Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Prawda

Eden zaczyna oszczędzać na kierowcach bo magazynierzy mają jałmużnę a nie pensję kiedy w końcu zaczną wyrzucać kierowników i dyrektora ludzi którzy odpowiadają za niekorzystne zarządzanie firmą

@Prawda

Wątpię w to żeby Eden zwalniał ludzi z wyższej półki u nas czyli w GF też tak było ludzie nieodpowiednie zarządzali i padła firma . Eden nic lepszy nie jest nie wiem kto wybiera prezesa ale to był błąd następnie ludzi z GF nie powinni pracować w Eden a po co było wypisywanie opinii Eden przez pracowników jak nic z tym nie robią

@GF

Czyli chcieli opinii pracowników i nie wyciągnęli wniosków? A co konkretnie niedobrego się tam dzieje?

Odp
@Emilia

Wnioski są takie, że pracują osoby które nie chcą tam być, bo składają wypowiedzenia kilkukrotnie, a po tygodniu wracają i psują całą atmosferę udając jakie są niezastąpione. Kierowców najlepiej zastraszaszyć że się ich pozwania żeby o nic nie pytali. Nawet nie macie pojęcia jaka atmosfera w biurze panuje, to nie jest ten eden co kiedyś.

@Odp

Tak właśnie jest w Gdańsku wrócił jeden do biura i wydaję mu się że po zjadał wszystkie rozumy a prawda jest taka że nie nadaje się do tej pracy nawet z samochodami nie potrafi sobie poradzić a Eden traci na wizerunku

@Prawda

Zgadzam się z tobą a najgorsze jest to że jeździmy po różnych trasach i klient widzi zawszę inną twarzy tak było w GF i padła firma teraz czas na Eden takie mają pomysły ludzie którzy nami rządzą

Wwa
@Prawda

W Warszawie tak samo, niezły cyrk jedna osoba manipuluje i cały czas pracuje ale pudajmy, że jest fajnie. Takich eden lubi i trzyma.

@Olo

Koledzy ci co rządzą rządzić powinni tylko na złomowisku chociaż nie wiem czy do tego się nadają tak bynajmniej jest w Gdańsku

@Adam

W Gdańsku nigdy nie będzie dobrze złe rządzenie to dla nich priorytet brawo wy

Batman
@GF

Ostatnie zebranie w Gdańsku kierowniczka przekroczyła szczyt bezmyślność mówiąc że urządzeń nie ma na magazynie ale to nie wina kordynatora tylko osoby które to organizują a może to wina prezesa ( że takich ludzi przyjmuje do pracy) co za głupoty mówi

xxx
@Batman

Bo to (usunięte przez administratora)babsko. Pewne rzeczy nigdy się nie zmienią.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Eden Springs Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Babol

Nie robią nadgodzin

Zofia
@Babol

Nie? Czyli praca tutaj jednak jest mimo wszystko jakoś w miarę dobrze zorganizowana? A z perspektywy którego stanowiska to piszesz i jak na nim obecnie praca wygląda?

Oferta

Powie mi ktoś czym zajmuje się specjalista ds. Sanityzacji widziałem ofertę pracy w Eden na to stanowisko?

KierowcaSprzedawca
@Oferta

Chłopiec na posyłki który musi naprawiać błędy innych to jeszcze klepać sanitki na potęgę i robić montaże. Nie ma kierowców będziesz woził wodę. Zamówili 2 wody, to polecisz 60km w jedna stronę. Wszystko przy wykonywaniu oczywiście swojego narzuconego budżetu. Omijaj ta firmę z daleka, szkoda zdrowia.

Oferta
@KierowcaSprzedawca

Uuu... Dzięki kolego za informację w takim razie odpuszczam sobie aplikowanie na to stanowisko

Jarek
@KierowcaSprzedawca

Sama prawda

Kierowca
@Jarek

Pany jak to teraz wygląda JAK Eden przejął GetFresha? Cały Dar natury jeździ teraz z wodą Edenu czy o co chodzi? Dawno już mnie nie ma w tej firmie ale ciekawi mnie to połączenie dwóch firm

@Kierowca

Kolego (usunięte przez administratora) jakiego jeszcze nie widziałem bynajmniej w Gdańsku to niewiarygodne co wyprawia się z pracownikami zero szacunku ludzie będą odchodzić i tak trzymać najlepiej przed sezonem w GetFresh bynajmniej się zarabiało

Kierowca
@Adam

W sumie kiedyś w Nestle też się kiepsko nie zarabiało później po przejęciu było trochę gorzej i pewnie teraz ta sama sytuacja.

