2 Dodaj opinię
2 114 358 5 1

Opinie o BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa BUDVAR Centrum Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

pepsa1 Nowy wpis

Przed świętami zgłaszałam regulację okien u p.w Cerfurze i do tej pory cisza.Pani wiecznie zajęta jest pogadankami w telefonie a nie wypełnianiem obowiązków.

Budvar Nowy wpis
@pepsa1

Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za brak odpowiedzi naszego pracownika. Uprzejmie proszę o kontakt pod nr telefonu 697103427, tak abyśmy jak najszybciej mogli załatwić sprawę.

Kuba22

O..., jeszcze jedno skierowane do Mr. No Name. Sluchaj - pomyliłeś fora. To nie jest miejsce na reklamy twojego biznesu. Jak pracujesz w marketingu firmy MyBenefit to daj płatne reklamy i nie udawaj kogos innego niż jestes. Powodzenia.

MR. NoNAME Nowy wpis
@Kuba22

Dziękuję za pochlebstwo ? nic nie reklamuję, ba nawet nie opiniuję, jest to pytanie, być może nie do końca trafnie sformułowane, ulżę Tobie i zapytam poprawnie czy istnieją inne świadczenia pozapłacowe ?

Kuba22

To co napisał Golden eye to w sumie laurka. Z tego co ja kumam to monitorowanie firmy to jakby nie było obowiązek zarządu. Pewnie z tego powodu firma jest bezpieczna i rozwija sie z roku na rok, gdy inni gorzej sobie radzą. Dziwne, bo mnie akurat wkurza ciągłe zaciąganie prawie na siłe na szkolenia. Temu Golden eye ich brakuje. Chyba napisal o jakiejś innej firmie.

Golden eye

Nie polecam pracy w firmie Budvar nikomu. Pracownicy są traktowani przedmiotowo i nie są dostępne żadne szkolenia. To jest maszynka w rękach właściciela. Stale monitoruje i wypisuje różne rzeczy na tym forum. Firma się sypie.

TakNie2
Yahu
@Golden eye

Niestety Masz rację przy próbie kontaktu z managementem firmy jest mur, nie wróżę sukcesów nikomu.

Kubis

To chyba dobrze ze właściciel interesuje sie własna firmą, prawda? Pracuje tui wiem, ze gdzie indziej tyle nie zarobię, ze nie znajdę takiej atmosfery, nie mówiąc o spokoju jaki mam dla całej rodziny w związku z ubezpieczeniem medycznym gwarantującym szybki dostęp do każdego lekarza.

Mr. No Name ?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Czy w Budvar pracownicy dostają jakieś dodatki w postaci My Benefit, dodatkowe ubezpieczenie lekarskie, cokolwiek ? Jak wygląda relacja pracowników na poszczególnych szczeblach ? czy panuje "pozytywna" atmosfera ? @Lancet o co chodzi w tych zmianach kadrowych ?

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 111 dni.

Lancet

Zayrudniajac na stowisko zwiazane z rozwojem takiego dyletanta , ktorego jedna z najwiekszych okiennych firm w kraju zwyczajnie sie pozbyla , nie wrozy nic dobrego. Nie wnosil nic tam jak byl i tak bedzie w nowym miejscu. Jedyny prawdziwy argument , to praca przez wiele lat w " tej naprawde dobrej firmie". Doprawdy nie rozumiem czym kierowal sie Zarzad.... To wielkie zaskoczenie.

Tak8Nie
@Lancet

Myślę, że nie ma na co na chwilę obecną oceniać nowo zatrudnionej osoby na tym stanowisku. Tego typu oceny dokona pracodawca po przepracowaniu przez tę osobę określonego czasu. To, że ktoś nie mógł odnaleźć się w poprzedniej firmie, nie może jednocześnie oznaczać, że nie poradzi sobie w BUDVAR Centrum. Wiesz może coś na temat odejścia z firmy wykwalifikowanych pracowników?

i tak każdy wie
@Lancet

Lancet 21.07.2019 13:26-czym kierował się zarząd?hahaha .problem zacznie się w firmie 10-tego,raczej po.tłumaczę dlaczego-robi się z gęby cholewę i to dlatego.pozdrawiamy? pana MT.

