2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 119 437 5 1

Opinie o BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Marcin Nowy wpis

Pracuje na produkcji od 2 lat. Atmosfera w firmie świetna. Przyjaźni przełożeni zwracający uwagę na potrzeby pracownika. Wynagrodzenie w porządku.

Olek Nowy wpis
Kandydat

Hej NIKO. Ja na poważnie tutaj pytam, a Ty zgrywasz się. Sprawdziłem dookoła i nikt nie dawał mi wiecej jak 2500 z premią i to dopiero po kilku miesiącach, a 2900 po kilku latach. Piszesz bajki i wpuszczasz mnie w kanał, a ja musze wybrać i dzieciaki utrzymać. Wiec nie kombinuje dalej. Wiem co robić.

Niko Nowy wpis
@Olek

Twój problem,ja ci do utrzymania twoich dzieciaków nie dorzucę ,no i jeszcze jedna kwestia,u nas nowi na starcie ,na pierwszej umowie też kokosów nie dostają , zresztą nawet nie ma wolnych miejsc.Ja do takiej pensji doszedłem w ponad dwa lata,nie siedzę na zwolnieniach,swoje robię i innych się jeszcze wdrażało.

Olek

O kurcze, daj znam gdzie tak płacą to chętnie skorzystam. Mialem podjąć prace w Budvarze bo u Jedraszka dawali mi z premią góra 29oo a u Peteckiego nawet tego bym nie wyciagnal I wyszło mi dużo lepiej w Budvarze. Daj znam gdzie fajniej płacą, bo ja nie natrafiłem na nic podobnego, a rozglądam sie drugi miesiąc.

Niko
@Olek

Nie wiem czy nasz pracodawca zyczy sobie aby robić mu reklamę,to raz a dwa wszyscy wiedza doskonale dokąd poszło tylu ludzi a trzy to wakatów wolnych brak,kilku kumpli już pytalo i nic,po prostu ludzie się trzymają.

Terence Nowy wpis
@Olek

Słabo coś się rozglądasz albo masz inicjały MT

Jacek29

Ja tam nie narzekam. Pracuje na produkcji moze rok i kolejny miesiąc dostałem blisko 4 tys na reke, a wczesniej przynajmniej 3,5 tys. wiec nie chce socjalu, bo wtedy dla mnie zostanie 2,5 tysiąca.

TakNie2
Niko
@Jacek29

A ja dwa lata temu przeszedłem do konkurencji tam gdzie wielu poszło i za sierpień dostałem 4,4k bez sobotę i nadgodzin,mam kartę multipsport za którą place 50 złotych, do wczasów dopłatę a na święta firma daje po 200 zyla w bonach sodexo.Ale tobie to niepotrzebne

Tomson

Niestety od pewnego czasu praca na magazynie się pogorszyła, szczególnie jeśli chodzi o kierowanie pracą, trudno się dogadac

Wow
@Tomson

Nowy kierownik?

Tomson
@Wow

Nie trudno się chyba domyśleć ;)

Mateusz
 Rekomendacja

pracowałem w firmie kilka lat i mogę powiedzieć tyle, że to naprawdę porządna grupa specjalistów. nigdy nic nie było robione na odczepkę, zawsze realizacje były ustalane tak, żeby się ze wszystkim na spokojnie wyrobić. polecam zarówno dla szukających pracy jak i szukających solidnie zamontowanych okien.

Lolo
@Mateusz

A coś o zarobkach na produkcji? Jak z socjalem? Benefit czy multisport? Pakiet medyczny podstawowy czy z opieką stomatologa? Dofinansowanie do letniego wypoczynku? Jakie podejście do pracowników ma szefostwo? Jaka atmosfera w pracy? Jak płatne nadgodziny soboty?

@Lolo

Socjal w BC nie istnieje na święta jakaś paczka za 50pln i to wszystko. Socjal idzie na imprezy dla klientów.

@Okuwanie

Nic tylko Komuno wróć.... socjal powinien być do wsparcia najbardziej potrzebujących a pracownik za pracę powinien dostać godziwą zapłatę i to wszystko w tym temacie....

marcyn

pracowałem w budvarze 3 lata i powiem tyle: solidne ookna robia i szanuja pracowników jak i klientów. wg mnie doskonała firma, żeby się douczyć i zostać dłużej, niestety mnie przeprowadzka zmusiła do zmiany pracy i żałuję.

