Opinie o Private Care Home Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Private Care Home Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Private Care Home Services o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Private Care Home Services w Warszawa

ba

znalazłam ogłoszenie na poloniusz.pl firma szuka opiekunek do Szwajcarii niestety zaden telefon nie odniera (Warszawa, Toruń, Katowice) i jak tu sie skontaktowac -zaufac jak na starcie takie problemy, robia rzeczywiscie złe wrażenie

zofia 50

rzeczywiście im dłużej się pracuje z PC24 tym gorzej po rzekomej podwyżce jeszcze mniej mi zaproponowali ,a mój język niemiecki się nie polepszył tak usłyszałam ,wie czas na zmianę firmy

zofia50

Jestem ciekawa jak będzie wyglądała nasza pensja po podwyżce średniej krajowej w Niemczech w PC24.

anoniim

NIEZNAM TEJ FIRMY Z P24 jestem nawet polecam p 24 ale opinie maja przerazajace , te panie co tak najbardziej narzekaja to nieumieja jezyka z doswiadczenia to wiemy my co sprechamy !!!! z wiadomo jest opiekunce znacznie latwiej nawet komfort jest lepszy , kazda firma zajmujaca sie do opieki robi przekrety sa firmy niemieckie ktore poszukuja ale to musi byc perfekt jezyk noi szczescie trafic na taka a tez prywatnie mozna wiecej zgarnac nawet jesli macie tam dniuwke do 30 euro to i tak sobie przelicza wam wyplate po 3,80 gdzie kurs jest np po 4 ,20 NBP i co jakies tam piniazki sa na kacie ale tak patrzec to niejest najgorzej bo lepiej tak nic nic nie miec wiadomo warunki sa takie a nie inne !

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
aneczka

Wszystkie firmy tylko kręcą i wyzyskują pracowników. A może ktoś poleci mi dobra i sprawdzoną firmę, która zagwarantuje mi zaświadczenie A1, ubezpieczenia, zakwaterowanie i wyżywienie oraz dobrą płacę? Będę bardzo wdzięczna, bo moja agencja jak dotąd nic dla mnie nie ma i myślałam, żeby się u nich zrekrutować, bo te ich ogłoszenia wyglądają bardzo dobrze...

wu
@aneczka

Tylko prywatnie proszę się starać do pracy ,gdyż nie ma uczciwych Agencjii

ruz
@wu

pani dla mnie tesz szukaj Szwajcarię

janeczka

Radzę wejść na platformę Aarau, Zurich i tam dać swoje ogłoszenie o pracę w języku niemieckim wraz e maila i nr tel. Jest dużo rodzin w Zurichu które same szukają na własną rekę opiekunek dlatego że już wiedzą ile polskie biura kasują prowizji. Tylko uważajcie bo czasami zgłaszają się te firmy polskie pośredniczące podszywające się pod rodziny. Jesli szwajcarska rodzina się do was odezwie, zaproponuje wam jeszcze kilka spotkań na skype zeby Was zobaczyć i jaki jest poziom j. niemieckiego bo z czasem nauczycie się ich dialektu ale od czegoś trzeba zacząć. Umowę przesyłają Wam na prywatnego emaila z warunkami, obowiązkami i stawką za godzinę, Wszystkie świeta i wekendy są płatne z reguły 300% ale wszystko jest do wynegocjowania! Ponadto przesyłają zdjęcia całego domu, jesli obie strony wszystko zaakceptują wtedy również rodzina zakupuje Wam bilet lotniczy np. do Zurich_Kloten. Jesli posiadacie jakieś certyfikaty, dyplomy, świadectwa pracy wszystko sobie przetłmaczcie na język niemiecki, za wszystko macie wyższą stawkę. Szwajcarzy stawiają na wysoką jakość. Skończcie już z tymi polskimi pośrednikami.

tereza
@janeczka

Witam serdecznie, czy mogłaby Pani podać adres do podanej w wiadomości strony internetowej?

