Budvar Centrum

Zduńska Wola

Opinie o Budvar Centrum

kot

i nie przemęczajcie chłopów w pracy..za godzinkę się ma....

kot

kiedy będą podwyżki płacy?bo komorne jakoś rośnie+jedzenie.ze wschodu robią lepsze zakupy niż polacy...pozdrawiamy zachłanność.

Bartek

Młody nic dodać nic ująć .

Młody

Zostało już kilku z Bangladeszu , reszta wzięła paszport i uciekła z Budvaru . To chyba o czymś świadczy . Ukraińcy też już po woli mają dosyć i podchodzą do pracy bez entuzjazmu . Chłopaki na aluminium już odczuli przy ostatniej wypłacie zatrudniony Bangladesz ( słychać było oburzenie na całej hali produkcyjnej ). Zwalniają się osoby wykwalifikowane z długoletnim stażem , bo już nie mogą wytrzymać tej atmosfery . Wymagania duże a zarobki coraz mniejsze . Ludzie , jak się zastanawiacie czy zatrudnić się w tej firmie , to się grubo zastanówcie . Bałagan !!!

jest weekend

bangladesz-widzę że znasz temat...jesteśmy czarnuchami we własnym kraju..proponuję wszystkim kto zna go work i to śledzi pracować jak wschodnia maszynka do zarabiania pieniędzy,,,czyli robimy jak oni,puszczamy wszystko jak leci.powoli mamy czas pracujemy na godzinę...

Wonski#

Pracuje na produkcji kilka lat i sobie chwale, jak się ktoś nie sprawdza na danym stanowisku dają go na inne i nie ma się co wnerwiać. Zarobki zależne od ilości pracy kiedy jest dużo reklamacji to co się dziwić że nie ma premii. Jak się komuś nie podoba że nikt z kijem nad nim nie stoi to niech do Borga idzie tam jest obóz pracy i wyśrubowane normy.

Adam23

Naprawdę jest teraz tak żle bo zdania są podzielone. Co z zarobkami coś się poprawiło macie podobno spoko kierowników.

Heniu

Nie wiem kto napisał wczesniejsze posty bo chyba nikt z nas na produkcji. Bo ja zauwazylem pprawe gdy pojawili sie ukraincy i hindusi. Oni robią najgorszą robotę i noszą ciezkie okna. Ja zarobilem wiecej niz wtedy kiedy ich nie bylo. Musze popytac innych.

Młody

Komfort w pracy na produkcji zerowy . Liczą się Ukraińcy , którzy wydajność mają bardzo niską a ludzie z Bangladeszu siedzą i nic nie robią kosztem tym , że Polacy muszą normę wyrobić .

schadow

Od poniedziałku ekipa z Bangladeszu będzie pracować . Robi się bardzo ciekawie.

Edyta

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, czy też ksenofobicznych. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Jacuś na którym stanowisku rabotajesz?

Edyta

@Jacek 68 piszesz, że pracujesz w Budvar Centrum na produkcji. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w tym dziale firmy? Na jakie warunki pracy można aktualnie liczyć? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Co mógłbyś im doradzić?

schadow
@Jacek 68 19.07.2017 23:24
nie jest to moze cud swiata, ale ja z premia wyciagam tak ok. 2,6 tys.

Po ilu latach pracy w Budvarze ?

wkurwiony...
@schadow 07.10.2017 12:45
Po ilu latach pracy w Budvarze ?

tutaj nie liczy się staż pracy..twoje doświadczenie jjest nagradzane jak pół rocznego pracownika..już nie wspomnę że i tak Polacy zarabiają mniej niż przybysze ze wschodu...no komu zabrać za reklamację swoim..a jacus ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo podstawę ma 2,5k

Konto w banku ci prawdę powie

Podobno była podwyżka. ..jakoś po 10 tego nie zauważyłem. ..brawo.