TakNie11
Obecny
@marcyn

Okna i nie tylko rzeczywiście są solidne, dobry profil, markowe komponenty i my solidni pracownicy, no ale z tym, że się nas szanuje to ty chyba nie o tej firmie piszesz.

okuwanie
@marcyn

Solidne okna ???????????? a pełno reklamacji że zgrzewy pekaja. Okna docierają do klientów w kawałkach. Bubel nie okna nawet pracownicy kupują okna u konkurencji

@okuwanie

Ale zes pan wykombinował. Skąd pan jest? Z której konkurencji?

Tak1Nie1
okuwanie
@BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

A co nie było takich przypadków ? No powiedzcie ze nie praca w dziale reklamacji miała swoje plusy ????????????

@marcyn

To czemu pracownicy mając zniżkę 50% ale tylko na prifil. Kupują okna dla siebie u konkurencji? Bo okna BC to shit i tyle.

@okuwanie

Jak odwala chałturę w pracy i nie przykłada się do roboty to wie że nie może kupić swoich okien tylko idzie do konkurencji nie zdajac sobie sprawy, że tam też pracuje taki marcyn i ma takie samo zdanie o swoich produktach więc też idzie do konkurencji ... i każdy ma to co sobie wyprodukował tylko, że z innej firmy...

Grzech

Obiecują gruszki na wierzbie, a później nic z tego nie wynika. Inwigilacja pracownika biurowego to żenada. Zainstalowali (nie informując pracowników) na komputerach programy monitorujące czas pracy oraz to co się robi. Ogólny nieład i chaos. Zero jakichkolwiek zapomóg dla pracownika, nie mówiąc już o świadczeniach lekarskich czy kartach multisport. Pracownik nie jest traktowany należycie.

Tak11Nie3

@Grzech

Szanowna Pani. Jeżeli czuje się Pani inwigilowana to proszę to zgłosić. Jeżeli jednak rozliczenie Pani pracy nazywa Pani inwigilacją to znaczy, że słabo z Pani pracą. Zachęcam do mobilizacji i dania z siebie więcej, przynajmniej tyle co inni. Jeśli uważa Pani, że czas pracy jest Pani czasem na sprawy prywatne to obawiam się, że jest Pani w błędzie i nie wróżę dobrej przyszłości. Co do świadczeń lekarskich to to co Pani pisze mija się z prawdą albowiem firma oferuje ubezpieczenie medyczne i możliwość nieodpłatnego korzystania ze służby zdrowia opłacając 90% składki, pozostawiając po stronie pracownika konieczność poniesienia kosztu jedynie w wysokości odpowiadającej cenie paczki papierosów. Jeżeli oczekuje Pani, że Firma będzie robiła Pani śniadanie i wieczorem wyprowadzała na spacer po lesie to chcę przekazać, że nie mamy tego w planach. Pozdrawiam serdecznie.

Tak1Nie9
@BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Ok, a co z wypłatą świadczeń urlopowych? W firmie istnieje ZFŚS a nikt za wczasy pod gruszą złamanego grosza nie dostał, może pracodawca zamiast rozliczać czas pracy osób w biurze, raczyłby się wywiązać ze swoich obowiązków wobec pracowników. O bonach na święta czy pakiecie kart sportowych nawet nie wspominam, w końcu od gęsi dostać owies....

@Tomaso

Od kiedy imię Grzech jest imieniem żeńskim?

@BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Od kiedy imię Grzech jest imieniem żeńskim?

Alumetalmen
@BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

No i co tak pan zamilkł? Kolega pyta jak z wypłatą świadczeń urlopowych? Tak to Pan tu szybko skrobie jak trzeba na swoją stronę

Tak8Nie
Prawda w oczy kole
@BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Ma Szef na myśli opiekę lekarską i dostęp do świadczeń medycznych w ramach składki zdrowotnej odprowadzanej do ZUS, bo nic innego nie mamy, ludzie chcieliby Enel Med czy Medicover tak jak w innych firmach, karty sportowe to dzisiaj już praktycznie każda większą firma oferuje. (usunięte przez administratora)

@Tomaso

Możesz jak się postarasz dostać 500+ od tych co najlepiej im idzie rozdawanie. Pracodawca nie jest od rozdawania tylko od zarabiania. Gdyby nie był łupiony z każdej strony i mógł normalnie pracować to powinien też godnie płacić ale jeżeli koszty pracy są tak mocno napięte przez rozdawnictwo to co się dziwić. A to co politycy rozdają to muszą komuś zabrać i tak się koło zamyka bo w efekcie i tak płaci najsłabszy. Niestety myślenie mamy z poprzedniej epoki gdzie prywaciarz był negatywnym charakterem a teraz jakoś nikt nie chce zauważyć, że to właśnie oni utrzymują gospodarkę... Ale na zmianę mentalności trzeba kilku pokoleń...

