Pepsico

Opinie o Pepsico

Iza

@Krzysztof a gdzie znalazłeś takie ogłoszenie o prace? Ja w tej chwili widzę kilka ogłoszeń o prace do Pepsico, ale na zupełnie inne stanowiska - np. specjalista ds. trade marketingu. Jak wygląda rekrutacja na stanowisko specjalisty?

Krzysztof

Może ktoś słyszał coś o pracy przy obsłudze dystrybucji? Jaka jest atmosfera w firmie? Ja słyszałem sporo dobrego i dlatego zdecydowałem aplikować tu!

Lukas

Kto robi teraz transport dla pepsico ?

Iza

@Staszek a jak wygląda tutaj system pracy? Praca jest zmianowa, a może od - do? Dla wielu młodych ludzi, bardzo ważny jest elastyczny grafik pracy - czy tutaj można na taki liczyć?

Staszek

Pepsico jest fajną , rozwojową firmą. Pracuję tu sporo czasu i nie omeg narzekać. Wprawdzie ja mam taki nie na czasie zwyczaj, że jak idę do pracy to wszystkie inne sprawy są nieważne. Myślę, że to procentuje i firma mnie docenia za to finansowo. Korzyść obopólna.

Iza

@Tola Myślę, że na Twoje pytania najbardziej wiarygodną odpowiedź otrzymasz pisząc e-mail: obslugaklienta@pepsico.com

Alusia

Wiem, że dobrze by było dostać się do pracy w Pepsico bo to dobra firma, zarobki całkiem przyzwoite. Mam jeszcze pytanie czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna?

Golek

Super firma , warto ciężko pracować bo później doczekasz się profitów. Praca dla wytrwałych daje konkretne korzyści

julia

Mam pytanie na temat rekrutacji Key Account Manager ds. sieci (W-wa, ul. Zamoyskiego). Czekają mnie testy analityczne - pytanie na czym one polegają i czy w ogóle warto iść? Kiedyś miałam na innej rekrutacji podobne "testy" które okazały się typową łamigłówką w Excelu na poziomie programisty a nie KAM'a. Druga sprawa to jak wygląda praca w Pepsico na tym stanowisku? Jaki przełożony, plany sprzedaży, atmosfera, wyżej wspomniana "korporacyjność"? Będę bardzo wdzięczna za odp. Mam niemiłe wspomnienia z poprzedniej korporacji, toteż do Pepsico podchodzę z rezerwą.

poszukiwany Młodszy Lider Zespołu ds. kontroli należności?

Tola
@4984 22.09.2016 14:20
poszukiwany Młodszy Lider Zespołu ds. kontroli należności?

JLE OSÓB PRACUJE W DZIALE NALEŻNOŚCI ? JAKICH WIDEŁEK PŁACOWYCH NA TYM STANOWISKU MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ.

Żubr

Czy ktoś potwierdzi opinie przedmówców, ze w Pepsico da się normalnie (3-4k w łapę + auto z bogatym limitem)) zarobić ale zasuwa się po 12h dziennie non stop? Dopiero co odchodzę z jednego kołchozu gdzie za takie zarobki trzeba sprzedać duszę i kawałek zdrowia (ludzie już na prochach jadą) i nie wiem czy tu nie ma tak samo przypadkiem...

bl bla bla
@Żubr 22.09.2016 14:17

Nadal tu pracuję- Jeszczę... Poszło wielkie buum i jest cholernie dużo zmian- praca cięzka, ekspozycje, dbalosc o szczegoly, sprawdzanie wynikow, telefony- ale bardzo motywujaca i dajaca duza satysfakcje... nie wiem ile przetrwam tu gdzie jestem bo kanal sie sypie ale jezeli bedzie tylko mozliwosc przejscia dalej-wyzej... to postaram sie o to... bo wiem ze warto czasami sie zylowac dla pracy tu

Pij Pepsi - Umrzyj młodo

Witam wszystkich zainteresowanych. Pracowałem w Pepsico krótko, na szczęście. Trudna i długa rozmowa kwalifikacyjna, ale do przejścia pod warunkiem, ze ma sie doswiadczenie w handlu. Potem szkolenie - masakra. Jestem z opolszczyzny a jechałem gorzowa wlkp - paranoja. Tam hardkor. Trener, straszny choleryk i krzykacz, ktory nie ma za grosz podejscia edukacyjnego, zaliczyl mi szkolenie dosc wysoko, ale pewnie wszystkim tak robi, bo za to ma placone. No i potem samodzielna praca. Trudna, zmudna, bardzodlugi dzien pracy tj. pobudka o 6, o 7 na bazie i w teren. Powrot do domu to ok. 18. Chwila odpoczynku a potem maile, korekty i ogarnianie trasowki na kolejny dzien. W sumie jakies 14 godzin dziennie trzeba poswiecic. Zarobki in plus. z premiami i konkursami mozna 4ke wyciagnac. Na łape. No i auto, co jest najwiekszym plusem. Noweczka renault clio combi, po pracy robta co chceta. Limit km to 6000/m-c! Generalnie polecam tym, ktorzy nie maja rodzin, nie maja hobby a czas wolny lubia spedzac w pracy. Adios!

Norek

Pfff rozmowa o prace na stanowisko ph detal chorzów , pozdrawiam gubrka kierownika , cwaniaka

ololo

a praca w call center jak wyglada?

tody

to zależy jak długi masz język i zależy do czego go użyjesz tak będziesz promowany

tody

chyba nigdy nie pracowałeś jako przedstawiciel w tej firmie ,zresztą pewnie też nie za długo pracujesz popatrz wyżej na zwolniony z siedlec a coś da ci to do myślenia

tody

Jeżeli uważacie się za wyrobników to jest to praca jak najbardziej aktualna dla Ciebie.Jak się zatrudnisz zapomnij o rodzinie .W dziale kierowców nie ma żadnej hierarchii, bo nie ma już kierowców wszyscy są na wypowiedzeniu ,ale gdybyś chciał się dostać jako przedstawiciel najpierw naucz się kombinatorstwa dopiero potem możesz się tam zatrudnić ale gdy cię wyrzucą zyskasz dobre papiery do zatrudnienia się w innej firmie

zwolniony siedlce ale fajnie

Praca cieżka bo produkt sie słabo sprzedaje klienci nie chca sie towarować a jak juz wezmie to pytaja czy bedzoe wymiana możliwa to sie mówi ze tak. Na wymiany zawsze jest problem . Kierownicy mało pojecia maja o zarzadazniu ludzmi bo bardzo czesto sie zmieniaja w calej Polsce. A jak nowy przyjdzie to zapie....... la jak wariat aby plan zrobic a tu cięzko. Jak pracowac w molochach to 1 góra 2 lata i szukać spokojniejszej pracy. Ciesze sie ze juz nie pracuję bo znalazłem prace w innej branży i juz jestem kierownikiem p 8 miesiacach mam skode octawkę i jest super. Pozdrawiam

gorinoko

Słowa kojarzące się z Pepsico rozwojowa, stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabe. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo miłe .

Zostaw opinię o Pepsico - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepsico