Hossa Sp. z o.o. ZPCh

Katowice

Opinie o Hossa Sp. z o.o. ZPCh

masa

nie znam Pana prezeza. Zastanawiam sie nad wspolpraca z ta firma i wszedlem na te forum aby stwierdzic czy firma jes w porzadku. Czy jest szansa aby napisala Pani mi na maila sytuacje? moj mail?

hakujak
@masa 05.04.2017 22:42

nigdy w życiu, stanowczo odradzam....człowiek jest tylko złotówką, pieniądzem, a nie człowiekiem...pracownik to zero...jesli możecie omijajcie tę firmę

MATKA

Szanowny Dziadku [vel masa ] Wystraszyliście się ,że z ,,Hossy'' zrobi się ,, bessa'' i zlikwidowaliście wpis . matka

DZIADEK
@MATKA 04.06.2017 11:45
DZIEN DOBRY PANIE PREZESIE OBAŁEK COS ZA CZESTO PAN ZMIENIA PRACOWNIKÓW NA PRALNIE DOWIDZENIA ....

Ja chcialbym wiedziec czy pani byla pracownikiem tej firmy , bo jezeli nie to co z pani za czlowiek ze obczernia pani firme i jej pracownikow ze slyszenia ,bo mnie ktos cos powiedzial .Moze firma HOSSA nie spelnia pani wymagan ,niech pani zalozy lepsza i wtedy my pania opiszemy czy to bedzie prawda czy nie.

masa

ewentualnie jeżeli nie chce Pani pisać to proszę wysłac nr telefonu na maila a ja zadzwonię,

jordan00@o2.pl

MATKA

DZIEŃ DOBRY . JEŻELI ,,MASA'' CHCE WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ NIECH ZAPYTA PANA PREZESA ,,HOSSY '' O ODPOWIEDŻ NA LIST KTÓRY MU WYSŁAŁAM Z PROŚBĄ O WYJAŚNIENIE SPRAWY .

masa

witam może Pani powiedzieć coś wiećej ?

MATKA

PANIE PREZESIE FIRMY ,,HOSSA'' Z KATOWIC DOBRO POWRACA , A ZŁO SIĘ ODWRACA . ZŁO KTÓRE PAN WYRZĄDZA DO PANA WRÓCI !

matka

Kierownictwo firmy '' Hossa '' w porzadku , ale nie wie ,że pod ich nosem działa szajka na pralni wyłudzajaca haracz od nowych pracownikow . matka jednej z ofiar

tADEK
@admin 02.08.2015 23:19
Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie Hossa Sp. z o.o. ZPCh? Wypowiedz się na naszym forum....

robilem na stolarce w hossie , do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki najnisza krajowa a premia zadza kierownicy a czeba zapierdalac a ludzie co tam robia to tak falszywi ze zwolnilem sie tam na wlasne zyczenie bo nie moglem paczec na ta parodie

Zostaw opinię o Hossa Sp. z o.o. ZPCh - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hossa Sp. z o.o. ZPCh