Opinie o Marwit w Zławieś Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marwit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marwit o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marwit w Zławieś Wielka

Hej.

Mam pytanie ,czy otrzymaliście już zaległe wynagrodzenia za luty?

QQQ
@Hej.

Nie

@Hej.

Nie Trzeba złożyć pozew

AlexR3

Sanacja/restrukturyzacja zostala umorzona przez Sad (bo pewnie brak kasy nawet na biezace koszty postepowania), prawdopodobnie zaraz po Swietach w kwietniu lub maju Sad oglosi upadlosc likwidacyjna firmy Takze z Marwitem mozna juz sie pozegnac, ale kiedys to byla bardzo dobra firma (do 2016 roku, bo potem juz sie zaczely problemy z platnosciami dla podwykonawcow)

Król kierowców
@AlexR3

Magistraty się dorwały do władzy, a władza w marwicie powinna być w rękach kierowców, to oni byli elitą tej firmy a nie ta śmieszna świta prezesika

Tomek M
@Król kierowców

Kierowcy to największa zakała tej firmy. 90% gamonie bez szkoły. Pajace, którzy kupili sobie dostawczaka za 10k i strugali wielkich przedsiębiorców. Niestety miałem do czynienia z wieloma z nich.

N
@Tomek M

Święta racja, towar powinien być przewożony w chodni a ci neptycy wozili soki sórowe itp. blaszakami bez agregatów

Torek
@Tomek M

To nie złe gamonie bez szkoły musieli zatrudniać takich kierowców.....

Wujek

Czy Ty mały czlowieku,naprawdę myślisz, że Tomek M ,podpisałby się pod takim postem? Uruchom mózg.

mondry kjerowca
@Wujek

Właśnie to jest obraz nędzy i rozpaczy ludzi, którzy wozili towar po sklepach. Naprawdę nic dodać, nic ująć.

były ut
@Tomek M

Dzięki kierowcom firma urosła do tych rozmiarów na początku to kierowcy budowali trasy szukali nowy sklepów rozwijali rynek sprzedaży, a później przyszła banda pseudo kierowników i znawców wszystkiego z coca coli i doprowadzili firmę tam gdzie jest czyli na (usunięte przez administratora)

JacekK
@były ut

I taka jest prawda.

Kojot poz07
@AlexR3

Całe szczęście doszedłem w listopadzie 2016 po 15 latach pracy. Bylo to przykre bo mieli nas za śmieci.

Kononowicz

Jak tam produkcja i wasze wypłaty ???? po szyję w oborniku już było teraz pełne zanurzenie!

Pracownik Jeszcze
@Kononowicz

Mały się wozi merolem i się rozwija! Ludzi ma za nic nie wypłacił wypłat za luty i marzec, oraz byłym pracownikom też kasę wisi za luty! Mały kłamcą i chachmęt na zebraniu obiecywał że zaległości po wypłaca! Ale ma to w du..pie ! Takie (usunięte przez administratora) ...wy w tym powalonym państwie są bezkarni i (usunięte przez administratora) szaraków!

@Pracownik Jeszcze

Dostajesz 500 plus to licz sie ze slowami , cos ci sie w glowie poprzewracalo. Wyplaty dostali ludzie ktorzy sa lojalni , a jak robiles krzywe ruchy jakies lewe miny , to nie dostales . proste !

@Kononowicz

Wyplaty normalnie przyszly , oczywiscie ze nie dla wszystkich , tylko dla prawdziwych Marchewkowych ludzi ! a wieczni narzekacze nie dostają i koniec !

MasterKR
@oficer biurowy

Prawdziwych marchewkowych ludzi już dawno oszukaliście na kasę. Metody tego rudego kłamczucha z bankruta kani.

Pracownik Jeszcze
@oficer biurowy

Sam padalcu bierzesz. 500+ nieudaczniku i nigdy nie byłeś lokalny okradałeś i sam wiesz jak to jest, niemierz innych swoją miarą!

;))
@oficer biurowy

Wszyscy normalni i zaradni pracownicy Marwitu odeszli i zrobili to w odpowiednimi czasie! Zostali tylko nieudacznicy(tacy jak ty) którzy liczą na odprawy i na cud!