@Adam

Ale mamy rynek pracy,ja powiem że po rzuceniu papierami byłem bezrobotny 1 dzień. To nawet nie trzeba świadectwa pracy bo od miesiąca mi nie przesłali z edenu wystarczyły papiery na kierowcę niekaralność i staż pracy. Całe szczęście 2 razy się zwalialem z Wawy,pozdrawiam Rudego i mam teraz robotę 1 km od domu w Parzniewie w Stonce 2 zrzuty na sklep na dzień koło 5 netto za o niebo lżejsza pracę,jak ja sobie przypomnę te piętra ten wyzysk ta dyskryminację to żałuję 2 lat w edenie pracowałem. Dar natury będę wspominać zawsze Dobrze.

Były

Sanityzuje buty prezesa

Zielonooka
@Oferta

Wykonywaniem sanityzacji urządzeń w danej lokalizacji.

Fiolek
@Oferta

Wymieniasz wkłady w urządzeniach u klientów , prosta robota !

Nowy_kropelka

A ja się z Wami nie zgodzę ... Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i sobie chwalę , jest sporo wyzwań i pracy dużo ale mogę całkiem uczciwie zarobić , no ale nie ma nic za darmo i z tej perspektywy wiem, że jest wielu zadowolonych pracowników w tej firmie i co ważne całkiem dużo osób ma długi staż pracy, co mnie pozytywnie zaskoczyło

@Nowy_kropelka

Piszesz tak bo się sprzedałeś jak Kuk... w byłej firmie nie byłeś uczciwy to przyjęli cię do edenu a starzy pracownicy pracują bo cały czas mają nadzieję że coś się zmieni ale jest ich już garstka a spytaj ich czy są zadowoleni z pensji inne firmy dają podwyżki a Eden zabierać tylko potrafi

Yolo
@Nowy_kropelka

Pozytywnie to mnie zaskoczyło odejście z Edenu. Widziałem co tam się dzieje,podwykonawcy się rozwijali na szkodę starym kierowcom,wypłaty były coraz niższe a po przejściu do nowego pracodawcy jest różnica prawie 2000 zł w porównaniu z Edenem. Ten kto trzyma władze i ustawia robotę zarabia nie patrząc się na pracowników.Ile ty tam kropelka uczciwie zarabiasz? 3800? 4200? Ja w nowej robocie 5800 a wiem po paru miesiącach pracy że chłopaki i pod 7000 zarabiają.I to na C kategorii a można przecież zrobić E i pod 10 zarobić bez dźwigania. A dźwiganie oj jak tam było ciężko...

@Yolo

Naprawdę aż 2000 różnicy? Tak po prostu, bez jakiejś wielkiej różnicy w obowiązkach Itp?

Masz jakieś dowody na to ze to ona?

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Xxxx

Eden najgorszą firmą w której pracowałem a kierownictwo w Gdańsku wiele do życzenia kobieta może trochę ma pojęcie o robocie ale gość ( bezdomny) to w głowie tylko jedno o godzinie szesnastej iść do domu i takiego człowieka przyjęli drugi raz co trzeba mieć w głowie , ale to tylko Eden

Szczeciniak

Jak atmosfera w Szczecinie po pięknych zmianach?

@Szczeciniak

pięknych zmianach? a co się dokładnie zmieniło w firmie? :P

Prawda

Prawda jest okrutna pseudo kierowniczka mówi że daje podwyżkę dla kierowców z Gdańska 800 zł (ona daje) i mówi żeby nic nie mówić innym bo mają najwięcej w Polsce tak kłamliwej kobiety jeszcze nie spotkałem ludzie odchodzą z pracy właśnie przez nią Eden pójdzie na (usunięte przez administratora) a rządzący nic nie widzą to świadczy o ludziach którzy rządzą w Edenie , no chyba że mają doprowadzić do bankructwa

@Prawda

Prawda to nie świadczy o ludziach tylko o układach między nimi rączka rączkę myję ważne żeby inwestorzy widzieli odpowiednie słupki a to że w Gdańsku najmądrzejsza jest kierowniczka to normalne ma układy a jak ktoś jej zagraża to się osoby pozbywa a mówi że nie chcą pracować a prawda jest inna

@Adam

Ludzie najlepsi odchodzą z pracy za źle zarządzanie firmą , jeśli ktoś ma pomysły fajne to może wdrożą w firmie sukces przypisują sobie a jak źle to wina pracownika (najniższego szczebla) tak to działa i dlatego najlepsi będą odchodzić

kkk

(usunięte przez administratora)a marta

Czy można się zatrudnić do pracy w Gdańsku można dużo zarobić

@Nowy

Lepiej nie , nie polecam każą przeładowywać samochody bus a jak się odezwiesz to expert powie ci że w Poznaniu wożą po sto dwadzieścia wody i się śmieje tacy teraz ludzie pracują nie patrzą na ładowność masakra

Adrian
@Adam

Za przeładownie jest mandat i punkty. Ciekawe kto go potem zapłaci jak cię zatrzymają? Kierowca, czy właściciel? Do tego są punkty karne. Miałeś już taką sytuacje?

