Opinie o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Mario

Ten Zakład to jakieś NIEPOROZUMIENIE..... Coraz gorzej, ludzie się zwalniają, idą do pracy jak do komory gazowej.... Ludzi mało na liniach i na wózkach, a mimo tego kompletnie nikogo nie szanują i płacą Psie pieniądze... Mimo tego że robisz swoje to i tak Cie zwolnią bo się prosisz o należne zwiększenie stawki... Masakra... Nie radzę tam iść :/

@.

Doświadczyłeś tego na własnej skórze? Przedmówca dał do zrozumienia, że spotkało go to, gdy upomniał się o zwiększenie stawki. A jak było w Twoim przypadku, miałeś jakieś ostrzeżenia od przełożonych, że w ich mniemaniu robisz coś źle?

Wojan

Ktoś mi powie ile się zarabia jako operator na początku?

@Eko

Co, ale o co chodzi z tymi zakazami i nakazami. Czy tyczy się to obowiązków i sposobu pracy, czy też o to np. jak spędzać przerwę, gdzie są miejsca do jedzenia, jakieś sprawy związane z dress codem? Niech ktoś opowie dokładnie te zasady.

Daga Nowy wpis

Też chciałam aplikować jako pracownik obsługi klienta i pisaliście, że dają umowę o pracę, co jest spójne z treścią tego ogłoszenia. Ja szukam pracy na stałe, więc proszę o info czy ta praca taka właśnie jest? Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie wdrożenia. Ale czy potem, już pracując też można liczyć na takie wsparcie?

Kłamstwa i nie prawdomówność Nowy wpis

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Przełożeni zezwalają na agresywne zachowania doświadczonych pracowników . Premia ...nie znam gościa Sprawdzajcie dokładnie paski wypłat bo premii często na nich nie ma Nie wspomnę już o premii świątecznej i tzw gruszy Zbywają byle tylko nie wypłacić Stawka godzinowa na start poniżej najniższej krajowej (usunięte przez administratora)!!!

Czy w Ekoland Sp. z o. o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracownik maspexa Nowy wpis

Nie. Wszyscy pracują na umowę o pracę.

@Pracownik maspexa

O to dobra informacja. Chce się dostać do obsługi klienta. Widziałem że taki pracownik zajmuje się też reklamacjami a w tym mam doświadczenie. Jak dadzą umowę o pracę to na jak długo? Rok czy dłużej?

Wojan

Ktoś mi powie ile się zarabia jako operator na początku?

@Wojan

Hejka, a w ogóle to skąd wiesz o takim stanowisku? Ja przejrzałam internet znowu, tak jak kiedyś pisałam, i nie znalazłam do nich żadnej oferty pracy. Może to trzeba z nimi osobiście się kontaktować czy jak? Albo zatrudniają przez agencję?

@Wojan

Jakieś 4200-4300brutto przez trzy miesiące potem z 4700-4800brutto. Bez nadgodzin. Kiedyś przyjmowali przez firmę a teraz od razu umowa pod zakład.

@Alicja

Spróbuj złożyć podanie na bramie albo zaczep kogoś wchodzącego to podrzucą cv dalej :)

BBBQ
@Jtc

Mało tyle to ja mam na rękę do tego dwie premie w roku

Agnieszka
@Jtc

A jeszcze później jak już się trochę tego stażu pracy w firmie złapie to jakaś kolejna podwyżka czy już raczej nie ma co liczyć? Nadgodzin to ogólnie nie ma czy są ale niekoniecznie każdy musi je brać?

@Agnieszka

Są podwyżki, nawet w pierwszym roku jak się jest w miarę ogarniętym to można dostać te 2 zł więcej do stawki. Z tego co wiem to do tych 30zł na godzinę da się dojść po 2-3 latach pracy. Nadgodziny niektórzy robią ale na zasadzie że nikt nikogo nie zmusza, bardziej chyba sami pytają czy mogą przyjść w wolny dzień do pracy.

Krystyna
@Jtc

Jest na tyle pracy że dowolnie można te nadgodziny pracować? Możesz z drugiej strony napisać jak z urlopami? Bez problemu są udzielane? Płatne 100%?