Pomyśl zanim napiszesz
@oficer biurowy

Szanowny oficerze biurowy a może (usunięte przez administratora);) Każdy pracownik powinien dostać swoje wynagrodzenie za to co wypracował bez względu na to czy była dla niego praca czy nie. Jeżeli posiadasz stałą pracę i jesteś na umowie o prace - pracodawca nie może od tak sobie wstrzymać Twojej wypłaty chyba, że liczy się z odpowiedzialnością karna- od tego jest PIP. Jak możesz pisać czy ktoś był krzykaczem czy nie- prawda jest taka, że każdy ma jakieś zobowiązania rodziny, kredyty czy inne wydatki . Mi osobiście jest szkoda ludzi którzy są w ten sposób traktowani . Śledzę losy tej firmy od stycznia i szczerze powiem, współczuje wam wszystkim.

@Pomyśl zanim napiszesz

I tak i nie . Jesli jestes w porzadku to kasa jest , a jesli nie jestes to kasy nie ma . PIP to jest w Warszawie a u nas zadnego pipu nie ma i nie bedzie. Tutaj panuja inne prawa zwyczaje i obowiazki. Obowiazkiem jest praca. Zgodnie z zaleceniem premiera Morawietkyego Polak ma pracowac za (usunięte przez administratora) , wiec nie mozna narzekac. Kazdy kto narzeka bedzie pogoniony i o tym trzeba pamietac a nie jakis pipach czy innych bzdurach

Oficer biurowy

Zapraszam cie parrchu w takim razie do firmy do biura i zobaczymy jaki ty jesteś mocny :) tylko prawda jest taka ze jestes zwyklym p.etem który wcale nie przyjdzie a jak nawet konusie przyjdziesz to wejdziesz szczerbaty zgarbiony z zapłakanymi oczami i bedziesz błagał na kolanach zebys mi mógł samochód umyć albo jakąkolwiek zapomogę. Takich rbakow jak ty to się na odlew waali i goni do roboty albo za bramę :)

@Oficer biurowy

Za mały jesteś.

@....

Stary - mam prośbę pisz po Polsku!

MasterKR

Mieszkanie w Warszawie w którym mieszkała jego kochanka która zatrudnił w firmie jako fikcyjna przedstawicielke? A w tym czasie Jaruś z kolegami kradli

oficer biurowy

Swoim majątkiem się odpowiada w spółkach cywilnych , natomiast w sp. z o.o. czyli spółkach z osobowoscia prawna odpowiada sie tylko do wysokosci majatku spolki . Co za tym idzie niestety nic sie nie da zrobic ( teoretycznie da ale w praktyce nie ) . Dobra nie bede Cie obrazal bo w sumie masz racje. Mam nadzieje ze odda wam kase ktora wam sie nalezy , ale w tym kraju zarzadzanym przez 7ydostwo niestety tak zostalo prawo spolek handlowych stworzone ze normalny Polak uczciwie pracujacy jest skazany na wydmanie ... jest to smutne . Pamietaj glosuj na Konfederacje bo POPISsld tylko utrzyma ten nieuczciwy uklad , bo to same 7ydy.

kaja
@oficer biurowy

ja (usunięte przez administratora) ile tu się można dowiedzieć , mamy nadzieję że tak się nie stanie ,że mijając się będziemy mogli się do siebie ukłonić :)

@kaja

ja przesadzilem .... kazdy z nich ma racje

@kaja

Zglosilem swoja wypowiedz jako do usuniecia , przepraszam Ciebie "Stary" , ze Cie obrazilem , tak sobie trollowalem bo mi sie nudzilo w pracy . Ja akurat mam dobrze , ale nie mozna tak pisac bo kazdy za swoja prace powinien otrzymac godziwą zaplate , nie mowiac juz o tym ze ktos was "wyjebal" jak ten Jozwicki . Licze ze kazdy z was otrzyma pieniadze bo jest to ostatnie skwysynstwo ze komus nie zaplacic za to co robil. Przepraszam

Stary

Okej

Omega

Twój (usunięte przez administratora)wybawiciel maciej jest wart tyle co ty!!! Uważaj aby ktoś nie zapukał do ciebie o 6.00 bo będzie smród,się zesrasz!!!Tacy cwaniacy mogą tylko popisać bo na żywo to każdy by ci ten ryj obił!!!Więc dalej liż dupę maciejowi bo nic ci nie pozostało.

