Opinie o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KON-SPAW Aleksander Kuczyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KON-SPAW Aleksander Kuczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

ziom

14 dzien po terminie, wyplaty dalej niema

ziom

23 dzien miesiaca, 13 dzien po terminie wyplaty wynagrodzenia,wyplaty dalej niema

12 dni po terminie wypłaty wynagrodzenia ---> kasy dalej niema na koncie bankowym

spawacz

Ha Ha Ha byłem widziałem i szczerze to syf nie firma. Spawarki to totalny złom,do zrobienia próbki dali mi taką że nie szło tym spawać,pól godziny ustawiałem i nic pospawała 5 centów i stop, jak się skończył drut to pół godziny koleś gonił po hali i szukał szpulki a o szybkim machnięciu próbki na innej spawarce to zapomnij.Ubrałem się i wyszedłem szkoda gadać.

Spawacz

Dla mnie to jest pomylka...a nie powazna firma...a pozatym ta firme przejmujas Ukraincy:) ktorzy maja wiecej na godzine niz My...tragdia...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
spawacz

Ok a ja jestem po kursie 131 doczołowo i szukam obecnie pracy. Czy w Konspawie da się zarobić normalnie?? Bo np w Mostostalu Gdańsk spawacz na aluminium ma od 25 do 28 zł do reki i normalna umowa a jak w Konspawie zarobki?? Bo chcę się w konspawie zatrudnić bo w Mostostalu nie ma szans .

Wypłaty są regularnie 10-tego! ale miesiąc po terminie ...

Gustaw

dobrze by bylo aby inspekcja pracy się zainteresowała Firmą

madry

Potwierdzam to co chłopaki piszą. Brak terminowości wypłat, narzędzi, ubrań roboczych, szafek ubraniowe a kierownik Piotr Ł nie ma bladego pojęcia o prawie pracy jawnie je łamie. Facet jest na prostej drodze do kryminału. To tylko kwestia czasu.

obserwator

Widze ze Gustawo i Brodaty bronia firmy pod innymi Nickami mafia eŁków nawet prezesa owineli wokoł palca a tak kiedys dobrze tam bylo przed 2009r Odkad Ł. zaczely sie panoszyc po firmie tak ona ledwie przedzie wywalili ja nawet z przełemu i teraz hale wynajmuja od mostostalu żal

Samurajztczewa

Ja pracuję w tej firmie. Jak chcesz wiedzieć jak jest to przyjdź i zobacz. Po to jest okres próbny jak i dla pracodawcy, tak i dla pracownika. Co do kasy nikt nigdzie nie zarobi dobrze dopóki nie poznają pracownika co potrafi. A firm idealnych nie ma bo zwiedziłem ich od zajebania !!!

P.U.S adar

firma prężna , projekty z aluminium jak najbardziej

zabójca1

Zatrudniaja ukraincow bo juz nikt z duzym doswiadczeniem i wiedza tam nie chce pracowac a jak przyja Fachowcy to odejada po paru dniach jak zobacza kto i jak zarzadza ludzmi pan pseudo Broda i jego przydubas Jaco to bada glabow konczyli szkoly chyba zaocznie gdzies w chinach . Ta firma nie powina istniec !!!

Według umowy wypłata 10-go każdego miesiąca. Dziś jest 28 i wypłacili dopiero połowę wypłaty. A ludzie mają zobowiązania, kredyty, rachunki. Zero szacunku dla pracownika. Nie polecam. Kierownik nie znający przepisów pracy i nie znający się na niczym. Za spóźnienie 15 minut potrafi odjąć 2 godziny pracy.

broda kierownik zamieszania

45 dzien miesiaca a wyplaty dalej nie ma, ale znacie temat.

monter

20ty a kasy nadal nie ma,ciekawe jak nasze składki zus?

19ty a wypłaty niema,na umowie 10ty o taka firma

Pa

Witam. Ja pracuje ponad rok i potwierdzę z pierwszej ze nie jest wesoło kolorowo tylko obiecanki i kłamstwa a białe to czarne i nic nik nie pamięta. Mówią będziecie mieli wolne miedzy świetami a potem każą przychodzić po 12 godzin soboty i niedziele o nadgodzinach nie mam mowy 12 godzin to 12 No w sobotę dopiszą 2godz co i tak pózniej nie będzie się zgadzało w rozliczeniu miesięcznym na które czekać będziesz kolejny miesiąc w dwóch ratach albo w trzech. Monter 13 zł netto spawacz 16netto starsi spawacze po wyżej 6 lat pracy 22zloty co do zusu chyba płaca nie korzystałem ze służby zdrowia co do umów to pierwsze na trzy miesiące zlecenie potem stała najniższa krajowa nie polecam

SCYZOR

nie polecam tej firmy,przed wyjazdem do szwecji pan finansowy kłamał,że zus odprowadza od1540euro/tak na umowie miałem/a jak się okazało od 1900zł.Miałem mały wypadek i byłem w szpitalu 3 dni,teraz jestem na l4/1050zł za20dni.O firmie nie będę pisał bo pracowałem tylko w delegacji,wspópracownicy ok,a tego finansowego to.....

martinez

Marynarki polskiej 96 , google kolego google!

Nie polecam pracuje tam aktualnie nie płaca terminowo i zmuszaja ludzi do pracy po 12 godzin. Ogólnie firma istnieje dzieki kłamstwu pana (usunięte przez administratora) pseudo Gustaw

marcin
@ja

To w końcu gdzie iść do roboty w Gdańsku jak prawie wszędzie podobno kantują pracownika?? Kurde taki kołchoz?? Myślałem że jak na takom firme to spoko. Ja jeszcze z nimi gadałem zanim się przeprowadzili ponoć tylko gdzie bo na Przełomie już ich nima

Zostaw merytoryczną opinię o KON-SPAW Aleksander Kuczyński - Gdańsk

• Jak się pracuje w KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Zobacz opinie na temat firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Kandydaci do pracy w KON-SPAW Aleksander Kuczyński napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński