Opinie o Eden Springs

kursik

no wiadomo, trzeba wodę rozwozić po mieście, i chociaż się nie nadźwigasz bo wszystko teraz można na wózkach wozić. a ten ukończony kurs na przewóz rzeczy to na serio konieczny?

anonimowy

eden schodzi na psy

[usunięte przez admina]głupoty kolego jak ktoś przerzuca około 5-ci ton dziennie i do tego musi przeciskać sie ciężarówką przez centra miast a co miesiąc na koncie mniej to nie wiem czy jest tak miło i przyjemnie. Prawda jest taka, że jeżeli komuś przyjdzie do głowy praca w tej firmie to niech poczeka aż mu przejdzie.

były pracownik

Maciej, co ty tu wypisujesz za bzdury chyba kazała ci to kierowniczka. Napisz prawdę jak jest a pomożesz wszystkim pracownikom. Może zaczną ich szanować!!

Zostaw opinię o Eden Springs - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eden Springs