Annaanna

Zarabia tylko rodzina kierownikow. Reszta może sie pocałować. Nie polecam.

były

nie polecam, wymagają dużo, a płacą tyle co nic.

sss

nie polecam, cwaniactwo w pełnym tego słowa znaczeniu. niskie płace i jeszcze raz cwaniactwo, cwaniactwo, cwaniactwo....

xyz

Bagno.

adam

Kiedyś miałem okazje z nimi współpracować i była to porażka ,Marysia pełna podlizówka udaje prezesa i totalny bałagan a okna lepeij nie mówić bez totalnego szału ,szukają montażystów gdzie popadnie a nikt tam robić nie chce bo stawki głodowe każdy mądry wyjedzie sobie zagranice i bedzie zarabiał normalne pieniądze adekwatne do pracy zresztą Drutex spokojnie sobie poradzi z taką małą manufakturką a reklamują się coś chcą się ratować ale nic to nie da niestety

Agnieszka X

Pracuję w Budvarze wiele lat i z ciekawością czytam to co tutaj piszą niektórzy. Psycholog mialby co tutaj robic. To co zauwazaylam prowadzi do jednego wniosku: jest jeszcze wiele osob, ktorzy uważają, że idzie się do fabryki, by spedzic czas na kawkach, herbatkach i pogaduszkach. Potem są zdziwieni, że on muszą zmienić pracę, a inni którzy są zaangażowani zostają i awansują. Dzisiaj są takie czasy, że awanse i pieniądze są wtedy kiedy dajesz cos od siebie firmie. A powiem wam tez to, ze taka praca daje tez duzo satysfakcji. I fajnie jest pracowac w takim zespole jakim jest Budvar. Pod tym co napisałam na pewno podpisałoby się 90% załogi.

Izabela Kruszyńska- były specjalista ds kadr i pła

Pracownicy działów produkcyjnych, Przepracowałam w tej firmie blisko 6 lat. W 80% moja praca polegała na kontaktach z Wami i obsłudze działów produkcyjnych pod względem kadrowo-płacowym. Zawód ten dostarcza mi mnóstwo satysfakcji i z większością z Was zdążyliśmy się poznać jak łyse konie :) Wystąpiły też i ciemne strony tego zawodu, o czym z pewnością przekonali się byli pracownicy. Jednakże taki zawód - stąd mam nadzieję, że zostanie to zrozumiane jako konieczność. Dziękuję za ciepłe słowa o mojej osobie na tym forum. Cieszy mnie fakt, że ceniliście i cenicie moją wiedzę i mam nadzieję, że przydała się ona Wam w codziennych dylematach. Z dniem 28.02.2017 r. zakończyłam swoją współpracę z firmą, ale na pewno będę Was miło wspominać. Drodzy pracownicy - współpraca z Wami to była przyjemność i zaszczyt. Mam nadzieję, że mój następca będzie wyznawał zasadę taką jak ja- że ma pracę dzięki Wam. Bo to ludzie tworzą firmę. Życzę wszystkim sukcesów i powodzenia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Trzymajcie się. :) Izabela Kruszyńska

Dobrze że odeszłam

Mimo iż pare miesięcy minęło jak odeszłam pozwolę sobie wtrącić kilka zdań. Po pierwsze przykro że Pani Iza odchodzi i to akurat moim zdaniem spora strata.Kto z Was dłużej pracuje pamieta pewnie niejaką Panią D.B z kadr.Na każde zadane pytanie po kilka dni szukała odp.w inernecie a zadaliście to pytanie Pani Izie odpowiadała z automatu.Myślę ze to strata dla firmy zresztą Pan prezes nie potrafił zatrzymać kilku cennych pracowników i widze nic się nie zmieniło. Panie Prezesie wysoko nagradza Pan ludzi którzy bez kompetencji za to ludzi którym już nawet wazelina nie jest potrzebna.Szkoda że Pan nie wie co ludzie na spotkanich prywatnych przy lampce wina o Panu mówia ci sami którzy zginają sie Panu w pas i prawią komplementy ohyy ahyyy cud miód a po rozmowie wchodza do biura i cisną takie epiety że aź wstyd. Odeszłam do konkurencji choć nie chciałam ale komfort pracy to niebo a ziemia pomijam finanse ale jestem w otoczeniu ludzi przyjaznych a nie świń które dla apanaży mówia bzury knują tylko po to by sie podlizać dla kilku groszy i prezesowego dobrego samopoczucia.Po wyjsciu z pracy bluzgi i epitety pod adresem pracowadcy.Nic się nie zmieniło wiem bo mam kontakt z kilkoma osobami.Pan dalej otacza się lizusami kłamcami którzy Pana nie szanują. Życzę wszystkim zmiany pracy i godnego traktowania w tym zaczynającym sie roku .Pozdrawiam Pana Prezesa i życzę powodzenia i mądrości w podejmowaniu decyzcji a wszystkim pracownikom suksesów