TakNie1
Aneta

Każdy ma prawo do opinii,natomiast insynuacje ze firma Budvar jest kiepskim pracodawcą to wg.mnie totalna brednia i szukanie problemu na sile.Zacznijmy od tego ze w każdej firmie tego typu tematyki są jakieś niedoskonałości ,jednak proszę popracować u konkurencji i sprawdzić bezpośrednio jakie oferują warunki pracy,płace,szkolenia czy podejście do pracowników . Osobiście Szef jest bardzo inteligentny ale i „ludzki” ,umie wysłuchać i podjąć decyzje nie tylko podporządkowującą się pracownikom ale i dobru firmy i uważam ze każdy z Was wpierw by patrzył na siebie a potem na inne aspekty,dlatego insynuacje typu kiepska firma bo nie ma tego czy tamtego to szukanie problemu.

Tak1Nie4
Bar
@Aneta

@Aneta, nie wiem w jakim dziale pracujesz, ale na pewno nie w działe handlowym. Niestety nie zgadam sie z tym ze pracownicy "przechodza" z konkurencji, wrecz jest odwrotnie. :)) Wielu dobrych pracowników przeszło do konkurecji ze względu na kwestie finansowe. TAK TAK --konkurencja wpłaci o wiele więcej. Kolejny czynnik ze człowiek przechodzi do konkurenci jest również atmosfera, która przez ostatnie kilka lat bardzo sie pogorszyła, Dołączyłem do zespołu przed totalna rewolucja dyrektorska. W ciagu 3 latach --"4 mocnych" z wielkich miast chcieli wypromować firmę - bez rezultatu. Jedyny rezultat - pogorszenie atmosfery wsrod pracowników. Mysle ze firma byla dobrym pracodawca za czasów Pani AT z która niestety krotko współpracowałem, ale wiele dobrego słyszałem od starych pracownikow.. Byly pracownik Exportu.

ona
@Aneta

Szef pokazał jak bardzo jest ludzki podczas pandemii.

Tak3Nie

Praca w ostatnim czasie się pogorszyła. Nie wszystkie części ciała pasują do całości organizmu.

Asia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat

Podobno Budvar (usunięte przez administratora) swoich klientów na zaliczki, nie wywiązując się z umów. Info z rynku. Ktoś wie o co chodzi?