@i tak każdy wie

Jesteś osobą, która pracuje obecnie w firmie BUDVAR Centrum? Chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy w tym miejscu, dlatego mam nadzieję, że mi pomożesz. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy pracując w tym miejscu, można liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Liczę, że będziesz tak uprzejmy i odpowiesz na moje pytania.

i tak każdy wie
@Artur

tak odpowiem-tak pracuję w tej firmie.co chcesz wiedzieć?pomagam.nie można liczyć na odpowiedni rozwój w tej firmie.byłem uprzejmy?

@i tak każdy wie

Skoro w Twojej ocenie nie można liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy to może, chociaż pracując w tym miejscu, można nauczyć się czegoś, co może przydać się w dalszej karierze zawodowej? Jak oceniłbyś pracodawcę pod tym kątem? Z góry dziękuję za Twoją aktywność, która jest bardzo pomocna.

Karol
@i tak każdy wie

Hej. Tez pracuje w Budvarze i to dosc dlugo. I prawde mowiac zaciekawilo mnie to co piszesz bo ja kiedys zaczynalem na produkcji na stali i z roku na roku bylem przesuwany do bardziej ambitnych zajec i zawsze mi sie to podobalo. ja dalem cos od siebie i widac ze zostalo to zauwazone, dzieki temu wychodze co miesiac z 3 a czasami z 4 z przodu. Chociaz teraz to chyba wszysy co nie sa na zwolnieniach to wyrabiają mocną 3 z przodu.

@Karol

Jak widać - każdy może mieć zupełnie inne doświadczenia, nawet jeśli mówimy o tym samym pracodawcy. Fajnie jest słyszeć, iż w BUDVAR istnieją szanse na rozwój zawodowy - to bardzo ważne. A czy firma ta w jakiś dodatkowy sposób docenia tych pracowników, którzy wykazują nieco większe zaangażowanie?

XYZ
@Artur

Poprostu jesli byl komus niewygodny to sie pozbywaja. W tej najwiekszej firmie dzieja sie roznosci, ostatnio dla przykladu w niby dobre imie firmy za nic pozbyli sie Pani kadrowej, ktora pracowala 7 lat . Miala tam straszny mlyn, bo trzeba bylo robic rekrutacje prawie 7000 ludzi. Pozbyli sie jej, bo byla komus Niewygodna. Tak to tam wyglada. Tak robia z ludzmi, ktorzy ta firme budowali. Kolejny przyklad, pani M.K. od podstaw budowala firme a jak juz lecialo to sie jej pozbyli. Nie chce tu oceniac Waszego nowego pracownika, ale kazdy ma szanse na okresie probnym pokazac co potrafi. Jak mial sie tam rozwijac , kiedy byl cieniem "lysego" a ze na koniec nie spiewal tak jam Lysy zadal to poprostu odpadl z gry!

Tak2Nie2
Karol

Znowu ulotki w skrzynce- zatrudnimy pracowników produkcji okien. Może ktoś napisać o co chodzi?

@Karol

Prawdopodobnie firma BUDVAR Centrum Sp. z o. o. uważa, że dzięki ulotkom może trafić do dużej ilości przyszłych pracowników. Czy jesteś w jakiś sposób związanych z firmą? Pracowałeś w niej lub rozważasz podjęcie zatrudnienia?

Pracodawca

@Karol

Zawsze przed jesienią Budvar dotrudnia. Jesienią jest przyrost zamówień, a firma się rozwija. Co w tym dziwnego? Zapraszamy zainteresowanych.

Życzliwy

Skoro jest tak dobrze,to skąd te braki w ludziach?

@Życzliwy

Może wynika to z innych czynników, na przykład lokalizacji BUDVAR Centrum Sp. z o. o., jak myślisz? Jeśli nie jesteś zadowolony z tej pracy, to powiedz proszę coś więcej. Ciekawi mnie Twoja opinia.

Tak1Nie2
on
@Życzliwy

Jakie braki? Bo nie zauwazylem vakatow na zadnym ze stanowisk. Przeciwnie: niektore są zdublowane.

zając poziomka
@on

zdublowane?i kto za to płaci?