Były

Jak upadł, przecież chwalili się inwestorem ????

Pracownik produkcji
@Były

Zaraz będą zwolnienia grupowe! A inwestor był ale Mały wariował i wymyślał że inwestor się wycofał!

@Pracownik produkcji

Czyli wszyscy pracowali od lutego za free dla Prezesa, podziwiam tych którzy wierzyli w jego słowa ...... i teraz zostaną z niczym do czerwca za nim dostaną pierwsze wypłaty oczywiście jak znajda prace .... i to jest cały Maciej niby szanuje ludzi a ma ich głęboko w (usunięte przez administratora)

@Pracownik produkcji

I zaczęły się Zwolenia grupowe ....

Tak. dzisiaj wypowiedzenia

ta?
@:(

w jakiej formie je otrzymaliscie ? jakies odprawy, wyplaty zaleglosci ?

Dostawca

Bardzo miłe panie/

Pytania standardowe

poza firmą

Jak to czytam to płakać mi się chce z głupoty o wypłatach, jaka lojalność, złe ruchy, każdy normalny człowiek widzi że firma pada, prezes na to w (usunięte przez administratora) woli jeździć na wczasy, a ty biedny pracowniku licz, że kiedyś wypłać ci zaległą pensję. Prezes powinien spiąć swoje pośladki, i jak na przyzwoitego??? i uczciwego??? (jak każdy myślał, że taki jest) człowieka przystało i pensję wypłacić pracownikom i byłym pracownikom tak uczciwość ludzka nakazuje, ale nasze państwo i dzisiejszy świat tylko ludzi bez klasy i charakteru wychwala na bóstwa.Panie Jóźwicki jesteś nikim , człowiek bez honoru i godności. Pracowników pozdrawiam czekajcie nie wiadomo na co, zamiast ruszyć (usunięte przez administratora) i poszukać pracy, na koniec i tak was oleje i zostaniecie z niczym a on sam witajcie Hawaje i Bahamy.

...
@poza firmą

Pan Jóźwicki pracownikom nie wypłaca pensji od lutego ,ale osiedle w Górski buduje za miliony ,taki jest z niego uczciwy pan!!! Chcę dorównać panu Gajdemskiemu z Czarnowa! Ale panie Macieju jest pan za Mały HONOREM i Wzrostem !!!

...
@...

Górsku***

Ludo

Czy coś słyszeliście o przejęciu marwitu przez żabkę i wznowienie dystrybucji?

@Ludo

Skąd info o żabce?

Wiewiór
@Ludo

Inwestorow było wielu :) mały rozrabia i rezygnują.

WQrwio...ny

Macieju J. Właścicielu firmy Marwitu, Mam nadzieję że Cię zlicytują i całe twoje poukrywane konta! Za to że jesteś bydl.... dla swoich ludzi obecnych i byłych zostawiłeś nas bez środków do życia i jeszcze nam grozisz dyscypliniarką!Dałeś nam ochłapy po 800 zł na święta! Sam za to przeżyj !!!! Pamiętaj karma wraca z podwójną mocą

@WQrwio...ny

Z jednej strony to jest się czym cieszyć ????zwolnieni dyscyplinarnie nie dostali nic,mimo ze przepracowali np.w lutym kilka dni,a i za niewykorzystany urlop też powinni dostać pieniądze.. od 1,5 miesiąca bez środków do życia.

Biurowy
@WQrwio...ny

Dzisiaj wlasnie wpłynęła wypłata, co prawda bez premii jak to w zwyczaju było ale jednak wypłata i ponoć bony poczta mają dojść do końca tygodnia na 300zl na święta, nie jest źle

MK
@Biurowy

A byli pracownicy też dostaną wynagrodzenie i ekwiwalent za luty ? Czy prezes traktuje ich po pomacoszemu bo się zwolnili?

