QUESTY

Poznań

Opinie o QUESTY

Janusz_bieznesu

QUESTY - gdybyś sprawdził NIP firmy dostrzegłbyś , że firma od 17 lat jest zarejestrowana na jedno osobową działalność gospodarczą.

QUESTY
@Janusz_bieznesu 03.09.2017 21:04

Dla jasności: 1. W 2002r Questy powstało w jako jednoosobowa działalność 2. W 2011r powstała Sp z o.o. Questy Wdrożenia i Wsparcie, która jest kontynuatorem jednoosobowej działalności.

Zalety pracy w questy: - bardzo przyjazna atmosfera - długoterminowa współpraca, stabilne zatrudnienie - możliwość zdobycia doświadczenia Wady: - niskie zarobki i kiepski sprzęt do pracy - laptopy za 2000 lub jakieś stare, myszki za 10zł, o wszystko się trzeba kilka razy prosić albo nosic własne. Monitor można dostać najwyżej po kimś. Warto tam złożyć cv jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie i potem iść do lepiej płatnej pracy, albo jeszcze studiuje. Co do stwierdzenia w ogłoszeniu nt. ścieżek kariery to jest to zwykła ściema. Kierownikiem zostaje ten co najdłużej pracuje w danym dziale. Szkoleń brak, chyba że się samemu zapłaci. Generalnie dobra firma na rozpoczęcie kariery i zdobycie doświadczenia. Jak dostać pracę? Powiedzieć, że się chce 10 zł netto na godzinę :) Firma kreuje się na wielką korporację (angielskie nazwy stanowisk z których wszyscy się smieją) a jest po prostu zwykłą małą firmą zatrudniającą 20-30 osób zarządzaną przez jedną osobę.

Jacek
@Były pracownik 31.08.2017 12:20

Monitor po kims ? Skandal. Mam nadzieje ze w ramach protestu przynajmniej rzuciles sie na ziemie ;)

Bartek

Bardzo miło czyta się pozytywne opinie. Własnie składam CV na stanowisko Testera. Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do zespołu ! :D

Questy

Miło nam czytać takie opinie :) Obecnie poszukujemy osoby do działu handlowego, oferujemy płatny staż, a później zatrudnienie. Zawsze po stażu staramy się zatrudniać, ponieważ naszym zdaniem uczenie kogoś przez 3 miesiące i potem "do widzenia" jest zwykłą stratą czasu dla obu stron.

Piotr

Pracowałem w firmie Questy przy sprzedaży systemu CRM i systemu do serwisu - bardzo dużo ciekwaych wyzwań, świetne warunki rozwoju, polecam!

Anka

Mój znajomy pracuje w firmie Questy, odpowiada za system Aura Business. Bardzo sobie chwali ludzi, zarobki i partnerską atmosferę współpracy.

Karoll

Świetna, rozwojowa firma. Jedna z najlepszych tego typu w Poznaniu. Polecam wszystkim, którzy swoją drogę zawodową wiążą z branżą IT.

ad

Atmosfera w porządku/ludzka Duże możliwości rozwoju i jasno określone cele/perspektywy

Zostaw opinię o QUESTY - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QUESTY