angelika
@janeczka

ciekawa propozycja czy mogłabyś mi pomóc z ta pracą na szwajcarskiej umowie mój skype bogusia3780

montaz
@janeczka

jak mam znaleźć tę platformę ? Janeczka proszę o kontakt ; (usunięte przez administratora)

elmirka

jak uwazasz, ze ta firma jest tak uczciwa to popros w administracji niech opublikuja e-maila ktorego wyslal im moj szwajcarski szef. jak sie zorientowal jak mnie oszukuja/ jego oczywiscie tez/ suchej nitki na nich nie zostawil

ewka

jestem z nimi drugi raz na wyjeździe i nie mam takich problemów, a pierwszym razem po innej opiekunce moja babcia była tak zaniedbana, miała straszne odleżyny, że wcale bym jej nie zapłaciła, także sie nie dziwie, że czasem ucinają wypłaty, skoro ktoś jedzie pomagać i tylko szkodzi

mädra
@ewka

a za ile zajmowalas sie odlezynami..wiesz ile kocztuje jednorazowe przyjscie pielegniarki do jednej odlezyny- ok…20 Euro. No to powodzenia rob dalej za zasrane grosze...ale firma za takä osobe kasuje ok 4 tys, Euro

amorka

Ja od prawie roku jestem z ta firma zwiazana, owszem placa na czas, natomiast za swieta mialobyc 50 euro a tyle nie mialam, za kazdym razem musze upominac sie o bukowanie biletu, bo na kilka dni przed zjazdem wogole nie mialam biletu, w ostatniej chwili na moj tel przyslali mi nr biletu, teraz tez czekam, a wyjezdzam za 6 dni i nie wiem czy wyjade, bo lato, urlopy i miejsc moze nie byc. jak zadzwonilam rano o 9, to ktos malo kompetentny powiedzial mi ze oddzwonia jak sprawdza, do tej pory sprawdzaja, chyba przez interpol, bo tel milczy.Zastanawiam sie nad zmiana firmy, NIE POLECE OBECNEJ NIKOMU

KaśkaK

No ładnie. Każdy kij ma dwa końce. Widzicie same na podstawie tych wpisów jaki to jest bałagan . A myślicie, że to wszystko tak łatwo dograć? ile to jest problemów? że też im się jeszcze chce to prowadzić. Fakt, że koszą jak mogą i przy takiej ilości opiekunek nieżle im kapie bo jeszcze jak niedopłacają . Wystarczy, że dziesięciu urwą na 150 euro na miesiąc i jest dla jakiegoś mundrego w firmie. Oni tam już nie ogarniają a te dziwczyny to same już nie wiedzą co gadać. Czepiają się języka chyba po to aby mieć mniej roboty. A opinie to też same piszą

anka

wyjeżdżam już z tą firmą czwarty raz i zawsze jestem zadowolona. wiadomo, że miejsca bywają różne, ale na firme nie mogę narzekać, Wynagrodzenie również zawsze na czas, co jest dla mnie bardzo ważne

mariajawor3@gmail.com

TA MOJA OPINIA POWYZEJ JEST O FIRMIE PRIWATE CARE 24 OPIEKUNKI W NIEMCZECH

elmirka

moze rozwiązaniem jest proces zbiorowy? nie wiem jak to działa,ale szanse na wygraną są większe

elmirka

moja opinia? negatywna. od początku do końca negatywna. Miałam szczęście, że trafiłam na dobrą i uczciwą rodzinę(usunięte przez administratora)

Private Care 24

Drogie Panie, wszystkie przypadki skarg od klientów są przez nas dokładnie sprawdzane. Wiemy, że klienci starają się czasem "zaoszczędzić" na rachunku za opiekę i oczerniają opiekunki. Bywa również, że warunki nie zgadzają się z opisem podanym przez klienta. Reagujemy wówczas i albo klient się poprawia, albo kończymy z nim współpracę. Mamy świadomość jak ciężkim zajęciem jest opieka nad seniorami i staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby Wam tę pracę ułatwić. Niestety nie zawsze się to udaje. Na pewno zgodzicie się ze mną, że najważniejsze jest jednak, aby starać się poprawiać swoje błędy i unikać ich w przyszłości. Dlatego zachęcam wszystkich użytkowników do dzielenia się swoją opinią o naszej firmie - tak negatywną jak i pozytywną. To dzięki nim dowiemy się co robimy źle i co powinno być zmienione. Z góry jednak proszę o umieszczanie rzetelnych, dokładnych postów, aby dyskusja mogła być kontynuowana na odpowiednim poziomie :) PC24

