Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Nataliia Ilina

Nr klienta: 6631169. Szkoda, że ​​byłem klientem tej firmy. Przestępcy (usunięte przez administratora) i nadal pobierają pieniądze. Mimo, że umowa została rozwiązana kilka miesięcy temu. Współpraca z nimi to błąd, za który słono zapłacisz!

Prawda

Mamy już nowy rok a ludzie z zarządu , dyrektor finansowy czy HR nie widzi problemu . Katarzyna i jej koleżanka Justyna są największymi szkodnikami tej firmy gdzie się pojawią na magazynach tam są problemy nie szanują pracowników

GF
@Prawda

Posłuchajcie ludzie te dwie osoby są po to by zniszczyć firme i ludzi którzy pracują dla nich na każdym oddziale klienci rezygnują z naszych usług a będzie jeszcze gorzej a Katarzyna opowiada że jest super i ustawiają się kolejki by przyjść do Edenu pracować nie ty to inny możesz się zwolnić

noworoczny

Witajcie , tak czytałem poprzednie opinie, a jest oferta na kierowcę w Krakowie. Czy dalej bez zmian na lepsze? Z góry dzięki za informacje.

Wysyłanie ponownie CV do firmy? :D a to jakoś zwiększa szanse na zatrudnienie? I tak w ogóle jak to jest, że sugerujesz ze ponownie trzeba? to nie trzymają na zapas kandydata czy cos? jakie są zasady względem trzymania dokumentów?

Jak to możliwe ze jedna osoba ogarnia magazyn? chyba ze on jakiś mały tam jest? wiadomo jakie gabaryty i jak zamówienia wyglądają? I przede wszystkim skoro jeden robi to ile zarabia?

Batman

Z tego co mi wiadomo to jest spory magazyn roboty mają brut dwadzieścia samochodów i dwa tiry dziennie zarabia pewnie tak samo jak inni i odchodzi po dwudziestu lat pracy to powinno innym dać do myślenia którzy chcą przyjść pracować do eden tak traktują pracowników

Kierowca

Jest to możliwe miał wszystko tak poukładane że jak jeździł na wózku to byliśmy pod dużym wrażeniem szło mu to sprawnie ale to już przeszłość nie chcieli mu dać parę groszy do wypłaty złożył wypowiedzenie takich ludzi nie powinno się pozbywać tylko wynagradzać i teraz czekamy na załadunki będzie więcej nadgodzin firma więcej straci jaki to sens a magazyniera nie ma żadnego

Zibi
@Kierowca

Chytry dwa razy traci a eden lubi to - ten sam błąd popełnia co chwilę,sypie się oddział za oddziałem bo skoro nie dają podwyżek to sory ale kto będzie pracował za tą samą kase jeśli robi już kilka czy kilkanaście lat. Ale klientom robić podwyżki - woda za 50zl- to spoko,do tego są pierwsi

Olo
@Zibi

Zgadzam się z tobą chytry traci a magazyniera wykorzystali na maksa sam pracował a teraz mu podziękowali tak się nie robi nawet z nim nie rozmawiali to świadczy o podejściu do ludzi którzy pracują na nich

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kierowca bombowca

Śmieszny fakt - kierownictwo dając w maju szumnie ogłoszone kilka miesięcy wcześniej "podwyżki" dołożyło kilka złotych do jednej ze składowych premii i tym samym z drugiego składnika premii ucięto taką samą kwotę. Taa-daam, ot cała podwyżka! :) Dodatkowo podniesiono też stawkę od sprzedanej butelki i w tym samym czasie zrezygnowano z wypłacania comiesięcznej premii za obecność. Z tymi podwyżkami to kierownictwo chyba wzorowało się na wyborach kopertowych Sasina - firma wydała kasę na slajdy, telekonferencje i spotkania, a koniec końców podwyżek dla tych co zasuwają jak nie było tak nie ma. Logistyka śmieje się logice w twarz i robi z niej wiadomo co... Kierowca przyjeżdża w poniedziałek z wodą, a we wtorek do tego samego klienta jedzie drugi zrobić sanityzację. Żeby nie było zbyt prosto dla kierowcy i odbiorcy, często robi się tak, że dostawa uzgodniona z klientem na poniedziałek jest realizowana w piątek, trzy dni wcześniej kiedy odbiorca jest na urlopie o którym uprzedzał - dramat. Kierownictwo tak rozpędza się w pompowaniu słupków i wskaźników w excelu, że robienie takich baboli chyba obrało sobie za główny cel i tu należałoby zdjąć czapki z głów i nisko się pokłonić, bo świetnie im to wychodzi. Chociaż będąc szczerym to w tym przypadku należałoby wyjąć chusteczkę z kieszeni i zaszlochać. Niestety taki obrót spraw nie pomaga kierowcom, bo gdy klient okaże swoje niezadowolenie po tak marnie zaplanowanych dostawach, to kiero dostaje po czterech literach i odbiera się mu część premii za to, że przesył informacji w tej firmie praktycznie nie istnieje. Tak! W tej firmie można mieć mniejszą wypłatę za to, że osoba której w życiu nie widziałeś na oczy, narobi (usunięte przez administratora) i masz dzięki niej mniejszą wypłatę. Świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chce się utrzymać taką marną atmosferę w pracy i tak dużą rotację wśród pracowników, bo chyba do tego Eden zmierza. Można sobie ponarzekać, ale jak pomyślę, że kierowcy w Gdańsku mają słynną Panią M. niemalże na codzień to zaczynam im współczuć... albo zazdrościć silnej psychiki. Trzymajcie się tam!

Latarnia
@Kierowca bombowca

Czy podobna sytuacja jest w miejscach pracy w Polsce w firmie Eden ?

Ciekawy

Jak wyglada praca serwisanta we Wrocławiu, jest ogłoszenie pracy ? Jakie godziny pracy

Praca kierowca

Witam,ktoś może wyrazić opinię o oddziale w Warszawie i jak zarabiają kierowcy

@Praca kierowca

Też właśnie się zacząłem zastanawiać czy zarobki nie są zależne od oddziału? Ty o stolicy piszesz, ja z Poznania jestem, to oznacza, że mniej dostane od godziny czy to jednak niezależne? Auta i ich stan jest identyczny w każdym?

Eden z krainy kredek

Niestety.. odkąd pojawiła się Pani Katarzyna a potem zaangażowano Panią Justynę praca w firmie Eden stała się mało atrakcyjna. Wszystko co co było fajnei sprawiało, że chciało się przychodzić do pracy a co najważniejsze angażować w rozwój firmy.., zostało zniszczone przez te dwie Panie. Teraz jest tylko wydawanie rozkazów, kontrola a raczej straszenie i narzucanie z dnia na dzień wytycznych nie licząc się z pracownikiem ani regulaminem pracy (o znajomosci prawa pracy nie wspominając)a chociażby czasem ustawowym przysługującym pracownikowi na zaznajomienie się i wprowadzanie nowych zmian. Wynagrodzenie w tej chwili również nie jest ani adekwatne do wykonywanej pracy ani atrakcyjne. Atmosfera... kiedyś była oki... "Za innych rządów :-) " a teraz? Niechęć jedna wielka i domysły co wymyślą nasze dwie gwiazdy co bedzie jutro :-) . Ciekawa jestem kiedy rozliczone zostaną osoby odpowiedzialne za działanie na szkodę firmy :-)

Wiecie, czy Eden Springs Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kam

Tak udostępnia laptopa dzwoni się ze specjalnej sieciowej aplikacji chyba że jest się w dziale sprzedaży/kierownictwa/administracji to wtedy zwykle dostaje się telefon służbowy

były pracownik kierowca kat C

Pracowałem w firmie Eden niecałe 2 miesiące. Po ok 1,5 miesiąca wysiadły mi plecy, bo rozwoziłem dziennie ok 3-4 t - większość dostaw w pojedynkę, tylko 1 tydzień jeździłem w załodze 2-osobowej. Pracodawca nie wypłacił mi części wynagrodzenia - mieli to zrobić to 25.10.23 jednak kasy dalej nie ma na koncie ( nie jestem jedyną osoba, która jest w takiej sytuacji). Oszczędzają na częściach do samochodu tj. łyse opony, cieknący olej z wału, cieknący płyn z chłodnicy - to tylko kilka przykładów. Niestety osoba zarządzająca nie ma siły przebicia, żeby to naprawić bo firma chcę oszczędzić... Wracając do niewypłaconego wynagrodzenia, sprawę zgłaszam do PIPU lub do sądu okręgowego, żeby wypłacili mi kasę z zaległymi odsetkami. Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w firmie EDEN. pzdr

Kierowca Gdańsk

Tragedia jeżeli chodzi o zarządzanie i narażanie kierowców na niebezpieczeństwo na drodze każdy bus wyjeżdża przeładowany o 1 tonę bardzo łatwo to policzyć i sprawdzić. Wystarczy przejrzeć papiery i zobaczymy jaki klient ile wody odbiera. Słyszałem że pismo zbiorowe ma wpłynąć do państwowej inspekcji pracy podpisane przez wielu pracownikom byłych i obecnych. Słyszałem też że w jakiś dzień ma stanąć na ku ujściu inspekcja transportu drogowego to się posypią mandaty jak zaczną ważyć te samochody, jestem ciekaw kto będzie wtedy odpowiedzialny kierowca czy pracodawca? Znając życie dostaną kierowcy piękne mandaty pod choinkę....

Iza

Chyba kierowcy tu tylko piszą... Kochani, szuka firma do Dąbrowy specjalistę ds. wsparcia klienta. Chcą dobrej dykcji, czyli to praca na słuchawce? Jakie zarobki?

Basia
@Iza

Tak dokładnie praca na słuchawce najniższa krajowa plus premia

Xy
@Basia

Jaka najniższą krajowa? Najniższą to już w lutym była 3490, a na umowach równe 3k. To jest różnica... I to duża

RudyLis
@Iza

Tak, piszą tu głównie kierowcy, dlatego że są fundamentem tej firmy, dosłownie fundamentem. Robią wyniki i bez nich firma nie zarabiałaby. No a niestety są tez u samego dołu drabinki więc dlatego dostają po (usunięte przez administratora) po to żeby inni spijali śmietankę. Dlaczego jest taka duża rotacja wśród kierowców? Bo przełożeni traktują ich jak nieludzi, jak trybiki w ich maszynce. Zapraszam planera, koordynatora i kierownika oddziału na trasę, pochodzą po piętrach to zrozumieją, że to coś innego niż wodzeniem palcem po mapie Google i dyktowanie temu dołóż, tamtemu ujmij. Nie polecam, ale nie odradzam, każdy wie na co się pisze.

Ooo
@Xy

To czekajcie tak dla doprecyzowania ile teraz jest na tej umowie? wszyscy maja już aneksy podpisane lub cokolwiek? nowe osoby dostają identyczne zasady? Jaka przy tym jest bieżąca rotacja?

Kil
@Ooo

Na umowie we wsparciu zawsze niezmiennie 3000 plus premie

Mila
@Kil

Zawsze niezmiennie, czyli od ilu lat to liczysz? Dodatkowo w takim razie te premie interesują. Jakie mogą być ich średnie wysokości? I to one wzrastają z roku na rok? Jeśli tak to o ile?

@Kil

Tylko jak to może działać jeśli minimalna ma nieco wyższa wartość? Chyba, że wy tu o netto piszecie? Co do tych premii to nie wiem jak z ich wzrostem, o który Pani wyżej pytała ale jak je ogólnie wyrobić? Jakieś porady macie?

Ciekawe kto Gdańsk?

Firma nie patrzy na pracownika i jego zaangażowanie w budowanie pozytywnej relacji z klientami i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Liczy się tylko sprzedaż i ślepe wykonywanie rozkazów bez żadnego przemyślenia czy sugestii dostawcy o optymalizację trasy. Osoby w biurze bez kompetencji przerzucają się odpowiedzialnością zwalając winę na planing za własną nieudolność. Pan Przemysław.G i pani Ewa G nie mają pojęcia o pracy i swoje błędy przypisują kierowcą. Zarządzanie kart na niskim poziomie a morale pracowników są tragiczne. Pracownicy doświadczeni są zwalniani a na ich miejsce przychodzą świeżaki prosto z ulicy. Wszystkie większe firmy rezygnują z dostaw bo woda jest bardzo droga i przeciętna. Słyszałem że Orlen i Baltic hub rezygnują z dostaw ciekawe dlaczego. Ogólnie nikomu nie polecam chyba że chcecie być traktowani jak numerek w tabelce

szybka

Oddział Kraków totalna tragedia. Pani El. bez kompetencji brak swojego zdania nie stoi za pracownikami wykonuje bezmyślnie polecenia przesłane z warszawy liczą się dla niej tylko tabelki wyniki i oczywiście sanit. Reauting jest tak zrobiony że jest duża róznica pomiedzy trasami chodzi o ilość wody "sprzedawanej" przez kierowcó róznica 600-800zł na wypłacie miedzy trasami a Pani El odpowiada że trzeba robic sanit to zarobisz. nie jesteś wstanie przez 8 godz pracy dostarczyć wody do 45 klientów i jeszcze zrobić 5 sanit... Nowy pracownik przyjęty do pracy po znajomościach nie jezdzi na wiecej niż 2-5 kl bo sie uczy a po dwóch miesiącach pracy idzie w sezonie na urlop gdzie stary pracownik nie dostaje w sezonie urlopu bo musi rypać bo go nie ma kto zastąpić. NIE POLECAM szkoda zdrowia naprawdę. Mnie do dnia dzisiejszego boja plecy jak pomyśle o tych butelkach. A i jeszcze dodam odnośnie floty samochodowej auta stare zniszczone ledwo co przechodzą przegląd. Dramat

RudyLis
@szybka

Drogi Kolego, nikt Cię nie trzyma, skoro jest Ci tak źle. Ale zapewne tego nie zrobisz, bo masz chętkę na premię sezonową, wiec pozostaje Ci tylko wylewać żale anonimowo na gowork, jak jest źle i fatalnie. Praca nie jest usłana różami, ale przyjmując się wiedziałeś, że nie będziesz leżał w samochodzie.

Ły$y

Też jeździłem (w Szczecinie) i jak sobie przypomnę to mnie skręca ;D Latanie po piętrach z 20kg butlami, parkowanie na zakazach, magazyn i flota też nie za ciekawe. Wisienką na torcie są ZCH Police. Harówka za nieadekwatne pieniądze - tak w skrócie. Tylko ludzie ok. Tak jak ktoś napisał - warto pościemniać przez trzy miesiące a potem wiadomo.

Barbara

Firma pomimo potwierdzenia daty dostawy nie dotrzymuje terminu i samowolnie go zmienia Chyba ma za dużo odbiorców i mniejszych lekceważy

Bbbn
@Barbara

Bo ma za mało pracowników,zaczął się sezon urlopowy a chętnych do pracy brak. Ale niech się pani nie dziwi,płaci pani pewnie ponad 30zł za butle a dostawca ma z tego 55groszy.Brutto. I jeszcze musi to pani wnieść na 3 piętro. Także to nie dostawca potwierdził termin dostawy,tylko zapewne infolinia,która ma pojęcie o tej pracy takie jak o inflacji na Wyspach Wielkanocnych.

Barbara
@Bbbn

Do Bbbn Szanowny Panie problemy firmy mnie nie interesują .Z mojego punktu widzenia jestem zainteresowana tylko jakością obsługi i jakością towaru

Bbbn
@Barbara

No to aby pani rozjaśnić co nieco,napisałem jak to wygląda w tej firmie. Wiadomo,człowiek płaci (i to niemało) to wymaga. Ale w edenie najważniejsze są tabelki,nie człowiek.Korpo jak każde

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta w Eden Springs Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Wrocław

PG weź ty już się nie pucuj tak na nowym stanowisku bo w złą stronę kierowana jest firma. Tak że jak tu są opinie tu podwyżki a tam obniżki i wychodzimy na zero :D a do tego podpisywanie kwitów że na L4 tylko na 3 dni pójdziesz bo jak dłużej to premii nie dostaniesz :D żenada i (usunięte przez administratora)... Cwana firma i tyle tu da tu zabierze i jest na zero. Jedyne co że na papierze jest ok i wszystko jest na papierze. Ogólnie tak jak już pisane było chaos zamieszanie i (usunięte przez administratora) Ilość punktów przypisana do czynności zero czasu na przerwę. Dajcie panie spokój.

DobryDuch

Hej, Pojawiło się ogłoszenie na koordynatora do Oddziału Kraków? Warto, czy nie?

Niby
@DobryDuch

Przeczytaj sobie komentarz "Kita".pani J. to obecny koordynator i sam sobie odpowiedz

Xxxx

W Gdańsku kierowniczka stosuje (usunięte przez administratora)jeśli nic z tym góra nie zrobi to będą odchodzić atmosfera nie do wytrzymania

Grupa
@Xxxx

Tak jest nie tylko u was u nas nie przedłużyła umowy chłopakowi gdzie już wszystko opanował w com.

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.