Opinie o Eden Springs Sp. z o.o.

Prorok

Co tak cicho o Edenie, czyżby się już wyłożył całkowicie i zakończył działalność??!!! :-))))

Tak jest
@Prorok 06.12.2017 21:09

a coz pisac o nich. Klamia, oszukują a ludzi maja za śmieci

apage satanas
@Prorok 06.12.2017 21:09

cisza, bo coś knują z tą syfiastą wodą z częstoniewa... podobno nano egzorcystę zatrudnili :-)))

Niezadowolony klient

WODA_TRAGEDIA, SZKODA ZE NIE DA SIE ZERWAC UMOWY. Moja rada radzę spróbować przed korzystaniem, poza tym syfi strasznie czajnik. SZCZERZE NIE POLECAM!!

anonymous

Ja ze strony klienta napiszę -obsluguje naszą firmę oddzial z Wroclawia lub Tynca - przyezdza do nas kierowca i co chwile zostawia po dwa trzy kartony kubków - z tekstem -mam zostawic tez to ....wiec ok , tylko że nie informuje że powinien spytać -bo to mega płatne -sposobem kłamie i zostawia - dopiwro niedano księgowa się zorientowała że te herbatki i nikomu niepotrzebne kubki są doliczane w takich kwotach -to oszutswo -WYGLĄDA TAK - dzień dobry mam zostawić wodę kubki i herbaty -więc pracownicy mówią dobrze -TAK SIĘ NIE DZIAŁA !! -już padła decyzja o zmianie form więc jeszcze kilka msc i pa -a Pan Ł mam nadzieję że osłodzi sobie wieczór może jakimś wygranym konkursem -bo my tak sprawy nie zostawimy .

Koko

Andrew toniesz!!!!! Koniec z wodą źródlana....kto stołową wodę bedzie chciał? Powiedzenia

Andrzej
@Koko 11.11.2017 09:31

Nawet nie mozna tego nazwac stolowa hehe.

Słyszałam że teraz kupili inną konkurencję - AQUATORA. Myślą, że to im zwiększy sprzedaż a pewnie większość tych klientów odejdzie jak dostanie taką syfiastą wodę. Dlatego o podwyżkach możecie zapomnieć, za to będzie więcej pracy ;-)

Mieszkaniec Grodziska
@Eden 1 02.11.2017 13:13
Bzdura!!!! Grodzisk nigdy nie miał problemów z bakteriami. Ten kto to napisał (a wszyscy wiemy kto) pewnie pluje sobie w brodę...

Grodzisk ma często problemy z wodą, zwłaszcza gdy uruchomi za duży pobór, a pobliska oczyszczalnia ścieków też jest nie bez znaczenia.

Bzdura
@Mieszkaniec Grodziska 05.11.2017 02:03

A co ma oczyszczalnia do podziemnego ujecia . Jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Jak na mieszkanca Gro cos slabo sie orientujesz....No chyba,ze pisze to osoba z okolic pewnego wysypiska :-D

Radomir

Czy może ktoś napisać, że jest zmuszany do pracy w firmie Eden Springs ? Jeśli nie to w jakim celu piszecie te swoje dyrdymały? A może jesteście mocno inspirowani przez potężną konkurencję? Zarabiać można różnie!!!

Grojec
@Radomir 19.10.2017 11:47

Radomir Radom i wszystko jasne :-D

@Radomir 19.10.2017 11:47

Następny troll edenowski!!!! Oczywiście wszyscy krytycznie się wypowiadający wg ciebie są "nasyłani" przez konkurencję, a eden to kraina szczęśliwości, dobra i dobrobytu "mlekiem i miodem płynąca", "przyjazna" pracownikom... teraz jest moda na wysnuwanie teorii spiskowych i ty w tym też bierzesz udział, aby tylko wybielić prawdę i odwrócić od niej uwagę... Każda korporacja to nieludzka instytucja, pracownik jest tam przedmiotem, a nie podmiotem i służy tylko realizacji ekonomicznych celów stawianych przez centrale i zarządy... jak widać w Polsce to się jednak nie udaje, bo zarząd jest do beki i popełnił już tyle błędów, ale zawsze jest na co zwalić, to na konkurencję, to na krzywe drogi, to na zły los...itd., itp... Oby jak najszybciej powstała ta potężna konkurencja i to najlepiej z polskim kapitałem, to wtedy edenek będzie musiał się zwijać i przestać wypompowywać pieniądze za granicę, do ich właścicieli i centrali, dodajmy środki uzyskane w Polsce od polskich odbiorców i płatników, za ten edenowski, syfiasty wyrób m.in. z Częstoniewa i Rzeniszowa.

Chris

SAMNASAM
@Chris 15.10.2017 11:11
Można, Jest pyszna aromatyczna kawa z rana

Chyba jak sobie z domu w termosie przyniesiesz :-)

Chris

Niwek

Neutralny pracownik
@Niwek 14.10.2017 22:35
Czy jesteście pewni, że nie da się napisać o Eden-ie coś pozytywnego? Firma szuka ciągle ludzi do pracy!...

Eden stale i wciąż poszukuje ludzi do pracy???!!!!! Jeżeli jest tak "dobrze" w tej firmie, to dlaczego ludzie stamtąd tak uciekają, dlaczego jest tak duża rotacja kadr???!!!! Wciąż są wakaty i nabór i tak w koło Macieju, a z tego co ogólnie wiadomo sam eden się skurczył bardzo, pod względem wielkości zatrudnienia i pod względem ilości oraz wartości sprzedaży!!! To na odległość śmierdzi dziadostwem!!!!! Z dobrze prosperujących firm, gdzie ludziom dobrze się pracuje i zarobki są przynajmniej w miarę satysfakcjonujące, pracownicy nie odchodzą prawie wcale, nie ma tak częstej rotacji i odejść pracowników, jak już to jakieś przypadki losowe, a w Edenie jest to zjawisko masowe, stałe i narastające od dłuższego czasu, ludzie w większości nie są zadowoleni z warunków pracy i płacy.

Blondi

Stawianie ludzi do odpowiedzialności zostawcie odpowiednim organom. Może nie ma podstaw do stawiania takich podejrzeń? Najlepiej jak każdy zajmie się swoimi obowiązkami. A jak jest tak źle to zawsze można odejść!

Jacek
@Blondi 04.10.2017 18:41

Ty naprawdę jesteś Blondi... mentalnie i intelektualnie :-)))

Radek

Wkurzeni PRACOWNICY
@Radek 30.09.2017 19:49
Może osoby niezadowolone poszukają pracy w innej firmie?

Bardzo chętnie :-))!!!! Właśnie od dłuższego czasu czegoś lepszego szukamy, bo w tym edenowskim dziadostwie i korporacyjnej komunie już finansowo i psychicznie jest ciężko. skoro składasz takie propozycje, to może podpowiesz coś lepszego, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę. Mamy rodziny na utrzymaniu i chętnie poszlibyśmy do lepszej, normalniejszej pracy gdzie atmosfera jest normalna i człowiek nie boi się co oni jeszcze wymyślą, żeby zdołować, zabrać lub pracy dołożyć bez gratyfikacji, ale niestety nie stać nas na porzucenie pracy i długie poszukiwania innej, bo w edenie płace nie pozwalają na odłożenie oszczędności. Pewnie jesteś jakąś szychą z kierownictwa lub zarządu, a wy dbacie jedynie o swoje płace, więc nie denerwuj ludzi, którzy ciężko pracują na twoje wypasione zarobki, które otrzymujesz naszym kosztem!!!!! Niestety to my musimy wysłuchiwać opinii i złorzeczeń klientów m.in. na tą ohydną wodę, złą obsługę, wpadki i ogólnie pogłębiające się dziadostwo edenu. Na każdym kroku widać tylko braki finansów, na nic edenu nie stać, jedynie cięcia, oszczędności i dołujące promocje, którymi próbuje utrzymać się na rynku, który skurczył się edenowi ogromnie i to nie z naszej winy tylko zgubnych posunięć i decyzji Was, zarządzających i kierujących ta firmą!!!!

