BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

2 Dodaj opinię

Nasze atuty

Nasze atuty

Kompleksowa oferta
Należymy do wąskiego grona producentów, którzy jednocześnie oferują drzwi i okna PVC, drewniane, aluminiowe oraz dużą gamę kolorystyczną profili i akcesoriów.

Renomowany producent okien
Ponad milion naszych okien doświetla wnętrza budynków indywidulanych, mieszkań i biurowców. Posiadacze naszej stolarki okiennej tworzą grono zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Szeroka oferta
Jesteśmy jedną z niewielu fabryk w Polsce, która jednocześnie produkuje okna i drzwi wykonane z PCV, drewna i aluminium.

Certyfikacja
Profile Budvar Centrum otrzymały certyfikat potwierdzający klasę S, który wydawany jest przez niemiecki instytut SKZ – TeConA GmBH, gwarantujący najwyższą odporność na promieniowanie słoneczne.

Bezpieczeństwo
Nasze okna pozbawione są ołowiu i innych metali ciężkich, a ich produkcja odbywa się w oparciu o poszanowanie środowiska naturalnego.

Nowoczesna produkcja
Posiadamy nowoczesny park maszynowy o powierzchni ok. 15 00 m2 oraz wysoko zautomatyzowane linie produkcyjne.


www.budvarcentrum.pl

 
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny