Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Prawda

Czy ktoś się w końcu zainteresuje co dzieje się w Gdańsku mamy serdecznie dosyć takiego zarządzania firmą żeby ciężarówki sprzedawały mniej wody niż busy to żałosne no i plac przed magazynem jest nie odpowiedni do załadunku

Struś

Praca jako kierowca to max na 4 miesiące tzn pierwsze 3 miesiące pościemniać za pełną premię, następnie przedłużyć umowę żeby zgarnąć premię za przedłużenie umowy, a potem to już tylko stąd uciekać. Całościowo to jest tragedia i nie polecam.

Zołza

Marta gdzie by nie była to nikt jej nie znosi i trzymają ją w firmie Olsztyn już ma jej dosyć ale z tego co wiem tak jest wszędzie gdzie się pojawia

Obcy
@Zołza

W Olsztynie była dyrektor chcieliśmy z nią porozmawiać ale Marta nie pozwoliła na to w Gdańsku z tego co wiem Marta pozbyła się jednego koordynatora który się nie nadaję do tej pracy ( słusznie) mamy nadzieję że dyrektor pozbędzie się kierowniczki w ten sam sposób mają jej dosyć na każdym oddziale

@Obcy

Gdańsk ma już dosyć busy sprzedają więcej wody niż ciężarówki Eden chyba chce się pozbyć kierowców z "C" plac przy magazynie nie jest przystosowany do rozładunku samochodów niech w końcu przyjedzie ktoś kto ma jakieś pojęcie o tym bo kierowniczka nie wie co robić nie ma dnia żeby ktoś nam nie zwracał uwagę że blokujemy drogę w końcu będzie tragedia i żeby nie było że nie uprzedzaliśmy a co będzie jak przyjdzie sezon

Niby

Kraków nie polecam... Noszenie wody po piętrach i robienie wyników dla kadry zarządzającej oddziałem. Jazda samochodem ciężarowym pod zakazy tonażowe narażanie się na mandaty.

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
@

ile płacą pensji w edenie na załadunku i produkcji ?

Cukiercio

Jeśli nie jesteś jak co niektórzy po cichu dogadany na najlepsze trasy jako kierowca, to szybko się zajeździsz i to za marne pieniądze. Nie polecam. Uciekajcie jak nie chcecie zostać kalekami w młodym wieku.

GF

Gdańsku afera z magazynem że odbywają się załadunku w wewnątrz magazynu ale gdy Eden przejął GF i zobaczyłem plac manewrowy to już pisałem że to jest niebezpieczne było już blisko od tragedii ale z tego co mówili inni pracownicy to Marta ponosi odpowiedzialność za wybranie tego punktu bo ma blisko do domu w GF to byłoby nie do pomyślenia wszystko co dzieję się w Gdańsku to wina Marty ale zarząd tego nie widzi

Olo

Macie rację już przy rozładunku samochodu mało co doszło by do wypadku jedynym rozwiązaniem było przeładowanie samochodów w magazynie a teraz kto odpowie za podpisanie takiej umowy że nie ma miejsca po za magazynem jeśli coś się stanie to odpowie pewno magazynier a Eden umyje ręce od tego

@Olo

Nie do końca magazyn nie odpowie tylko Marta bo każe ładować w takich warunkach i wszyscy o tym wiedzą czeka nas zapewne przeprowadzka może tym razem do centrum Gdańska Marta będzie miała bliżej bo w Eden nie liczy się logistyka

Olo

Wpisy na temat Gdańska są w sto procent trafne żeby iść na urlopy każą odpracowywać te dni kiedy ciebie nie będzie nie potrafi dogadać się z ludźmi straty przynosi dla firmy każe wymieniać urządzenia a nie robić sanityzacji nie ma pojęcia ile kosztuje sprawdzenie takiego urządzenia widzę że Eden usuwa nie korzystne opinie to czy tak im nie pomoże kierowcy przyjdą do pracy tylko na B

Karol

Ta Marta musi nieźle nawijać makaron na uszy dyrektorce dystrybucji że nikt jej nie tyka a ludzie mają jej dosyć pozbywa się ludzi a sama powinna odejść razem z bezdomnym ale trzeba mieć o odrobinę godności

Janek

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca w Bydgoszczy na stanowisku kierowca kat C? Z góry dziękuję za informację.

Xxxx

Dziś otrzymałem wypłatę od Eden za pracę którą wykonuję to wykorzystywanie ludzi obiecane góry a rzeczywistość jest całkiem inna (usunięte przez administratora)

@Xxxx

Zgadzam się z tobą pracowałem w Gdańsku to chyba najgorszy oddział jeśli chodzi o ludzi zarządzający wysyłając ludzi w te same miejsca dzień po dniu to o czym świadczy

@Prawda

To nie tylko w Gdańsku jeździ się w te same miejsca dzień po dniu. A nawet lepiej. W jeden dzień 3 osoby w jedno miejsce. Jeden z wodą, drugi z serwisem a trzeci z CO2 :)

Jakie benefity przysługują w tej firmie dla kierowców Czy można liczyć na wakacje pod gruszą jakieś premie nagrody czy jak to w ogóle jest czy płacona jest tylko sucha pensja?

@Marcin

Oprócz pensji podstawowej i miesięcznej premii jest też premia roczna (przynajmniej była ostatnio), jakaś kasa na święta Bożego Narodzenia. Od czasu do czasu jakaś kaska jest na imprezę firmową. Jest też Multisport, prywatna opieka medyczna (teraz jest najwyższy pakiet za 1zł), gruszka chyba co 2 lata choć nie jestem pewien. Od niedawna pakiet MyBenefit gdzie wpływają co miesiąc punkty. Od 30 do 60 pkt. Za 1pkt=1zł. Są chyba dofinansowania na wczasy dla dzieci z socjalu ale nie wiem bo to od końcówki tamtego roku jest taki socjal.

@ZgadnijKto

Sorki. Jednak gruszy i dofinansowania dla dzieci nie ma. Zostało to zastąpione przez system kafeteryjny czyli te punkty co miesiąc..

Zbychu
@Marcin

Największym i najpewniejszym benefitem jest chory kręgosłup od dźwigania butli po piętrach za 40groszy brutto od sztuki. Czyli musisz zanieść dwie butle,za które klient płaci 45zł,na 4 piętro,żeby mieć na najtańszą bułke w Biedronce. Nie ma żadnych premi ani tymbardziej nagród - jest PROWIZJA!!!!!!

Batman
@ZgadnijKto

Zapomniałeś dodać że premia roczna jest gdy nie idziesz na zwolnienie nie bierzesz urlopu na żądanie a wczasy pod gruszą zapomnijcie mają taki próg że nikt go nie dostanie chyba że masz czwórkę dzieci Eden płaci tak dziwnie że nikt nie potrafi tego obliczyć jak za dużo byś zarobił to obetnie premię mają swoją wizję LO

@Batman

No tak tu masz rację. Zwolnienie do 5 dni ale to od czasu podpisania kwita o przyznaniu premii. W tamtym roku chyba dali kwiecień/maj? Nie pamiętam. Na żądanie też wziąć nie można ale to kwestia umowna. Jak dobrze żyjesz to Ci wypiszą normalny urlop. Gruszki w ogóle już nie ma. MyBenefit w pełni to zastąpił.

Lucjan
@ZgadnijKto

ty serio tak z tą premiom? Przecież to było TYLKO po to,by kierowcy nie chodzili na eLki,bo nie miałby kto jeździć i sanitek robić pani kAtArzynie. Za PÓŁ ROKU bez elki dała łaskawie 3 tys brutto,to jest 500 brutto na miesiąc za to,żebyś nawet mocno chory chodził do pracy,dźwigał banki z wodom i naparzal sanitki. To nie żadna premia,raczej jamlozna i strach przed brakami kadrowymi w najcieplejsze dni Nie gadaj językiem naszego premiera,proszę cię.