Mlodszy operator
@Wojan

Na start 25zł brutto gdzie najnizsza krajowa obecnie to 27.7zł. W odpowiedzi od przełożonego dostałem informacje ze premią wyrównają do najniższej krajowej żeby zgadzal sie pasek… praca w gorącu (latem temp podchodzą pod 40st) duchota straszna, nie mozna wnosic własnych napoi (nawet wody mineralnej), zakaz palenia papierosów, ludzie na niektorych liniach bardzo problematyczni. Nie jest to zaklad na pewno dla mlodych pracownikow (srednia wieku to ok 40 lat). Jezeli chodzi o rozwój zawodowy to praktycznie nie istnieje, jedynie w teori sa jakies śmieszne awanse stanowisk pracy. Podwyżki na poziomie 0.50gr - 2zł max. Jednym słowem - żenada!

Adaś
@Mlodszy operator

Ten zakaz wnoszenia własnej wody przy jednoczesnej duchocie i wysokich temperaturach na stanowisku pracy brzmi raczej słabo. Można wiedzieć, skąd taki zapis w regulaminie? Zakładam, że zgodnie z przepisami pracownicy mają zapewnioną wodę, ale dlaczego nie można wnosić własnej to dla mnie zagadka.

BBBQ
@Adaś

Ale można pić soki i woda jest ogólnodostępna na paletach...przynajmniej tak było jak tam pracowałam A czemu nie swojej....no chyba temu że Żywiec w Tymbarku słabo to wygląda ????

Eko
@BBBQ

Nie kazdy lubi pic soczki i te daremną wode od ktorej boli brzuch :) same zakazy i nakazy w tej firmie przez pseudo kierownikow. Niektorzy mysla ze pozjadali wszystkie rozumy a są zwykłymi petami w tej firmie

@Eko

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ekoland Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Dobrze, że można sobie dorobić nadgodzinami jak komuś potrzeba a nie szukać jakiś dodatkowych fuch. Pracownik Obsługi Klienta, takie ogłoszenie udało mi się znaleźć. Wiem, że rekrutacja już skończona ale może się coś zwolni, będę śledził. Realnie zarobił bym na tym stanowisku 4,5 tysiąca na rękę? Jako podstawy oczywiście?

NN

(usunięte przez administratora) straszny. Kolesiostwo na wyższym poziomie, że nic nie można do nikogo zgłosić, bo zaraz się człowiekowi oberwie. Działy ograniczające pracę dla mężczyzn, bo "wolę pracować z samymi babami" lub "nie chcę faceta w pracy". Śmieszne zarobki, nie doceniają zaangażowania i osiągnięć. Wymagania z kosmosu. ...

Jaki jest wkład kierownictwa Ekoland Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mario

Weronika
@Mario

Napisałeś 'coraz gorzej'... Czyli co się zmienia na gorsze jeśli chodzi o warunki pracy w Ekolandzie i dlaczego? Chodzi o wynagrodzenie, zakres obowiązków, atmosferę? Co konkretnie masz na myśli?

jolo

Pewnie jedna z tych co chciała zarobic siedząc na stołówce. Roboty się chyć a nie siedzieć przed telefonem i głupoty pisać

Lolo19

Szanowna Emi nie rozumiem Pani zbulwersowania?! W żadnej firmie nie panują idealne warunki pracy , więc jeżeli nie odpowiadają Pani w tym zakładzie to jest jeszcze duży szereg innych w Tychach..., proponuję o zapoznanie się z regulaminem i kwestią ochrony danych osobowych na takich stronach gdyż musi Pani być albo nie rozwazna w tym co robi albo tak zdesperowana że nie liczy się z konsekwencjami...pozdrawiam

@Lolo19

Czy ja gdzieś tu wymieniłam nazwiska? Przepraszam bardzo! Ręce mi odpadały z bólu, człowiek robił podczas gdy inni romansowali, o wypraszam sobie, nawet nie zawsze miałam przerwę.

@jolo

Pewnie jesteś jednym z tych leżących pod maszyną z telefonem, uderz w stół a nożyczki się odezwą.

Hi hi
@Emi

Kurde Emi czemu ktoś usunął cała prawdę jaka napisałaś co tam się dzieje w Ekolandzie ????