MT
Klient

Niestety, ale czuje się (usunięte przez administratora) przez firmę BUDVAR, a w szczególności przez Oddział Łódź IKEA. Z początku kontakt był poprawny. Miało miejsce też doradztwo w zakresie zakupu okien, choć to nic wyjątkowego, bo w każdej firmie świadczącej usługi lub sprzedającej produkt klient może oczekiwać doradztwa. Niestety, ale po podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty profesjonalizm się skończył. Cena zmieniała się wielokrotnie począwszy od wyceny na kwotę 7055 zł a finalnie kończąc na kwocie 7693 zł. Najpierw podczas pomiarów okazało się, że muszę zapłacić 100 zł za przyjazd na pomiar dla montażysty (o czym nie było wcześniej mowy przy rozmowie na etapie oferty, a pytałem o to). W trakcie pomiarów montażysta poinformował, że okna będą musiały być mniejsze, bo nie uwzględniono w ofercie listew koniecznych do ich montażu. Zaskoczyło to mnie bardzo, bo w trakcie ustalania szczegółów z pracownikiem oddziału Łódź Ikea zaznaczałem jakie chcę okna i prosiłem o informację jakie otwory mają zostać wybudowane przed murarzy w trakcie wznoszenia ścian. Otrzymałem informację, że do wybranych przeze mnie okien nie ma potrzeby pozostawienia większych otworów montażowych. Tylko dzięki spostrzegawczości i trafnej uwadze montażysty zostało to skorygowane również w ofercie. Niestety spowodowało to, że okna w moim domu będą mniejsze niż chciałem – bo teraz musiałbym wyburzać mur wokół otworów okiennych, a to kolejny niemały koszt. Następnie okazało się, że przy doprecyzowaniu oferty i zmianie rodzaju drzwi na inne (wg pracownika oddziału miały być tańsze) w wycenie jednak cena się nie zmieniła, bo coś musiał jednak dodać, itp. Pracownik oddziału pierwotnie nie ujął też listew pod stolarkę okienną która jest niezbędna i tu znów cena uległa zmianie. A na koniec okazuje się, że za montaż zostanę obciążony kolejną kwotą 100 zł za przyjazd montażysty na montaż okien – mimo, iż na początku ustalałem z pracownikiem oddziału Ikea Łódź, iż pomiar a potem montaż jest w cenie oferty. A na koniec jest problem z wywiązaniem się z umowy przez firmę Budvar. Planowany termin dostawy okien do montażysty to 32 tydzień 2020 roku, tj. 3-9 sierpnia 2020. Montaż powinien nastąpić najpóźniej do 7 dni po terminie określonym powyżej. Obecnie mamy 25.08.2020 i dziś dostałem informację, iż w tym tygodniu okna też nie dotrą do magazynu montażysty. Na początku byłem zwodzony informacjami, iż okucia nie dotarły na czas, potem że problemy kadrowe ma fabryka, a w zeszłym tygodniu pracownik oddziału Łódź Ikea przyznał, że pomylił się, bo nie wiedział, że kolor przeze mnie wybrany powoduje wydłużenie czasu realizacji o 2 tygodnie. Mimo upływy 2 tygodni od pierwotnego terminu nadal okien nie ma i w tym tygodniu nie będzie. Profesjonalizm pracownika Oddziału Łódź daje wiele do życzenia i odbiega o minimalnych oczekiwań klientów. Cała sytuacja jest żałosna i oczerniająca firmę BUDVAR. Korzystałem już kilka lat temu z usługi ten firmy, jednak wtedy korzystałem z usług oddziału we Wrocławiu i wszystko odbyło się bez zarzutów. Obecna sytuacja powoduje, iż nie odważę się skorzystać w przyszłości z usług firmy BUDVAR, nie będę polecał usług tej firmy nikomu, wręcz przeciwnie…

Tak12Nie
@MT

Ojojoj, nie Ty pierwszy i nie ostatni, najważniejsze to złapać klienta, wcisnąć mu umowę i później jakoś to będzie. Zaraz MT coś tu pobredzi, że Ty to konkurencja i jak śmiesz psuć obraz jego pełnej profesjonalizmu firmy, w której pracuje lud dobrze opłacony a więc z radością wykonujący pod okiem kamer swoje obowiązki.

Kornek

Nie dziwie sie, że szef nie chce odpisywać na takie zaczepne wiadomości. Grzechu, masz dużo złej woli pisząc takie rzeczy. Przecież wiesz, że u nas każdy kto chce może mieć ubezpieczenie i korzystać z prywatnej służby zdrowia i kilkudziesięciu specjalistów i badań lekarskich za darmo i bez kolejki. Po co okłamujesz? Ja korzystam z tej możliwości z powodzeniem. Jesli jestes niedoinformowany to zapytaj kogokolwiek. Na pewno wie wszystko kadrowa.. Miesięcznie opłacasz chyba 15 zl, a pozostałe kilkadziesiąt złotych opłaca szef. Po co piszesz, ze prawie każda firma daje kartę multisport. Każda czyli która w Zdunskiej? Poza tym jak masz pożytek z takiej karty w Zdunskiej poza siłownią, No chyba, ze lubisz napakować sie. Albo piszesz o wczasach pod gruszą. Tak jak kto juz napisał, takie rzeczy masz tam, gdzie płacą głodowe pensje, najczęściej w budżetówce. Wiec zatrudnij sie tam i bedziesz zadowolony. Ja tam wole dobre wynagrodzenie niż paczki. Jak szukasz paczki albo prezentów jak małe dziecko by nacieszyć oko to nie pasujesz do tych co chcą po prostu dobrze zarobić i zamiast paczką wziąć kasę którą można przeznaczyć na to co ja chce. Jestes dziwny/dziwna. Jątrzysz i piszesz zmyślone rzeczy. Albo jestes właścicielem siłowni i chcesz znaleźć sobie klientow. Lepiej daj spokój.