Zajaczek wielkanocny
@Radek 30.09.2017 19:49
Może osoby niezadowolone poszukają pracy w innej firmie?

Nie no pewnie niech szukaja :-D. Wiekszosc juz to zrobila. Chodzi o fakt zeby osoby odpowiedzialne za ten balagan ,zarabiajace kupe kasy zostaly pociagniete do odpowiedzialnosci. A Czestoniewskie centrum dowodzenia robi co chce. Zamknac to żrodlo fatalnej wody oraz problemow!!!! A najbardziej panoszy sie zajaczek rozkminiajacy sie nad najmniejsza duperela nie majaca zwiazku z beznadzieja ktora pod jego zajeczym nosem leja w butelki. Ale to taka strategia od zaciemnienia problemu,ktory stwarza wyrob wodopochodny. He,he ponoc na koniec roku kaska im wpadla taka ala trzynsteczka. Zasluzyli :-D?

Kajne grence

Halo,policja? Proszę przyjechać na GoWorka. Piszą prawdę o Edenie! A to nie na rękę pewnym waźnym personom,zaprawionym w zaklinaniu i ubarwianiu rzeczywistości. Eden szuka oszczędności.Ale jak zwykle kosztem niższego szczebla pracowników i niestety też klientów.

Hanna

@już nie były pracownik, rozumiem, że to co aktualnie dzieje się w firmie jest dla Was kwestią bardzo istotną, jednak jeśli jakieś komentarze zostały z forum usunięte oznacza to, że naruszały regulamin serwisu gowork.pl i z tego powodu zostały przez administratora usunięte. Każdy ma prawo do zamieszczania wpisów, zarówno pozytywnych, jak i zawierających zastrzeżenia, jednak nie mogą one naruszać zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia komentarzy. Jeśli coś nadal budzi Wasze wątpliwości zachęcam do kontaktu: admin@gowork.pl oraz do zapoznania się z regulaminem: www.gowork.pl/regulamin. Widzę też, że dla niektórych nie jest jasna moja funkcja na wątku firmy Eden Springs. Chciałabym sprecyzować, że nie jestem w żaden sposób z firmą związana, nie jestem jej pracownikiem. Jestem moderatorem serwisu GoWork.pl i moja rola na wątku to dbanie o poziom merytoryki oraz zapewnienie, by każda osoba zaglądająca na forum w celu zdobycia opinii o firmie, mogła znaleźć tu rzetelne informacje, które przybliżą jej jak wygląda praca u tego pracodawcy. Dlatego też tak istotne jest, by Wasze opinie były zgodne z regulaminem i jak najbardziej merytoryczne.

Tymon

Powiedzcie czy w ogóle coś zmieniło się w firmie? Czy są jakieś szanse na poprawę sytuacji ? Jeszcze idzie taki czas, że co by nie robić to i tak sprzedaż spadnie bo będzie mniejsze spożycie. Dlaczego twierdzicie, że wina jest zarządu? Może dużo firm konkurencyjnych?

Dąbrowa
@Tymon 12.09.2017 19:01

Firm konkurencyjnych było zawsze sporo, ale nigdy nie wybierały nam klientów tak jak teraz, z wielką łatwością, gdy mamy bardzo kiepski produkt - mętną, niesmaczną wodę i pogarszającą się jakość usług. O tym jaka woda będzie na rynku i jaka jest organizacja obsługi, decyduje zawsze zarząd i wykonuje to sam oraz rękami kadry którą zatrudnia, a że zarząd po nieudanym przejęciu rynku od Daru Natury, dla oszczędności pozbył się pracowników oddanych firmie, zaangażowanych i z wiedzą, to teraz odbija się na jakości obsługi, a czarę goryczy i niezadowolenia klientów przelała i wciąż przelewa ta nieszczęsna woda z Częstoniewa, której mętnej jakości z osadami nie sposób obronić wobec niezadowolenia klientów . O tych wszystkich nietrafionych posunięciach i działaniach decydował i wciąż decyduje zarząd, więc odpowiedzialność leży tylko po jego stronie, a przecież nie nas, pracowników, którzy jeszcze tutaj pracujemy, jedni od jakiegoś czasu, inni niedługo. Lato nie przyniosło wzrostu zamówień, a wręcz raczej dołek się zrobił. Teraz nadchodzi sezon jesienno-zimowy i dodatkowo już widać dalszy spadek ilościowy wody, więc aż strach pomyśleć jakie "oszczędności" w zatrudnieniu znowu nas czekają i na kogo padnie zwolnienie z pracy, bo jak zwykle wszelkie niby "oszczędności" robi się najłatwiej i najszybciej naszym kosztem. Finanse firmy już od długiego czasu są pod kreską i wciąż dołują systematycznie, więc skąd by się wzięła poprawa sytuacji?! Destrukcja zapętliła się i nie zmierza to w dobrą stronę, a zarząd idzie jak w zaparte i zaklina rzeczywistość, byleby jeszcze choć parę miesięcy zgarniać grubą kasę swoich wysokich pensji, no bo przecież w firmie tylko oni najciężej pracują i im się należy, a i przecież firma bez nich by przestała istnieć, tacy są "ważni i potrzebni"!!!

Hanna

@Prawda, ostatnio na goworku można przeczytać wywiad z jednym z Dyrektorów Edenu, w którym napisane jest, że Eden od niedawna ma nowego właściciela. Może z tego powodu wynikają zamieszania związane z zarządzaniem? Zawsze zmiany na początku generują takie wahania.

Kadra kierownicza
@Hanna 05.09.2017 13:06

To od "niedawna" trwa już co najmniej rok, a jeżeli zarządzający nie radzą sobie po zmianie właściciela i firma przez to tak mocno dołuje finansowo, sprzedażowo, organizacyjnie, wizerunkowo i merytorycznie, to jedynie znaczy, że zarząd jest bardzo zły, popełnia wciąż nowe błędy, brnie w ślepą uliczkę, jego decyzje kumulują negatywną sytuację firmy i pracowników, co działa destrukcyjnie, demoralizująco a firma jest w coraz gorszej sytuacji. Oby nie doszło do sytuacji bez wyjścia, bo wtedy kto za to odpowie? W normalnej firmie taki stan byłby natychmiast zauważony i powstrzymany, a zarząd wymieniony na taki, który zatrzyma te negatywne trendy i mozolnie odbuduje wartość i pozycję firmy u klientów oraz pracowników, a nie będzie brnął w zapętlone, niedobre dla firmy sytuacje. Należy przeciąć ten węzeł gordyjski, bo rozsupłać go już nie da rady i wtedy pod odpowiednim zarządzaniem uda się mozolnie naprawić sytuację lub przynajmniej nie pogłębiać obecnej, niszczącej firmę sytuacji.

Kostek

Może jednak niektórzy zbyt czarno widzą przyszłość firmy? Pracując w jednym zakładzie nie wiemy o wielu sprawach z innych oddziałów. Osoby zarządzające mając dane z całej firmy podejmują najlepsze decyzje.

Srki

Pracowałem i zjebalam cieżko praca w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki żygać sie chciało zwłaszcza oglądając niezadowolona gębę prezesika i jego asystentki

Hanna

@Pracownik też a o jakich konkretnie nielogicznych i nerwowych ruchach firmy mówisz? Możesz podać przykład chociaż jednej, aby osoby niezatrudnione w firmie mogły zrozumieć, co dokładniej macie na myśli?