Wawa13

Ciekawe

biurowy
@MK

nie wiem ale jak sie zwolnili to raczej nie powinni chyba na nic liczyc. Jak sie dba o firme to firma dba o Ciebie. Jak ktos nie dostal wyplaty to znaczy ze robil jakies lewe ruchy , byl podjerzany i trafil na czarną liste i nic zapewne nie dostanie. Kazdy kto nie dostal wyplaty powinien kleknac i powiedziec na glos PRZEPRASZAM , to wszystko moja wina

@Biurowy

Że dostałeś niby pełną wypłatę i jeszcze dostaniesz kase na świeta? ???? wiekszej bajki dawno nie słyszałem, z tego co wiem na święta wielkanocne nigdy żadnych bonów nie było,więc przy upadłości firmy ich również nie bedzie???? daruj sobie takie sciemy,bo nie Daj Boże ktoś ci w nie uwierzy????

Kaśka
@Marwit

Ja też dzisiaj wypłatę dostałam, co prawda jakos dziwnie policzoną bo jak by nie pełną, ale prawie 3000 wypłacili, więc luz

@Kaśka

No 2800 brutto najnisza krajowa to wszystko sie zgadza .

Magda
@Kaśka

Incognito. Jak się znalazłaś na złotej liście?

@Kaśka

Znam tylko jedną Kaśkę z Marwitu , która mogła dostać 3000 zł. Ona ich nie dostała. Maciek przestań trolować ,albo powiedz twoim sługusom w centrali żeby nie pisali kitów.

gosc

Dokladnie tak.

Elanowiec
@WQrwio...ny

Nic nie będzie licytowane bo prawdziwy majątek jest w drugiej spółce. (usunięte przez administratora) Marwit Sp z.o.o. to wydmuszka.

@Elanowiec

nie nie wieżę

OP
@biurowy

Biurowy wszystko z Toba OK ? chyba psycholog sie przyda chyba ze to sam prezesik takie rzeczy wypisuje - a jest tak naprawde zwyklym dupkiem, od grudnia bez slowa co sie dzieje

Ktos

A co tam słychać u Krzysztofa Gluta, czy jeszcze pracuje wszechwiedząca,nieomylna konfitura.

Karol
@Ktos

Kierownik Glut prawdopodobnie już ściemę wali gdzieś indziej. Prowadzi logistykę cystern chemicznych, fachowa ręka.

stachu
@Ktos

Chodzi o tego kierowcę ?? Taki mały czarny ??

Szkolenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie pomocowym dla zwalnianych pracowników lub zagrożonych zwolnieniem - 100% dotacja na dowolny kurs. Tel. 691-111-164

;(

O biedny Przekręt wypłacił ochłapy! By nam pysk zamknąć!!!! I tak go komornik zrówna!!!

nicck

czy jest tu ktoś kto zajmował się planowaniem produkcji w firmie Marvit?

WOW
@nicck

Hejka. Mam pytanko do pracowników Marwitu, czy dostaliście Wypłaty? Czy wolicie Świta i majówkę przemilczeć?! A Maciuś Wspaniały pojedzie sobie na urlopik ;)

WOW
@nicck

@WOW

Kto milczy ten milczy ja walczę o swoje

@Były

Jak, gdzie i z kim walczysz? Jestem ciekaw ile osob nie otrzymało należnym im wynagrodzen.

@soczek

Podobno wszyscy byli i którzy zostali nie dostali ! A zarząd ma to gdzieś i opowiada pracownikom bajeczki że to dla ich dobra itp. oraz praca za darmo a jak nie przyjedziesz to dyscyplinarka! A ludzie się boją Małego Kombinatora że ich po zwalnia jak się ktoś o wypłatę zapyta! Ta sprawa się nadaję tylko do prasy by tytuł Człowieka Biznesu (który został kiedyś ogłoszonym) by wszyscy jego koledzy zobaczyli jaki jest Honorowy!!!

@:/

ja kasy tez nie mam, ale napewno sie upomne w swoi czasie o swoje. jestes nadal zatrudniony?