Nazwa działu: Produkcja

Po co zapłacić odpowiednie pieniądze wykwalifikowanym pracownikom godziwą pensję jak można zatrudnić "byle kogo". Mało wieloletnich pracowników odeszło?(usunięte przez administratora)

@anonim

W ostatnim czasie miały miejsce odejścia wykwalifikowanych pracowników z firmy BUDVAR Centrum? Po Twojej wypowiedzi mogę sądzić, że jest to spowodowane warunkami zatrudnienia, które oferuje pracodawca. Czy właśnie tak było? Napisz, proszę coś więcej na ten temat. Chętnie się dowiem.

Tomek

Ukazało się ogłoszenie że potrzebują pracownika produkcji. Chciałbym się dowiedzieć na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik . Pozdrawiam

m
@Tomek

zapraszam do firmy na rozmowę

@Tomek

Masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika produkcji, czy może po raz pierwszy chciałbyś spróbować swoich sił, pracując na produkcji? Zastanawia mnie, dlaczego akurat ogłoszenie dodane przez firmę BUDVAR wydało Ci się interesujące? Chętnie poznam bliżej Twoje preferencje zawodowe.

Ur

Ciekawski

Witam, Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki może liczyć osoba z biegłą znajomością języka Francuskiego z doświadczeniem w sprzedaży stolarki również z własną bazą klientów na terenie krajów Francuskojęzycznych, najbardziej interesuje mnie oddział w Zduńskiej Woli :)

TakNie8
Jacek39
@Ciekawski

Witam. Proponuje wykonac telefon do kadr i umowic sie na spotkanie. Nie wydaje mi sie, by ktos napisal tutaj wiecej informacji na interesujący Pana temat. Pozdrawiam.

Aga
Nazwa działu: Handlowy
@Ciekawski

Nie zdradzę swego wynagrodzenia, ale odpowiem tak: dostałam więcej niż się spodziewałam.

Tak1Nie3
@Ciekawski

Obecnie firma BUDVAR Centrum szuka specjalisty do spraw sprzedaży na rynek francuski. Może zainteresuje Cię ta oferta? Znasz, jak piszesz biegle francuski, więc spełniasz oczekiwania pracodawcy. Firma oferuje atrakcyjny system wynagrodzenia, podstawa plus system motywacyjny uzależniony od efektów sprzedażowych, a także szkolenia i elastyczny czas pracy. Aplikować możesz na stronie https://www.budvarcentrum.pl/firma/praca/specjalista-ds-sprzedazy-na-rynek-francuski/ Daj znać jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie.

TakNie3

Nazwa działu: Produkcja

Pytacie o zarobki. Nie wiem jak jest w biurze, ale na produkcji to tak to chodzi, ze najpierw mamy podstawę, na poczatku jakos 1900 na rękę, ale po miesiącu, dwoch juz 2000. I premię wlasciwie od poczatku uzalezniona od tego jak Ci idzie w robocie. Ale zwykle wychodzi od 400 do 1000 na rekę. Najlepiej wychodzą chlopaki co przykrecają na stołach okucia bo oni potrafią wyciągnąć łącznie 3200-3400. Acha, bo jeszcze po roku jest jakis dodatek za staz ktory zwieksza sie po kolejnych dwoch latach. Ale to wtedy kiedy nie chodzi się na zwolnienia. Starsi pracownicy mają tego dodatku jakies 3 stówki. Nie wiem czy pomoglem, bo nie wiem czy chcesz prace na produkcji czy w biurze.

Tak2Nie7
Cbś
@Kuba89

Dzięki za informacje. Interesuje mnie produkcja. A na ile zmian pracujecie i czy są soboty ? Czy dla osoby która chce pracować to polecił byś tą pracę. Pozdrawiam.

TakNie2

@Cbś

Wiotaj. Pracujemy na 2 zmiany 6-14 i 14-22, ale czesc z nas tylko na ranną.. W soboty jest praca w sezonie ale dla tych co chcą, czyli tak 8 miesiecy w roku i jest dodatkowo płatne. Najczesciej jest sporo chetnych.

