Opinie o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

zwolniony

nawet jeśli byś pracował 30 dni to nie zarobisz 3 tyś. to bujda na kółkach. 9 zl/h to jest stawką za która robisz

oko proroka

Przecież widać że co niektóre posty wypisuje kadra pseudozarzadzająca . Szambo nigdy nie będzie perfumerią. Szkoda tylko że musiałem się o tym przekonać na własnej skórze.

pazdzioch

a o zarobkach 3000 tys pomaz chyba ze chcesz robic 30 dni w miesiacu poco tu tu bzdury piszecie pozdrowiemnia dla strzelajacych z ucha i bajko pisarzy uhaaaaaaaa

pazdzioch

jesli chcesz po 12 gdz robic zaprraszam a jesli za 9 zl tez zapraszam i poznac kadre o gimnazjalnym wykszatalceniu zapraszamy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ekoland Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
magazynier

Ja pracuję w tej firmie 12 lat na magazynie i zarabiam 3000-3500 zł. Na magazynie po około pół zarobicie około 2000 zł na rękę. Nie wiem jak na produkcji, z pewnością nieco mniej. Praca w Ekolandzie to 4-brygadowka, więc o wolnych weekendach zapomnijcie. Musicie się zadowolić jednym w miesiącu.

maxTron

To w końcu jest tam "tragicznie i praca za półdarmo" czy "do wytrzymania za przyzwoitą kasę"? Pytam bo za dwa dni mam się zdecydować czy tam iść czy nie, a z tych niektórych opinii wynika ,że lepiej się powiesić niż tam iść :(

zaba

haaa takie tu glupoty piszecie o zarobkach 1600 alb 1400 netto na produkcji a na magazynie 2000 tys niemylcie pojec jeszcze raz pozdrawiam strzelajacych z ucha i bajko pisarzy haaaaaaaaaa

kaczor

No, na ten przykład ja się zwolniłem i pracuje gdzie indziej, a była to najlepsza decyzja w karierze zawodowej jaką podjąłem i zachęcam innych uciekajcie z tego bałaganu jest wiele lepszych miejsc pracy.

kaczor

prawda wyzysk i glupota kadry jest tak duza, zdjecia meile pokazywanie kim to sie nie jest wydaja jakies polecenia a na drugi dzien zmnieniaja to i placza ze pracownicy zawinili praca za takie pieniadze zenada pozdrowienia dla wszystkich strzelajacych z ucha i dla bajko pisarzy z calej firmy 80 procent zalogi i kadry tak zwanej chyba ma podstawowke skonczana, bo zachowuja sie jak dzieci lizaczka tylko dac

Umarła

panowie prezesi i kierownicy ogarnijcie się na lini B1 nikt nie zostanie na 4B praca ciężka najgorsza za marne pieniądze każdy myśli o odejsciu rynek pracy jest wzdłuż i wszerz z zapytaniem do was dziewczyny z B1 gdzie wasza walka o byt? na aseptyku nikt nie mówi o pensji bo mają po 3 tyś nie dajmy się, wszyscy razem jak kuchenka z gazem lepiej byc sprzataczką w obi niz wchodzic w Qupe EKOLANDOWI . tak fatalnej firmy nie polece nawet najgorszemu wrogowi.

PRODEŁKO SL

Najgorsza firma w której dotychczas pracowałem. Moja noga nigdy tam już stanie, chyba że przyjdzie mi zakuć w kajdanki prezesów, albo z myślą podłożenia b o m b k i ! Zawsze gdy tam przejeżdżam spluwam. Organizacja pracy jest fatalna, chamstwo, donoszenie, zero bezpieczeństwa, próba założenia związków skończyła się zwolnieniem wszystkich pracowników popierających taki pomysł. Omijać szerokim łukiem, nawet gdy będą proponować ci lepsze stanowisko, NIE DASZ RADY w tym bałaganie

Aseptyczna

Na pewno to pisaly dziewczyny z butelek!

kaczor

firma oferuje 9 zl brutto a zapierdziel jest duzy 1800zl na agecyjnej umowie oczywiscie nikt nic niewie a kazdy strzela z ucha

femino

podobno zeby przyjęli kobiete do ekolandu pod zakład trzeba przynieść zaświadczenie o kastrakcji tzn. że w ciąże nie zajdziesz albo że jesteś transem.Bo te co tam w ciąże zaszły to się kur..iły za nalewarką z tąd te soczki takie pyszne i gęste są

uhuiiyhih

pozdro dla zgejonego goryla z c2

lotr

Pracowałem tam. W lato gorąco od maszyn i nie tylko. Czasem trzeba latać i poprawiać coś ale bywają też spokojniejsze dni. Na początku zarabiasz śmieszne pieniądze a po dostaniu umowy to zależy gdzie trafisz, ale nie licz też na kokosy. Najlepsze stanowiska pozajmowane. Są też tam układy, układziki, ludzie nie do ruszenia...generalnie to nie polecam :)

MiQoŁaJ (:)

OMIJAJCIE ECOSA DALEKIM ŁUKIEM SAME KONFIDENTKI I OBRABIACZKI TYŁKÓW LINIE ASEPTYCZNE

firma oferuje stałość zatrudnienia, oczywiście nie lewusom, zarobki jedne z lepszych w strefie. jak się złapiecie roboty a nie plotek to można tam na długo zahaczyć.

obik

lepiej być sprzątaczką w Obi niż wchodzć w du..pe jeb...nemu ekolandowi

H potter

A co mi ty tu o dochodach których na oczy nie widziałem,co mnie obchodzą cyferki prezesów po prostu do (usunięte przez administratora) miejsce pracy i tyle, wiem co mówię bo z niejednego pieca chleb jadłem i wiem. Zresztą ta negatywna opinia to nie jest jak widać tylko moje zdanie (same zgredy, hamy i szmaciarze z paroma wyjatkami o darmozjadach nie wspomne)- haha trafne określenie sprawdzone na własnej skórze .

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o. o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042