@soczek

Walczę o swoje pieniądze ? Jak i gdzie jest napisane w necie starczy chcieć poszukać w Google a nie liczyć na to ze ktoś pokaże paluszkiem. Chyba ze nie masz internetu wtedy to rozumiem ze pytasz o drogę jak dziecko we mgle

@Były

ja nie bede teraz bił piany. poczekam ile sie da i wyciagne wiecej siana...

@Były

A Ty taki (usunięte przez administratora) a @ napewno nawet nie napisales do prezesa...

@soczek

Ciekawe jak długo pociągniesz bez siana zanim Ci syndyk zapłaci może za 2,6miesiecy lub około roku czekać dalej?! A rachunki i życie drożdże

@soczek

Soczek lubi wolontariat tylko wstydzi się przyznać. Będzie czekał na lepsze sianko aż podpisze listę w UP wtedy zacznie myśleć.

@Były

ale ja mam już od 3 miesięcy nową prace. nie wiecie ze mozecie miec kilka etatów? :) ale pytam takie (usunięte przez administratora) a czy ktorys z was chociaz maila napisal?

@soczek

Masz nową pracę to gratuluje , tak fajnie ale jak w marwicie ma się dyżury bo prezio kazał , to jak godzisz czas na dwie prace?tak nowy pracodawca odrazy Ci da urlop na okresie prubnum ? Najlepiej bezpłatny! A w marwicie jak odmówisz przyjścia to dyscyplinarka! Buhahaha

@Mmm

Nie płacą wam pieniędzy i mimo tego przychodzicie do pracy?????

@Lena

Tak nie płacą. Każdy się boi bo prezes powiedział że będzie dyscyplinarka! Dodał że to dla naszego dobra że wynagrodzeń nie dostaniemy!

@Mmm

Ale to po co w takim razie w ogóle przychodzić skoro i tak nie zaplaca?

Oficer biurowy
@Mmm

Oczywiście prezes mial racje, po co wam pieniądze i tak przechlacie wszystko a poza tym dostajecie już 500 plusa więc już nie bądźcie tacy pazerni, hola hola się w głowach poprzewracalo

@Oficer biurowy

Niemierz innych swoją miarą chu..jolizie.

Gribow

Gość mieszka rozgartach .jak komuś wisi kasę to co za problem go za mordę i do bankomatu

Król kierowców
@Gribow

No jest problem bo w rozgartach bankomatu nie ma :(

Koniec

Ilu z was otrzymało dzisiaj pismo z Marwitu, które macie wysłać do sądu z prośbą o wstrzymanie upadłości?

sciema
@Koniec

co ty wymyslasz chlopie jakies urojenia widze masz chyba

Koniec
@sciema

Tonący brzytwy się chwyta... próbujecie wstrzymać upadłość rękoma oszukanych kierowców? Zero godności. Jeszcze kłamliwe próbujecie zaprzeczać

Klient

Jako klient przestaje czekać aż soki wrócą na półkę - kupuje sokowirówkę i sam zaczynam je robić. Jakie sokowirówki polecacie?

Zatrudnie vansellerow

Zatrudnie vansellerów na terenie śląsk/dolnyśląsk/małopolska CV proszę składać na adres matkraw2@o2.pl

surowki
@Zatrudnie vansellerow

daj spokoj z tymi surowkami nikt tego nie chce kupowac

M.K.

Witam. Ja pracowalem w Marwicie 15 lat, do 28.02.2021r. Po zwolnieniu sie dostalem super nagrode a nawet jubileuszowe od firmy! Czyli brak wynagrodzenia za ostatni miesiac oraz brak ekwiwalentu za zalegly urlop( 31 dni)!!! Mialem dobre zdanie o firmie!!! Ale najgorsze jest to że można potraktowac tak ludzi którzy byli z firma w najgorszych chwilach, a bylo ich bardzo bardzo duzo!

jaja
@M.K.

bedziesz dochodzil wyplaty ekwiwalentu za urlop?

@jaja

Kolego ja też pracowałem dla Marwitu w transporcie.wisza mi 23 tys i trzeba się z tym pogodzić ze nic nie dostaniemy bo ogłoszą upadłość a my jako pracownicy jesteśmy dopiero w 3 grupie po pieniądze .banki i urzędy wezmą co ich i nic nie zostanie.taka jest prawda .A prezes to człowiek bez honoru i bez wstydu.Karma do niego wróci.

