Ekoland Sp. z o. o.

Tychy

Opinie o Ekoland Sp. z o. o.

Hrum hrum

Pracownik uniwersalny czyli 24 gdz po 7 dni tyg..

Mieso

System 12- godzinny! Gratuluję pomysłu, posypią się wypowiedzenia!

browar

Do nowych - nie zatrudniajcie się przez Lavoro, tylko albo bezpośrednio pod firmę, albo przez PowerJobs. A ci z was co mają 3 grupę inwalidzka niech nawet nie próbują się do tego przyznawać a tym bardziej zatrudnić przez Lavoro. Jeżeli się zatrudnicie przez Lavoro to nigdy pod Ekoland nie przejdziecie plus będziecie traktowani przez ludzi z Ekolandu jako robole 2 kategorii i tania siła robocza. Lavoro to złodzieje i oszuści!!!!! A jak dla kogoś 2400 brutto plus dodatek nocny za prace na czterobrygadowce bez socjalu i jako pracownik Lavoro to dużo to ten ktoś nie ma ambicji. W Danone płacą sporo więcej. Teraz robię na Browarze i mam średnio 3 tys netto a nie jak przez Lavoro max 1800. Żenada ten Ekoland

Iwona

@Dawid - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Ekoland Sp. z o. o.? Jakie benefity są oferowane przez pracodawcę? I co masz na myśli pisząc, że "nie trafiłeś w czasie"? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Dawid

Pracowałem tam dosyć krótko... No cóż nie trafilem w czasie :C Jak się zastanawiasz, to spróbuj. To było moja jedno z najlepszych dotychczasowych miejsc pracy. Swietne warunki, ludzie i zarząd bardzo "luźni", a praca nie daje wrażenia, że robisz za bionicznego robota.

Mi.
@Dawid 02.08.2017 10:34

Dawid co do kierownictwa to się zgadzam, są spoko, ale.... Zatrudnienie przez agencję Lavoro to porażka.... Premii prawie nie ma, socjalu zero, i co najgorsze dla osób z grupą inwalidzką nie ma możliwości przejścia pod Ekoland, no i sporo mniejsze stawki niż przez PowerJobs, no bo co to jest 1800 netto za system 4B...... plus praca bez żadnych ulg dla osób z orzeczeniem na stanowiskach do takich osób nieprzygotowanych. Chciałam się przenieść pod PowerJobs aby po kilku miesiącach przejść pod Ekoland i usłyszałam, że Ekoland nie chce zatrudnić pod siebie osoby z grupą inwalidzką więc to dyskryminacja!!!!! Czyli możemy my niepełnosprawni z lekkim stopniem robić na nocki ale tylko pod Lavoro ( wg kodeksu pracy osoba z lekkim stopniem niepełnosprawności nie może pracować w porze nocnej!!!!) a pod zakładem to już nas się nie chce?! Więc już od zeszłego roku tu pracuję, ale postanowiłam że do końca sierpnia i odchodzę, nie mam zamiaru być tanim niewolnikiem dla Ekolanndu.

Dawid

Ciekawa ;)

Oj tam, na pewno nie jest aż tak źle! :) Ja mam za to pytanie do dziewczyn! Jak tam chłopaki u was w zakładzie? Jest na co patrzeć ;)? Mam zamiar wkrótce papiery składać i widzę że o pracy sie nic nie dowiem bo opinie są albo dobre albo fatalne to może chociaż sie o takim szczególe dowiem jak kobieta od kobiety :P Pozdrawiam!!!! :D

Iwona

@liniowy udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której wspominasz? Co sprawia, że uważasz że kadra ma przyzwolenie na błędy w liczeniu wypłaty? To poważne oskarżenie. Ktoś z innych pracowników firmy mógłby odnieść się do wypowiedzi @liniowy? Macie podobne problemy?

Mieso
@Iwona 18.07.2017 09:45

Przy prawie każdej wypłacie, żenada. Trzeba sobie pilnować tego ale i tak Ci wmówią, że wszystko jest ok

Kasia

emma - jak Ci odpowiada praca w czterobrygadowce, 2400 na pewno dodatki standardowe nic poza kodeks to dasz radę, a premia też czasem wpada

emma

to w końcu jak tam jest ? niby mówią że 2400 brutto jest i dodatki za noc plus premie czy to prawda ????