@Emi

Pani chyba nie rozumie przeznaczenia takich stron o opiniach , sytuacje o których mowa zgłasza się przełożonym w danej chwili , natomiast nie jest poważnym i odpowiedzialnym zachowaniem to co Pani tu na forum "wylewa".Nie wymieniono nazwisk jednak padły imiona i konkretna zmiana A to już jest oczernianie i podważanie czyjegoś wizerunku.Osoby o których wyżej mowa mają prawo zgłosić to odpowiednim organom i wyciągnąć z tego tytułu konsekwencje. Dodam iż jeżeli jest Pani tak rzetelnym i sumiennym pracownikiem który poświęca swoje należne przerwy na posiłek to napewno każdy kolejny pracodawca będzie zachwycony tym faktem , nie będzie natomiast zachwycony oczernianiem wizerunku firmy na forum publicznym .Wiele osób w sposób nie korzystny ocenia pracę w tym zakładzie jednak nadal tam pracują więc proszę wybaczyć Ale nie widzę logiki postępowania?! Jeżeli człowiek czuje się źle w danym miejscu to szuka lepszej alternatywy, tu natomiast widzę tylko próbę udowodnienia i pokazania "Jaka to ja jestem nieszczęśliwa " życzę Pani tak wspaniałej pracy , jakim jest Pani wspaniałym pracownikiem

@Lolo19

Imiona jakie imiona? Nie jednemu psu burek na imię, popatrz jakie są tu złe opinie, coś w tym musi być. Na szczęście mam inną pracę gdzie jestem doceniona, bo chodzenie na siłę w stresie do pracy to nie jest fajne. Mam prawo wyrażać swoją opinię, po to chyba to jest, czyż nie? Wyrażać prawdę, nie opowiadać bajki jak fajnie jest, pozdrawiam.

@Emi

Zgadzam się z Panią iż jest to strona do wyrażania opinii ...jednak proszę zwrócić uwagę że chodzi tu o opinię na temat warunków pracy , zarobków, profitów z tytułu stażu itp . Droga Pani przykro mi stwierdzić Ale myli Pani pojęcia, opinia to opinia A oczernianie i obrzucanie zniewagami ludzi , wymieniając przy tym ich imiona oraz brygadę to nie opinia o danej firmie .Zarówno nie dziwi mnie iż dopiero po zwolnieniu się z danego zakładu wyciąga Pani "brudy" publicznie, nie ma co się wstydzić tchórzostwa, wiele ludzi na to cierpi ???? życzę wielu sukcesów i zdrowia, bo jak Pani wspomniała......przyda się ????

Kama

Acha,tzn. że jesteście świadomi tego co się dzieje,i dalej w to brniecie,więc już wystarczy,nie mam pytań.To nie jest zabawne,raczej żenujące.Bawi cię to,a mi ciebie żal,i tej twojej głupoty,i tego niedostatku rozumu przejawiającym się brakiem inteligencji.nic dziwnego że taka jest twoja odpowiedz,z takim słabiutkim ograniczonym rozumem nic mądrego powiedzieć nie potrafisz.Wpuścili bydło na salony i robią co chcą,a jak się nie podoba to się zwolnij.tylko co to będzie jak bydło nie dostanie swojej paszy lub ją ukrucą.

Hahaha
@jolo

Głupota to cię zrobiła i zapomniała wyrzucić, roboty się chyć? Do szkoły pod górkę było? Takich jak ty to ja kijem z lasu wyganiałam, więc sznuruj swoje wary, i milcz bo nikt cię nie zapraszał do dyskusji.

eS
@Lolo19

Ja powiem w ten sposob dobrze byloby popatrzec w pierwszej kolejnosci na siebie, a ze tak powiem do rozgoryczonych i zniesmaczonych pracownikow ktorzy ocenili strukture i polityke pracy jako nowy pracownik. Przepracujcie postarajcie sie a czas napewno wam to wynagrodzi. Nie odrazu Rzym zbudowano.. Ja powiem tak pracuje i jestem zadowolony mimo marudzenia. Kazdy chcialby przyjsc i zarabiac miliony na start z opcją ze za miesiac bedzie malo "apetyt rosnie w miare jedzenia". Kto z was wypowiadajacych sie tak naprawde sie zaangazowal a potem wymagal ? Ludzie niestety sa nauczeni brac ale bron boze cos od siebie dac...

