z o.o. został tylko szrot typu komputery, kserokopiarki itp badziew. Wiec Prezes bedzie mogl dalec zarabiac na uprawie i sprzedaży warzyw. Plus dotacje z EU. A sam Marwit sp. z o.o. de facto idzie do kosza a razem z nim wszelkiej maści roszczenia. Nie będzie z czego sciagac kasy bo w Marwit sp. z o.o. mało co wartościowego zostało. Pieknie było ale sie skończyło. Wszystkim życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia.

Dobre ale czy na pewno?
@Pawlos

Te warzywa są(usunięte przez administratora). Warte co uprawia AgroMarwit! Nawet do zimy nie wytrzymują niewiem co zainteres na tym? Szkoda gadać!

@Dobre ale czy na pewno?

To po co kupujesz te warzywa??? ŻAL MI CIEBIE Tak naprawdę to jak marwit by się reaktywował kiedyś to wszyscy z pocałowaniem ręki by wrócili do firmy opinii tutaj piszą zwolnieni UT

KAJA
@Dobre ale czy na pewno?

(usunięte przez administratora) warte !? ale soki stały na półkach cały rok i wszyscy mieli profity ! wiadomo Ci wyżej to KOLOSY ! MY TO TYLKO OD MINIMALNEJ KRAJOWEJ , NA SKINIĘCIE sobota , czy niedziela zwykły dzień do ROBOTY! A NA DZIEŃ DZISIEJSZY NAJLEPIEJ DYSCYPLINARKA ALBO ,, ZWOLNIJ SIĘ SAM !!!!! MŁODOŚĆ POŚWIĘCONA W FIRMIE MARWIT A DZISIAJ MÓWI NASZ SZEF ,,Z DOBREGO SERCA WYPŁACIŁ NAM PENSJĘ ZA STYCZEŃ BO LUTY TO JUŻ ZNIKNĄŁ Z KALENDARZA ,,CHAJSU NIE BĘDZIE !!!!!

Dobre czy na pewno?
@Warszawa

Nie kupuje , tylko tam jeszcze pracuje ale już znalazłem inną pracę, i napewno nie wrócę do tych (usunięte przez administratora)!

Dobre ale czy napewno?!
@Warszawa

Żal to mi właśnie Ciebie!!! Bo jak można być tak ślepym i naiwnym by wierzyć w coś co jest już przesądzone oddawana!?

@Dobre ale czy napewno?!

Wiem że to już koniec firmy pod obecną władzą ale myślę że ktoś to kupi i będzie działał dalej z odpowiednimi ludźmi

Koleś z nikąd
@Pawlos

Nieprawda, bo nie mógł majątku przenieść, bo siedziały na nich banki i leasingi. Gospodarstwa też leżą na łopatkach. Tylko patrzeć kiedy padną. Już są w restrukturyzacji. Jedynym winnym padali jest Prezes. Nie dość, że zatrudniał dyrektorów bez kwalifikacji, to jeszcze płacił im wielkie pieniądze. Prezes kompletnie nie radził sobie z zarządzaniem. Umiał tylko krzyczeć i wyzywać ludzi.

Casanova Escobar
@Koleś z nikąd

Prezes zamiast pilnować interesu za babami ganiał i nosek pudrował.

Niemuszęsięprzedstawiać
@Casanova Escobar

Firma została zamknięta więc i możliwość komentowania powinna zostać zablokowana. Niech każdy się zajmie sobą a nie życiem „Prezesa” !

dostawca
@Niemuszęsięprzedstawiać

to może niech odda grube pieniądze na które (usunięte przez administratora) dostawców i wielu innych ?

jasnowidz
@Warszawa

znajdzie się zaraz cudotwórca jakiś z pisiorstwa i kupi za złotóweczkę - taki mamy kraj :-(

nieeee
@jasnowidz

nie ma mozliwosci zakupu tego przedsiebiorstwa juz

jasnowidz
@nieeee

już ktoś kupił?:-)

No nie
@jasnowidz

Nikt nie kupil i juz nie kupi. Do likwidacji

Omega
@Niemuszęsięprzedstawiać

A dlaczego nie? Może te dziwki i szpan doprowadziły go do bankructwa!!