Były z Daru Natury
@Korporacja 09.09.2017 00:18
Hehehehe!!! Źródło "niby" takie fatalne... jeżeli twierdzisz, że źródło i cały ten interes DN był super, to dlaczego...

Masz 150 % racji!!! Nestle doskonale wiedziało, że jej mętna woda z częstoniewa się nie obroni na rynku, a w dodatku źródła tej wody zaczęły się kończyć jedno po drugim (aktualnie zostało jedno - ostatnie), więc zbudowali nową rozlewnię w Rzeniszowie, a Częstoniew funkcjonował na coraz mniejszą skalę, aż udało się wcisnąć go Edenowi wraz z niewielką częścią rynku. Oczywiście dla edenu były informację, że woda jest "super" i w "niekończących" się ilościach. Edenowcy wizytowali częstoniew bardzo ogólnie, na tyle ile pozwoliło im Nestle, łykali te zapewnienia bez żadnego sprawdzenia i uwiarygodnienia, a prawda okazała się całkiem inna, ale to eden spostrzegł już po dokonaniu transakcji, gdy pieniądze znalazły się na koncie Nestle. Do tego ta rozlewnia nawet gdyby miała naprawdę dobrą wodę, to nie ma szans na pokrywanie kosztów swojej bardzo kosztochłonnej działalności, zwłaszcza gdy okazało się że UOKiK pozwolił edenowi ma przejęcie zaledwie 30% rynku Nestle (DN) w Polsce. W Częstoniewie produkuje się dużo poniżej 50% wydajności tej rozlewni, więc jak ma pokryć koszty, a o zysku to już mogą tam zapomnieć, tym bardziej, że woda podła jest i mętnieje, śmierdzi, więc klientów ubywa, a ilość produkcji wody wciąż maleje. Wpadli w błędne koło i które coraz szybciej się kręci, a eden coraz bardziej traci i dołuje!!!

@Były z Daru Natury 19.09.2017 22:35

spoko, spoko już edeniaki i zające "ciężko" pracują nad tym żeby tą breję z częstoniewa poddawać kolejnemu obrabianiu chemicznemu pod tajemniczym hasłem-przykrywką "nano technologii", a klientom obiecują cudowną wodę po tych podejrzanych szachrajstwach... życzę wszystkim bardzo dużo zdrowia po piciu takiej "wody". Kupili szajsowe ujęcie za ciężkie miliony i nie dość że woda tam się kończy, to jeszcze ładują kasę w "upiększanie" tej ohydnej wody, ciekawe kto za to zapłaci, bo straty są już wielomilionowe, ale jak się już dziadostwo kupiło, to trzeba brnąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aż ich zakryje po czubek głowy. Kto odpowie i zapłaci za zepsute zdrowie klientów??!!!!

Eden Springs jak piszecie ma kłopoty nie stać by go było na dodatkowe opłaty!

Pracownik też
@Pracownik 25.08.2017 08:45
Eden Springs jak piszecie ma kłopoty nie stać by go było na dodatkowe opłaty!

Zarząd edenu zachowuje się bardzo często nerwowo, nielogicznie, nieekonomicznie, tragicznie i nieracjonalnie, więc wszystkie ruchy są tam możliwe, zwłaszcza takie nietrafione i kosztowne dla firmy, a dla pracowników niekorzystne... dla zarządu i kadry kasa ma się dobrze, ma się rozumieć!!! Tak działają najemnicy, za cudze pieniądze, nie ponosząc za to odpowiedzialności... fajnie rządzi się cudzą kasą i się ją wydaje... najwyżej ich wywalą kiedyś, ale do tego czasu górkę kasy sobie odłożą, bo mają z czego, oj mają!!!!

Dyzio
@Pracownik też 26.08.2017 14:06

Nawet jak ich wywalą to kolesiostwo znów będzie niszczyć kolejną firmę. Przecież juz Zibi ulokowany w spółce dojącej Eden. Poprzedni prezes ten od bezmyślnego wykonywania poleceń z Izraela też już w nowym biznesie ulokowany.

Tadek

Eden Springs to nie pierwsza i nie ostatnia firma , która ma jakieś kłopoty. Dlaczego tak kasujecie firmę? Tu pracuje sporo osób i będą szukać pracy? Może sytuacja ulegnie zmianie, zawsze jest nadzieja.

Wolny klient
@Tadek 21.08.2017 22:20

Przede wszystkim ta firma sama się kasuje na rynku i u klientów, ludzie którzy tu piszą stwierdzają jedynie fakty. Klient zlewany przez edenowską infolinię i mamiony jakimiś obietnicami o poprawie jakości wody i usług, gdzie się może wyżalić?!!! Dobrze, że jest to edenowskie forum, to tutaj chociaż można wyrzucić z siebie żale i niezadowolenie, chociaż niejednokrotnie to co robi eden, a zwłaszcza jego syfista woda, nadaje się do nagłaśniania w mediach!! Kierowcy edenu kiedyś sami powiedzieli mi o tym forum i czasem wchodzę na nie i czytam, mimo że z edenem już mnie nic nie łączy, ale widzę ten sam sposób postępowania edenu, cwaniactwo, kłamstwo i wciskanie kitu i durne decyzje zarządzających...

Hanna

@pracownik - "KONKURENCJA" jesteś pracownikiem firmy, ale uważasz że jej produkty szkodzą? To co Cię zatrzymało w firmie? Czy warunki zatrudnienia są na tyle korzystne, że pomimo twojej osobistej opinii o produkcie, pozostajesz nadal zatrudniony w firmie? Jeśli możesz to opowiedz więcej na ten temat.

Pracownik - "KONKURENCJA"
@Hanna 18.08.2017 16:45

Już dawno bym stąd odszedł gdybym tylko otrzymał ofertę stałej pracy, ale niestety na razie nie ma lepszej, a do podobnego dziadostwa nie ma sensu i wszystko poznawać oraz zaczynać od nowa. Gdybym był przynajmniej jeszcze kawalerem, bez rodziny to pewnie rzuciłbym tą pracę i spokojnie miałbym czas i możliwość szukać skuteczniej czegoś bardziej sensownego, rozwojowego i z lepszymi zarobkami... Po prostu sytuacja życiowa zmusza mnie do pracy w Edenie (na razie), ale od około 2 lat zrobiło się to gehenną i psychicznie oraz mentalnie ludzie nie wytrzymują, morale upadło, chodzimy do pracy niczym za karę, bez entuzjazmu i motywacji. Kiedyś był zapał, widać było sens, zadowolenie klientów przekładało się na ich ilość oraz wielkość sprzedaży, były pieniądze w firmie na wszystko, sytuacja firmy była bezpieczna, więc i my tak czuliśmy się. Nagle jakieś nieprzemyślane, niebezpieczne decyzje, później oszczędności, masa zwolnień, odejścia klientów, coraz gorsze zdanie o naszym produkcie i jakości usług, to wszystko dołuje, tym bardziej, że decyzje góry są nielogiczne, rozpaczliwe i denerwujące. Potrzeba utrzymania rodziny, konieczność spłacania kredytu i obowiązek mnie tu tylko trzyma. Niestety korporacje są nieludzkie i jeżeli się coś w nich złego dzieje, to one próbują ratować się przede wszystkim kosztem ludzi, wyssawszy ich najpierw do dna.

Kolo

Jak tylko w firmie zaczęły sie kłopoty to natychmiast uaktywnili sie pracownicy i klienci firmy z narzekaniem praktycznie na wszystko. Widać ewidentnie, że konkurencja nie śpi i chce wykończyć firmę.!