@Mario

Oj tak, zwalniają za nic bez podania przyczyny

@.

Nie polecam rekruterka chamska bez kultury. 15.07 rozmowa obiecała feedback do tygodnia po miesiącu odrzuciła aplikacje bo znalazła kogoś z rekomendacji, ciągle ponawiaja anons przestrzegam przed osoba inicjały AFM rekrutacja i brak odpowiedzi od miesiąca jak na stanowisko

Adka

Patrzę na ogłoszenie Przedstawiciel handlowy ds. detalu i tak chciałam spytać, czy tam są jakieś możliwości rozwoju? Napisali o szkoleniach, ale ja też myślę o awansie, po prostu nie chce stać w miejscu ciągle.

Aplikujący pracownik

Czy to prawda że teraz magazynier zarabia 5000 brutto czystej podstawy?

Lol

Siema, jak wygląda praca na produkcji? Widziałem ogłoszenie na operatora. Jak to jest z podwyżkami inflacyjnymi? Dali coś? Ile na start płacą?

@Lol

Naprawdę widziałeś ogłoszenie, co podali w ofercie dla zatrudnionych? Nie było nawet widełek? Ja nie mogę znaleźć niczego takiego w sieci, dlatego pytam ciebie. Wiadomo, do kiedy trwa rekrutacja?

Hv

Pracowałem na UR budowlanka niepolecam ty pracujesz inni ściemniają jest taki Marcinek z Mysłowic grubasek nierób.a i super Majster Super Menn wszystko wie gdzieś tam trochę podlizali budowlanki i mega fach majstry zero wiedzy na temat technologi ale dobre wrażenie jest ok.powodzenia

Jg

Również niepolecam pracy pracowałem jako elektryk i powiem wam że żałuję straconego czasu utrzymanie ruchu tam to porażka szukajcie pracy lepiej gdziekolwiek ale nie w tej firmie jednym słowem wyzysk.

Kamil
@Jg

Niepolecam również tej firmy kto ciekawy niech pójdzie i się przekona szkoda czasu.

Hgg

Firma to pomyłka unikajcie tego zakładu rotacja ludzi gorsza niż w MC Donald układy i układziki praca beż rozwoju wykorzystają cie jak lubisz robić na innych to idź i się przekonaj

eko

nie rozumiem braku pomocy dla kogos kto ledwo co sie zatrudnił? (usunięte przez administratora) tyle lat pracują, a zamiast pomoc to tylko smiech, porazka nie kazdy od razu wszystko wiedzial;-)

@eko

Rozumiem, że przełożonemu o tym nie wspominałeś? :/ Bo może przydałoby się?

@Beata

Przełożonemu? Chyba kogoś tu poniosło, przełożonemu ale chyba przez kolano hahaha, tam nie wiadomo kto rządzi, tam nie ma z kim rozmawiać, tam trzeba walczyć i gryźć, albo się zwolnić bo psycha siądzie, trzeba czuwać i nie dać sobie świni podrzucić, i gryźć to wtedy te sępy mają do ciebie dystans, nie rozmawiać za dużo z nikim, wtedy nie wiedzą na co cię stać i mają dystans, mogą tylko szeptać między sobą różne bzdury, ale jak nie wiedzą czego się mają po tobie spodziewać to lepiej dla ciebie, twój spokój.

eko
@Beata

moze po prostu niech ludzie maja troche empatii do kogos nowego? tylko obserwuja i sie smieja, a co nowa osoba ma zrobic? do kierownika sie poskarzyc ze kazdy sie z niej smieje? mysl :/

@eko

No nie wiem od czegoś są przecież. Ale ktoś tu pisał, że nie wiadomo kto rządzi tutaj. Czyli tak potencjalnie jak coś to kto reprezentuje wszystkich? Jakaś osoba jest wskazana?

okno na świat

Jak pracujesz i robisz robotę za innych za free, gdzie inni za twoją ciężką pracę zgarniają dobre pieniądze to słyszysz że jesteś super pracownikiem wręcz niezastąpionym. Prawda jest jednak inna - w jednej chwili zastąpią Cię innym pionkiem i nikt o tobie nie będzie pamiętać.