Love
@Omega

Dawno się tak nie uśmiałam. Pan Maciej ma na pewno problem z szacunkiem do drugiego człowieka, do pracowników jak i do bliskich mu osób i zawsze w każdym temacie spada na cztery łapy, więc nie łudźcie się , że z Nim wygracie :) Jednak zarzucać Mu szpan i (usunięte przez administratora) to lekka przesada!!! :/

xxxx
@Love

podobno syndyk wszedł już na Marwit

Hiehuehu
@xxxx

juz przynajmniej dwa miesiące temu

A kasę to już ktoś z pracowników odzyskał i czy w ogóle jest jakaś szansa na to.

Były

Niestety nie

@Były

A jakiś pozew zbiorowy. Ktoś się w to bawi?

Hiehuehu

A po co zbiorowy sam nie potrafisz?

CBA

Podobno go zatrzymali a ile w tym prawdy.

xxx
@CBA

bardzo dużo prawdy ! aby wyjść to kaucja wyniosła około 800 tysięcy zł. a biedak dla pracowników na wypłaty nie miał!!! Pan Bóg nierychliwy ale Sprawiedliwy!!!

UT war
@xxx

i co wplacili za niego ta kase? Wyszedl? kiedys dla niego taka kwota to bylo nic

Qqq
@UT war

Oczywiście, że wyszedł i już na drugi dzień bawił się jak król na mieście ???? a swoją G klasą tak się rozbija, że powoduje wypadki i o mały włos by zabił człowieka ale oczywiście królowi zgniłych marchewek wszystko i tak uchodzi płazem.

kolega
@Qqq

Ale on to ma chyba s klass a nie g kolego

Nocny Marek

Ostatnio widziano go jak jeździł na hulajnodze elektrycznej, podobno tańsza w utrzymaniu i zdrowsza dla środowiska.

@kolega

Ma 5 mesi S klase i G klase

@Marek

Przydałoby Mu się więcej szacunku do drugiego człowieka niż tych „mesi” !

M

ma tyle samochodów ile kochanek haha ????

Ptaszek

Czyli można powiedzieć że Prezes chce zakończyć działalność jak jego kumpel od złomu. Nie zapłacić wielu faktur i mieć to w poważaniu. Z drugiej strony jak pandemia się skończy i ludzie będą chcieli być bardziej fit to będzie boom na soczki. Pytanie za ile to sie stanie ? Niestety ale każdy pracodawca szanuje tylko tego który ma inne opcje, może w każdej chwili odejść do innej firmy. Jak pracownik siedzi u niego bez wypłaty tzn że innych opcji nie widzi.

Ut
@Ptaszek

Firma Marwit wruci prędzej czy później A upadłości nie będzie A na pewno nie likwidacyjnej sądzę że wrzesień to dobry termin żeby znowu wróciły soki Marwit

hm
@Ut

tylko ciekawe kto je bedzie rozwozil ? i dokad ? Marwit wylecial ze wszystkich sieci , poza tym znalazla sie inna firma ktora godnie zastepuje marwit w rynku tradycyjnym :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Marwit? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ut

Jakie nadgodziny czy produkcja jest?

Nnn
@Ut

Marwitu pozwalniał ludzi i zdech , a ja jak wypłaty za luty do tej pory nie dostałem!!!

kaja
@Nnn

,,,, i co ? w Marwicie ? cisza , zarasta ze wszystkich stron a syndyk gdzie ? i ODPRAWY ?

Zostaw merytoryczną opinię o Marwit - Zławieś Wielka

• Jak się pracuje w Marwit?

Zobacz opinie na temat firmy Marwit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marwit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marwit?

Kandydaci do pracy w Marwit napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marwit