BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Opinie o BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Karol

Znowu ulotki w skrzynce- zatrudnimy pracowników produkcji okien. Może ktoś napisać o co chodzi?

Urszula
@Karol

Prawdopodobnie firma BUDVAR Centrum Sp. z o. o. uważa, że dzięki ulotkom może trafić do dużej ilości przyszłych pracowników. Czy jesteś w jakiś sposób związanych z firmą? Pracowałeś w niej lub rozważasz podjęcie zatrudnienia?

@Karol

Zawsze przed jesienią Budvar dotrudnia. Jesienią jest przyrost zamówień, a firma się rozwija. Co w tym dziwnego? Zapraszamy zainteresowanych.

Życzliwy

Skoro jest tak dobrze,to skąd te braki w ludziach?

Urszula
@Życzliwy

Może wynika to z innych czynników, na przykład lokalizacji BUDVAR Centrum Sp. z o. o., jak myślisz? Jeśli nie jesteś zadowolony z tej pracy, to powiedz proszę coś więcej. Ciekawi mnie Twoja opinia.

on
@Życzliwy

Jakie braki? Bo nie zauwazylem vakatow na zadnym ze stanowisk. Przeciwnie: niektore są zdublowane.

zając poziomka
@on

zdublowane?i kto za to płaci?

Po co zapłacić odpowiednie pieniądze wykwalifikowanym pracownikom godziwą pensję jak można zatrudnić "byle kogo". Mało wieloletnich pracowników odeszło?(usunięte przez administratora)

Artur

W ostatnim czasie miały miejsce odejścia wykwalifikowanych pracowników z firmy BUDVAR Centrum? Po Twojej wypowiedzi mogę sądzić, że jest to spowodowane warunkami zatrudnienia, które oferuje pracodawca. Czy właśnie tak było? Napisz, proszę coś więcej na ten temat. Chętnie się dowiem.

Ukazało się ogłoszenie że potrzebują pracownika produkcji. Chciałbym się dowiedzieć na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik . Pozdrawiam

m
@Tomek

zapraszam do firmy na rozmowę

@Tomek

Masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika produkcji, czy może po raz pierwszy chciałbyś spróbować swoich sił, pracując na produkcji? Zastanawia mnie, dlaczego akurat ogłoszenie dodane przez firmę BUDVAR wydało Ci się interesujące? Chętnie poznam bliżej Twoje preferencje zawodowe.

Kierownik Transportu

online, rozpoczęta z opóźnieniem, mało merytoryczna

Ogólnikowe

Ur

Ciekawski

Witam, Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki może liczyć osoba z biegłą znajomością języka Francuskiego z doświadczeniem w sprzedaży stolarki również z własną bazą klientów na terenie krajów Francuskojęzycznych, najbardziej interesuje mnie oddział w Zduńskiej Woli :)

Jacek39
@Ciekawski

Witam. Proponuje wykonac telefon do kadr i umowic sie na spotkanie. Nie wydaje mi sie, by ktos napisal tutaj wiecej informacji na interesujący Pana temat. Pozdrawiam.

Aga
@Ciekawski

Nie zdradzę swego wynagrodzenia, ale odpowiem tak: dostałam więcej niż się spodziewałam.

@Ciekawski

Obecnie firma BUDVAR Centrum szuka specjalisty do spraw sprzedaży na rynek francuski. Może zainteresuje Cię ta oferta? Znasz, jak piszesz biegle francuski, więc spełniasz oczekiwania pracodawcy. Firma oferuje atrakcyjny system wynagrodzenia, podstawa plus system motywacyjny uzależniony od efektów sprzedażowych, a także szkolenia i elastyczny czas pracy. Aplikować możesz na stronie https://www.budvarcentrum.pl/firma/praca/specjalista-ds-sprzedazy-na-rynek-francuski/ Daj znać jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie.