M.K
@jaja

Jak najbardziej będę się domagał, jestem na bezrobotnym bez prawa zasiłku! Dopiero za jakiś czas będę pracował w nowej pracy! I nie żałuję że się zwolniłem bo człowiek nerwowo by się wykończył.

Ktoś

Jak można nie płacić ludziom i mówić im że niech się z tego ciesza Dziś na zebraniu padły taki słowa z ust prezesa((usunięte przez administratora)

ciekawostka
@Ktoś

a byles na tym zebraniu czy tylko tak slyszales od kogos ? jak byles to napisz cos wiecej pochwal sie troche co tam mowili ciekawego ile mamony ci wisza

Ktoś II
@Ktoś

Pracownikom nie zapłacił wypłat a w lutym podobno wyjechał sobie na urlopik! Zero godności i honoru !!!

hyhy
@Ktoś II

ma kasy jak lodu to jezdzi. ustawiony na kilka pokolen do przodu

Były

I jak tam pracownicy marwitu ? Dostaliście wypłaty ? Zostaliście tak samo załatwieni jak UT ? Dajcie znać proszę

pedro

premia wleciała nawet :)

Q
@Były

Za luty wypłatę dostarczą drony razem ze świeżym sokiem marchwiowym. Tylko że dronów nie ma...

To Koniec?!
@Były

Prezes ludzi zwalnia dyscyplinarnie za byle co i obwinia ich że przez nich firma pada!! Wypłacić człowieku ludziom wypłaty bo z czego mają żyć?!!! Nie czekaj na Syndyk bo to potrwa miesiące!!!

sciema
@To Koniec?!

kogo niby zwolnil dyscyplinarnie????? nie slyszalem

@sciema

To prawda zwolnił tak trzy osoby a dwie następne z wypowiedzeniem

yhym

kogo ?

Czyli co ogłosili już koniec tego cyrku

heheh

teraz sie obudizles po 4 miesiacach ?

st45

czy powie ktoś czy idzie aktualnie produkcja i na ile % do wcześniejszego czasu prosperity dobrej ?

@st45

Produkcji brak w całości od grudnia i nikt nie wie czy ruszy

@st45

ty panie prosperity a z jakiej firmy jestes ze sie tak wypytujesz ? najpierw ile sokow na sklep teraz ile % produkcji

Praca
@prosperity

Oni nie umieli utrzymać rynku, to ktoś inny to zrobi, a jest to warte zachodu...

prodsperity
@Praca

nie ma juz miejsca w rynku

Praca
@prodsperity

Nie ma miejsca ? A ile to firm dostrcza swieze soki? Podkreślam świeże. Miejsce to jest ale dla soków świeżo wyciskanych. Zmarnowali bardzo dobry rynek. Ale napewno ktoś inny to wykorzysta

St45
@prosperity

Coś ci się pomyliło .(usunięte przez administratora)mnie na kupę kasy i nie maja zamiaru oddać .

@Praca

swiezych sokow nikt juz nie kupuje a tam gdzie sa klienci konkurencja jest zadomowiona od lat i nikt juz tego nie zmieni

@prosperity

O jakiej konkurencji mówisz?? Cymes proszę Cię Marwit zmarnował szansę na pozbycie się konkurencji nie miał sobie równych w temacie soków

@Warszawa

tak? a to dziwne ze nie mial sobie rownych... powiedz w ilu biedronkach byl? :) ile mial sklepow prywatnych ? :)

Paranoik
@Warszawa

Konkurencja była bez podjazdu. Jesli ktoś uważa że można handlować świeżymi w pandemii, kiedy są pozamykane szkoły i biura to jest zwykły dzban. Tylko długi termin.

Karot
@Paranoik

Kolego pandemia tylko pokazała słabość Marwitu katastrofa jest od 5 lat tylko postępująca super kadry i sieci więcej biurokracji niż UT na pierwszej linii frontu i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Marwit - Zławieś Wielka

• Jak się pracuje w Marwit?

Zobacz opinie na temat firmy Marwit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marwit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marwit?

Kandydaci do pracy w Marwit napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.