Pracownik - "KONKURENCJA"
@Kolo 17.08.2017 08:29

I prawidłowo!!!!, niech zwycięża ten który nie kłamie i ma naprawdę dobry , zdrowy i nie szkodzący ludziom produkt!!!! Dziadostwo i oszukiwanie klienta oraz narażanie jego zdrowia trzeba mocno, głośno i często piętnować, a Eden właśnie na to zasługuje bo kłamie klientów, że woda z wysypiska, w dodatku z mułem i piachem to jest "cud, miód malina", a jaka "zdrowa"!!!! My pracownicy lub byli pracownicy dobrze o tym wiemy i pamiętamy jak nam usta kneblowano, gdy przynosiliśmy z rynku narzekania klientów na tą wodę z częstoniewa, zakazano nam wypowiadać się, że klient ma rację i że to zła, niedobra woda, kazano nam wmawiać ludziom, że to woda "specyficzna"!!! Gdzie tu etyka i prawda, jeżeli wciska się coś złego i wręcz niezdrowego, oszukując że to jest najlepszy produkt, a w dodatku bierze się za to ciężkie pieniądze od klientów. Właśnie przez takie zarządzanie, przez takie oszukiwanie klientów jest coraz gorsza sytuacja w firmie, konkurencja ma ułatwione zadanie, bo ich wody są o niebo lepsze, smaczniejsze, a przede wszystkim zdrowe dla ludzi. Eden przechytrzył i chciał stać się największym monopolistą w Polsce, kupił Dar Natury od Nestle, ale zarząd był ślepy i głuchy na ostrzeżenia fachowców, że woda z częstoniewa, to śmierdząca sprawa i gwóźdź do trumny, a w dodatku UOKiK nie pozwolił na zbytni monopol, drastycznie ograniczył edenowi przejęcie rynku i wtedy eden obudził się z ręką w nocniku, ponieważ zapłacił krocie za coś, co było wydmuszką i śmierdziało na odległość. Tą rękę w nocniku eden trzyma nadal i nie zanosi się, żeby zmądrzeli i szybko tą rękę mogli wyciągnąć. Ty " Kolo" jesteś trollem z edenu lub nawet z jego zarządu i za dziadostwo edenu i jego zarządu próbujesz obarczać konkurencję!!?? Konkurencyjne firmy, które robią "kolo pióra" edenowi, musiały by być głupie żeby nie przejmować klientów, oferując im lepszy i zdrowy produkt, tym bardziej że sami klienci masowo poszukują konkurencyjnych ofert, nie wierząc już edenowi i nie mając do niego zaufania i otrzymując od niego śmierdzącą i mętną breję. Nikt z zarządu i kierownictwa nas nie chciał słuchać, pozwalniali niejednokrotnie co mądrzejszych i zaangażowanych ludzi z wielką wiedzą, a teraz próbują obarczać za całe zło - własnej produkcji - wszystkich dookoła, a nawet konkurencję. Toż to jest komuna za starych czasów i taka właśnie mentalność komunistyczna. Eden próbuje wszystkiego, nawet promocji, które wręcz pogłębiają stratę, ale zarząd ma nikłą nadzieję że przynajmniej jakąś część klientów uda się zatrzymać... ciekawe na jak długo?! Oczywiście, wszystkiemu winna jest KONKURENCJA, bikiniarze i cykliści... tylko kierownictwo edenu jest "bez skazy i niewinne" jak baranki wielkanocne :-))))))

Pozdrawiam Eden
@Kolo 17.08.2017 08:29

Kolego nie z narzekaniem na wszystko, tylko przede wszystkim na syfiastą wodę, co jest najświętszą prawdą, a reszta narzekań i krytyki tylko z z tego wynika, czyli wszystko przez ciulową wodę i ciulowe decyzje !!!!

Małopolska

Kuźwa!!!!! znowu edenowcy uraczyli nas syfiastą wodą z piachem, istny szlam jest w butlach, osiada na ściankach butli i szklanek!!!! Już nie będziemy składać kolejnej reklamacji, tylko wypowiadamy im umowę ze skutkiem natychmiastowym z ich winy, bo chcą doprowadzić nas do choroby, albo otruć???!!! Obiecywali już 2-3 razy, że teraz będzie lepsza woda, z jakiegoś innego źródła, albo lepiej oczyszczana, ale to wciskanie kitu i może klient nie zauważy, przestanie "marudzić"??!! Z tej wody koło Grójca wytrąca się coś ohydnego, nawet piach gruby jest i to już nie tylko po przegotowaniu, bo w butlach też to zachodzi. Nie chcemy już dłużej być królikami doświadczalnymi i czekać, aż coś nam na dobre zaszkodzi, albo cała firma się rozchoruje!!! Zamawiamy ponad 100 butli miesięcznie, cena jest wysoka, ale takiego chłamu jaki nam przywożą od około roku, to się nie da pić bez odrazy i strachu. Przedtem mieli wodę z innej rozlewni w Podkarpaciu (chyba z Szydłowca) i była krystalicznie czysta, smaczna, bez zapachów (obecna często nieładnie "pachnie" i ma jakiś dziwny posmak) oraz nic w niej się nigdy nie wytrącało, ani w zimnej, ani po przegotowaniu. Teraz to jakaś porażka, a jak zasyfione są czajniki mimo, że teraz musimy czyścić i odkamieniać bardzo często, to szok!!! Nasze zdrowie jest najważniejsze, a nie nabijanie kabzy edenowi za taki chłam!!!!

Maryla

Może mi ktoś podpowiedzieć jak jest rozliczany przedstawiciel handlowy, chodzi mi o godziny, kilometry lub coś innego?Rynek jest nasycony firmami dostarczającymi wodę, że sprzedaż trzeba umieć dobrze poprowadzić.

KLIENT

Witam Odradzam wszystkim firmę Eden Springs, jakość wody okropna, po kilku latach współpracy złożyliśmy wypowiedzenie umowy. I zaczęły się schody NOWI KLIENCI CZYTAJCIE UMOWĘ BARDZO DOKŁADNIE A SZCZEGÓLNIE ROZWIĄZANIE UMOWY, w której jest zawarte między innymi to: za demontaż każdego urządzenia do wody 200,00 zł A DEMONTAŻ POLEGA NA TYM ŻE PRZYCHODZI KURIER I ZABIERA DYSTRYBUTOR NAWET Z GNIAZDKA NIE MUSI ODŁĄCZAĆ, BO JEST WYŁĄCZONY, DRUGA PARANOJA ZA DWA MIESIĄCE MUSIMY PŁACIĆ ZA PAKIET, KTÓRY W OGÓLE NIE ISTNIAŁ I CZYNSZ ZA URZĄDZENIE DO WODY-DYSTRYBUTOR PŁATNE PRZEZ PÓŁ ROKU. P A R A N O J A- DALEKO OD TEJ FIRMY

pm
@KLIENT 08.08.2017 13:10

Proszę czytać warunki umowy ze zrozumieniem : pakiet ( w przypadku braku odbioru wody przez klienta) nalicza się dopiero po wykorzystaniu 2 bezpłatnych zawieszeń, które przysługują klientowi w roku. Demontaż jest naliczany w momencie zerwania umowy, czyli tj. kara w innych umowach cywilno-prawnych np.play, orange itp. To wszyscy mają kary - nie tylko Eden - jeżeli dystrybutor jest odłączony tzn. że ktoś z niego nie korzystał i prawdopodobnie nie odbierał wody a teraz ma pretensje . Jeśli zostały wykorzystane bezpłatne zawieszenia , a klient nie odbiera wody np. ma zamknięte i nie informuje , (pomimo informacji o planowych dostawach), nie otrzymuje towaru z powodu niezapłaconych faktur - to może mieć pretensje tylko do siebie . Proszę zrobić rachunek, zanim się drogi kliencie wypowiesz . Jeśli umowa jest rozwiązana zgodnie z tym jak została zawarta -czyli warunkami ogólnymi - to w 100 % nie ma kary za jej zerwanie :)

Hanna

@Neutralny pracownik rzeczywiście aktualnych ofert pracy w Eden Springs jest wiele ale czy to nie wynika z dużej ilości placówek firmy? To forum placówki w Dąbrowie Górniczej, gdzie ogłoszenie jest tylko jedno. Warto zanim napiszemy coś na forum sprawdzić czy na pewno piszemy w dobrym wątku.