.......

Też jestem tego zdania niema to jak robić z siebie najlepszego pracownika a na innych cisnąć

Iwona

@Znudzonyjesteś pracownikiem Ekoland ? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy obecnie?

Znudzony

Widzieliście co daje SPM w swoich ogłoszeniach! Warunki płacowe: Stawka godzinowa 13,77 pln brutto 15 pln netto dodatku za każdy dzień pracy 300 pln brutto premii miesięcznej 31 pln netto na miesiąc dodatku na pranie odzieży 100% do stawki godzinowej za pracę w weekendy Danone, Żabka i Dayco też podgonili Robi się ciekawie

Cola
@Znudzony 15.03.2017 16:54

Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma ha ha ha albo gdzie nas nie chcą

obecny

Pewnie pisała to osoba z biura napiszcie lepiej prawde!czemu ludzie uciekają.....

Ptysio

Jak czytam komentarze typu "po co zatrudniać osoby niepełnosprawne albo tzw odpadki" to mi się nóż w kieszeni otwiera ... Jak można mówić tako drugim człowieku??! No i co że niepełnosprawny czasami te osoby są lepsze niż ludzie zdrowi! A gdzie mają iść takie osoby bez pieniędzy bo państwo nie da ?? Pod most?? Ogarnijcie się, trochę kultury i zrozumienia dla drugiego człowieka. Czy to naprawdę tak dużo? ?

Ptysio

sos

Witam czy warto wogóle tam składać papiery?patrząc na opinie?

M.

Witam serdecznie, Kiedyś pracowałam tu przez Lavoro, po jakimś czasie się zwolnilam (w tamtym roku). Czy jest jakaś możliwość powrotu do Ekolandu ,bo od Lavoro ciężko się dowiedzieć, koordynator mowi,ze tak, z kolei pani z biura,ze nie. To jak to jest, ktos wie?

Jack

Zakład spada na psy, absurdy prl'u. Mobbing, mistrzowie straszą kierownikiem a kierownicy myślą, że są bogami. Prostacy bez kultury, choćby prosto z pola, po urlop trzeba chodzić po 5 razy i się prosic, tłumaczyć i może zaraz stopy całować. Żenada. Widać, że muszą kogoś zgnoić żeby podnieść swoje ego. Tylko co to za satysfakcja w pokazywaniu, że "ja tu rządzę" kiedy nie ma równi personalnej? Kierownikowi, który szanuje pracownika pracownik sie tym samym odwdzieczy i współpraca by lepiej wyglądała, ale tu nie ma takiego kierownika i takiego podejścia. No chyba, że liżesz mu d..e i może coś jeszcze to masz dobrze i premie nawet nawet

Szukajaca pracy

Witam. Chcę się przyjąć pod Lavoro do Ekolandu na 4B.Mam lekki stopień niepełnosprawności.Podoba mi się,że umowa bedzie na rok,super :-* Mam pytanie,czy praca u Was jest ciężka i czy mozna spod Lavoro przejsc do Ekolandu?

Mas
@Szukajaca pracy 08.02.2017 11:05

Jak to na produkcji dla jednych ciężka dla innych lekka, są u nas tacy co pracowali przez pośrednika i teraz pracują u nas ale nie wiem jak jest konkretnie z Lavoro. A co do stopnia to zastanów się czy możesz pracować na produkcji 2 razy zanim się zdecydujesz produkcja to produkcja ogólnie mamy tu takich co się stopniem zasłaniają i twierdzą że tego albo tamtego nie mogą ale to trzeba było się określić przy przyjmowaniu chyba każdy wie jakie zdrowie ma i czy da rade a jak nie to się szuka innej roboty a nie potem biadoli, że ma grupe to ma być inaczej traktowany

Z lavoro
@Szukajaca pracy 08.02.2017 11:05

@Szukajaca pracy, jeżeli masz grupę np. na kręgosłup to radzę dobrze, odpuść sobie pracę dla Ekolandu. Jest tu ciężko, za ciężko dla osoby z grupą. Ja pracuję pod Lavoro i mam grupę i wogole nie jestem z tego zadowolona. Praca ciezka, sa tu takie linie, na ktore wolałabym nigdy nie trafić. Lavoro oszukuje nas na rozmowie, ze praca lekka, a to nieprawda, bo ciezka, a do tego smierdzi. Co jeszcze?Pracownicy firmy zle nastawieni do osob niepełnosprawnych. Ja pracuję pod Lavoro, bo nie mam innego wyjścia. Jestem w srednim wieku i z moimi chorobami nie znajde nigdzie indziej pracy, ale jesli jestes mloda to szukaj pracy w innym zakladzie. Tu jest za ciezko. Ps. Zapomnij o przejsciu pod Ekoland, jesli masz grupę - osoby niepełnosprawne pracuja tylko dla Lavoro.