Kira

dokładnie i tego nie rozumie, dlaczego raz pracujemy na szwajcarskiej umowie gdzie zarobki są dużo większe a potem w tym samym kraju a nawet u tej samej rodziny mamy polską umowę za dużo niższe pieniądze. Poza tym w necie znalazłam " pracownik musi być zatrudniony na takich warunkach w jakim kraju pracuje". Ja jestem od prawie 3 miesięcy za granicą z tą agencją i do tej pory nie zadzwonili ani razu zapytać czy wszystko ok.

kira

jesteś zadowolona - jak na razie. Popracujesz z nimi troche dłużej to zmienić zdanie!

Dorota

Witam serdecznie a ja włąsnie pracuje z tą firmą, jestem mega zadowolona. Dostałam pierwszą wypłatę i to duzo wczesniej niz w umowie. Kontakt mam cały czas z firmą, bardzo mili i pomocni ludzie. Udzielają odpowiedzi na kazde pytanie i dostosowuja oferte dla danej osoby. Ale problem z tym, że mało która opiekunka umie dobrze niemiecki i później narzeka. Ja znam prawie biegle i smiac mi sie chce jak czytam, te wszystkie negatywne opinie. Chetnie odpowiem na kazde pytania.

rewa
@Dorota

Ja też pierwszą wypłatę dostałam wcześniej i więcej niż umówione było. Jednak im dłużej tam pracuję tym jest gorzej, gorzej i gorzej.

Kira
@rewa

popieram. Tak właśnie z nimi niestety jest.

bona
@rewa

Nie zgadzam się z opinią na temat firmy - współpracuję z nimi od dwóch lat . Każda oferta na miejscu potwierdzała się . Kontakt z agencją jest ,dzwonią i pytają jak opiekunka radzi sobie. Kłamstwem jest , że nie współpracują z niemiecką firmą -współpracują - po tygodniu mojej pracy przyjechał pracownik niemieckiej firmy i rozmawiał zarówno ze mną jak i rodziną , która mnie zatrudnła.Pensja taka jak w umowie wpływa na czas na konto. Znam wiele opiekunek , które pracują dla Private Care 24 i żadna się nie uskarża. Może trzeba podszlifować język... ukończyć szkoły o profilu opieka medyczna i wtedy nie będzie problemu.

popieram

masz rację......odczułam to na wlasnej skórze

Stefano

Firma chyba nie wie jakie rodziny się do niej zgłaszają. Pracowalem sumiennie z czlowiekoem z z zanikiem pamieci który nacyganil, że ja kradne. Rodzina była przeciwko mnie, firma tez. Okazało się ze corka nie chciala zapłacić calej kwoty za mnie i dostakem gdzies z 700 euro, obiecywali 1200.te umowy ich sa nieważne, którego opiekuna stać teraz na prawnika, zeby ich do sadu pozwac. Zadns firma nie ma takich złych komentarz w internecie

Andżela

no i dobrze, ze tu weszłam i poczytałam, miałam własnie od nich jechać, ale dostałam inną ofertę chybą ją przyjmę. Za dużo negatywnych wpisów, żeby ryzykować współpracę. Umowa mi się nie podoba, czytałam dokładnie. te "zadowolone" wpisy" styl pracowników agencji, na pewno można trafić na dobrą rodzinkę, ale dla nas-opiekunek wazne jest zachowanie firmy w razie problemów podczas pracy. Przy okazji mam pytanko- zna ktoś formę, która wysyłą do Berlina, Hamburga Hanoveru? Miałabym blisko...

Iwona
@Andżela

dokładnie tak jak pani pisze. W moim przypadku tak samo, nie interesują się wcale, poza tym raz zatrudniają na szwajcarskiej umowie a raz na polskiej! Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Private Care Home Services - Warszawa

• Jak się pracuje w Private Care Home Services?

Zobacz opinie na temat firmy Private Care Home Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Private Care Home Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Private Care Home Services?

Kandydaci do pracy w Private Care Home Services napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Private Care Home Services
2.4/5 Na podstawie 114 ocen.

Private Care Home Services