Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Zainteresowana

Proszę o informację jaka jest atmosfera w biurze? Zarobki na poziomie najniższej krajowej czy jest możliwość żar bić chociaż 3 tys netto?

sara
@Zainteresowana

ale w jakim biurze dokladnie? biuro zostalo przeniesione do barcelony

Xxx
@sara

To nie ma już biura na Działkowej???

Olaf
@Zainteresowana

Bardzo kiepsko Całkowity brak atmosfery i zdemotywowani pracownicy. Najszczęślwszy jest tam prezes.

Zofia
@Olaf

Ale, o którym biurze tak właściwie teraz piszesz? Bo z tego co widzę wyżej jest ich kilka. I prezes to z czego tam się tak właściwie cieszy?

Zaint

Witam wszystkich. Pytanie kieruję do pracowników i Klientów. Czy Eden wrócił do korzeni? Mianowicie chodzi mi o to czy rozlewają wodę z dawnego Daru Natury w. Kotuniu?

Spec
@Zaint

Nie rozlewają w Kotuniu - jedynie w Częstoniewie, Rzeniszowie i w Grodzisku Wielkopolskim. Eden Springs nie ma nic wspólnego z Darem Natury

Abc
@Spec

No chyba mają coś nie coś wspólnego skoro w Kotuniu był lany eden swego czasu, a poza tym wchodząc na stronę DN widnieje logo Eden. Więc o co tu chodzi?

Klientka

Jeżeli ktokolwiek jeszcze daje się nabierać na dostawy wody od tej firmy to ostrzegam! Nie dostarczają wody w terminie aby móc wziąć dodatkową opłatę za inny termin (a klientowi wciskają kit, że to klienta nie było w biurze dlatego ta zmiana), przysyłają większą ilość wody bez zamówienia- nakazują za nią zapłacić! Nie przywożą wody w ogóle- także każą zapłacić! ŻENADA- sprawa trafia do sądu. Źle trafiliście. Nie odpuszczę.Nie chodzi nawet o te pieniądze a o fakt, że działacie niezgodnie z zasadami współżycia i doprowadzacie klientów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

jaro
@Klientka

Trzeba zmieniać Eden na małych lokalnych dostawców , ten moloch niedługo udusi się swoją pazernością

@jaro

Takich mają ludzi do rządzenia ci którzy się znali na pracy to ich zwolnili prawo ha ha ha a teraz upadają na (usunięte przez administratora)

On
@Klientka

Bo tego samego doświadczyłem jeszcze dochodzi tak zwana opłata postojowa czyli jak kierowca musi zapłacić np za parking i tak jak przyjeżdżał do mnie stawał na moim parkingu za który oczywiście nie płacił ,ale już ją musiałem im zapłacić. To już nie żenada tylko złodziejstwo

Gieniu
@On

Bzdury piszesz,opłata postojowa to żadna tam opłata za parking czy coś w tym stylu,tylko zwykłe naciąganie klienta na kilka złotych przy okazji KAŻDEGO dowodu dostawy. Kierowca nie ma z tego ani grosza,to jest właśnie cały eden.

Zaneta
@Klientka

Właśnie mam taka sama sytuacje! Przywiedli więcej wody niż zamawiałam i każą za to płacić! Gnoje!

On
@Gieniu

To jest opłata tzw. Proekologiczna błędnie odczytywana przez wiele osób jako za parking.

Witek

Dzień dobry. Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Dąbrowy Górniczej. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Eden Springs Sp. z o.o.? Czy dobrze płacą? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Witek

Paulina
@Witek

Dzień dobry Witku. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to doradzam firmę Ficomirrors z Dąbrowy Górniczej. Zatrudnieni (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Życzę szczęścia w nowej robocie. Paulina.

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jest. Ok

W Dąbrowie Górniczej bus wyjeżdża przeladowany prywaciarza codziennie aż się buda łamie a góra tego nie widzi a za przeladowanie auta odpowiada też magazyn zgłoszone zielonym w tamtym tyg. na bank podjada dostaną parę tys kary i się obudza. Ciężarowe już mniej ale kiedyś nikt na to nie patrzał ale na prywaciarza mają wywalone ale do czasu jak ciężarowe też sprawdzą. Dobre czasy Edenu się skończyły z przejęciem Daru Natury dobrych chłopaków pozwalniali lub się sami zwolnili. Chociaż każdy mówi że jest na odwrót dar natury przejol Eden bo to naszych zwalniaja.