Tak1Nie2

@Kuba89

Widziałeś te wypłaty na oczy ?

Tak3Nie3

Nazwa działu: Handlowy
@64

tak widział przed cięciami prezesa.

Jack
@Kuba89

No ja zgarnąłem za luty 3110, co jak na poza sezonem jest calkiem niezle. Troche sie napociłem, ale bylo warto. Zanim tu przyszedlem do roboty to w Borgu moglem tylko pomarzyc, albo czekac 20 lat.

Mama2019

W biurze porażka.

Mama2019
Nazwa działu: Finanse

Dostałam dziś gazetkę Budvaru do skrzynki. (usunięte przez administratora) Cieszę się że już nie pracuje tam. Ten zakład to jedna wielka obłuda. (usunięte przez administratora)

Zając poziomka
Nazwa działu: Finanse

Wesołych świąt życzę wszystkim pracownikom budwar centrum -zarówno kadrze biurowej i kierowniczej jak i tym co na nie szczególnie zasługują bez której zakład by nie istniał.zdrowka starym.. młodym też.

Bolo

A może wiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Trudno przejść przez rozmowy?

Tak2Nie2

jack89
@Bolo

Z tego co wiem to jest nabór pracowników na produkcję. Chyba tego nie oglaszają, bo odsiewają przypadkowych ludzi z ulicy, ale jak sie zglosisz do kadrowej to masz szanse. Warto, bo fajnie sie porobilo.

Tak2Nie6

@Bolo

Pokaż mi swoje dłonie a cyganka ci prawdę powie.

Cbś

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik?

Jankowski

Na jakie zarobki może liczyć nowo przyjety pracownik? Jaki jest system pracy i czy są jakieś premie?

Kilus
Nazwa działu: Produkcja

Przyznaję, ze jestem mile zaskoczony pracą w Budvarze . Pracuję krótko, ale po miesiącu dostałem podwyżkę i jeszcze premie. Myslalem, ze bede musial czekac na to kilka miesiecy, a tu taka niespodzianka :). Kurcze, dobrze ze zwolniłem się w Borku, gdzie na takie pieniądze musiałbym czekać latami.

Jankowski
@Kilus

To ile dostałeś na początek jeśli można wiedzieć? Pracuje w Borgu i noszę się z zamiarem zmiany pracy.

Nazwa działu: Produkcja

Rzeczywiscie. Wreszcie zacząl sie robić porzadek bo wyklarowaly sie wynagrodzenia i produkcja sie poukładala. Szkoda, ze tak pozno Mareczek zajął sie porzadkami i posprzatal.

wojtek

Jestem rozczrowany działalnością firmy. Proces reklamacyjny trwa półtora roku! Jak to ma się do obowiązującego prawa ??? Przez opieszałość pracownika firmy p. ALBERTA z Poznania do tej pory kaseta rolety jest uszkodzona rozebrana. Z taką kasetą rolety zostałem na okres zimowy. Przez kasetę wieje zimne powietrze co powoduje zwiększone rachunki za gaz. P. ALBERT działając bez wymaganych uprawnień rozebrał kasetę rolety zabrał listwę (jak twierdził na wzór) i na tym sprawa się zakończyła. BRAWO za profesjonalizm ! Oczywiście trwa postępowanie reklamacyjne ale p. ALBERT z Poznania wypiera się wszystkiego.... Myślę, że prawda zwycięży i firma BUDVAR sprosta zadaniu i wyjaśni sprawę a pracownik który nie potrafi sprostać zadaniu zostanie w odpowiedni sposób doceniony. Niestety na razie firma BUDVAR daje wiarę p. ALBERTOWI chociaż wskazałem wiele dowodów widocznie klient to druga kategoria ! Proces reklamacyjny jest mało wnikliwy i nie dokładny. Liczę że moje odwołanie coś zmieni. Jeżeli firma BUDVAR zamierzać akceptować kłamstwo pracownika to dalej prowadził będę działania na drodze prawno -administracyjnej. Prawda musi zwyciężyć. Moje sugestie dla Budvar Centrum: Proszę o dogłębne zbadanie sprawy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyjaśnić sprawę z p. Albertem z poznania

Damian

W dniu dzisiejszym zakończyłem moją przygodę z Budvar Centrum . Dziękuję wszystkim współpracownikom za te 7lat. Będzie mi was brakowało bo jesteście wyjątkową ekipa pozytywnych fachowców i dobrych ludzi. Życzę wam dalszych sukcesów i radości z pracy. Pozdrawiam serdecznie Damian M.