Agnieszka
@okno na świat

A czemu trzeba robić robotę za innych? Po co w takim razie te osoby, co nic nie robią? :D

@Agnieszka

Te osoby owszem robią, ale loda swoim przełożonym, i nie tylko, tam jest kolesiostwo, ludzie podzieleni, na tych co robią i na tych co patrzą i się śmieją na stołówce z tych co za nich muszą tyrać, tak jest, a zmiana b jest w tym najlepsza, tam to dopiero kolesiostwo, jedna przed drugą się popisuje, utopi cię w łyżce wody, do siebie się uśmiechają ale chodzą na siebie kapować, zachowują się jakby brały udział w konkursie na największego kapusia, przescigują się chore umysłowo która ma większe plecy, za parę groszy zrobią wszystko nawet loda w kiblu, to nie mit to jest fakt, (usunięte przez administratora) a ten wiecznie nie najedzony kierowniczek boi się z khs-u wychylić, bo jak zejdzie ze schodów to się zasapie i znów jest głodny, nic nie wie co się dzieje i nie chce wiedzieć, bo żarcie ważniejsze, ten pożal się Boże mistrz kręci nim jak może, wciska brednie i wymyśla bajki, bo trzeba załatwić koleżance premie, normalni ludzie tam długo nie pracują, być poniewieranym? Obsada na tej zmianie to porażka, sępy i (usunięte przez administratora) pozdrawiam.

Robot magazynowy
@Kama

Na magazynie prawie tak samo, co do lodów nie wiem ????

Śmieszne!
@Agnieszka

Po co? A po to, żeby zbierały kasę za pracę innych głupich i bardzo naiwnych, aczkolwiek człowiek wykształcony nie zawsze mądry…Olśniony starym leśnym runem;) ale o tym w następnym odcinku.

@Śmieszne!

W następnym odcinku? A kiedy się pojawi? ;p

Buhaha

Halo co tu tak nudno? Piszcie coś bo nie mam co czytać, siedzę pod maszyną i mi się nudzi mechanicy są zajęci i nie przychodzą do mnie mistrzuniu mój też mnie olał, nie ma komu tyłka obrobić no pisać mi.

@Buhaha

A to Wy tak możecie sobie na telefonach siedzieć?

Ahn

Nigdy nie zgadzająca się kasa. Gdzie kasa za nocki, za nadgodziny

@Ahn

Tak? :( A to chyba szefostwa trzeba o to pytać jak już? Chyba, że ktoś z forum wie dlaczego to tak się odbywa? Serio nie płacą za nocki i nadgodziny?

@Beata

A ja myślę kochana że to raczej ty powinnaś wiedzieć, no cóż, raz sprzedaż kogoś to później leci jak z płatka i kasę masz, to tak się odbywa, liżesz (usunięte przez administratora) to masz kasę, nie liżesz tyłka to niewiem jak byś się sterała i tak nie zarobisz, bo twoją kasę weźmie taka właśnie konfitura, która leży pod maszyną z telefonem, i dzwoni żeby ludzi jej dać bo sobie nie radzi, a na ciebie zawsze coś znajdą żeby Ci zabrać, i tyle w temacie.

@Kama

Aha?xd Kto tutaj wymyślił tego typu zasady, to nie przesada jakaś? Chcesz przez to powiedzieć, że nowi właśnie do czegoś takiego tutaj się adaptują? Każdy?

Alicja

Nie zwracaj uwagi na spam. Lepiej byś napisał coś o tym, jak tam się realnie pracuje. Bo jesteś pracownikiem? Chyba?

@Alicja

Pudło, ja jestem właścicielem tej firmy.

Sebastian
@Paweł

I co tam było napisane? Bo niestety zostało to usunięte ;( Możesz teraz nieco rozważniej dobierać słowa? :)

Hahaha
@Paweł

Oj, to bardzo kiepsko ci idzie zarządzanie tą firmą, a raczej nazwałabym tym wysypiskiem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o. o.?

Ekoland Sp. z o. o.