Byly pracownik

Do Pracownikxx siedz kolego jak Ci tam dobrze pojecia pewnie nie masz co piszesz.Odszedlem niedawno po kilku latach pracy i nie zaluje.Firma ktora pozbywa sie fachowcow a zatrudnia miernoty to samo mowi za siebie. Do pracownik poszukaj na spokojnie coraz lepsze place w regionie i nikt Cie nie bedzie na premiach dymal za Twoja prace.Ja szukalem ok.miesiaca i teraz zastanawiam sie ktora oferte wybrac.Nie bedzie Cie zaden pseudofachowiec nagrywal bedziesz spokojniej pracowal.Sukces firmy to komfort pracy i peniadze adekwatne do wlozonego wkladu.Tam nawet Ukraincy nie zagrzali miejsca.powodzenia dla Ciebie i dla dla Ciebie pracownikxx takze zastanow sie co piszesz jak nie znasz realiow

PracownikXX

A, ja tam nie narzekam. Skoro tak źle się tylu osobom pracuje to trzeba sobie polepszyć, a nie męczyć się w Budvarze. Nie ma przymusu pracy akurat w tej firmie

Agi

Kochani krążą pogłoski ,że odchodzi Iza z kadr dziewczyna omnibus pomocna uczynna ,strach pomyśleć co dalej.Oby to tylko plotki

bandera.

dzisiaj słoma wyszła z butów...kierownik -przeprosiny się należą starszemu panu.mam rację?

pracownik2

Ludzie kiedy wy się w końcu obudzicie!? Robią was jak chcą! Zaraz będzie jakiś komentarz "co my możemy". Otóż możecie. Jak się zbierzecie wszyscy, bo tylko w grupie mozna coś zdziałać! Zawsze na każdym kroku będziecie robieni w wała... nie tylko w pracy. Wszyscy narzekają, ale i tak kazdy robi jak mu każą. Nie w jednostce siła, a w grupie! Zwolnią jedną, dwie, trzy osoby dla przykładu, to niech wszyscy sie postawią i złożą "ofertę" wypowiedzenia.

Dzisiaj tylko do godziny 0:00, a jutro do 2:00. Znajcie dobre serce "Pana". Kierownictwo przez swoją organizację pracy jest w czarnej d.... ze zleceniami wiec murzyni nadrobią. YEAH!!! Oby tak dalej, a na pewno wszystko będzie dobrze...

a.w

Tedi jak masz coś do damiana to mu powiedz bo to nie jest miejsce na takie osobiste wycieczki

Tedi

Zdzichu . ty albo nie wiesz co piszesz albo jesteś przydupasem liderki jak Student do Agnieszki i dużo zarabiasz a mało robisz .w innych firmach lepiej dbają o pracowników i nie żałują na socjal.

Ann_1

Dla mnie najważniejsze jest że płacą w terminie, w poprzedniej firmie tak nie miałam...

Zdzichu

Chłopie, jak zarabiasz grosze to zwolnij sie. Gdzie indziej zarobisz polowe tego :)

Gość

Witam ,co tu taka cisza czyżby wszyscy byli zadowoleni,bo ja odczuwam wręcz co innego istny bur-el,czterech liderów i kierownik,a ludzie na produkcji grosze zarabiają ,no ale trzeba armię z biura utrzymać,

rtrt

no wiadomo przeciez ze zawsze znajda sie osoby ktorym cos nie pasuje albo wyplata albo cos innego ale trzeba miec jednka pozytywne nastawienie do pracy i umiec ja przede wszystkim doceniac prawda ?:))

Barbarella

Całkiem pozytywnie. Moja znajoma pracuje już tam trochę i nie zdarzyło się jej nic takiego, żeby miała powody do narzekania. Wiadomo, wymagają. Nie ma bumelowania, ale jak się jest w porządku i nie markuje roboty to nie ma się czego bać i obruszać :)

Mam nadzieję ,że Prezes zrozumie iż pracownicy ,chcą pracować .Jednak nikt nie lubi być szpiegowany tym bardziej przez osobę , która nie ma bladego pojęcia o produkcji okien.Mam na myśli pana M. który może robi dobre fotki, ale o produkcji nie ma pojęcia.Przypomina dawnego dyrektora , który kazał cytat "Fiksy nie fiksy otwierać zamykać...."

lulu

co za bajzel w tym budvarze, produkcja i transport jedna wielka pomyłka a dyrektorów jak na mrowisku -sami mądrzy tylko dwie lewe rece maja

hmm

nie no tomek no 2000 zł..elegancko.po opłatach mam 700 na szaleństwa.hm licheń raz w miesiącu-jednodniowy wypad,,,jestem spełniony.żona też a dzieciaki tryskają nadzieją oby za rok nie licheń....może częstochowa,?