Dany
@Jest. Ok

Ale jesteś biedny kolezko. Widzę że boli serce i jednak tak dobra praca jest ze nie potrafisz nic innego robić jak poruszać tematy firmy to chyba wszystko co w życiu potrafisz osiągnąć. Gratuluje

Hanys
@Jest. Ok

Nie strasz,nie strasz bo się zesrasz, co zwolnili kolegę gdyż się pracować nie chciało łamago jedna, a poza tym polecam słownik języka polskiego!!!!

Marysia

Hej, jakie zdanie macie na temat pracy w biurze na stanowisku Specjalista ds. Wsparcia klienta w Dąbrowie Górniczej? Pozdrawiam

Niko

Kierowcy czy na waszych oddziałach są przeładowane samochody ciężarowe jeśli tak to trzeba to zgłosić zielonym bo busy są na sto procent przeładowane to firma was zmusza do łamania przepisów drogowych

Pracowałem w Gdańsku kilka dni nie polecam tej firmy wykorzystuje na maksa ciebie za grosze nosisz butle a z biura osoby nic nie robią no może pracuje tylko asystentka tylko ciekawe jak długo a gość który siedzi przy wejść do biura to zupełnie nie wiadomo czym się zajmuje i na takich trzeba zarobić dlatego kierowcy mało zarabiają nie polecam takiej firmy

eden przejął dar natury na wybrzeżu i nie tylko jest taki bałagan jak w polskim lądzie nie do wiary że ludzie na stołkach od kierownika do dyrektora zarządzają dalej tom firmą niech się w końcu obudzą właściciele firmy i odwiedzą nas pracowników i z nami porozmawiają a nie z kierownikami bo oni powiedzą to co chcieli by usłyszeć

Kto
@Adam

Adam jesteś pracownikiem Daru Natury?

@Kto

A co to za różnica bałagan i kłamstwa w tej firmie są normą

GpPro
@Adam

Gdzie nikt nas nie odwiedzi dzwoń do siedziby Prima Waters???? Obejrzyj sobie serial Sukcesja tam pięknie pokazują mechanizmy Corpo. Firma upadnie a w USA otrzymają raport przez tych co doprowadzają do upadku i propozycje nowej spółki na rynku polskim???? Chcesz radę? Nie licz na nic składaj papier????????????

Rządzący w edenie kojarzą mi się żaden (usunięte przez administratora) wszyscy mówią że źle rządzą a oni nic z tego sobie nie robią widać to w Gdańsku kilometry się rób ale zysku żadnego ważne że słupki im rosną

Magazyn w Gdańsku to jakaś porażka mądry nie był ten kto pozwolił na lokalizację w Gdańsku

Były

Ależ sypnęło ogłoszeń z pracą na całą Polskę w Edenie. Czyżby po przejęciu Daru Natury nie było chętnych do pracy?

Klient

Orientuje się ktoś czy Eden po przejęciu Daru Natury zmieni rozlewnie wody na tą w Kotuniu? Woda była o niebo lepsza niż z obecnej rozlewni.

Witam W ostatnich dniach pojawiło sie ogłoszenie na stanowisku kierowcy w Olsztynie. Zastanawiam się na przesłaniem CV. Proszę o szczere opinie czy w ogóle warto się tą ofertą zainteresować, może ktoś wie jak wygląda praca i atmosfera w oddziale w Olsztynie? Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje.

Były
@Zainteresowany

Przestudiuj wszystkie opinie na Gowork obecnych i bylych pracowników i sam sobie odpowiesz ile warte jest dźwiganie butli po piętrach

Bury
@Zainteresowany

Zarobki z ogłoszenia to bajka nawet z nadgodzinami ( za które płacą 50%) . Auta nie są serwisowane na czas. Nawet z byle (usunięte przez administratora)to problem. Na ciuchy służbowe nie licz.

Przyszły

Dzień dobry. Czy to prawda że GetFresh Dar Natury sprzedał wszystkie udziały Edenowi?

Jędrek
@Przyszły

Tak . Eden wykupił całość . Został monopolista

Ewelina

Czy tak duża firma oferuje np owocowe wtorki? To teraz bardzo popularne.

Hahah
@Ewelina

A może poniedziałkowe gruszki?

martapinda
@Ewelina

Tak może oferować ale spocone piątki.