Nowy robol

Nie ma to jak ustawiać osoby z grupą inwalidzka na najgorsze linie.....

ogarnijcie się
@Nowy robol 28.12.2016 22:06
Nie ma to jak ustawiać osoby z grupą inwalidzka na najgorsze linie.....

Co tam szukają osoby z gr.inwalidzką? Przeciez tam sa same maszyny i praca w ciągłym ruchu!

Pracuś
@ogarnijcie się 07.01.2017 01:27

Racja. W ogóle Ci z grupą z Lavoro sa do niczego.Niepelnosprawni na produkcję?hahaha, kto to wymyślił :-D Na szczęście nie sa i mam nadzieję że nie będą pracownikami naszej firmy,tylko pozostana w Lavoro. Co chwilę ja i znajomi szkolimy co rósz to nowe osoby z Lavoro, masakra, nieogarnieci ze hej. Ktos tu kiedyś chyba pisal, że lepiej wziąć Ukraińców

Jack

Najwiecej mają do powiedzenia nowi jak widzę heh

NIEkryta krytyczka

Opertorko pewnej linii,nam właśnie niesłusznie w piątek była zwrócona uwaga ,gdyż my jako druga wtedy zmiana chyba jako jedyni po sobie ogarnialiśmy.Jeżeli ktoś zostawia bałagan to albo nocka albo pierwsza zmiana

Operatorka z pewnej linii

Szanowni nowi pracownicy! Pracuję w Ekolandzie kilka miesięcy. Gdy przyszłam do pracy w wakacje na hali, na której odbywa się przebieranie soków panowal względny porządek. Owszem, zdarzały się nieopisane zaczete i niedokończone nieprzebrane palety, ale to co teraz ostatnio ma miejsce woła o pomstę do nieba. Odkąd pojawiła się konieczność większego przebierania wyprodukowanych soków na hali zapanował syf i okropny bałagan. Tak mniej więcej od końca września po każdej zmianie jest nie sprzatniete. Pełno śmieci zatknietych między palety, nośniki nie zaniesione do technologów, niedopite badz puste zostawione butelki, papiery, folie itp. Jednym słowem chaos! Ostatnimi czasy moja linia stała, więc przebieralam z wami i co dzień miałam dość tego bałaganu i trafiał mnie szlag, ale nie sprzatalam po was, gdyż z jakiej racji mam to robić? Druga sprawa - jesteście nowi i uważacie, że pozjadaliscie rozumy. Gdy się wam zwroci uwagę, to się wymadrzacie, a prawda jest taka, że robicie źle pewne rzeczy, a później pracownicy pracujacy po kilka miesięcy za was obrywaja, bo na nich zwalacie winę za swoje błędy. Sprawa trzecia - w piątek pani dyrektor zwróciła wam uwagę na to wszystko i przy okazji dostało się za wasz szeroko pojęty stosunek do pracy również nam, pracownikom pracującym tu już od jakiegoś czasu. No, trudno, było minęło, ale po tej reprymendzie wysprzatalismy halę i mam nadzieję, że jak czasem z jakiegoś powodu przyjdę przebierać to bedzie tak czysto jak po piątkowym sprzątaniu. I oświadczam wam, że jeśli zostaniecie przydzieleni na moją linię i nie będziecie po sobie sprzątać bedzie to zgłaszane kierownictwu.