Kuba89

Pytacie o zarobki. Nie wiem jak jest w biurze, ale na produkcji to tak to chodzi, ze najpierw mamy podstawę, na poczatku jakos 1900 na rękę, ale po miesiącu, dwoch juz 2000. I premię wlasciwie od poczatku uzalezniona od tego jak Ci idzie w robocie. Ale zwykle wychodzi od 400 do 1000 na rekę. Najlepiej wychodzą chlopaki co przykrecają na stołach okucia bo oni potrafią wyciągnąć łącznie 3200-3400. Acha, bo jeszcze po roku jest jakis dodatek za staz ktory zwieksza sie po kolejnych dwoch latach. Ale to wtedy kiedy nie chodzi się na zwolnienia. Starsi pracownicy mają tego dodatku jakies 3 stówki. Nie wiem czy pomoglem, bo nie wiem czy chcesz prace na produkcji czy w biurze.

Cbś
@Kuba89

Dzięki za informacje. Interesuje mnie produkcja. A na ile zmian pracujecie i czy są soboty ? Czy dla osoby która chce pracować to polecił byś tą pracę. Pozdrawiam.

@Cbś

Wiotaj. Pracujemy na 2 zmiany 6-14 i 14-22, ale czesc z nas tylko na ranną.. W soboty jest praca w sezonie ale dla tych co chcą, czyli tak 8 miesiecy w roku i jest dodatkowo płatne. Najczesciej jest sporo chetnych.

@Kuba89

Widziałeś te wypłaty na oczy ?

@64

tak widział przed cięciami prezesa.

Jack
@Kuba89

No ja zgarnąłem za luty 3110, co jak na poza sezonem jest calkiem niezle. Troche sie napociłem, ale bylo warto. Zanim tu przyszedlem do roboty to w Borgu moglem tylko pomarzyc, albo czekac 20 lat.

Mama2019

W biurze porażka.

Mama2019

Dostałam dziś gazetkę Budvaru do skrzynki. (usunięte przez administratora) Cieszę się że już nie pracuje tam. Ten zakład to jedna wielka obłuda. (usunięte przez administratora)

Zając poziomka

Wesołych świąt życzę wszystkim pracownikom budwar centrum -zarówno kadrze biurowej i kierowniczej jak i tym co na nie szczególnie zasługują bez której zakład by nie istniał.zdrowka starym.. młodym też.

Bolo

A może wiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Trudno przejść przez rozmowy?

jack89
@Bolo

Z tego co wiem to jest nabór pracowników na produkcję. Chyba tego nie oglaszają, bo odsiewają przypadkowych ludzi z ulicy, ale jak sie zglosisz do kadrowej to masz szanse. Warto, bo fajnie sie porobilo.

@Bolo

Pokaż mi swoje dłonie a cyganka ci prawdę powie.

Cbś

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik?

Jankowski

Na jakie zarobki może liczyć nowo przyjety pracownik? Jaki jest system pracy i czy są jakieś premie?

Kilus

Przyznaję, ze jestem mile zaskoczony pracą w Budvarze . Pracuję krótko, ale po miesiącu dostałem podwyżkę i jeszcze premie. Myslalem, ze bede musial czekac na to kilka miesiecy, a tu taka niespodzianka :). Kurcze, dobrze ze zwolniłem się w Borku, gdzie na takie pieniądze musiałbym czekać latami.

Jankowski
@Kilus

To ile dostałeś na początek jeśli można wiedzieć? Pracuje w Borgu i noszę się z zamiarem zmiany pracy.

Kuba89

Rzeczywiscie. Wreszcie zacząl sie robić porzadek bo wyklarowaly sie wynagrodzenia i produkcja sie poukładala. Szkoda, ze tak pozno Mareczek zajął sie porzadkami i posprzatal.

wojtek

Jestem rozczrowany działalnością firmy. Proces reklamacyjny trwa półtora roku! Jak to ma się do obowiązującego prawa ??? Przez opieszałość pracownika firmy p. ALBERTA z Poznania do tej pory kaseta rolety jest uszkodzona rozebrana. Z taką kasetą rolety zostałem na okres zimowy. Przez kasetę wieje zimne powietrze co powoduje zwiększone rachunki za gaz. P. ALBERT działając bez wymaganych uprawnień rozebrał kasetę rolety zabrał listwę (jak twierdził na wzór) i na tym sprawa się zakończyła. BRAWO za profesjonalizm ! Oczywiście trwa postępowanie reklamacyjne ale p. ALBERT z Poznania wypiera się wszystkiego.... Myślę, że prawda zwycięży i firma BUDVAR sprosta zadaniu i wyjaśni sprawę a pracownik który nie potrafi sprostać zadaniu zostanie w odpowiedni sposób doceniony. Niestety na razie firma BUDVAR daje wiarę p. ALBERTOWI chociaż wskazałem wiele dowodów widocznie klient to druga kategoria ! Proces reklamacyjny jest mało wnikliwy i nie dokładny. Liczę że moje odwołanie coś zmieni. Jeżeli firma BUDVAR zamierzać akceptować kłamstwo pracownika to dalej prowadził będę działania na drodze prawno -administracyjnej. Prawda musi zwyciężyć. Moje sugestie dla Budvar Centrum: Proszę o dogłębne zbadanie sprawy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyjaśnić sprawę z p. Albertem z poznania

