BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Opinie o BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

MT

Chłopie, skoro zostałeś przeze mnie wyrzucony z firmy to teraz zacznij zajmować się innymi sprawami zanim jad do końca Cię zatruje. Plujesz dookoła siebie przez co zmoczyłeś się cały. Głupio to wygląda. Tracisz czas podpisując się za każdym razem inaczej. Cokolwiek tutaj napiszesz to i tak wywołuje to pusty śmiech na sali, bo ludzie wiedzą za co pracują i w przeciwieństwie do Ciebie szanują i cenią swoją robotę. Bo oni są na prawdę dobrymi i oddanymi pracownikami. Ty nie możesz tego rozumieć. Ludzie nie są głupi, tak jak Tobie się wydaje. P.S. Dysponując Twoim IP nie mam wątpliwości kim jesteś.

Panie MT
@MT

Sam się zwolniłem, więc proszę nie przypisywać sobie cudzych SUKCESÓW. A w IP może mnie pan cmoknąć. Gowork nie udostepnia IP, a po drugie może trasowanie cebulowe (TOR) coś panu wyjaśni.

@MT

Zacznij chłopie godnie płacić to ludzie do pracy sami się znajdą i nie będziesz musiał sprowadzać hindusów. Odpowiedz sobie na pytanie "Co bym zrobił gdyby na moje konto weszła wypłata 1500 lub 2000 zł?" to sam zrozumiesz. Po drugie Polska to nie naród chłopów pańszczyźnianych. Nikt nie ma obowiązku być dla ciebie tanim pracownikiem tylko dla tego że tak sobie życzysz.

zduńskowolanin

Jesli jest tak dobrze to dlaczego ostatnio zwolniło się pare osób?Czy ktoś się ich zapytał jakie były powody takiej decyzji?

@zduńskowolanin

jednej osoby na pewno pesymizm...ciągle na nie-bo marek to bo marek tamto.nie ma jej i może nie jest super ale nie słuchamy tego...

zduńskowolanin
@anonymous

Ja też się pytałem i różnica 500 zł miedzy kimś z pól rocznym stażem a ponad dziesięcioletnim na korzyść tego pierwszego była nie do przyjęcia.Podwyżka dla osoby z niecałym rocznym stażem która dopiero co wraca ze zwolnienia do poziomu pracownika z ponad dziesięcioletnim stażem też wpływała demotywująco.

@zduńskowolanin

tutaj w budwarze lepiej nie chorować,ale jeżeli to cały miesiąc.bo zdarzy sie i robią z ciebie kozła.facet nie był trzy dni bo chory i podstawa na konto.nie ważne że wypracował w trzy tygodnie -powiedzmy wykonał dobrą pracę

Anon ,
@zduńskowolanin

No to jedni się zwolnili a drudzy dostali i traz jest bardziej w pożądku .Tylko szkoda tych co się zwolnili bo byli ok.

Zając Poziomka

Wesołych świąt.

@Zając Poziomka

Wesołych Świąt wszystkim którzy ni wazelinią

zając poziomka
@Zduńskowolanin

Zduńskowolanin -ni..święta są,ni-komu wazeliny nie potrzeba.jaja trzeba mieć a ni wazelinę.

@zając poziomka

wazelina
@Zduńskowolanin

02.04.2018 01:50 @zając poziomka 31.03.2018 23:18 W tych życzeniach chodziło o to że tylko osoby urzywające wazeliny mają.w tej firmie dobrze.Ci którzy nie wazelinią są źli.A ni to błąd w pisaniu sorki. pomocna (0) odpowiedz 02.04.2018 01:50 @zając poziomka 31.03.2018 23:18 W tych życzeniach chodziło o to że tylko osoby urzywające wazeliny mają.w tej firmie dobrze.Ci którzy nie wazelinią są źli.A ni to błąd w pisaniu sorki. pomocna (0) odpowiedz 02.04.2018 01:50 @zając poziomka 31.03.2018 23:18 W tych życzeniach chodziło o to że tylko osoby urzywające wazeliny mają.w tej firmie dobrze.Ci którzy nie wazelinią są źli.A ni to błąd w pisaniu sorki. pomocna (0) odpowiedz Zduńskowolanin -zajączkowi chodziło o normalne wesołych świąt,,takie ludzkie,świąteczne zachowanie,Ty z niego zrobiłeś wazeliniarza.rozumiem że wiesz coś o tym?tak łatwo ci to przychodzi.

