Opinie o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KON-SPAW Aleksander Kuczyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KON-SPAW Aleksander Kuczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

12godz.

Ciekawe kiedy nadgodziny wyplaca za lipiec?

widac poprawy nie bedzie bo po co dla siebie maja na zycie a pracownik wg sie nie liczy w tej firmie!!!!!!!!!!!!!niech szef w koncu pomysli ze ci ludzie tez maja swoje rodziny, płatnosci za czynsz i rodzine ktora musza utrzymac!!!!!!!!!!nie po to ciezko pracuja zeby popasc w długi!!!!!tragedia z ta firmma. wiadc nie załozył jej ktoos normalny tylko pajac co bawi sie w jaka kolwiek firme heheh:P

wkurzony

Ciekawe czyich bo na pewno nie pracowników!!!

Pieniadze sa na kontach

Spawacz

Dla mnie to jest pomylka...a nie powazna firma...a pozatym ta firme przejmujas Ukraincy:) ktorzy maja wiecej na godzine niz My...tragdia...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
12godz.

Wedlug umowy pieniadze powinismy dostac 10-tego kazdego od konca miesiaca 21.08.2015r. Mamy wrzesien a pieniedzy za lipiec nadal nie ma.

jeśli firma niema pieniędzy na wynagrodzenia dla pracowników to może czas ją zamknąć.

Bez zmian, firma jest niewypłacalna, niema nawet na podstawę wynagrodzenia którą mamy na umowie o prace, tłumaczą się, że może zostanie wypłacona w przyszły wtorek lub środę (1.09.2015-2.09.2015), może .... kto to wie.. co będzie.. Koperty które idą pod stołem dla pracowników będą pewnie jeszcze później!!! Na dzień dzisiejszy opóźnienie w płatnościach ze strony firmy dla pracowników wynosi już 18 dni i z miesiąca na miesiąc sytuacja się powtarza i płatności są coraz później!!!

wiecznie sie tłumaczą brakiem pieniędzy... Bo nauta nie zapłaciła, bo armator nie zapłacił.... a zlecenia ida jedno za drugim, wytrwałych pracownikow za granice wysyłaja... a wiecznie nie maja pieniedzy na wypłaty

nic nowego, ale znow opoznienia w wypłatach. 14 dni po a na dodatek Gustaw jeszcze dojeba* wiadomoscią ze raczej w tym tygodniu to nici z wypłat(pierwszej czesci), a o kopertach to zdąze zapomnieć

dyrekcja firmy zdecydowanie nie liczy się z ludźmi. zero szacunku i poszanowania. szef rozbija się furą i żyje w luksusie a pracownicy nie mają za co zatankować auta i nie mają na jedzenie z powodu nieterminowych płatności, ale jak widać szefostwo w ogóle się tym nie interesuje. żenada

kasa

Podstawy juz na koncie, ciekawe kiedy reszta wypłaty, którą dostajemy poza kontem (koperty), sytuacja z miesiąca na miesiąc się powtarza i pieniądze są coraz później, niedługo będą nam płacic z półrocznym opóźnieniem, NIEPOLECAM FIRMY Szukającym Pracy!

info

16 dzien po terminie, wynagrodzenia - podstawy za miesiac kwiecien na koncie bankowym nadal niema

15 dzien po terminie, wynagrodzenia - podstawy za miesiac kwiecien na koncie bankowym nadal niema

A wypłatę za kwiecień dostaniemy w czerwcu :o)To jest (usunięte przez administratora) nie firma i trzeba stąd (usunięte przez administratora) jak najszybciej. Nie polecam tej firmy.

ziom

wynagrodzenie za marzec dostalismy 24 kwietnia ( i to byla podstawa ktora mamy na umowie ), reszty wynagrodzenia niewidac do dzisiaj, a jest juz 5 maj ( mowie o kopertach )

qwerty

Ciekawe kiedy reszta pieniędzy za marzec.

tylko12godz.

Pieniążki są na kacie

tylko12godz.

14 dzien po terminie kasy nie ma

bez zmian

16 dzien, nic sie niezmienilo, wyplaty dalej niema.. c.d.n

15 dzien po terminie, wyplaty niema, cwele (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KON-SPAW Aleksander Kuczyński - Gdańsk

• Jak się pracuje w KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Zobacz opinie na temat firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Kandydaci do pracy w KON-SPAW Aleksander Kuczyński napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński