Opinie o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

AbduKwasDabar

eszcze raz napisze bo usuneli pisze do jeb....ej parówy co ma pewnie jakiś problem ze sobą i obraża osoby na tym forum co jak się robiło to było spoko teraz niewiesz co nap to obraźasz kogoś jak masz coś do kogoś to przyjdz i powiedz prosto w oczy parówo i cw...lu pewnie w okularkach z tym zje....nym poczuciem humoru co jezykiem coś tam miętolił ętętetem

Krzysiek

Debilu jeden najpierw pomyśl a potem się podszywaj pod kogoś ,widze że brakuje ci 7 klepki

DARIO
@Krzysiek

Krzysiek nie daj się :)

Ciekawy

A CZY firma płaci jakies dodatkowe pieniądze za prace w niedzielę i święta?

do roboty

Przez pośredniaka nie ma żadnej premii.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ekoland Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Wściekła

Dziś miałam mieć rozmowę o pracę u Was, ale jak przeczytalam, ze w Ekolandzie pracuja inwalidzi, to rezygnuję, bo z doświadczenia wiem, ze tylko beznadziejnie firmy faja prace chorym ludziom. Nie bede na nich robić.

pammpamm

tak niezla perspektywa na owijarce robic w sobote niedziele i nie 1,20 tylko najnisza krajowa niepierdz... tu takich smutow z tylka pot leci na hali a tu pisza ze ekstra to mosial przydupas piasac mmmm czeka was inwazja ukraincow i bedzie wtedy ok bo inwalidzi juz niedadza rady robic

do roboty

@AntyLavoro Zapomniałeś napisać że stawka 14,20 brutto jest na czterobrygadówce.

AntyLavoro

Ludzie, jakie 8,50??? Widzę, ze agencje proponują 14-14,20 brutto/godz, a to jest chyba ok. 10-11 zl/godz netto, więc nie jest źle. Co do pracy, to najlepiej dostac sie na owijarki, praca lekka i lajtowa. Acha, ludzie, uwaga na agencje Lavoro, to oszuści, nie przedłużają nikomu umów, nie wyplacaja kasy na czas, oszukują na wynagrodzeniach, totalna porażka i dezinformacja. To kretacze i lewa firma - znajomy przez nich pracował i sprawa skończyła sie w sądzie

AntyLavoro

Dodam jeszcze, ze osoby niepełnosprawne w Ekoland są traktowane jak śmieci, szczególnie ci, u których choroba jest widoczna. Nie polecam osoba z grupą inwalicka pracy w tej firmie, zero ulg, praca na równi ze zdrowymi, czasem daja chorych do najgorszej roboty, wysmiewaja i szydza.

Haha
@AntyLavoro

Chyba sami nieudacznicy tu pisza,praca lajtowa ze szympans po tygodniu by mogl sam pracowac tyle w temacie

@Haha

Haha, praca lajtowa zależy na jakiej linii. Nie polecam A2, B1 czy A3. Tam się trzeba narobić po łokcie.

Mięso
@Haha

Chyba jesteś z przebierania heh

kiepski

praca dno pracownicy kapusty praca za 8.50zl zapierd.... niewakacyjna tylko do pierwszej wyplaty bo ludzie spierd....sami pormocja na pracownkiow idz sprubuj jak chcesz

Witam serdecznie. Teraz widze duzo przyjec do Ekolandu, czy to tylko na okres wakacyjny, czy na stałe?i co u was robia osoby z grupą inwalidzka? Maja jakies ulgi, lekka prace itp? Bo myslalem by spróbować.

Sasa

W tej firmie najgorszą porażką są zatrudnieni ludzie z grupą inwalidzka. Zarabiaja tyle samo co zdrowi a maja najlzejsze prace. I to właśnie ich zakład pozniej zatrudnia, bo dla nich sa darmowi. Niech kierownictwo wyjebie te kaleki, bo zaden z nich pożytek.

Sylwia

Witam, praca na owijarce do palet to praca na magazynie, tak? Mozecie cos wiecej napisać o tej pracy?

rambo

na nowy miesiac pozdrawiamy najlepszych wozkowych hrumm hrumm pepe ,adhd z wytrzeszczem i super anglika ktory wrocil zeby tu odpeacowac dlugi i kombinatorke z kombikow f-16 znowu robie a inni nie i podpierd....fimrowych hu...wam..w d...

bombowiec

pozdrawiamy pracownikow podpierdl... i standartowo. panie kierowniku a on nierobi z kombikow starsza pania przodownice pracy to dopieto lewus i telefonistka do kierownikow. halo pan kierownik ja pracuje a kolezanka nie slynna f-16

Lavoro

Nie pracuje w Eko, bylam tylko ciekawa czy faktycznie pracuja tu inwalidzi. Mam wyzsze aspiracje niz praca fizola

Lavoro

Pazdziochl, mam grupę inwalidzka, ale mam zdrowe rece, nogi i kręgosłup, mogę (usunięte przez administratora) i nikt za mnie nie musi robić :-)

oko proroka

Niestety słabością zakładu są ludziska, atmosfera jest nieprzyjazna kapują wszyscy żółci, zieloni, niebiescy, czerwoni i nie ważne że się starasz. Tworzą się grupki wzajemnej adoracji. Jak przychodzisz nowy to nie masz szans. Nigdy i nigdzie nie spotkałam się z taką ludzką zawiścią. A poza tym gorąco, bałagan, dezinformacja. NIE POLECAM.

pazdziochl

firma ma teraz strategie genialna zatrudnic 50+ i z lavoro mniec darmowego pracownika z grupa inwaidzka gdyz pefron za takich pracownikow zrwaca 80 procent ludzie bez palcow ludzie bez nog z protezami i cukrzyca ci co normalnie zatrudnieni na etacie robia na tamty chorych polecam sie tam zatrudic i samemu sprawdzic jak jest docenia napewno

Lavoro

Mam pytanie, czy pracuja u was osoby z grupą inwalidzka poprzez firmę Lavoro? Chcialabym wiedzieć

kubus

praca w ekolandzie tragedia same kapusie. osoba ktora pracuje a nie donosi jest wykorzystywana i ciagle dostaje opieprz, a jezeli donosisz mozesz nic nie robic i jestes szanowany. ogolny chaos kazdy mowi co innego. zarobki daremne no chyba ze jestes pupilkiem kierownika.nie polecam a goraco ze szok

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o. o.?

Ekoland Sp. z o. o.