@Adrian

Jeszcze nie miałem takiej sytuacji ale miałem ostre hamowanie i mały włos potrącił bym człowieka przy przeładowanym aucie hamowanie jest wydłużone chyba będę podjeżdżał na policję i zgłaszał im o sytuacji bo to jest przegięcie nie raz było mówione że za dużo jest ładowane wodą ale nic nie dociera do nich ich mowa inni terz ładują To i Gdańsk też może

Adrian
@Adam

Masz racje, że to przegięcie. Przecież potem kierowca za wszystko odpowiada jak weźmie ładunek.. Nie można tego zgłosić gdzieś wyżej?

@Adrian

Ja myślę że to jest z góry przyzwolenie mają przepisy prawa gdzieś ważne że klient dostanie wodę

Iza
@Adam

Nie można jakiegoś esemesika do ITS-u puścić, żeby stali gdzieś niedaleko? Chyba, że mandat spadnie na kierowcę, to lepiej nie.

gonzo
@Adrian

Mandat w razie czego płaci kierowca, a potem się rozlicza z właścicielem jak nie jego wina.

Iza
@gonzo

Ale mandat za przeładowanie paki? Bo widzisz, że nie pytam o drogowy zwykły XD

Xd
@Iza

Its? Piszecie nawet nie wiecie co hehehe,PS i tak na końcu wszyscy dostaniecie papier hehehehhehehehe

martapinda
@Nowy

Tak dorobisz się..... garba

kkk
@Adam

Bo ten ekspert to jest taki (usunięte przez administratora) pseudo kierowniczki Marty.

Kasta

Firma prężnie rozwijającą się wstecz jeździmy z wodą do klienta dwa razy w tygodniu klienci śmieją się z firmy ale to nie przeszkadza ludziom dalej pracować i utrzymywać takich pracowników przy korycie (usunięte przez administratora)

@Kasta

A czemu niby klienci śmieją się z firmy?

Was
@Anna

Tak układają trasę że jeździmy dzień po dniu do tych samych klientów żadna normalna firma nie pozwoliła by tak się działo ale Eden ma samych nieudaczników na stołkach albo kombinatorów co zrobić żeby zarobić a się nie narobić przyjmij się do Eden prezes czeka na takich ludzi

@Was

W Gdańsku to norma specjalista nie wie co było dwa dni temu a zajmuje się kierowaniem ludźmi z wodą do klienta który był kierowca trzy dni temu nie potrafi zorganizować sobie pracy gdy go nie było ogarniała asystentka wszystko o niebo lepiej ( a już o samochodach lepiej nie pisać żenada) nie dziwię się że nie chciała go firma do której poszedł tylko Eden potrzebuje ludzi niekompetentnych

Xxxx

Nowość z Bydgoszczy wyleciał kierownik z daru za przekręty a co z dyrektorem przecież Też o tym wiedziała rączka rączkę myję jeden kozioł ofiarny starczy dlatego dar został zlikwidowany a ludzi przenieśli do Eden teraz on padnie pewnie dlatego nie dali wszystkim premi bo słupki im się nie zgadzają zero szacunku dla ludzi

ABC
@Xxxx

W tej firmie zostają tylko wygodni a nie ci co naprawdę pracują, dyrektorka której nigdy nie ma to co ma widzieć, słucha co jej doniosą

Xxxx

Powrót do pracy w Gdańsku kordynatora był błędem znowu jeździmy do klienta który został już obsłużony dzień szybciej rzucać mamy wszystko i jechać ,jak się spytać kto za to odpowiada to nie ja taki mamy system kpina klient odchodzi ale to nic będą następni

Magazyn

Cześć. Polecacie aplikować cv na stanowisko magazynier do Warszawy? Jak zarobki i godziny pracy?

xxx
@Magazyn

Jeśli lubisz mizernie zarabiać i dużo zapi..erdalać to jesteś idealnym kandydatem dla tej marnej firmy

@xxx

Czemu uważasz że stawki są mizerne? Najniższą krajową masz czy co?