Antoni
@martapinda

To zawsze coś :D Ale poważnie, nic nie ma w tym stylu? ;(

Kata Rzyna
@Ewelina

Były świeże owoce dwa razy w tygodniu przez jakiś miesiąc - przyszła plandemia i pierwsze co zabrali nam owoce,wysokie pensje i premie zostawili sobie przez cały ten trudny czas. No logiczne prawda?Na co komu banany i jabłka,liczy się hajs rozbudowanej do absurdalnych romiarow kadry derektorskiej. W Edenie jak w rzadzie,od wszystkiego sa dyrektorzy i po 4 zastepcow no i potem brakowalo 80zl na skrzynke owocow dla tych najciezej pracujacych i zarabiajacych na ich utrzymanie. Najlepsze - sprzedaz wody juz dawno wrocila do dosc dobrego poziomu ale zamiast zrobic cos dla najbardziej pozytecznej grupy pracownikow to cisza.I to jest caly Eden w pigulce - masz robic,nie dyskutowac. Podwyzek nie bylo od kilku lat,zrobili tylko zmiane sposobu wynagrodzenia czyli cos jak rekonstrukcja rzadu - pic na wode,fotomontaz,ze niby cos robia pobierajac absurdalnie wysokie pensje na absolutnie nikomu niepotrzebnych stanowiskach. I oni potem zdziwieni,ze w takiej stolicy brakuje rak do pracy,smutne to jest.

@martapinda

Ale po co od razu ta ironia? Eden jest dużą firmą, a coraz więcej firm zachęca w ten sposób do pracy u siebie.

@Kata Rzyna

Czyli jednak były owoce... szkoda że je zabrali. To niby taki mały gest ale zawsze jakiś pozytyw przy ciężkiej pracy, poza tym świadczy o tym że firma jednak dba o pracowników... "Zrobili tylko zmiane sposobu wynagrodzenia" - napiszesz coś więcej? Co się zmieniło?

Gogg
@Antoni

No średnio

ForestGump

Nie polecam zatrudnienia, jedno mówią na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie a potem za okres próbny więcej zarobisz niż na systemie prowizyjnym. Nieudolne koordynatorki które nie radzą sobie ze sobą a co dopiero powiedzieć z pracownikami, pracownik traktowany jak mop i wróg, ciężka fizyczna praca z nastawieniem na zysk nie dbająca o pracownika i klienta... Uciekać i nie patrzeć :)

Customer

(usunięte przez administratora) i metr mułu. Fatalna komunikacja z dostawcą (na szczęście już byłym). Za każdym razem rozmowa z innym konsultantem aby załatwić najprostszą sprawę. Brak jakiejkolwiek organizacji.

RUN Forest RUN!!!

Eden, najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek miałam okazję pracować, praca do granic możliwości za przysłowiową (usunięte przez administratora), chociaż przypuszczam, że te najbardziej niezbędne czyli dyrektorskie i menagerskie stanowiska mają o wiele lepsze warunki. Także warto chyba tylko aplikować na dyrektora do spraw niepotrzebnych. Brak szacunku do pracownika- po licznych zwolnieniach w czasie pandemii, większość osób dostała tylko maila z informacją o tym, że już nie są potrzebni i zero pomocy czy chociaż słowa podziękowania dla osób, które odchodziły po 20 latach współpracy. Za to jak Eden ich potrzebował bo nagle zabrakło rąk do (usunięte przez administratora)pracy to potrafili wygrzebać numer telefonu i zadzwonić. Brak szacunku oczywiście nie miał miejsca jedynie tylko podczas zwolnień bo również w codziennych obowiązkach firma nie posiada w swoim słowniku tego pojęcia. Wynagrodzenia ludzi z tego samego zespołu różnią się w znaczący sposób, przy próbie rozmów o ujednoliceniu, słyszało się tylko, że obowiązki się nie zmieniają, no ale według pewnej pani z HR firma dba o to, żeby każdy pracownik był traktowany tak samo. Przeniesienie procesów do palcówki zagranicznej wydaje się na prawdę istnie genialnym i logicznym działaniem kadry zarządzającej. Zatrudnienie 2 lub 3 razy więcej ludzi za granicą niż w Polsce, na pewno pomogło firmie zaoszczędzić, szkoda tylko, że w dalszym ciągu tamci pracownicy nie potrafią wykonywać swoich obowiązków, błądząc we mgle i często spychając swoje obowiązki na ludzi z Polski pomimo mniejszego nakładu pracy. Kilka słów skierowanych do kadry firmy: cytując Richarda Bransona; Klienci nie są najważniejsi – pracownicy są na pierwszym miejscu. Jeśli zatroszczycie się o swoich pracowników, oni zajmą się klientami. Polecam przemyśleć i może zastosować? bo jak tak dalej pójdzie to w firmie zostaną sami dyrektorzy ????

Driver

Kiedy wrócą dobre czasy Edenu

Lili
@Driver

Już dawno zrezygnowałam z dostaw wody i mam spokój.

Dorka
@Driver

A kiedyś były takie?

StaryEdeniak
@Dorka

No raczej! Kiedyś to było bajobongo:)

Hello
@StaryEdeniak

Kiedyś to kurna było w Edenie. Stare dobre czasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.