Tak9Nie

@Damian

Jeszcze tu wrócisz i zostaniesz dyrektorem!

Damian
@Zbychu

Haha nie dzięki, znam kilku innych którzy bardziej się nadają. Szanują ludzi a ludzie ich a to się liczy.

zając poziomka
@Damian

tutaj to jest potrzebny generalny reset firmy.tyle mam do powiedzenia.

Gall Anonim

Jak tam paczki? Czas do Pabianic uderzyć... 400 na swieta.

paszczak.

panie MT,właśnie się dowiedziałem od pana geparda że rozmawiając z ludżmi z drugiej zmiany stwierdził pan że wypisuję cos tutaj na go work.nie wiem skąd pan ma takie przypuszczenia ?ja się podpisuję jak coś myślę albo mam do powiedzenia.chyba że pan gepard mnie wkręca..to proszę geparda na spedycję,załadunek.

Tak7Nie

gepard
@paszczak.

Panie (usunięte przez administratora) jesteś debilem i tyle mam do powiedzenia

gepard
@gepard

Ciekawe dlaczego usunięto słowo paszczak

@gepard

gepcio -bo to nie słowo tylko osoba. się uniosłeś...mnie szefo jako pierwszego zwolni nie ciebie.hahaha pozdrawiam budvar.

Tak3Nie

@paszczak.

Paszczak wracaj do pracy a nie browary spijasz i narzekasz... Stół do okuwania za Tobą czeka! Jednochy!!!

@paszczak.

Gepard nie zadzieraj z paszczakiem bo prezes Cię zdegraduje na zbrojenie.

@Zbychu

do czego mam wracać?mój stół zapewne jest po generalnym upokorzeniu.jasne wracam jak mi zdrowie pozwoli. na pewno nie na okuwanie.nie znam sie na tym i za mało wydajny jestem.

Edyta

@paszczak., proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Forum GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy. Rozmawiamy w tym miejscu o warunkach pracy w firmie Budvar Centrum. Proszę Cię o nie komentowanie spraw prywatnych na forum. Może warto na ten temat porozmawiać z przełożonym?

Edyta

@007, czy rzeczywiście głównym powodem odejścia doświadczonych pracowników jest wypalenie zawodowe? Może skala tych odejść nie jest tak wielka jak ją przedstawiasz. Czy inni pracownicy firmy Budvar Centrum podzielą twoją opinię? Jak uważasz? Co według Ciebie jest największym plusem tej firmy?

@Edyta

Kasiu, wypala się każdy nawet w najlepszej firmie. Ważne jest to jak pracodawca dba o pracownika. Ma mieć z nim kontakt i słuchać co mówi. Wiem, że to bardzo trudne ale tym najlepszym (pracodawcom) się udaje zachować doświadczonych pracowników. Skala odejść przypuszczam jest na podobnym poziomie jak u konkurencji. To po prostu zjawisko naturalnej rotacji pracowników. Firma Budvar jest ciągle w czołówce producentów okien i pewnie długo taką pozostanie. Nie ma co narzekać a po prostu pracować, pracować i jeszcze raz pracować.

TakNie

Budvar to poważna i solidna fabryka. Można wiele pisać o tym, że jest źle itp. powiedzcie mi a gdzie jest (usunięte przez administratora) Nigdzie i wszędzie... Szkoda że odchodzi sporo ludzi z doświadczeniem, cóż pewnie się zmęczyli i chcą w swoim życiu zmienić pracę by się nie wypalić do końca. W sumie to mocno polecam pracę w B.C.

Zostaw opinię o BUDVAR Centrum Sp. z o. o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie