Opinie o Valdi Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valdi Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valdi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valdi Sp. z o.o. w Łódź

Klaudia Nowy wpis

Ciężko jest się utrzymać w firmie? Maja duże wymagania ?

oij Nowy wpis

Super, że wypłata jest na czas @mmpp, to zdecydowanie rzadkość w dzisiejszych czasach, a przecież dostawać wynagrodzenie w terminie jest bardzo ważne. To znak, że zależy im na pracownikach. A czy w związku z tym sa jeszcze jakieś benefity socjalne? Pozdrawiam

xxx Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Valdi, chodzi o warunki pracy, wynagrodzenie, atmosfera?

Suar Nowy wpis

Valdi oferuje bogaty wybór artykułów higienicznych, chemii gospodarczej czy środków czystości. Co prawda w każdym większym mieście jest spora konkurencja ze strony chociażby sklepów Rossman, ale mam wrażenie, że Valdi posiada niższe ceny, chociaż nie wiem czy nie ma gorszej dostępności produktów, co uważacie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Valdi Sp. z o.o. na stanowisko SPRZEDAWCA W STACJI PALIW? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TylkoPytam

Jak sytuacja wygląda obecnie?

Debil

Faktycznie same [usunięte przez moderatora], tylko oni mogą tam pracować,niktogo normalnego tam nie znajdziesz. [usunięte przez moderatora] pracowali,pracują i bedą pracowac,dopóki debile bedą prowadzić ten bałagan.

Kolejny

[usunięte przez moderatora] W biurze wszyscy siedzą jak strusie,w kółko zmieniają im stanowisko,tam jest wieksza rotacja niż w wielkiej korporacji, bardzo dziwnie sie tam czułem. [usunięte przez moderatora]

pozdrawiam

Czytam te opinie i zastanawiam się kto je wpisuje bo norumalni ludzie to chyba nie A dlaczego takie wnioski dlatego ,że jest w firmie źle i was oszukali to zrozumiałe w każdej firmie tak bywa [usunięte przez moderatora]

oszukany

Doszły mnie słuchy ,że [usunięte przez moderatora] przejęło stery w firmie :-) ojej, widzę że marzenia się spełniają. Nadchodzi nieuchronny koniec :-) [usunięte przez moderatora] Wartościowi ludzie którzy tam jeszcze pracują nie będą w stanie udźwignąć ciężaru utrzymani tej [usunięte przez moderatora] organizacji i w końcu wyfruną na wolność , czego im z całego serca życzę :-)

Speccjalista ds/sprzedaży

Największym błędem firmy było zwolnienie najlepszych pracowników Ale przecież nie ma co się dziwić jak się nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy chodzi tu o [usunięte przez moderatora] ich zachowanie i podejście do ludzi byłam w szoku bo to ludzie pracowali na ich wynagrodzenie a one chodziły z nosami do góry Ja tam życzę im powodzenia bo i tak już nic nie zwojują z tymi produktami i z takim podejściem do pracowników [usunięte przez moderatora] Ale potencjalni kandydaci zaczęli się szanować nie pozwalają się wykorzystywać

szczęściarz

Faktycznie wszystko sie zgadza, [usunięte przez moderatora] mysla ze wszystko przetrzymaja, ale niestety jak zabraknie wodza to cala firemka niech sie zwija. Niby coraz mniej stanowisk i miejsc pracy , ale szukaja ambitnych ludzi do roboty, o co w tym wszystkim chodzi??? [usunięte przez moderatora] Napewno zastąpic doświadczonych i wymagających pracownikow na tanią siłę roboczą[usunięte przez moderatora], sami na własne życzenie otworzy kolejną nową drogę dla konkurencji. Nie ma co tam więcej szukać, cofanie się w rozwoju, to szansa dla tych zasiedziałych , żeby szukać roboty i spadać[usunięte przez moderatora]

PH

To prawda ten desperat zatrudnia juz emerytki kuźwa ale kabaret wymyślił sposób [usunięte przez moderatora]

yogibabu

[usunięte przez moderatora] jeździ drogimi samochodami i podróżuje po świecie bo tacy [usunięte przez moderatora] jak ja (kilkanaście lat w tym prewecie) przynosimy lub przynosiliśmy w zębach pieniądze [usunięte przez moderatora]. obecnie kilku (mniej niż palce jednej nogi) handlowców przynosi zysk zbliżony do 8-10 tyś zł miesięcznie [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora].Rada dla wszystkich którzy myslą o zatrudnieniu w valdi - wszędzie tylko nie tam , mówi to osoba z dużym stażem w tym syfie.

sylwia

[usunięte przez moderatora] pozdrawiam was nie robcie tego błedu nie wchodzcie tam szkoda czasu na 1100zł oczywiście na czas [usunięte przez moderatora]

aba coś tam

umowa jest śmiech,kasa na czas jest śmiech,tego ktoś zapomniał dodac ze 1100zł,to raczej zapomoga od tego wariata pozdrawiam

ABASADOR

UMOWA O PRACE JEST, WYPŁATA NA CZAS JEST, PRZYJAZNA ATMOSFERA - CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?

przedstawiciel

Rozmawiałem nie raz o tej [usunięte przez moderatora] firmie z wieloma osobami z rynku ,no i coz to nie jest ani koncern ani koncernik lub jakm to woli ok .normalna mała firma która robi mały biznes na rynku lokalnym i tyle [usunięte przez moderatora]

podobno niepotrzebny

Ludzie nie możecie wierzyć w nic co ten człowiek co was mówi, obiecuje rzeczy niestworzone odnośnie zarobków i rodzinnej atmosfery tam panującej. Powiem wam że kiedyś było fajnie, atmosfera spoko i fajni ludzie z którymi można było pogadać i się pośmiać, którzy pomogli w pracy, wszystko można było załatwić na telefon, nie było zawiści.... Pomimo usilnych starań [usunięte przez moderatora] na wprowadzanie bezsensownych przepisów, dawaliśmy radę. Wszystko się zmieniło po odejściu paru osób (tak zwanych niepotrzebnych) , którzy za dużo wiedzieli i nie bardzo chcieli się dostosować do tych absurdów. Po odejściu około 10 PH z czołówki zostali zatrudnieni handlowcy którzy mieli zastąpić wszystkich nieobecnych wieloletnich pracowników[usunięte przez moderatora]. Weszła konkurencja której się wszystko opłacało i wywaliła firmę z rynku zostawiając tylko kiepskie sklepy na których to owa firemka obecnie się utrzymuje. [usunięte przez moderatora]

uu

Zgadzam się z przedmówcą że to był kiedyś rozsądny człowiek.[usunięte przez moderatora]. Doszło do tego że najlepsi PH zarabiają tyle co prosty kierowca w innej firmie.Z fajnego gościa z przed kilku lat stał się zwykłym [usunięte przez moderatora].

Zostaw merytoryczną opinię o Valdi Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Valdi Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Brukowa 6/8