Joanna - pracownica Edenu
@Hanna 07.08.2017 13:40

Hanna znowu uprawia zaklinanie rzeczywistości... :-)))) Ludzie od nas uciekają, gdy spostrzegą się co się dzieje w firmie i jak tutaj traktuje się ludzi, klientów...

Karol

i co?
@Karol 02.08.2017 12:25
Sądzę, że tak duża konkurencja spowodowała mniejsze obroty. To się chyba już niewiele zmieni może jakiś nowy asortyment?...

To nie konkurencji wina tylko tego syfu który sprzedajemy w cenie złota. Idiota tylko jakiś zechciałby za to płacić. Wiec dochodzą klienci do konkurencji z wlasnej woli a naszej winy!!!!!

Abc

Sezon powoli zbliża sie ku koncowi. Swietny wynik sprzedazy zawdzieczamy...

I co?
@Abc 02.08.2017 08:22
Sezon powoli zbliża sie ku koncowi. Swietny wynik sprzedazy zawdzieczamy...

Zarządowi

Neutralny pracownik

Czy nie zastanawia Was fakt, że Eden stale i wciąż poszukuje ludzi do pracy???!!!!! Jeżeli jest tak "dobrze" w tej firmie, to dlaczego ludzie stamtąd tak uciekają???!!!! Wciąż są wakaty i nabór, a z tego co ogólnie wiadomo sam eden się skurczył bardzo, pod względem wielkości zatrudnienia i pod względem ilości oraz wartości sprzedaży!!! To na odległość śmierdzi dziadostwem!!!!! Z dobrze prosperujących firm, gdzie ludziom dobrze się pracuje i zarobki są przynajmniej w miarę satysfakcjonujące, pracownicy nie odchodzą prawie wcale, jak już to jakieś przypadki losowe, a w Edenie jest to zjawisko masowe, stałe i narastające od dłuższego czasu.

Lopez
@Neutralny pracownik 26.07.2017 15:59

Ciekaw jestem co będzie się działo dalej :) cottek sprzedał biznes butelkowy firmie gdzie członkiem zarządu jest były prezes Edenku :) ten od super audi .

Były
@Lopez 27.07.2017 20:45

Możesz jaśniej? Co i komu sprzedał?

Talizman

Może mi ktoś podpowiedzieć coś o pracy dla koordynatora logistyki? Czy można tu zarobić godziwie? A jak sytuacja ogólna firmy? Poprawiło się w firmie, teraz jest sezon więc powinno być znacznie lepiej. To że są okresy lepsze i gorsze to mnie nie dziwi.

Sentymentalny
@Talizman 25.07.2017 21:32

Kolego!!!!, u nas w Edenie od ponad 2 lat jest ciągle zły i coraz gorszy okres!!!! Nie wiem co mnie jeszcze tu trzyma, chyba wygoda, bo mam bardzo blisko do pracy, więc mimo kiepskich zarobków nie muszę ponosić żadnych dodatkowych kosztów na dojazdy, więc to się kompensuje. Dodatkowo pracuję już tutaj parę ładnych lat, więc i sentyment mam do ludzi (nie do firmy!!) z którymi pracuję, a ciągle żyje w nas nadzieja, że przyjdzie ktoś mądrzejszy i normalniejszy niż ci obecnie zarządzający i spróbuje stawiać firmę na nogi z kolan, a i nam się wtedy przynajmniej lepiej (normalniej) będzie pracowało i za lepsze wynagrodzenia... Jeżeli nie masz innych możliwości i nie możesz znaleźć żadnej pracy, to bierz i robotę nawet w Edenie, ale jeżeli masz wybór, to odradzam, nie daj się zwieść pięknym słówkom i pozorom, omijaj szerokim łukiem, bo będziesz żałował!!!

Koord
@Talizman 25.07.2017 21:32

Ostatnio uciekl po jednym dniu pracy. Takze polecam hehe.

Klocek

A przestańcie już psioczycz....jest tyle innych firm w branży że nie ma co już pisać tyko uciekać z tego bagna. Woda jaka jest każdy widzi i czuje, to co się dzieje w sprzedaży też widać!!!!! Ludzie.....Perła Żywiec, Ustronianka, Bonart i Szydłowiecka która niegdyś lała dla Edenu a teraz ich jedzie ostro. Proponuje do nich uderzać i pytać o pracę. Macie w końcu wiedzę o klientach i doświadczenie i bez Was Eden nie istnieje. Perła 33 864 14 05 Ustonianka 33 857 57 81 Bonart 71 354-04-49 Aquator 62 732 08 33 Szydłowiecka 723 745 100 Ci ostatni wiem że rozwijają się i ściągają ludzi z branży a co ważne dają rewelacyjne warunki jak na ten biznes

Stop dziadostwu
@Klocek 20.07.2017 12:41

Uciekać trzeba jak najbardziej z tego bagna-wysypiska edenowskiego w częstoniewie, ale ostrzegać ludzi przed niezdrową wodą trzeba wciąż i ciągle, bo eden kłamie, że ta woda jest super i hiper, żeby tylko wcisnąć ją ludziom i kasę wyciągać od nich, bez względu na to że sami w edenie wiedzą jak ta woda może być i jest szkodliwa dla zdrowia ludzi systematycznie ją spożywających!!!!! Całe szczęście, że świadomość ludzi jest coraz większa w tym temacie o czym świadczy już 40-50 % spadek sprzedaży edenu, a po działaniach na rynku konkurencji, która oferuje zdrową i dużo lepszą wodę ten spadek edenu jeszcze się powiększy, a to nastąpi w ciągu najbliższych miesięcy.

Golas

Niech ktoś najpierw przeanalizuje umowy na które zawarł Eden. To jest dopiero przewał ( i nie mowię tu o dostarczaniu wody) płacą jak za zboże i do tego prawie nie możliwe jest ich zerwanie. Szczyt niekompetencji w ich zatwierdzaniu i rekomendacji. Ale czego sie spodziewać po tak miernych zarządcach. Pózniej musza nadrabiać wodą z wysypiska z dużym dodatkiem piachu przez nich zwanymi minerałami.

Beny
@Golas 19.07.2017 22:26

Słyszałem coś o magazynach i wałku z Łopuszanską. Jeżeli to prawda to grube tysiące poszły w świat. Ale przecież nikt żadnych konsekwencji nie poniósł. Bo to przecież starzy dobrzy znajomi. Ech szkoda gadać. A kolejny miesiąc bez premii.

Rudy

A czego tu sie spodziewać po takiej firmie. Biznes to robi ale na wyprowadzaniu kasy póki Cottek nie widzi :) a to ze klienci cierpią z powodu jakość wody a pracownicy z powodu złego zarządzania to juz nie istotne.