Damian

W dniu dzisiejszym zakończyłem moją przygodę z Budvar Centrum . Dziękuję wszystkim współpracownikom za te 7lat. Będzie mi was brakowało bo jesteście wyjątkową ekipa pozytywnych fachowców i dobrych ludzi. Życzę wam dalszych sukcesów i radości z pracy. Pozdrawiam serdecznie Damian M.

@Damian

Jeszcze tu wrócisz i zostaniesz dyrektorem!

Damian
@Zbychu

Haha nie dzięki, znam kilku innych którzy bardziej się nadają. Szanują ludzi a ludzie ich a to się liczy.

zając poziomka
@Damian

tutaj to jest potrzebny generalny reset firmy.tyle mam do powiedzenia.

Gall Anonim

Jak tam paczki? Czas do Pabianic uderzyć... 400 na swieta.

paszczak.

panie MT,właśnie się dowiedziałem od pana geparda że rozmawiając z ludżmi z drugiej zmiany stwierdził pan że wypisuję cos tutaj na go work.nie wiem skąd pan ma takie przypuszczenia ?ja się podpisuję jak coś myślę albo mam do powiedzenia.chyba że pan gepard mnie wkręca..to proszę geparda na spedycję,załadunek.

gepard
@paszczak.

Panie (usunięte przez administratora) jesteś debilem i tyle mam do powiedzenia

gepard
@gepard

Ciekawe dlaczego usunięto słowo paszczak

@gepard

gepcio -bo to nie słowo tylko osoba. się uniosłeś...mnie szefo jako pierwszego zwolni nie ciebie.hahaha pozdrawiam budvar.

@paszczak.

Paszczak wracaj do pracy a nie browary spijasz i narzekasz... Stół do okuwania za Tobą czeka! Jednochy!!!

@paszczak.

Gepard nie zadzieraj z paszczakiem bo prezes Cię zdegraduje na zbrojenie.

@Zbychu

do czego mam wracać?mój stół zapewne jest po generalnym upokorzeniu.jasne wracam jak mi zdrowie pozwoli. na pewno nie na okuwanie.nie znam sie na tym i za mało wydajny jestem.

Edyta

@paszczak., proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Forum GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy. Rozmawiamy w tym miejscu o warunkach pracy w firmie Budvar Centrum. Proszę Cię o nie komentowanie spraw prywatnych na forum. Może warto na ten temat porozmawiać z przełożonym?

Edyta

@007, czy rzeczywiście głównym powodem odejścia doświadczonych pracowników jest wypalenie zawodowe? Może skala tych odejść nie jest tak wielka jak ją przedstawiasz. Czy inni pracownicy firmy Budvar Centrum podzielą twoją opinię? Jak uważasz? Co według Ciebie jest największym plusem tej firmy?

@Edyta

Kasiu, wypala się każdy nawet w najlepszej firmie. Ważne jest to jak pracodawca dba o pracownika. Ma mieć z nim kontakt i słuchać co mówi. Wiem, że to bardzo trudne ale tym najlepszym (pracodawcom) się udaje zachować doświadczonych pracowników. Skala odejść przypuszczam jest na podobnym poziomie jak u konkurencji. To po prostu zjawisko naturalnej rotacji pracowników. Firma Budvar jest ciągle w czołówce producentów okien i pewnie długo taką pozostanie. Nie ma co narzekać a po prostu pracować, pracować i jeszcze raz pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDVAR Centrum Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy BUDVAR Centrum Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w BUDVAR Centrum Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDVAR Centrum Sp. z o. o.