BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Opinie o BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Edyta

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, czy też ksenofobicznych. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Jacuś na którym stanowisku rabotajesz?

Edyta

@Jacek 68 piszesz, że pracujesz w Budvar Centrum na produkcji. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w tym dziale firmy? Na jakie warunki pracy można aktualnie liczyć? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Co mógłbyś im doradzić?

Jacek 68
@Edyta

nie jest to moze cud swiata, ale ja z premia wyciagam tak ok. 2,6 tys.

@Jacek 68

Jesteś jednym z wybrańców ,bo ja mam tyle co ukraińcy a robię na pewno więcej i lepiej.

schadow
@Jacek 68

Po ilu latach pracy w Budvarze ?

wkurwiony...
@schadow

tutaj nie liczy się staż pracy..twoje doświadczenie jjest nagradzane jak pół rocznego pracownika..już nie wspomnę że i tak Polacy zarabiają mniej niż przybysze ze wschodu...no komu zabrać za reklamację swoim..a jacus ma to w (usunięte przez administratora) bo podstawę ma 2,5k

Konto w banku ci prawdę powie

Podobno była podwyżka. ..jakoś po 10 tego nie zauważyłem. ..brawo.

Kierownik Transportu

online, rozpoczęta z opóźnieniem, mało merytoryczna

Ogólnikowe

Annaanna

Zarabia tylko rodzina kierownikow. Reszta może sie pocałować. Nie polecam.

były

nie polecam, wymagają dużo, a płacą tyle co nic.

Jacek 68
@były

Pracuje tam na produkcji ktorys rok i chcialbym zarabiac wiecej. Ale jak pytalem u innych to dawali jeszcze przynajmniej 5 stówek mniej.

sss

nie polecam, cwaniactwo w pełnym tego słowa znaczeniu. niskie płace i jeszcze raz cwaniactwo, cwaniactwo, cwaniactwo....

Magazynier
@sss

Do sss: witam Panią na tym forum. Trudno byłoby nie rozpoznać Pani. Mam pytanie: czy uważa Pani, że za złodziejstwo nalezy nagradzac, czy wywalac na bruk - tak jak to przytrafiło się Pani? Pozdrawiam słonecznie.

sss
@Magazynier

nie trafiłeś nawet z płcią. ;)

xyz

Bagno.

adam

Kiedyś miałem okazje z nimi współpracować i była to porażka ,Marysia pełna podlizówka udaje prezesa i totalny bałagan a okna lepeij nie mówić bez totalnego szału ,szukają montażystów gdzie popadnie a nikt tam robić nie chce bo stawki głodowe każdy mądry wyjedzie sobie zagranice i bedzie zarabiał normalne pieniądze adekwatne do pracy zresztą Drutex spokojnie sobie poradzi z taką małą manufakturką a reklamują się coś chcą się ratować ale nic to nie da niestety

xxx

Jestem ewentualnie zainteresowany. Prosze o kontakt najlepiej na maila: mtmd@wp.pl. Pozdrawiam.

Agnieszka X

Pracuję w Budvarze wiele lat i z ciekawością czytam to co tutaj piszą niektórzy. Psycholog mialby co tutaj robic. To co zauwazaylam prowadzi do jednego wniosku: jest jeszcze wiele osob, ktorzy uważają, że idzie się do fabryki, by spedzic czas na kawkach, herbatkach i pogaduszkach. Potem są zdziwieni, że on muszą zmienić pracę, a inni którzy są zaangażowani zostają i awansują. Dzisiaj są takie czasy, że awanse i pieniądze są wtedy kiedy dajesz cos od siebie firmie. A powiem wam tez to, ze taka praca daje tez duzo satysfakcji. I fajnie jest pracowac w takim zespole jakim jest Budvar. Pod tym co napisałam na pewno podpisałoby się 90% załogi.

tomasz
@Agnieszka X

Taaa służ Panu wiernie a Pan Ci piernie -naiwność ludzka nie zna granic -zwykła masówka za nedzne grosze ludzie wyjeżdzajcie stąd jak się ockną ,że nie ma ludzi do pracy to wtedy bedzie inaczej

Izabela Kruszyńska- były specjalista ds kadr i pła

Pracownicy działów produkcyjnych, Przepracowałam w tej firmie blisko 6 lat. W 80% moja praca polegała na kontaktach z Wami i obsłudze działów produkcyjnych pod względem kadrowo-płacowym. Zawód ten dostarcza mi mnóstwo satysfakcji i z większością z Was zdążyliśmy się poznać jak łyse konie :) Wystąpiły też i ciemne strony tego zawodu, o czym z pewnością przekonali się byli pracownicy. Jednakże taki zawód - stąd mam nadzieję, że zostanie to zrozumiane jako konieczność. Dziękuję za ciepłe słowa o mojej osobie na tym forum. Cieszy mnie fakt, że ceniliście i cenicie moją wiedzę i mam nadzieję, że przydała się ona Wam w codziennych dylematach. Z dniem 28.02.2017 r. zakończyłam swoją współpracę z firmą, ale na pewno będę Was miło wspominać. Drodzy pracownicy - współpraca z Wami to była przyjemność i zaszczyt. Mam nadzieję, że mój następca będzie wyznawał zasadę taką jak ja- że ma pracę dzięki Wam. Bo to ludzie tworzą firmę. Życzę wszystkim sukcesów i powodzenia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Trzymajcie się. :) Izabela Kruszyńska