Pablo
@ZgadnijKto

Batman ile Marta ci płaci za pisanie takich głupot wczasy pod gruszą ich nie ma wymyślił ktoś po to by nie płacić , normalniej firmie jest jasne płaci się normalnie wczasy pod gruszą, podpisanie kwita jest obowiązek jak nie to po premii pomijam fakt że nie wszyscy dostali to jest (usunięte przez administratora) tylko w Edenie tak jest chcesz urlop to Marta daje jeśli pracujesz te dni (usunięte przez administratora) jak nie to nie ma urlopu tłumaczy że nie ma ludzi co mnie to obchodzi lepiej nich się zastanowi dlaczego nie chcą pracować w Gdańsku z nią

Duda

Kierowcy z kategorią B trzeba powiadomić krokodyli o przeładowanych samochodach mają swoją stronę internetową gdzie można donieść anonimowo podjadą z wagą i Eden będzie płacić nie małe pieniądze

Pinokio Mati
@Duda

Ale jak,przełożeni wiedzą o przeładowanych busach ? Planiści planujący trasę wiedzą przeładowanych busach? Dopuki nic się nie wydarzy żadna tragedia to wiadomo wszystko jest cacy,najważniejsze by trasa wyjechała. Ale jeśli jest tak jak piszesz,że codziennie busy wyjeżdżają przeładowane i góra doskonale o tym wie to faktycznie to jest temat dla odpowiednich suzb

@Pinokio Mati

Tak jest w Gdańsku nie wiem jak jest w innych oddziałach może samemu podjechać żeby zważyć samochód i powiedzieć że zmuszają nas do wyjazdu niech w końcu odpowiedzą za swoje decyzje

@GF

Zgadzam się z tobą powinno utrzeć im się nosa bo robią z ludźmi co chcą a o punkcie magazynowym to lepiej nie mówić

Ydyn
@GF

Pewnie tak jest w każdym oddziale i w moim to samo, a kierowców na ciężarowe brakuje więc busy jeżdżą przewalone :)

Xxxx

Z Gdańska ludzie odchodzą a co na to Marta .....nie obchodzi mnie to nie moja firma takich ludzi mają ..sztaplarka jedna nie działa a bezdomny ma to gdzieś oni nie są od tego nie ty to przyjdzie inny takie podejście mają w Edenie w GF było dużo lepiej szanowali ludzi i dobrze płacili firma upadnie jak tak dalej będzie

@Xxxx

Zapomniałeś do dać że wielką kierowniczka nie potrafi kupić gaz do sztaplarki chociaż z dwie butle trzeba czekać w czasie pracy na gaz kpina z pracy po co ich trzymają w biurze tego nie wie nikt

Prawda

Jeśli w Gdańsku nie zaczną szanować ludzi to stracą resztę kierowców , na magazynie dwóch ludzi przy załadunku 18 samochodów to w GF było trzech i mięli co robić podziwiam że jeszcze pracują w Eden

@Prawda

Tak długo jak jest Marta to nigdy nie będzie szanowanie pracownika taka jest prawda

A ja sobie chwalę odejście,mi też chcieli dać paragraf(usunięte przez administratora)Bez kitu chcieli zrobic z kierowców zawodowych idiotów pisząc komentarze typu. Ja sobie chwalę pracę za 3 tysiące,praca pełna wyzwań. Dyskryminacja daru,na kierowców i liderów i kierowników ludzi którzy przez dekadę tworzyli firmę. Bo rudy rządzi i nie pozwoli sobie mieszać w interesie. Ps. Dalej jest Rudy?

@Marek

Ludzie w Gdańsku pseudo kierowniczka i jej bezdomny to dopiero mieszanka wybuchowa znają się na wszystkim najlepiej firma spada na psy gorszych ludzi nie znam to nie tylko u was jest (usunięte przez administratora) to świadczy o brak ludzi którzy znają się na swojej robocie

Prawda

W Warszawie kierowcami zarządza jakaś (usunięte przez administratora) totalna, (usunięte przez administratora), a o załatwieniu czegokolwiek zapomnij, intrygantka i wcale nie o przedszkolanke chodzi przydało by się przyjrzeć kogo się trzyma na siłę

Kierowca

Odradzam pracę w Szczecinie, na rozmowie wszystko pięknie a w praktyce wszystko wygląda inaczej, brak premii uznaniowej którą musi wyrobić cały oddział żebyś ja otrzymał. Prowizja za dostarczoną butlę to śmiech na sali. Trzeba wszystko liczyć i pamiętać żeby cię nie (usunięte przez administratora) przy wypłacie. Stanowczo odradzam chyba że lubisz ciężko pracować za 3,5tys

(usunięte przez administratora) i naciągaj ludzi. Nie poważna firma. Zarzucająca brak zwrotu 1 butli po pół roku. Teraz ściga mnie firma windykacyjna a od nich zero kontaktu. Mało tego do dzis nie został mi dosłany protokół ze zdania sprzętu. Mogą robić co chcą. Żałosne!!! Nie polecam.

GF

Gorszej kobiety od niej nigdy nie spotkałem fałszywa , złośliwa, kłamliwe babsko nie da się lubić swoją drogą powinni zwolnić ją i dyrektora finansowego że pozwalają zatrudniać dodatkowe osoby do biura przy spadającej sprzedaży trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć

@GF

Ciekawe po co dodatkowa osoba do biura , teraz siedzą i się nudzą kierowcy odchodzą bo mają dosyć jej

@Zeus

Hej, te dodatkowe osoby, o których wspominacie to praktykantki może lub stażystki czy to normalne rekrutacje są? ile osób tam mniej więcej jest, powiecie?

@Zeus

Zgadzam się z tobą w stu procentach ale też powinno pozbyć się tych którzy rządzą tą firmą za złe decyzje i podział ludzi na gorszych i lepszych

@Anonim

Jakie stanowiska masz teraz na myśli pisząc o tych rządzących? Bo jeśli taką skrajną górę to raczej trudno, żeby w ogóle myśleć o usunięciu kogoś takiego?

Elvis

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są realia pracy w oddziale w Poznaniu. Chodzi mi konkretnie o kierowcę/dostawcę kat. C. Jest tu ktoś kto może się wypowiedzieć w ym temacie?

Antoni
@Elvis

A ile masz w ogóle doświadczenia? I skąd wybór akurat tej firmy?

Darek
@Antoni

Kursy na KAT c też robią ? Pomagają w sensie ?

the end
@Elvis

Idź na serwisanta, Jako kierowca będziesz nosił butle po pięterkach .Kręgosłupa nie kupisz a żadne pieniądze , ręce i nogi też dostają po ....

@the end

Czy noszenie tych butli wchodzi w warunki ustalone w umowie? Pytam, bo zastanawiam się czy kobietę by przyjęli na kierowcę w takim razie

@Zofia

Z wyrazami szacunku ale to nie jest praca dla kobiet... Facetom jest ciężko i dźwiganie niszczy wszystko...

the end
@Zofia

To nie jest praca dla kobiety . Butle musisz nosić . Panowie mają z tym problem :(

@the end

Dobrze wam chociaż płacą za takie poświęcenie? Możecie podać jakieś poglądowe widełki płacowe?

ddd
@Anna

Jak za tak ciężką pracę to zdecydowanie za mało płacą. Jest duża rotacja wśród kierowców i z czegoś to wynika. Praca jest po prostu ciężka, momentami bardzo ciężka. Słaby system prowizyjny. Jeszcze trochę i nie będzie komu jeździć na kategorię C.

@ZgadnijKto

dzekuje za odp. :) czyli przy podpisywaniu umowy już wiecie że tak będzie? cos jeszcze dźwigacie lub robicie poza zadania przeciętnego kierowcy?

@Zofia

W tej pracy jest się tylko od dźwigania. A to, że do klientów trzeba dojechać ciężarówką to czyni cie mianem "kierowcy". Kierowca ogólnie robi wszystko. Dostarczenie wody,serwisy urządzeń, sanityzacje, dostawa prod. dodatkowych t.j. kawa, zgrzewki,soki itp.

@ZgadnijKto

a masz może porównanie z innymi konkurencyjnymi firmami czy nie bardzo? ciekawa jestem czy faktycznie warunki tutaj będą w miarę ok i czy można kogoś do was podesłać, częste rekrutacje są? i ilu was w sumie jeździ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Eden Springs Sp. z o.o.?

UoP

ZgadnijKto

Dział planowania do wymiany. Nie będę tu wypisywać nie wiadomo czego ale w skrócie to tak powiem.. Paweł G. zrób coś dobrego dla firmy, spakuj rzeczy i odejdź. I nie powielaj swojej wiedzy innym. Wprowadzenie równoważnego czasu pracy jest kolejnym absurdem. Nie wyobrażam sobie kierowców jeżdżących z wodą po 12h ???? pięknie ta firma jest zarządzana. Nikt nie widzi, że nieudacznicy, którzy podejmują takie decyzje i inne, ciągną tą firmę na dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.