Zeus

Jeśli tak się pogrywa proponuje pracować regulaminowo czyli dużo wolniej puzniej wyjadą mniej zrobią klient odejdzie dzięki Krzyśkowi a słyszałem że w rok temu byliśmy jedną firmą bo dostali wszyscy swoją drogą dawano powinno go się pozbyć za takie spadki to on odpowiada

Batman

Proponuje prezesowi zabrać wypłatę 70 procent na trzy miesiące a potem go wyrzucić z roboty bo dzieli ludzi taką decyzją

Emilia

A niby czemu część dostała, a część nie? I to w jakiej wysokości te premie przyznawano?

ZgadnijKto
@Emilia

W działach dystrybucji zostali pominięci osoby na stanowiskach: magazynier i koordynator. Kwota 3.000 brutto. Nie zrozumiałe skoro pracujemy wszyscy na jeden rachunek...

Xxxx

Nadszedł czas wakacji dla firmy to żniwa a traci klientów jeden za drugim czas przyłożyć rękę do decyzji Krzysztofa i ci którzy nie dostali premi mogą śmiało brać urlop na żądanie lub iść na ....... Wina będzie prezesa i zero skrupułów dla takiej firmy swoją drogą jesteśmy gorszym sortem to dlaczego mamy być fer dla nich

@Xxxx

Zgadzam się z tobą w sto procent

Pani Mariola

Tu juz nie ma o czym pisac. Eden sie skończył wraz z początkiem przejmowania DaruNatury. Teraz to jest twór zarządzany przez niekompetentych pazernych dyrektorów, którzy doprowadzili do nijakości i absolutnego odczłowieczenia w firmie. W firmie, która swego czasu była pełna fantastycznych pracowników, miała swoje wizje i je realizowała nie godząc w szacunek i wartość człowieka. Teraz to jakby cytując klasyka ZF „ patrzcie na te baraki to nasza konkurencja” to teraz właśnie zostały takie „baraki” gdzieniegdzie tylko posypane cukrem pudrem dla zmyłki. Pozdrawiam teamEden

Grześ
@Pani Mariola

Ten klasyk ZF to ten karłowaty gwiazdor z południa co go już od dawno nie ma?

Nikoś
@Grześ

Tak,ten bajkopisarz z bródką ????

Jeronimo
@Pani Mariola

Bo to czysta prawda o tej firmie

driver 2
@Grześ

Znaczy się Fellini Zibi

@Pani Mariola

Zgadzam się w 100% Kto chce niech sprawdzić na własnej skórze.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Eden Springs Sp. z o.o.?

Tragicznie nie polecam

Witam zastanawiam się nad dołączeniem do firmy Eden jako kierowca/dostawca mogę prosić o opinię jak ta praca wygląda na dzień dzisiejszy, chodzi mi o to jaką flotą dysponują, jakie zarobki i podejście do kierowców na kat.c. Z góry dziękuję

@Adam

Witam nie dołączaj do tej firmy kierowcy to biali (usunięte przez administratora) samochody przeładowane , a teraz dali na miesiąc 500 zł brutto nie możesz brać zwolnienia , urlopu na żądanie a wypłaca dopiero w grudniu a jeszcze jak klient będzie nie zadowolony i zadzwoni do firmy z reklamacja to pożegnasz się z premią tak jest w Edenie a kierownictwo w Gdańsku głową jest w chmurach i oczywiście jest najmądrzejsza nie liczy się z nikim dlatego brak ludzi w Gdańsku

@Olo

Zgadzam się z tobą jeśli chodzi o kierowniczkę i przeładowane auta ale busy są dopiero przeładowane ostatnio miał stłuczkę bo nie wyhamował a jak by w ludzi wjechał ciekawe co by zrobiła kierowniczka ludzie pamiętajcie że kierowca odpowiada za załadunek auta .