Klient na wypowiedzeniu

Co ten eden daje ludziom w butlach???!!!!! każe jeszcze za to płacić!!!!! używam od niedawna pompki ręcznej do butli i po niecałym miesiącu skończyła mi się woda EDEN w butli, odkręciłem pompkę i wyciągnąłem ją, na rurce zauważyłem jakieś dziwnie wyglądające osady, a gdy dotknąłem tego czegoś palcami, to okazało się, że ma konsystencję papki z ziarenek piasku!!!!! taki sam piaskowy osad o lepkiej konsystencji zauważyłem na ściankach butli w pobliżu dna!!!! Przed założeniem pompki na butlę wody eden, ściągnąłem z korka folię zabezpieczającą, na której była informacja, że woda pochodzi ze źródła lub rozlewni Częstoniew!!! Wtedy nic nie podejrzewając zacząłem systematycznie pić tę wodę i nie zwracałem uwagi zbytnio na nią, uważając że powinna być zdrowa, skoro dostarcza ją taki znany dostawca. Pijąc coś takiego, co dostarcza i sprzedaje eden z zawartością jakichś osadów, piachu i innych dodatków w niedługim być może czasie nabawiłbym się jakiejś choroby lub odkładały by się te osady w moich nerkach, aż zachorowałbym na kamienie nerkowe i nie tylko!!!! Czytając od jakiegoś czasu pojawiające się tutaj wpisy na temat ohydnej wody Eden, myślałem ,że to jest robota konkurencji, mściwych pracowników, itp. Jednak po tym doświadczeniu potwierdzam sam, że eden nas wszystkich truje lub co najmniej naraża na poważne choroby. Spróbowałem również zrobić herbatę z tej wody, z następnej butli, bo dotychczas piłem tylko zimną, bez gotowania, po wlaniu przegotowanej wody z częstoniewa do szklanki oniemiałem z wrażenia i odrazy, w wodzie kotłowały się tabuny jakichś substancji, mętów i nawet na powierzchni powstał kożuch czegoś nieokreślonego, ale jakże ohydnie wyglądającego, włożyłem woreczek z herbatą i zrobiła się jedna ciemna nieprzejrzysta breja, a na brzegach szklanki i na łyżeczce osadziło się jakieś dziadostwo zmieszane z herbatą, którego nie można było domyć, dopiero użycie szorstkiej gąbki ze materiałem ściernym pomogło usunąć to dziadostwo i to po mocnym szorowaniu. Ktoś napisał na tym forum, że eden sprzedaje żur w swoich butlach pod marką eden, ale to jest obraza żuru, który jest naszą narodową potrawą i bardzo smaczną, w przeciwieństwie do tej brei z edenu. Nigdy już nie tknę tej edenowskiej niby wody. Wcześniej dostarczali wodę, którą napełniali butle gdzieś na Podkarpaciu i przez parę lat ją piłem i złego słowa powiedzieć na tamtą wodę nie mogę, nigdy nic takiego mi się z nią nie przytrafiło, ale to co teraz nalewają w tym częstoniewie, to woła o pomstę do nieba, a przede wszystkim o kontrole wszelkich instytucji, które musza dbać o nasze drowie i żeby takiego niezdrowego dziadostwa nam eden nie wciskał i to za pieniądze!!!!! Gdy butle zakłada się na dystrybutory, szyjką do dołu, to tych osadów nie widać, bo zasłonięte są częściowo przez dystrybutor i lądują od razu w szklankach i kubkach oraz osadzają się w tej części dystrybutorów, na które nakłada się butle, ale z reguły nikt nie zwraca na to uwagi i tam nie patrzy i nie sprawdza. Po zdjęciu pustej butli sprawdzajcie palcami, co tam się pojawia i gdy coś znajdziecie podobnego, co u mnie w butli znalazłem, to rezygnujcie z dostaw edenu, póki jeszcze zdrowi jesteście!!!!Ostrzegam wszystkich, uważajcie na wodę eden, bo Wam po prostu kiedyś zaszkodzi i to poważnie, bo pita miesiącami, a nawet latami, taka woda przyczyni się do powstania kamieni w waszych organizmach, a to ciężka i groźna choroba, którą trudno się leczy i nieraz bez dobrego skutku, a przy tym jest to choroba nieraz bardzo bolesna i z reguły kończy się interwencją chirurga na stole operacyjnym, a nerki to bardzo delikatne organy i kroić ich nie polecają lekarze.

Krakus
@Klient na wypowiedzeniu 18.07.2017 21:42

Ja mam u siebie w firmie identyczne "doświadczenia" z tym czymś z częstoniewa, na pewno nie jest to zdrowa woda! Zastanawiam się teraz, dlaczego zgodziłem się spokojnie na miesięczne wypowiedzenie, bo po takim dziadostwie edenu powinienem zażądać natychmiastowego rozwiązania umowy z winy edenu, który dostarcza mi wodę z jakimś mułem, osadami, piaskiem. Ci którzy nabawią się choroby poprzez długie picie tej ich "nibywody", powinni dochodzić odszkodowań nawet w sądach, za poważny uszczerbek na zdrowiu!!!!

Pan woda ... były

Tak z ciekawości i przyzwyczajenia tu zaglądam i dziwię się temu co tam u Was sie dzieje. Po pierwsze jestem zawiedziony brakiem poprawy sytuacji po zwolnieniu dyrektora dystrybucji. Jakiś czas temu doszły mnie słuchy o tym fakcie i pomyslalem, że teraz to juz tylko bedzie lepiej. A jednak nie!? Posprzatał w " swoim" rodzimym oddziale, pozbył się niewygodnych osób, obsadził na te miejca swoją ulubioną asystentkę i kolesia bez skrupułów po czym go wywalili. W całej Polsce zdążył posprzątać .... moze czas na zwrot i czystki? Zatrudnijcie profesjonalistów! Ludzi, którzy będą szanowali tą mega ciężką pracę kierowców i magazynierow ( o nich zawsze sie zapomina). Kiedyś nie bylo takiej rotacji. Dzis patrzę na ciężarówki eden i choć nie tak dawno temu pożegnaliśmy się ... twarzy za kierownicą nie poznaję. Ale rotacja! Nie ma szans na wysoka jakość usług jeśli nie szanujcie pracownika z dołu tej piramidy....

Pan woda ... były

Pracowity

Konkurencja w tej branży jest bardzo duża i sprzedaż produktów nie jest łatwą sprawą. Jeśli ktoś decyduje się na taką pracę i jest dobry w tym co robi to myślę, że poradzi sobie. Gorzej jeśli nie ma daru do sprzedaży to ma problem ale niech nie zwala winy na firmę!!!

Źrodelko
@Pracowity 13.07.2017 09:39

Nie ten dar to inny np. Dar Natury . Naturalny inaczej jak po operacji plastycznej ;-)

Kargul
@Źrodelko 14.07.2017 06:21

Trafiłeś w dychę kolego, nic dodać, ani ująć :-)))!!!!!

Oskar

Poza organizacja od 4 ms. Eden bardzo dobry na start, wiele mu zawdzieczam. Zdobylem doswiadczenie ktorego mi brakowalo. Naprawde bardzo dobra szkola handlu. Cisnieniem na wynik nauczyli mnie zdobywac efekt i przygotowali na dalsza droge jako PH. Wiadomo .czasem cos nie pasuje na cos narzekasz w koncu to my Polacy. Do teraz wspominam akcje sprzedazowe i ludzi tu poznanych. Podpisujcie tak zeby mozna bylo ogarnac kto jest kto. Anonimowo latwo hejtowac, jak masz cos do powiedzenia wal wprost nazwiska sie wstydzisz. Pozdrawiam Poznan

TenPan
@Oskar 10.07.2017 18:17

Oskar - ten Oskar z poznania,co z nikomu nie mowil dzień dobry i nie podawal reki?Co chodził z glowa uniesiona tak wysoko jakby co najmniej był koordynatorem całego odziału?Jeśli to ty,to nikt po tobie nie płakał,byles zwykłym kmiotkiem oderwanyn od rzeczywistosci i nawet miejscowe koty na twoj widok nie chciały jeść :-( Bez pozdrowień.

@Oskar 11.07.2017 18:27
Czytaj ze zrozumieniem. Szkoda ze nie wierzysz w produkt ktory sprzedajesz. Moze dlatego szukasz pracy. Bezpieczny, dobre sl...

