Żywiec Zdrój

Jeleśnia

Żywiec Zdrój

Opinie o Żywiec Zdrój

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

@zz23, możesz opowiedzieć więcej o oferowanych benefitach? Z jakich pakietów mogą skorzystać zatrudnione osoby? Rozumiem, że jesteś zadowolony z oferowanego wynagrodzenia i warunków, a czy atmosfera w pracy także Ci odpowiada? Czy pracownicy mają szanse rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa?

Waldi

Może firma podniesie zarobki?

zz23

praca na magazynie fajna i na produkcji płaca w miarę możliwości nie płacą w cale mniej niż rynek , nie trzeba charować cięzko . zachecam benefity fajne , socjal wszystko co trzeba . stawka min 20 brutto no to co tutaj narzekać w porownaniu do 13.7 minimalnej krajowej

Grzegorz

Myślę, że czas docenić to co mamy . wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

sec

No to świetnie, że oprócz podstawy są jakieś premie @jacek, to dobry znak na to, że się dobrze dzieje.

Ostry
@sec 03.08.2016 18:14

Takie premie,ze jak bulten i pinte zbuduja to na produkcji beda ludzie z biura pracowac, reszta wywieje bardzo szybko.

Zainteresowany

Czy firma w ogóle prowadzi jakieś rekrutacje?

anonymous

ok ok ok!

Iwona

Osoby zainteresowane stażem w firmie Żywiec Zdrój muszą się przygotować na kilkuetapową rekrutację. Składa się on z testów analitycznego myślenia, rozmowy kwalifikacyjnej i całodniowego Assesment Centre oparty na realnych business case study https://www.zywiec-zdroj.pl/kariera/studenci# Czy osoby, które odbyły staż w firmie mogą wypowiedzieć się na poziomie trudności Assesment Centre?

turyst

Duża odpowiedzialność nijak się ma do stawki (10zł brutto) jak i systemu (czterobrygadówka) Po za tym praca przez adecco co znaczy brak perspektyw na przyszłość. NIE POLECAM !!

Alina
@pan 16.01.2018 19:36

Stawka jest h... 2100 na reke 4 brygadowka lepiej isc na budowe robic niz jeb.. Weekendy za damski h... W tej firmie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Żywiec Zdrój? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Iwona

Nie ma w tym momencie żadnych konkretnych ofert pracy w Żywiec Zdrój, ale zawsze można wysłać CV, do któregoś wybranego przez siebie działu. Wtedy firma zapisze sobie CV w bazie i przy rekrutacji może się odezwać. Tu są wszystkie informacje o działach i rekrutacji w tej firmie, gdyby ktoś był zainteresowany: https://www.zywiec-zdroj.pl/kariera/profesjonalisci

Iwona

Pracujesz w Żywiec Zdrój? Chętnie dowiemy się czegoś więcej na temat pracy w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

fan

Dajcie sobie spokój z ta firmą żywiec zdrój ,znowu szukają jeleni na magazyn do wieprza i to przez adeco dużo obiecują to i tam ale wydoją cię z wypłaty i pójdziesz z torbami za 1800 ,magazynierzy wieprzu to tępe bolki i wazeliny i jedna magazynierka waga ciężka ale ciężko ją odróżnić czy to jest facet /babka.

Mobilny Merch

Witam, co sadzicie o Merchu Mobilnym na terenie Poznania? Jest ktos z takim doswiadczeniem? Czego mozna sie spodziewac? Pozdrawiam;)

Matti1990

Sa obecnie przyjecia do zywiec zdrój na produkcje w wieprzu? ?

pajden

Napiszcie co tak ostatnio szukają automatyka zmiany Jeleśnia i Radziechowy . Jak jest w tym dziale , jakie zarobki, jakie wymagania ?