Kasiulka bidulka
@Adam

Flota przestarzała,większośč cięzarowek ma 7-10 lat i wiecznie stoja w serwisach bo ciagle sa jakies awarie - ale za to kierownictwo co 2-3 lata nowa wypasiona hybrydowa bryka aby do jezdzic z pracy 5km. Zarobki dobre ale 2-3 lata temu,nie teraz przy tych szalejacych cenach,klientom podwyzki nawet o 50% a prowizje takie same od kilku lat,zadnej motywacji do wiekszej sprzedazy. Kat C ogranicza tacho takze za duzo tu nikt ci nic nie moze nakazac,za to busy to wolna amerykanka ktora skończyc moze tylko jakis powazny wypadek i pdokurator w siedzibie firmy. Nikt nowy nie chce przyjsc a jak juz przyjdzie to po okresie probnym,no max pol roku i go nie ma bo zarobki sa dalekie od obietnic ktore sklada kiero/kierowniczka podczas zatrudniania. Bez swojej trasy tu nie nie zarobisz a sie narobisz,system prowizyjny to jakas kpina dla nowych i tyvh nie majacych swoich stałych tras. Plus na poczatek miesiac/dwa jezdzisz z kims czyli cała prowizja na pół,czyli za jedną zaniesioną butlę na 4 piętro masz jakieś 14groszy na rękę. 14 GROSZY KUMASZ BAZE?Klient płaci za te butle 35zł a ty masz z tego 14 GROSZY!!!! I tym optymistycznym akcentem możemy zakonczyc,nic tylko WSTĄP DO EDENU,EDEN POTRZEBUJE TAKICH JAK TY

Obcy
@Kasiulka bidulka

Masz całkowitą rację ludzie którzy przychodzą na chwilę bo pseudo kierowniczka robi wszystko żeby odeszli nie można z taką osobą pracować a Eden tylko traci to nie jest normalne chyba że chcą ogłosić upadłość to takich ludzi potrzebują.kierowca przyjeżdża z łodzi do Gdańska i proponuje kierowcą 1,20 za butelkę wody żeby po południu jeździć dla niego a ty masz 0,40 tak traktują ludzi

Xxx
@Kasiulka bidulka

Taka prawda, zarobki się pogorszyły z samochodami to też prawda ale co się dziwić jak odpalisz ciężarowke i za chwilę stajesz i w ciągu dnia ze 30takich stopów, a ciężarówki w większości Iveco także nie muszę więcej tłumaczyć. Jak nie dostaniesz swojej trasy i to takiej na której sprzedasz minimum 180-190butli to szanuj zdrowie i czas. Pozdrawiam

@Kasiulka bidulka

Ja tam sobie chwalę odejście,za kwiecień i maj 11 koła tamta branża się kończy tzn już się skończyła a teraz to jest dobijanie biednych ludzi z obu stron. A BRAKUJE KIEROWCOW Ukraina wyjechała z Europy wszędzie z pocalowaniem w rękę czy przy przynajmniej bez dyskryminacji przyjmują z miejsca. Pozdrawiam rudego heheheheheh

Obcy
@Marek

Pisało się nie raz że coś trzeba zrobić w Gdańsku i nic następny kierowca ma dość i porzucił pracę ale ona biega po firmie i opowiada bzdury że nie dał rady swoją drogą ciekawe dlaczego odszedł kordynator

@Adam

Nie polecam a w zasadzie odradzam. Nic dobrego tam Ciebie nie spotka. Bardzo ciężka robota i beznadziejny system wynagrodzeń. Nigdy nie wiesz ile zarobisz.

Nieważne93

Chciałabym powiedzieć, że pracowałam w Edenie na stanowisku biurowym w Warszawie, jest tam totalna porażka, atmosfera jest tragiczna, nie potrafią wyszkolić pracownika, a potem co rusz błędy Ci wytykają. Nie polecam naprawdę.

@Nieważne93

Ja też miałam podobnie w innej firmie, a niestety praca biurowa ma to do siebie, że popełnia się w niej trochę błędów jak ktoś dobrze nie wytłumaczy ;P. Praca w takim miejscu była dla Ciebie sporym stresem?

Nieważne93
@Emilia

@Emilia oj tak, i to ogromny stres. Najgorsze jest to, że w tej firmie pokazują Ci jak się robi dana rzecz, a później się czepiają błędu i wręcz unoszą głos. A wina jest ich nieprawidłowego szkolenia i brak kompetentnych osób.

Elżbieta
@Nieważne93

Czyli tak wygląda ich szkolenie? Myślałam że to dłużej trwa, najpierw teoria, potem praktyka... Nie jest tak?

Powie mi ktoś jakie są godziny pracy w biurze w Warszawie? Chodzi o dział obsługi klienta.

Sylwia

Niestety nie polecam firmy, Podczas pierwszych rozmów robią dobre wrażenie, ale potem jest tylko gorzej - nie można się dodzwonić, zamówienia nie docierają na czas. Faktury się nie zgadają i są zawyżone.

aaaaa
@Sylwia

ale to jest portal pracowników a nie klienta.. z tego co wiem to problemem jest znalezienie kierowców chcących pracować za takie pieniądze..

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.