Dobrze że odeszłam

Mimo iż pare miesięcy minęło jak odeszłam pozwolę sobie wtrącić kilka zdań. Po pierwsze przykro że Pani Iza odchodzi i to akurat moim zdaniem spora strata.Kto z Was dłużej pracuje pamieta pewnie niejaką Panią D.B z kadr.Na każde zadane pytanie po kilka dni szukała odp.w inernecie a zadaliście to pytanie Pani Izie odpowiadała z automatu.Myślę ze to strata dla firmy zresztą Pan prezes nie potrafił zatrzymać kilku cennych pracowników i widze nic się nie zmieniło. Panie Prezesie wysoko nagradza Pan ludzi którzy bez kompetencji za to ludzi którym już nawet wazelina nie jest potrzebna.Szkoda że Pan nie wie co ludzie na spotkanich prywatnych przy lampce wina o Panu mówia ci sami którzy zginają sie Panu w pas i prawią komplementy ohyy ahyyy cud miód a po rozmowie wchodza do biura i cisną takie epiety że aź wstyd. Odeszłam do konkurencji choć nie chciałam ale komfort pracy to niebo a ziemia pomijam finanse ale jestem w otoczeniu ludzi przyjaznych a nie świń które dla apanaży mówia bzury knują tylko po to by sie podlizać dla kilku groszy i prezesowego dobrego samopoczucia.Po wyjsciu z pracy bluzgi i epitety pod adresem pracowadcy.Nic się nie zmieniło wiem bo mam kontakt z kilkoma osobami.Pan dalej otacza się lizusami kłamcami którzy Pana nie szanują. Życzę wszystkim zmiany pracy i godnego traktowania w tym zaczynającym sie roku .Pozdrawiam Pana Prezesa i życzę powodzenia i mądrości w podejmowaniu decyzcji a wszystkim pracownikom suksesów

Byly pracownik

Do Pracownikxx siedz kolego jak Ci tam dobrze pojecia pewnie nie masz co piszesz.Odszedlem niedawno po kilku latach pracy i nie zaluje.Firma ktora pozbywa sie fachowcow a zatrudnia miernoty to samo mowi za siebie. Do pracownik poszukaj na spokojnie coraz lepsze place w regionie i nikt Cie nie bedzie na premiach dymal za Twoja prace.Ja szukalem ok.miesiaca i teraz zastanawiam sie ktora oferte wybrac.Nie bedzie Cie zaden pseudofachowiec nagrywal bedziesz spokojniej pracowal.Sukces firmy to komfort pracy i peniadze adekwatne do wlozonego wkladu.Tam nawet Ukraincy nie zagrzali miejsca.powodzenia dla Ciebie i dla dla Ciebie pracownikxx takze zastanow sie co piszesz jak nie znasz realiow

PracownikXX

A, ja tam nie narzekam. Skoro tak źle się tylu osobom pracuje to trzeba sobie polepszyć, a nie męczyć się w Budvarze. Nie ma przymusu pracy akurat w tej firmie

@PracownikXX

Napisz gdzie sobie polepszyć?

Agi

Kochani krążą pogłoski ,że odchodzi Iza z kadr dziewczyna omnibus pomocna uczynna ,strach pomyśleć co dalej.Oby to tylko plotki

bandera.

dzisiaj słoma wyszła z butów...kierownik -przeprosiny się należą starszemu panu.mam rację?

pracownik2

Ludzie kiedy wy się w końcu obudzicie!? Robią was jak chcą! Zaraz będzie jakiś komentarz "co my możemy". Otóż możecie. Jak się zbierzecie wszyscy, bo tylko w grupie mozna coś zdziałać! Zawsze na każdym kroku będziecie robieni w wała... nie tylko w pracy. Wszyscy narzekają, ale i tak kazdy robi jak mu każą. Nie w jednostce siła, a w grupie! Zwolnią jedną, dwie, trzy osoby dla przykładu, to niech wszyscy sie postawią i złożą "ofertę" wypowiedzenia.

Dzisiaj tylko do godziny 0:00, a jutro do 2:00. Znajcie dobre serce "Pana". Kierownictwo przez swoją organizację pracy jest w czarnej d.... ze zleceniami wiec murzyni nadrobią. YEAH!!! Oby tak dalej, a na pewno wszystko będzie dobrze...

a.w

Tedi jak masz coś do damiana to mu powiedz bo to nie jest miejsce na takie osobiste wycieczki

Zostaw merytoryczną opinię o BUDVAR Centrum Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy BUDVAR Centrum Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w BUDVAR Centrum Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDVAR Centrum Sp. z o. o.