TakNie13
@Kornek

Nie wypisuj głupot, wczasy pod gruszą wypłacają firmy, które są na mocy ustawy zobowiązane do tworzenia ZFŚS, nasza się łapie. Mniejsze wypłacają świadczenie urlopowe, co my mamy z tego ZFŚS? Ani do wczasów dopłaty, ani kart sportowych, nic, śmieszne paczki na gwiazdkę. Jeżeli chodzi o pakiet medyczny, to tez ten podstawowy jaki mamy powinien być w całości opłacany przez firmę a nie, że my musimy w kosztach partycypować. Dopłaca się, jak jest poszerzony o członków rodziny. A z karty sportowej można korzystać nie tylko w Zduńskiej Woli, są obiekty w Łodzi np Fala, czy nawet termy w Uniejowie, na kartę wejdziesz. Piszesz o zarobkach, no tak, krocie, rotacja już o tym świadczy. Sam się rozglądam za inną firmą, mogę dojechać i 70 km ale w portfelu będzie więcej.

Tak8Nie
@Kornek

Proponuję czytać ze zrozumieniem. W swoim poście nie wspomniałem ani razu o wakacjach, ani o tym, że każda firma w Zduńskiej Woli zapewnia zapomogi czy karty multisport. To co Ty wolisz to mnie delikatnie mówiąc guzik interesuje :D

Tak2Nie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

@Pytanie

Bardzo dobre, przyszedł do nas w zeszłym roku taki lider od aluminium, ma sporo sukcesów na koncie. Jest zadowolony z pracy i pensji, wszyscy się z nim liczą i słuchają jego rad, praktycznie gość wszytko nam ustawił od nowa

Atori Hanto
@Tomaso

On już nie jedną firmę rozkręcil do trzeciej kosmicznej, bajerke ma trzeba przyznać.

Anton
@Atori Hanto

Pewnie wyobraźnia go sporo poniosła ma duzo sukcesów ale na innym polu hehehe

TakNie

Jaki jest wkład kierownictwa BUDVAR Centrum Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tak4Nie1
@Pytanie

Zerowy socjal nie istnieje wszystko idzie na imprezy dla klientów my z produkcji mamy wigilię jakaś impre pracownicza i paczke na święta za 50pln. (usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy
@Okuwanie

Dokładnie ,a podlegamy pod ustawę z 4.03.1994 o ZFŚS ,pracodawca należne środki musi odprowadzić ,pytanie tylko w jaki sposób są rozdysponowywane,bo my produkcyjni tak jak piszesz ochłapy.Powinny być wczasy pod gruszą,słyszał ktoś o czymś takim?Ja krótko pracuję to może nawet nie wiem,zobaczę po urlopie w lipcu co firma dorzuci.....

@Sprawiedliwy

Kilka lat temu była afera bo BC dokładało do premi z socjala i ZUS się przyczepił....

Tak2Nie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

TakNie2
Morda
@Pytanie

Proste jak konstrukcja ramy okiennej......nie pasuje to wypad.

Tak5Nie
Kuba
@Pytanie

Dziwne pytanie, pewnie zadane. przez moderatora tej strony. Podejście jest zdrowe. Zależy ci na firmie to jestes doceniany i czujesz sie jak u siebie. Kombinujesz, kto kwestia czasu, kiedy koledzy Cie wypchną z zespolu. Nikt z takimi nie lubi byc w drużyna.

TakNie4
@Kuba

Nie tylko nie lubimy mieć w zespole obiboków,to się też dotyczy mądrali,którzy przyszli nie wiadomo skąd i starych pracowników uczą roboty,tak jak to ma miejsce ostatnio na aluminium.

Stary wyga
@Tomaso

Chyba wiem o kogo ci chodzi mgr inż on jest znana postać

@Stary wyga

Tak jest, postać bardzoooo znana, nigdzie sobie miejsca nie może znaleźć na dłużej

Nikt
@Tomaso

Myśli, że ma swoją filozofię i jest najmądrzejszy.. Jeszcze chwila i sam się zwolni bo nie da rady

Ktoś
@Nikt

Płakać nikt po nim nie będzie, naobiecywał szefowi nie wiadomo co a tu kicha poza tą swoją filozofią i wkurzaniem kolegów nic nie wniósł.

Terence
@Nikt

Dokladnie tak bo pierdołą się trzeba już urodzic

@Terence

Jemu to wyszło doskonale

Terence
@Tomaso

Teraz jest brat łata dla wszystkich

Pracodawca

Kolego. Zbijałes bąki wiec teraz ponarzekaj sobie. W Budvarze jest miejsce dla tych co nie zaczynają roboty na kacu tylko chcą solidnie zarobić.

@BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

No i pudło ???? nigdy nie pracowałem na okuwaniu a tym bardziej na kacu. Widać nie wiecie nawet kto pisze komentarze. To może opisze na jakich zasadach zatrudniacie Ukraińców i czemu muszą wynajmować mieszkania od Marka? (usunięte przez administratora) Ahh te obecne smartfony... Niby w kieszeni a dyktafon zbiera nawet najcichsze słowo.(usunięte przez administratora) W większości wypadków odpisuje i kasuje momenty dział marketingu (usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy
@BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

A co z całą grupą, która jakiś czas temu przeszła do konkurencji? Pracują do dzisiaj, też tu zaczynali robotę na kacu?Psim swędem na wątku kilku konkurencyjnych firm właściciel nie cenzuruje z adminem postów i nie piszą na forum, o czymś to chyba świadczy. Do dziś śmieją się po wszystkich lakierniach proszkowych w całej okolicy jak nasi jeździli z polecenia szefa robić konkurs kto zrobi...... najtaniej, taniej niż najtaniej. Może pracodawca opowie co oferuje pracownikom? Jakieś karty sportowe czy pakiety medyczne dodatkowe ubezpieczenie?

Machaj

Jak dla mnie solidne okna i bardzo dobra ekipa montazowa, która z montażem łącznie 26 okien uporała się w ciągu dnia. Bardzo sprawni, bardzo szybcy, jak dla mnie firma godna 100% polecenia.

TakNie6
Wkurzona
@Machaj

Okna PCV jak wszędzie co do ekipy to mam odmienne zdanie i doświadczenia już 4ty miesiąc czekam na poprawę, spychanie z posła na osła.

Serwis Budvar Centrum
@Wkurzona

Czy zgłaszał Pan reklamację, bo nie zauważyliśmy, by jakiekolwiek zgłoszenie pozostawało w zwłoce? Może kupował Pan u dystrybutora, który nie zareagował? Proszę skierować swoje uwagi mailem na skrzynkę: mt@budvar.pl opisując problem. Na pewno odpowiemy.

@Serwis Budvar Centrum

Dobre, jeżeli tak reagujecie na reklamacje jak czytacie posty, czyli byle jak to myślę, że sobie odpuszczę Wasze okna, z Pani zrobiliście Pana.

@Jacek

Pozdrawiam Pana konkurenta.

@BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Marek,od kiedy zajmujesz się cenzurowaniem postów? Co brudy wypływają?

Hop

Czy ktoś ma doświadczenia w pracy w dziale handlowym? Znam francuski i angielski, ale chciałbym też dobrze zarabiać, czy jest to możliwe w tej firmie? Jak się dogadujecie z szefem?

TakNie5
Bolek
@Hop

Zależy co rozumiesz pod pojęciem "dobrze zarabiać",dla jednego pensja 3000PLN na rękę to luksus nie z tej planety,innemu nie starcza na życie.Tu właściciel finansowo nie rozpieszcza a wymagania ma jakby płacił nie wiadomo ile.Najlepiej przyjdź i sam zobacz.

Kuba
@Hop

w dziale handlowym zarabia sie różnie, zalezy co z siebie dasz. Jednak jak znasz dobrze język to duzo zarobisz, jesli bedziesz chceć. Są tacy co mają po 6 - 7 tys a czasami wiecej i tacy co mają 3-4. Jest wynik, to jest kasa. Jest co robic wiec wszystko zalezy od człowieka.

Bolek
@Kuba

Kuba,sama znajomość języków obcych,włoskiego,czy francuskiego ,o angielskim nie wspominam bo to podstawa,o wyniku nie świadczy,jeszcze trzeba wycisnąć z siebie siódme poty aby na konto był godziwy wpływ.O 6-7 tyś to ja tu jeszcze nie słyszałem...........a w ostatnim czasie ,przez tą pandemie jest zdecydowanie gorzej.

Gamino

Polecam firmę, okna bardzo porządne motnaż też bez zarzutów. Duże uznania dla firmy.

TakNie1
Paweł

Jak oceniacie pracę na montażu okien?

mtmd@wp.pl
@Paweł

Montaż okien to jedno z lepszych miejsc jak dla mnie. Praca jest w parach i przed pandemią można było wyciągnąć dobrą kasiorę. 3,5 tys na rękę było w zasięgu. I do tego kilka 4 stówki za soboty. Więc spoko.

Tak1Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o BUDVAR Centrum Sp. z o. o. - Warszawa