LU

Jest spoko jak masz spoko kierownika. Jak masz głąba kierownika z przerostem formy nad treścią to już nie jest spoko. Jak ma ambicję bo boi się o własne cztery litery a nic sobą nie reprezentują bo się wysługuję PH to masz prz.....Jak chce być liderem w słupkach to też masz p[rze... bo oni kupę kasy za to mają i my na nich premię za....NA czym polega ta praca Jeśli masz jakiś problem w rynku to lepiej rozwiąż go sam, bo kierownik uda że tego nie słyszy a jak mu podpadniesz to wykorzysta to przeciwko Tobie. Praca tam polega głównie na budowaniu dodatkowych ekspozycji,połki, różnych badań monitoringów itp co i tak nic to nie zmienia - nie ma nacisku na sprzedaż ale za to jest półka ekspozycję rózne materiały reklamowe wystawki itp za które i tak nie dostaniesz tyle gratisu, na ile byłeś umówiony więc w ten sposób psujesz swoje dobre imię u kierowników sklepów. Jednym słowem jesteś tam merchem a nie PH jak to was będą nazywać. Żaden PH nie jest zatrudniany bezpośrednio przez ŻZ na wypadek gdybyś podpadł kiero, wylatujesz z dnia na dzień bez żadnych praw jakie przysługują zatrudnionym na pełnych etatach. Za wszystko płacisz wodą którą osobiście rozwozisz > W miesiącu nawet do 400 zgrzewek wody. Co do kasy to marnie nowi dostają 2200 plus 700zł premii jak wyrobisz plany ja pracuję 1.5 roku ani raz nie dostałem całej. Audyty i kontrole jazdy wspólne notorycznie. Audytor zamiast jeździć zaraz po Tobie jeździ czasami nawet 2 tygodnie później> Jak się świecisz na czerwono masz przej.. i musisz się gęsto tłumaczyć. Jak jesteś czerwony notorycznie masz w umowie że premię też mogą Ci zababrać. Target jest ok ale raczej nie masz co liczyć na pomoc z ich strony. Oni nie przeszkadzają no chyba że na wnioski łebków z Żywca ale też raczej nie pomagają. GPS w telefonie i w urządzeniu mobilnym bardzo precyzyjnie jesteś namierzany. Zresztą nie wejdziesz do sklepu jak przed drzwiami nie włączysz badania obecności. Jednym słowem niektórzy są wypaleni już po paru miesiącach. Osobiście, nie polecam chyba że masz końskie zdrowie i nerwy. Za półtora roku pracy mam na telefonie około 1000 ze zdjęć z ekspozycji itp. To tak w skrócie bo jest jeszcze dużo innych rzeczy do opoiwedzenia.Pozdrawiam

polka

Jak wygląda praca dla Zywaca poprzez firme Target?

ph
@polka 30.05.2016 18:34

Jest całkiem spoko. Masz umowe o pracę, auto nam dali teraz nowe - kiedyś swoimi jezdzilismy. Kasa na czas, obsluga Target w porzadku.

operator

Nie polecam tego pracodawcy zatrudnienie przez agencję pracy bez perspektyw przejscia pod firmę poza tym system 4 brygady bez dodatku praca w każde święta nie ważne czy świeto pracy czy Boże Ciało trzeba iść a to wszystko za 10zl/h + 30% premii to możliwe tylko w Polsce

Brzechwa

A był w tej bajce smok???

Stary pracownik

Ciekawe jak się mają koledzy z działu wodnego pewnie dalej śpią na 3ich zmianach na 2ich oglądają filmy na Youtube a na 1ej przeglądają allegro jedynym słowem to nie praca tylko płatne sanatorium uzdrowiskowe

Rossa

Ktos z was byl w serocku? Firma sie szarpnela nie ma co

kropla

Witam Chcialem sie dowiedziec jak wyglada praca w dziale wodnym i na czym polega napewno pracy jest duzo bo i ujec duzo dzieki

rysiek

WITAM, JAK ROBOTA NA MAGAZYNIE? WARTO IŚĆ? BO JAK NARAZIE STAWKA TRAGICZNA JEŚLI CHODZI O OPERATORA WÓZKA... WYZYSK TOTALNY!

lato

Wiecie może czy są lub będą jakieś przyjęcia do pracy na produkcji?

Srat

HEHHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEH KUŻWA NIEZŁA PROPAGANDA OD KORPOMATOŁKÓW hehehh PADNE CHYBA

Waw

Chyba dla tych co w Wawie siedzą :).Wy w centrali to macie tak jak na Wiejskiej widzicie to co chcecie i tylko takich samych jak wy więc jak może być wam nie dobrze? Popracuj troszkę na rynku i wtedy zarządzaj i wypowiadaj się na temat handlu w obecnych realiach . Nikt lepiej nie nadaje się do zarządzana tym cyrkiem jak klown który w tym cyrku występował a nie czytał amerykańskie książki o amerykańskim rynku i uczył się na uczelniach z książek z lat 80tych o handlu. Chłopie my tu pracujemy a wy w warszawie spijacie śmietankę! żerujecie na ludziach na dole, To dlaczego tyle ludzi od Was sp..... Z czym spoko? z audytami co miesiać z kontrolą kontroli z układnaiem na półce i robienie wystawki z polesingiem z wobblerami i jescze z notorycznym GPSem i to wszytsko z tzw ochłapy z boską Pumą.

Zz

Jeśli chcecie spać spokojnie po nocach, to nie pakujcie się do pracy jako PH w tej firmie... Koordynatorzy w stolicy to jakaś pomyłka. Nie mam pojęcia jakim cudem ktoś wybrał ich do pracy. Jeśli masz jakiś problem w rynku to lepiej rozwiąż go sam, bo kierownik uda że tego nie słyszy a jak mu podpadniesz to wykorzysta to przeciwko Tobie. Praca tam polega głównie na budowaniu dodatkowych ekspozycji, za które i tak nie dostaniesz tyle gratisu, na ile byłeś umówiony więc w ten sposób psujesz swoje dobre imię u kierowników sklepów. Jednym słowem jesteś tam merchem a nie PH jak to was będą nazywać. Żaden PH nie jest zatrudniany bezpośrednio przez ŻZ na wypadek gdybyś podpadł kiero, wylatujesz z dnia na dzień bez żadnych praw jakie przysługują zatrudnionym na pełnych etatach. Jeśli masz wybór między ZZ a innym pracodawcą wybierz tego drugiego Potwierdzam i podpisuje sie pod tym. Wypiorą mózgi i Cię wypie... A zarobki tragiczne na PH dla nowych

Handlowiec

Mam prośbę do osób zatrudnionych aktualnie jako PH przez target dla żywca-zdrój na detal i kanał nowoczesny. Proszę o info jak się pracuje. Jakie targetu,cały ratę, ile klientów w bazie, czy płacicie za miejsce itd?Ze słyszenia wiem, ze PH nie narzekają- mam kolegę, który aktualnie jeździ. Rozsądne targetu,nowe samochody, opłaty za ekspozycje itd. Ktoś mógłby wyrazić swoją opinie czy to prawda? Jestem handlowcem z kilkuletnim doświadczeniem i zastanawiam się czy warto Ze słyszenia wiem, że są nawet konkursy dla najlepszych PH i wycieczki? To prawda?

Mariolka :)
@Handlowiec 13.11.2015 23:28

pracuje się cóż... Różnie ;) wszystko zależy od przełożonego, jakie ma podejście do swoich ludzi i czy na bieżąco ogarnia rozliczenia. Targety są ambitne ale realne ale to również zależy czy przełożony nie robi jakichś "roszad" między swoimi handlowcami (może się darzyć, że komuś zdejmie a Tobie dołoży). Jest kilka rzeczy, na które można narzekać jak np. brak możliwości użytkowania auta prywatnie (dostajesz limit kilometrów miesięczny i jak go przekroczysz to musisz się tłumaczyć, w najgorszym przypadku potrącą Ci z pensji) oraz u niektórych osób limit na karcie paliwowej jest niewystarczający. Dodatkowo firma jest niedecydowana czego chce- na początku roku mówią jedno- ustalone standardy itp, PH zrobią jak firma chciała po czym zmieniają je aby zaczynać wszystko od nowa ;) to tak w skrócie. Dodatkowo PH są kontrolowani przez audytorów- założenie było takie, że audytor ma jeździć dzień, max 2 po PH i sprawdzać jego pracę, co raportuje i czy dobrze natomiast w rzeczywistości potrafią być przed PH lub kilka dni po, przez co pokazują się spore rozbieżności, z czego trzeba się później tłumaczyć. Zarobki- cóż... Nie są najgorsze ale mogłyby być leprze biorąc pod uwagę ogrom obowiązków i ciężką fizyczną pracę. Konkurs dla najlepszych PH pojawił się dopiero w tym roku ale z tego co mi wiadomo to firma się już powoli próbuje z wycieczki wyplątać twierdząc, że są za duże rozbieżności z audytorami. Co z tego wyniknie to się okaże w połowie grudnia. Ogólnie jeśli masz dobrego przełożonego, który jest wsparciem dla swojej ekipy jest to praca godna polecenia ale trzeba mieć sporo cierpliwości, siły i zapału ;)

rossa

A jak wyglada praca w logistyce? Interesuje mnie praca biurowa. Jak to wyglada?

Zostaw opinię o Żywiec Zdrój - Jeleśnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żywiec Zdrój