ziomo

ludu co sie wyprawia w tej firmie, kiedy ktos zacznie myslec-pamietacie wande on teraz gdzies robi podobno podbiera klientow

BORYS

co taka cisza na forum, czyżby panowie tak było wam dobrze na okuwaniu jest kiepsko, kasy mało -może reszta dostaje pod stolem premie hi hi

taa

jestem tuz obok daleko nie musisz szukac

Kuba

O jakich premiach piszesz? Przeciez premie będą przyznawane dopiero w srode. Nie chce nic mowic, ale piszac tutaj dziwne rzeczy musisz wiedzec, ze Twoje IP komputera albo nawet komórki to jak odcisk palca. Latwo kazdy moze sprawdzic czyj to jest tekst. Szczegolnie wtedy kiedy jest nieprawdziwy. I co wttedy bedzie?

taa

to jakas kpina z tymi premiami, kierownictwo ma to wszystko gdzies

taaaaa!

-300

luma

ludzie będą premie na święta...

nowa

I wszystko sie wyjaśniło. Okazuje się, że to co pisałem wczesniej wygląda troche inaczej. Okazało się, że sprzedawca tych okien i firma ktore je montowała u mnie w ogole nie powiadomiła producenta o moich kłopotach. A gdy dowiedział się o tym Budvar to szybko przysłał profesjonalnych serwisantów i poprawili to co skopał pośrednik w sprzedaży. Pisze o tym, bo przyznaję, że niezasluzenie skrytykowałem Budvar, który teraz zupełnie inaczej oceniam. I przepraszam za wprowadzenie w błąd.

nowa

Odradzam wszystkim kupno okien Budvar. Okna jeżeli chodzi i jakość nie są najgorsze. Jakość wykonania jest całkiem niezła. Moja przygoda z tą firmą zaczęła się dopiero, gdy o montażu okazało się, że 3 okna balkonowe są uszkodzone- porysowane oraz ubrudzone w pomiędzy szybami silikonem. po wymianie pakietów szybowych w tych oknach okazało się, że w jednych z tych balkonach jest usterka polegająca na przerwie w ciepłej oraz znajdował się jakiś owad pomiędzy szybami. Pakiet szybowy ponownie został wymieniony. Gdy po roku zamieszkaliśmy w domu, który miał wszystkie okna nowe zaczął się prawdziwy horror, a mianowicie okazało się, że w jednym z balkonów jest nieszczelność- szpara pomiędzy ościeżnicą , a ramą okna . Po przyjeździe serwisu wyregulowano okno - dalej było nieszczelne wiec ponownie wezwaliśmy serwis ponownie wyregulowano to okno ponownie bez sukcesu. Po trzecim przyjeździe panów z serwisu stwierdzono ze pomoże rozebranie tego okna, niestety to wiązało się dłuższą naprawą a to był już styczeń więc stwierdzono że tą usterkę można naprawić dopiero wiosna . Wiosną tego roku przyjechał serwis i przekręcili okucie o 2mm do góry, pozornie to pomogło latem było ok niestety we wrześniu tego roku gdy zrobiło się zimno stojąc przy tym oknie czuć było że znowu jest nieszczelności. W miedzy czasie lokalny sprzedawca tej firmy zwinął swój punkt sprzedaży wiec zareklamowaliśmy ten balkon bezpośrednio w centrali. Najpierw udzielono nam błędnej informacji co jest niezbędne do zgłoszenia reklamacji zapomniano nam powiedzieć że niezbędny jest skan książki gwarancyjnej w której są pieczątki z co rocznego przeglądu. Po dwóch tygodniach dzwonienia tam wreszcie się o tym dowiedzieliśmy, po wysłaniu skanu książki gwarancyjnej pan z działu reklamacji stwierdził ze drugi przegląd okien był robiony przez firmę która co prawda sprzedaje ich okna ale nie może ich konserwować. I na tym etapie jesteśmy w tej chwili. Stanowczo odradzam kupno okien w tej firmie kosztował nas to dużo nerwów i zdrowia. Krótko mówiąc porażka!!!!

bongo

a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaki był taki jest. kierownicy nie ogarniają

nora

do szklarz2 - po co ci dyrektor W...jest jego kumpel pan D.SZ nic nie wiedzący ale bywajacy zarabiający hajsu 3 razy co nasza pensja . ciekawe czy bedzie jeszcze tu ktoś nowy, przecież pan MT znany jest z czestych rotacji

Zostaw opinię o Budvar Centrum - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budvar Centrum