Widać to bardzo wyraźnie z twoich wpisów, że jesteś gnomem i rzecznikiem edenu, więc te twoje wypociny promujące dziadostwo i ohydny produkt, który zagraża wprost zdrowiu spożywających go klientów, są bardzo i czytelnie niewiarygodne... to twoje "Poza organizacja od 4 ms" też śmierdzi kłamstwem na odległość. "Pracownik" wyraźnie napisał, że zdecydowanie poszukuje nowej pracy i dlaczego, ale ty oczywiście wkładasz w jego słowa swoje demagogiczne i nieprawdziwe wstawki, a zarzut pisania komentarza o 10:16 jest takim właśnie czepianiem się wszystkiego, o którym piszesz, bo nie wiem czy słyszałeś o "instytucji" urlopu, który tym bardziej należy wykorzystać, skoro zamierza się zrezygnować z pracy, a nawet gdyby to działo się podczas godzin pracy, to akurat oo godz 10 w większości normalnych firm, odbywa się przerwa dla pracowników. Nawet zaatakować nie potrafisz logicznie. Jeżeli jesteś Oskarem o którym napisał "TenPan", to wszystko wyjaśnia i szkoda więcej poświęcać ci czasu. Być może jednak jesteś kimś z zarządu lub kierownictwa edenu i próbujesz tutaj wybielać wasze denne i destrukcyjne decyzje i upiększać bardzo złą sytuacje edenu, a także próbujesz namierzyć pracowników wypowiadających się swobodnie na tym forum, by ich później szykanować... Bez pozdrowień i bez odbioru.

Mądrala

Jeszcze pracownik
@Mądrala 04.07.2017 21:18
Oskarżacie dość ostro firmę a ja widzę, że mają aktualną ofertę pracy i szukają ludzi! Czy jest aż tak źle?...

co tak cię dziwi???!!!! u nas w Edenie rotacja ludzi jest ogromna, a nawet zdecydowanie coraz większa, więc na gwałt wciąż poszukują ludzi do pracy!!! Ludzie ciągle uciekają, zwalniają się, znajdują dużo lepszych pracodawców i płace. Dotyczy to to wszystkich, tych którzy dłużej pracują, którym ciągle pogarszają się warunki pracy i płacy oraz ci nowi, którzy popracują jakiś czas i spostrzegą, że obiecywane "kokosy" są nieosiągalne dla nich, a warunki pracy to wyzysk i ciągłe podnoszenie poprzeczki, żeby jej nie osiągnąć, ciągłe zmiany zasad i reguł, oszczędności wyłącznie kosztem pracowników, ich zdrowia i ciężkiej pracy. Ludzie długo tu nie wytrzymują, więc szukają lepszej i pracy, gdzie warunki i zasady są uczciwe i przestrzegane. Ja też jeszcze tylko urlop wykorzystam i więcej mnie w edenie nie zobaczą, znalazłem inną pracę, a zarobki już na starcie będę miał większe i możliwość rozwoju, których w edenie w ogóle nie ma... To że do jakiejś firmy przyjmują i łatwo się dostać, to tylko źle świadczy o niej jako pracodawcy, bo do dobrej firmy ciężko się dostać ponieważ ludzie tak tam nie rotują jak w dziadowskim edenie!!!! Nie polecam edenu, chyba że za karę, zesłanie na katorgę!!!

@Mądrala 04.07.2017 21:18

Endrju to ty???!!! Raczej na pewno, bo ton propagandowy aż tryska z twojego wpisu!!! My pracownicy znamy doskonale realia i to co wyprawiacie w Edenie, powiem tylko: szkoda firmy, bo taka duża i rozwojowa się wydawała, ale niestety to były tylko pozory i dlatego my pracownicy na okrągło rezygnujemy z pracy w twoim Edenie, a ty wciąż karzesz puszczać ogłoszenia, że Eden poszukuje pracowników, ale jak zauważyć można coraz bardziej brakuje chętnych na te "stanowiska", bo wieść gminna jak to źle, niegospodarnie i biednie dzieje się w Edenie, rozchodzi się lotem błyskawicy. Niedługo sama kadra pozostanie i będzie butle targać, bo pracownicy mają już dość mizernych płac oraz braku szacunku dla nich i ich pracy!!!!

Dary losu

Kto odpowiada za ten caly balagan w Polsce ja sie pytam? Dlaczego dublowane sa stanowiska za gruba kase? Byly cztery rozlewnie ale na gorze takich tlumow nie bylo!Niegospodarnosc i matactwa . Czestoniew podobno brzytwy sie chwyta tym samym narazajac cala organizacje. Zamknac i zaorac bo tego scieku nikt od Edenu nie kupi. Ktos wie po co dwa kolory kapsli? ???!!!!

Krzeszowice
@Konstancin 01.07.2017 15:19
jednym kolorem kapsli oznaczona jest syfiasta woda, a drugim kolorem super syfiasta... obydwie z częstoniewa, tylko jedna jest...

Stolowa to tez nie moze byc bo definicja mowi,ze w 50%musi byc źrodlana nieprzerobiona . Nie wiem jak nazwac taka wode? Wodociagowa.To po co za produkt wodopodonbny placic gruba kase jak na kranowa mozna zalozyc filtr. Ktos za to powonien beknac. Za psucie wizerunku Firmy i nieuczciwa praktyke wobec klienta. Toz to cyrk !! Nas zamkneli a kupili wielki syf.

JOJO
@Krzeszowice 02.07.2017 00:21

Zamkneli i Was i Szydlowiec i Kotuń....teraz pora na Grodzisk. Kicajajec, Andrew i im podobni zniszczyli i firme i ludzi w innych rozlewniach. Chlopaki z Szydlowca podobno odbudowywuja sie tylko bo reszta polegla

Radek

Czy na pewno nie można napisać cos dobrego o firmie? Pracujecie tu i tylko oskarżenia wobec firmy !.

koniu
@Radek 29.06.2017 12:28

A po co kłamać?Skoro eden ci płaci za pozytywny pijar to sie wykaż i sam coś pozytywnego wymyśl. Skoro jest jak jest to po co zakłamywać rzeczywistość?to,że zarząd to robi od dawna nie znaczy,że i pracownicy muszą kłamać.

Grupa pracowników
@Radek 29.06.2017 12:28

To co mamy robić??!!! KŁAMAĆ??!!!! żebyś tylko ty i Eden byli zadowoleni, że o was się dobrze mówi, choć to by było kłamstwo i oszustwo? Niech tez zarząd, ta firma zrobi coś pozytywnego dla nas pracowników, dla klientów, a nie tylko ciągłe przewałki, brak szacunku, wyzysk, oszukiwanie, kombinacje, ukrywanie prawdy i oszukaństwo wszystkich dookoła... Niech wreszcie zrobią coś pozytywnego i dalej idą tym śladem... oni tak już się zatracili w tym procederze oszukańczego zarządzania i wciskani ludziom kitu, że nie sposób tego odwrócić, zmienić, za daleko to wszystko zaszło w złą, destrukcyjną stronę!!!! zburzyć, zaorać, oszustów, przekrętów i źle zarządzających wykurzyć i próbować budować od nowa coś pozytywnego i prawego, dobrego dla istnienia firmy, pracowników i klientów, a przez to funkcjonującego na dobrym poziomie zarówno finansowym jak i moralnym... obawiamy się jednak, że oni - ci źli - bardzo się okopali i nie pozwolą na pozytywne i o ludzkiej twarzy zmiany... Świadczy o tym oszukańczy proceder z "poprawą" jakości wody w częstoniewie, której niestety nic nie pomoże, a klienci którzy ją piją i sporządzają napoje, kawę, herbatę, naraża się systematycznie na utratę zdrowia, bo te osady, kamień i inne dziadostwo osadza się w miarę spożywania w organizmach ludzi, w ich nerkach, wątrobach i innych ważnych organach wewnętrznych... eden zaleca częste odkamienianie czajników, naczyń, ekspresów, itp, w których gotuje się tą "wodę" z częstoniewa, zaleca różne środki chemiczne, służące do tych celów, ale nigdzie nie wspomina nawet jaki szkodliwy wpływ mają te osady po wniknięciu w organizm człowieka i nic nie mówią, że tym ludziom grozi np. bardzo bolesna kamica nerkowa i w jej następnie uszkodzenie nerek, a w najlepszym wypadku operacyjne próby usuwania tego dziadostwa z wody częstoniewskiej... pobliskie rozlewni wysypisko śmieci też powoduje "wzbogacanie" wody o "super" składniki, a nie jest tajemnicą, że od lat nawet woda w tamtejszych studniach przydomowych nie nadaje się do spożycia... Czy dalej mamy to zatajać, oszukiwać klientów i narażać ich zdrowie na szwank, byleby tylko nasi pracodawcy mogli się wykazywać kosztem wyzysku pracowników i szkodzenia ludziom???!!!!

Dąbrowiak

Ponoć kontrola PIP. Szkoda że nie kara za niegospodarność.

Radomir

Może czas świetności dla firmy Eden w takiej formie jak był nie wróci ale przecież woda zawsze będzie potrzebna . Myślę, że władze firmy pracują nad innymi opcjami prowadzenia działalności a cel jest znany.

Klient
@Radomir 25.06.2017 22:09

Niezły troll z ciebie!!! Agitujesz i propagandę proedenowską siejesz na tym forum, albo najpewniej pracujesz w edenie i płacą ci za to żebyś rzeczywistość odczarowywał, może nawet w zarządzie jesteś??!!! ... Hehehehe to co nazywasz niby wodą z częstoniewa, jest nieakceptowane przez klientów i choćbyście nie wiem co robili w edenie z tą wodą, to i tak z g...na cukierek nie wyjdzie... Nawet kampanie obniżające ceny do 40 zł już nie pomagają edenowi, bo klienci nie chcą tego mętnego i syfiastego żuru z częstoniewa!!!!

Krzeszowice
@Radomir 25.06.2017 22:09

Przepraszam a teraz to jaka forma? Moze nas oswiecisz? Forma siejaca dyrektorow, superkierownikow trudno ich policzyc tylu ich jest. Prawie nikt nie zostal z Edenu. Tak naprawde to juz nie jest Eden tylko PoDarowski twor,ktory sie chwieje jak to ktos napisal na glinianych nogach. Dlaczego nie zrobia imprezy integracyjnej, czego sie obawiaj? Dysproporcji w wynagrodzeniach? Trzynastych pensyjek tylko dla wybranych? Boja sie przeplywu informacji?

Abc

Fatalna atmosfera ,niedocenianie pracownikow , błędy za błędami . Kombinowanie z woda i ogromne koszty z tym zwiazane. Oszukiwanie na kasie . Matactwa,klamstwa,kolesiostwo. Niech w koncu peknie ten moloch. I ten jak mu tam Czestoniew ze sztabem niepotrzebnych Januszow od niczego z woda nadajaca sie jedynie do mycia garow. Czy nikt tego nie widzi?

Radomir

Czy uważacie, że nie można o firmie napisać coś pozytywnego? Bardzo różnie dzieje się w firmach czasem lepiej a czasem gorzej, może macie gorszy czas?

@Radomir 22.06.2017 21:46

Jaki gorszy czas??!!!! to już ponad 2 lata tak się dzieje i robi się systematycznie coraz gorzej!!!! nikt nad tym nie panował, ani już teraz nie zapanuje. Eden to nieruchawa, komunistyczna korporacja, wszystko ospale i za późno, wytyczne z góry, zero elastyczności i samodzielności. Takie zarządzanie w obecnych czasach, to już archaizm rodem z 19 lub 20 wieku... "Efekty" widać jak na dłoni w postaci dziadostwa, oddawania rynku i pola, a co za tym idzie firma dołuje i balansuje już na skraju przepaści... jedno wielkie cierpienie, męczarnie, złe traktowanie pracowników, klientów, upokorzenie i upadek źle i błędnie zarządzanego "kolosa" na glinianych nogach... Jak dobrze, że wydobyłem się niedawno z tego bagna i dziadostwa. Pracuję teraz wreszcie w normalnej firmie, a nie w sekcie Eden wysysającej ludzi i ich psychikę. Teraz wiem na jakich zasadach pracuję, zarabiam, firma mądrze i nowocześnie zarządzana, są wymagania duże, ale normalne i logiczne, nie utopijne jak w Edenie, nie oszukują z wynagradzaniem jak w Edenie, człowiekowi chce się starać gdy zasady pracy są jasne i stabilne, a nie zmieniane co chwila po to żeby ich nie osiągać i nie płacić pracownikom należnych wynagrodzeń. Atmosfera miła, a nie dołująca jak w Edenie, gdzie człowiek z obawą i strachem przekraczał próg firmy, myśląc co złego znowu "góra" lub kierownictwo dzisiaj wymyśli, czym zaskoczy i upokorzy... Wyścig szczurów, zero jedności i poczucia wspólnoty, każdy dział walczy z innymi działami, żeby nie zwalali na niego, tylko takimi negatywami się zajmują.

@Radomir 22.06.2017 21:46

Kamieni kupa

Co tam slychac w polityce?Bartek byl jak trzy w jednym :-D dosłownie.

Kamieni kupa

Co tam slychac w polityce?Bartek byl jak trzy w jednym :-D dosłownie.

pawel

kolejne ŚMIECI w mojej skrzynce ze SPAMEM podpisane : Advertisement Wysłano przez Redgroup na zlecenie: Eden Springs Sp. z o.o. ul. Perla 10 41-300 Dąbrowa Górnicza NIP 6770066541 REGON 350279590 Kapitał zakładowy 63 991 500 zł KRS 0000108260 Sąd Rejonowy Katowice – Wschód VIII Wydział Gospodarczy KRS

radowir

lipa ten Eden. lipa jak złoto. mają zwalniać. będzie restrukturyzacja. chcą wprowadzać innowacje ale bez ponoszenia kosztów. śmiech. ludzi mają gdzieś. szczególnie dział sprzedaży. rotacja pracowników idzie na grubo. kasa słaba. morale dno. szefowie się bawią. im się zgadza. tyle.

@Radomir 18.06.2017 22:11
Czy rzeczywiście jest trudna sytuacja w firmie? Może to tylko takie plotki przekazywane innym? Może coś się zmieni?...

...może coś się zmieni... to brzmi jak zaklinanie rzeczywistości. Zmienia się wciąż, ale na gorsze i końca tego nie widać. Niestety to efekt "kuli śniegowej" i widać że firma utraciła płynność finansową oraz zdolność normalnego i zdrowego funkcjonowania. My pracownicy najbardziej odczuwamy to na własnych skórach i widzimy naocznie oraz odczuwamy to co się niestety dzieje już od długiego czasu. Psychika siada i zapał do wszystkiego coraz mizerniejszy, marazm, morale upada, brak motywacji, nerwowość i chaotyzm w działaniu.

Dary losu
@pracownik 19.06.2017 23:59

A osoby decyzyjne się "bawią" - sowite premie, nagrody i Bóg wie co jeszcze sobie płacą a szukają oszczędności u szeregowych pracowników. Zmiany jakie wprowadzają lub chcą wprowadzać przecież nie mają poprawić zarobków tylko oszczędności aby mogli wykazać wspaniałe słupki do Cott'ka. A nawet jak decyzja jest fatalna w skutkach to nie sądzę aby potraktowali ich źle przy rozstaniu. Przecież siedzieli na jednym wózku.

Zostaw opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o.