Worker

Ten zakład to kpina. Pracuję prawie rok przez agencję, byłam na kilku liniach, umiem obsługiwać paletyzator i strecharke i co?Dalej robię przez agencję...a dwie moje znajome pracujace krócej niż ja, z czego jedna tylko na jednym stanowisku wkrótce mają przejść pod firmę.....A ja nie. Dlatego tak jak kilka osob wcześniej piszących zwalniam się. Chamstwo i kłamstwo - oto Ekoland! I do tego kiepskie wynagrodzenia! I wredni, złośliwi ludzie! Skurwysynstwem jest też, to, co piszecie o osobach niepełnosprawnych. Nie jestem niepełnosprawna, ale smutno mi, jak czytam co o nich piszecie i jak ich traktujecie w zakładzie, jakie głupoty gadacie na ich temat do kierownictwa. Niektóre osoby z grupą są bardzo pracowite a i tak nikt tego nie docenia, no i jest mi ich żal, bo przez to, ze są niepełnosprawne, nie maja szans na przejście pod firmę. Mnie zdrowej i pracowitej też nie doceniają. ACHA i jeszcze coś - Gratuluję Ekolandowi, wkrótce jak tak dalej będzie stracicie klientów na te wasze soki. Dobrze wiecie, dlaczego. Przebieranie nic nie daje. No, ale to już nie moja sprawa, bo się zwalniam. Nie mam zamiaru dalej robić pod agencją, skoro innych po 3 miesiacach bierze się pod firmę.

@Worker 08.11.2016 11:05

Tu sie zrobił taki przemiał ludzi,im wiecej chwilowych pracowników tym szybciej się rozejdzie jaki syf trafia do sklepów, soki które przeważnie kupuje sie dzieciom z pleśnią itp.itd hehe jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Wrrr

@mam dość, to dopiero początek. Przygotuj się na inwazję niepełnosprawnych, bo z tego co wiem Lavoro chce w najbliższym czasie zatrudnić ich ponad 40, a w nowym roku ponad 50. DOSTANĄ umowę na rok to zaden nie zrezygnuje...A porzadni pracownicy z powerjobs beda dalej miec miesieczne umowy, co bedzie ich zniechecac do pracy i porezygnuja .Z tak dobrego zakladu kiedys zrobi się całkiem zakład pracy chronionej, żenada. Teraz to dopiero buble będą lecieć.

FCB
@Wrrr 20.10.2016 12:02

Czemu pisząc Lavoro masz na myśli tylko niepełnosprawnych? z tego co wiem zatrudniają tez pełnosprawnych z tej firmy i czy tylko dlatego że pracuję przez Lavoro to jestem z gorszej kategorii komu przeszkadzają umowy miesięczne niech przeniesie się tam gdzie dają umowę o pracę np. n rok jaki problem. Chciałem pracować w ekolandzie trafiłem na Lavoro mam umowę o pracę na rok ale widząc wpisy na forum trafiłem źle powinienem pracować w power i narzekać na śmieciowe umowy?

Worker
@FCB 20.10.2016 13:37

FCB tylko, że jeżeli masz grupę inwalidzka, to po zakonczeniu umowy Ekoland Ci podziekuje, bo teraz wg kodeksu pracy nie mozna mieć dwóch umów na czas określony, a niepełnosprawnych Maspex nie bierze pod siebie. No chyba, że jesteś zdrowy, wtedy tak.

ahoj

ax, ogar błagam! Nie mydlijcie ludziom oczu! od lat jedna stawka i zero podwyżek, szkoleń,możliwości rozwoju pracowników,awansu itp. Teraz jakąś złotówkę podnieśli na stawce i tyle przez wszystkie lata! PORAŻKA i WSTYD dla tak dużego i z wieloletnim doświadczeniem zakładu. Osoba która pracuje 15lat zarabia mniej niż ten co 2-3lata! Przyczyn jest wiele ale głównie to : bycie blisko mistrza, kierownika, donoszenie im wszystkiego i o wszystkich, trzymanie języka za zębami, akceptacja wszystkiego, mówienie tylko TAK i BĘDĘ i jeszcze kilka innych rzeczy ma to wpływ ale kto tam pracuje/cował wie o co kaman

@Worker 12.11.2016 08:35
Mięso, wy firmowi pracownicy dostaliscie podwyżkę, a my worki nic, zero. Pracujemy za 1355 plus premia. W grudniu święta, dosta...

Co za porównanie, ja pracuje w tej firmie 10 lat. Podwyżka na 12 pln. najniższa krajowa tak? A bonus na święta 250 zł. to żenada. Ludzie w jakich czasach żyjecie?! A jak bym zarabiał w takim zakładzie 1300 pln. (I jeszcze na 4b) to lepiej sprzedawać warzywa na targu.

liniowy
@ahoj 19.10.2016 22:36

Witam! a zapomniałes dodac,lub nie wiesz jeszcze o tym?ze w kadrach jak w zadnym zakładzie zawsze sie myla przy naliczaniu wypłaty!!!teraz to juz w zywe oczy oszukują !licza jak chca i to tak perfidnie ze tylko zwiewac z tam tąd! jak nie bedziesz pilnował i sam sobie liczył to zapomnij o pieniązkach!a kierownictwo o wszystkim wie razem z tym smiesznym prezesem i nic z tym nie robi,kadry mają zezwolenie chyba i akceptacje takiego zachowania!!!!Banda z.........ji ! i oszustów,nigdzie sie nie spotkałem z takimi problemami o to cały Ekoland

Ogar

Pewnie ze tak,polecam

mam dość

Mam zamiar się zwolnić, jak kolega wcześniej. Jestem przez agencję i zarabiam grosze....bo co to jest 1700 zł netto za ciężką pracę.....Pracownicy zakładowi dostali podwyżki, a ja tak samo jak kolega robię to samo co ludzie zatrudnieni przez Ekoland i zarabiam sporo mniej. Co to za gówniana firma, jednych się zatrudnia przez agencje inni od razu pod firmę przechodzą. Pracuję pół roku i ani widu ani słychu bym przeszła pod zakład. Porobię do końca roku i goodbye. Pracownicy agencyjni, nie bądzcie nawini! Zapier......e, wyrabiacie progi i ch.j z tego macie, a pracownicy firmy zgarniają premie i dodatki. I co mnie irytuje mocno, to to, że osoby z grupą, których coraz więcej zarabiają tyle co my zdrowi. Zaklad nieszanujący się, bo zatrudnia odpady, których w innych firmach nikt nie chce zatrudnić, czyli niepełnosprawnych, nawet wyglądających na uposledzonych umysłowo. ludzie z wyglądem downa, z chorymi nogami, astmą, cukrzycą, kręgosłupem, niedowidzący....To mają byc pracownicy? żenada Do tego niektórzy skretyniali, bo przez kilka miesięcy nie umieją się nauczyc obsługi jednej maszyny..... Ci, co wyglądaja na konkretnych i kumatych, po miesiącu, dwóch odchodzą, a zostaja ci, którzy nigdzie indziej roboty nie dostaną. ja mam dosyć i odchodzę.....Narzekałam na Maflow, ale nawet tam szło lepiej zarobić. Ekoland to oboz pracy

byłam tam

To według ciebie Ogar jedynym zakładem dającym pracę w Tychach jest Ekoland? Prosze cie! Rozejrzyj sie w okolicy i drugiego takiego zakładu z takim chorym systemem nie znajdziesz! a MOPS to chyba tobie zostanie jak dostaniesz papiery na łopacie

Ogar
@Wkurzony 10.10.2016 20:42
@byłam tam. Co masz na myśli pisząc o chorym systemie w Ekolandzie? Jestem wkurzony!!! Pracownicy zakładowi dostali podwyżki,...

Co chcialbys od razu 3tysie dostac na dzien dobry za tak prosta prace? No nie zartuj wykaz sie ze jestes dobry a kaska jak i umowa cie znajdzie.przychodza nieudaczniki zyciowe do zakladu i wymagaja od razu bóg wie czego.

liniowy
@Wkurzony 10.10.2016 20:42

byłam tam

W Ekolandzie praca lajtowa???!!! Taaaa ciekawe na jakim stanowisku!? LITOŚCI!

Artur
@byłam tam 08.10.2016 16:51
W Ekolandzie praca lajtowa???!!! Taaaa ciekawe na jakim stanowisku!? LITOŚCI!

Pracowalem jakiś czas... Robota lajtowa ?chyba na przebieraniu, C4 czy tetrapack. B1 masakra, kręgosłup mi padal.....byłem też kiedyś na korkach i linii na A2, tam to jest zapier.... Osoby z B1 czy A2 muszą mieć końskie zdrowie i nie miec wyboru lepszej pracy, skoro tam pracuja. Teraz robię gdzie indziej i mam lzejsza pracę i kase wieksza. Nie polecam Ekolandu, harowa za grosze...

@Ogar 08.10.2016 19:14
To w takim razie jestes jednym z tych nieudaczników, w takim razie musisz liczyc na MOPS

MOPS?

Sylwia

Nie. To zaklad przypisuje do konkretnej linii

J

@Cinu i inni możecie nie pisać bzdur?wcale nie przedłużają umów wszystkim. To, że nie ma ludzi, nie znaczy, że lewus zostanie w firmie. A teraz jakby trochę więcej tych ludzi.

J

Cinu

@Pracownik jeżeli tylko nie zrezygnujesz z pracy i nie narazisz zakładu na szkodę i bedziesz przychodził trzeźwy do roboty to umowa zostanie przedłużona, nawet jeżeli popelnisz jakies błędy. A jak do tego masz grupę inwalidzka to masz przedluzona umowę na 100%. Teraz nawet lewusom przedłużają. Każdy pracownik na wagę złota.

sorjo

Hehe Ekoland

Wrrr

AbduKwasDabar za dużo już tych inwalidów w zakładzie, pozatym Eko zlazi na psy, skoro zatrudniają upośledzonych umysłowo. Chciałbyś by z Tobą na linni pracowal czlowiek z Downem?lepiej wziąść ukraincow niz niepelnosprawnych.

Miki

Z lavoro? Jeżeli masz grupę inwalidzka, to nawet jesli jestes wolny czyli wolno pracujesz i nawet jezeli popelnisz jakies bledy i tak umowę przedluza. Wszystkim prZedluzaja, no chyba ze nic nie robisz albo zrezygnujesz z pracy/nie bedziesz chodzil do pracy

Miki
@Miki 31.07.2016 11:50

Źle się wyraziłem. Jeżeli masz grupę inwalidzka, to ci umowę przedluza, jeśli tylko bedziesz chodzić do pracy. Inwalidów z otwartymi rękami przyjmują, bo dostają za nich kasę.

Witam serdecznie. Mam umowę na okres próbny miesiac z lavoro. Czy ciezko u Was przejsc ten okres próbny i dostac przedluzenie umowy?

koro
@Pracownik 29.07.2016 17:57

Jak będziesz robił wszystko co trzeba to przedłuża bo i ludzi nie maja!!!

do roboty

Ja też robiłem w tym zakładzie i powiem tak robota jak robota może być ale do bani władza i robole z eko(nie wszyscy) a jak robisz przez agencje to można zapomnieć o premii bo nie ma

WSZYSTKO WIEM
@do roboty 27.07.2016 14:01

dokładnie "do roboty", ja pracowałam kiedy nie było i zaczęli dopiero wprowadzać zatrudnienie przez pośredników,ale to pikuś! zarządzający główni jak i ich "podopieczni" czyli kierownicy i mistrzowie wszyscy do wymiany! myślenie bliskie komunie i stalinizmowi! w innych tego typu zakładach przełożeni typu: "lider zmiany", brygadzista też pracuje na linii tak jak reszta zakładu a w Ekolandzie? siedzą na KHS i udają zapracowanych, zmęczonych i obładowanych po uszy obowiązkami! otrząśnijcie się i konkretnej roboty się chwyćcie a nie mydlenie wszystkim oczu, bo to jest kompromitujące! w godzinę obstawić maszyny ludźmi i pozamawiać towar z magazynu na linie i tyle. Chodzić z tel. i patrzeć kto gumę żuje, kto z kimś gada (mimo że robota jest wykonana i linia jedzie) i kogo za bzdurę zakablować wyżej żeby mu notatkę/naganę/upomnienie wystawić i po premii pojechać mimo że i tak jest w opłakanym stanie z tego co mi wiadomo! wieczne tłumaczenie że podwyżek nie ma bo kryzys i nowe linie stawiają :) tylko że ludzi kurde nie mają żeby na nich pracowali :P myślenie głównych dowodzących tym zakładem godne współczucia i politowania! zero możliwości rozwojowych dla pracowników i motywacji dla nich! ludzie mają zapinkalać i się nie odzywać! BRAK SŁÓW jak sobie to wszystko przypomnę ...

@WSZYSTKO WIEM 27.07.2016 23:18

Sama prawda, ten zakład się cofa co z nowych liń jak coraz mniej rąk do pracy, chcą oszczędzać na pracownikach to się przyjadą juz niedługo, nie tędy droga chyba!

WSZYSTKO WIE!

Pracowalam w Ekolandzie prawie 10lat. PORAŻKA! na początku było fajnie i wszystko fajnie: ludzie,praca, mistrzowie, kierownicy ,ale kiedy się popracuje dłużej i pozna wszystko od podszewki to TRAGEDIA! mam dość i nigdy więcej! 10lat zapiepszania i zero poszanowania przez nikogo a szczególnie przez władze zakładu! pracujesz na kilku maszynach, pot leje się po plecach i nieco ńizej tez a każdy udaje ze ńic ńie widzi i jest wszystko OK! tylko mówią ze wszędzie tak jest i ńie narzekajcie! Chory zakład i chory system! jeśli nie zmieni się mysleńie zarządu to daje im kilka lat i ten OBÓZ zamkną bo nie będzie miał kto pracować! zajada fizyczńie każdego! przyjmując się byłam zdrowa jak ryba a teraz leczę się na zwyrodnienie kręgosłupa i inne dupsy Z dała od tego zakładu i chorej polityki tych ludzi. Tyle co tam płaca to wszędzie już teraz dają i bez łaski! Myślą ze ludzie oknami i drzwiami się tam bedą pchać a widza już ze każdy nowy porobi chwile i ucieka bo zero perspektyw na przyszłość. 3 razy się zastanówcie zanim się tam zatrudnicie! kiedyś może tak ale teraz NIGDY! 3mam kciuki za resztę co została i daja się omamić tym war..tom! Macie jedno życie i jedno zdrowie! Nikt wam nowego nie da a czasu nie cofniecie! Przemyślcie to!

Wrrr

Nasz zakład chyba schodzi na psy skoro zatrudnia osoby z upośledzeniem umysłowym (kobieta z oszpecona twarza i okularach)....zenada.

AbduKwasDabar
@Wrrr 23.07.2016 20:22

normalnie wrr bym ci osobiście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za ludzie na tym forum jeśli masz problem ze soba moźe ustawka przed bramą a nie głupie komentarze

DARIO

Skończy się komuś chyba Dzień Dziecka. Bo co można to można. POLECAM LEKTURĘ przed następnymi wpisami. Nie jestem zwolennikiem napinki internetowej,raczej coś w realu i nie mówię o markecie.Ale oczywiście trzeba mieć jaja! (usunięte przez administratora)

Jo

Co za nieudaczniki się tu wpisują ;) hahaha śmiech na sali, fajnie się czyta, na szczęście Ci ,,inteligentni " powyżej już nie pracują :) Przykro się robi, czytając takie głupoty o zakładzie w którym się pracuje i przychodzi z uśmiechem na ustach... może nie zarabia się rewelacyjnych pieniędzy ale jest solidnie, a jak komuś zależy, zawsze można dorobić na nadgodzinach. Pozdro dla normalnych....

AbduKwasDabar

eszcze raz napisze bo usuneli pisze do jeb....ej parówy co ma pewnie jakiś problem ze sobą i obraża osoby na tym forum co jak się robiło to było spoko teraz niewiesz co nap to obraźasz kogoś jak masz coś do kogoś to przyjdz i powiedz prosto w oczy parówo i cw...lu pewnie w okularkach z tym zje....nym poczuciem humoru co jezykiem coś tam miętolił ętętetem

Krzysiek

Debilu jeden najpierw pomyśl a potem się podszywaj pod kogoś ,widze że brakuje ci 7 klepki

DARIO
@Krzysiek 22.07.2016 12:35

Krzysiek nie daj się :)

Ciekawy

A CZY firma płaci jakies dodatkowe pieniądze za prace w niedzielę i święta?

do roboty

Przez pośredniaka nie ma żadnej premii.

Wściekła

Dziś miałam mieć rozmowę o pracę u Was, ale jak przeczytalam, ze w Ekolandzie pracuja inwalidzi, to rezygnuję, bo z doświadczenia wiem, ze tylko beznadziejnie firmy faja prace chorym ludziom. Nie bede na nich robić.

pammpamm

tak niezla perspektywa na owijarce robic w sobote niedziele i nie 1,20 tylko najnisza krajowa niepierdz... tu takich smutow z tylka pot leci na hali a tu pisza ze ekstra to mosial przydupas piasac mmmm czeka was inwazja ukraincow i bedzie wtedy ok bo inwalidzi juz niedadza rady robic

Zostaw opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o.