@wazelina

Sorki dla zajączka.A tobie powiem tak.Wiem jacy tam pracują ludzie i te życzenia były dla tych w porządku,a ci których zabolało to właśnie wazelina.W tej firmie tylko takim zachowaniem można być dobrym pracownikiem.I tylko tacy pracownicy są doceniani.Ci co mają własne zdanie , chociaż mają racje są niedobrymi pracownikami.i o to mi tylko chodziło.

chemik

NIE Panie Prezesie, nie zarabiam więcej. Oczywiście wiem gdzie Pana znaleźć i dziękuję za zaproszenie, ale czy wyobraża Pan sobie jak 50 czy 70 ludzi przychodzi do Pana z problemem, a takie są każdego dnia. Proszę mi uwierzyć,że tyle zarabiam, a swoją drogą ciekaw jestem co zrobiłby Pan, gdybym to udowodnił. Z pewnością skorzystam z Pańskiego zaproszenia, obiecuję, ale jeszcze nie teraz. Nie piszę tego, by dostać podwyżkę, czy awans, bo już straciłem nadzieję, ale dlatego by nie zostali skrzywdzeni inni oddani i wierni jak ja pracownicy.

nick-po co?szef wie kto pisze
@chemik

i jeszcze jak się słyszy z nie-oficjalnych żródeł że wypłata do klępnięcia przez prezesa ale za dużo wyszło...to już wiadomo,nie dostaniemy tego na co zasłużyliśmy.bo dużo reklamacji,bo stłuczki,bo ,,bo nie nie dam zarobić i tyle,

Kierownik Transportu

online, rozpoczęta z opóźnieniem, mało merytoryczna

Ogólnikowe

No właśnie 2000pln. 6-10 lat temu zarabiało się 2000-2700 bez wyższej podstawy. A teraz z wyższą 2000, a najlepsze jest to, że będziesz tyrał jak koń pociągowy i nie wiesz tak na prawde jakiej wypłaty możesz się spodziewać, bo dopiero na koniec miesiąca przychodzi rozczarowanie. Ale pan Prezes napisze, że pracownicy wiedzą za co pracują...

Pisze Pan nieprawde.

@pracownik

Do Pracownika. Dorosły człowiek, jesli ma jakies pytania czy uwagi to je zadaje wprost. Ma Pan ochote rozmawiac to wie Pan gdzie mnie szukac. Trzeba miec odwage, a nie pidać trzy o trzy...

@anonymous

Ja już od roku na szczęście nie muszę się użerać, prosić, pytać i denerwować. Gdybym pisał nieprawdę, to dalej bym pracował w firmie. Ludzie nie zwalniają się z pracy bez powodu...

chemik

Panie Prezesie śledzę tę stronę już od jakiegoś czasu, nie mam zamiaru nikomu ubliżać jak niektórzy. Pracuję w Pańskiej firmie kilkanaście lat, mogę pracować niemal na każdym stanowisku i zarabiam 2000 pln. Bardzo proszę o kilka słów komentarza na ten temat a ja wkrótce napiszę coś więcej. Nieco rozczarowany pracownik.

@chemik

Jesli pracuje Pan kilkanaście lat, to zarabia Pan jednak więcej, prawda? Jednak z Pana wiadomości Pana wynika, ze jest potrzeba rozmowy. Zapraszam do siebie. Wie Pan gdzie mnie znaleźć.

witam wszystkich pracowników firmy Budvar

Panie MT

Frustrację widać u pana, kiedy ktoś pisze prawdę.

MT

Strasznie nisko spadłeś chłopie... Z drugiej strony nie dziwi mnie Twoja frustracja. Nigdzie nie możesz zagrzać miejsca. Ale nie zostaniesz ponownie przyjęty do Budvaru. Nawet wtedy, jeśli ubierzesz się w skórę niewiniątka. Powodzenia.

gość

Czyli nic się dalej nic się nie zmieniło. Teraz pewnie niektórzy skorzystali, bo słyszałem, że parę osób się zwolniło ze starej ekipy.

@gość

@MT

Nie zostałem przez Ciebie wyrzucony a sam sie zwolniłem! Nie przypisuj sobie sukcesów! A w IP możesz mnje cmoknąć. (zmienne, dynamiczne)

@MT

Dodatkowo jeszcze trasowanie cebulowe (TOR).

gość

Po kątach psioczą na wypłaty że takie małe ,ale co do czego zapierda- ają aż się kurzy .

Co się dzieje z firmą? Padła już jak Rąbień czy jeszcze jakaś mała iskierka tli się?

I znowu ktoś musi się zwolnić, żeby reszta w co powątpiewam przejrzała na oczy. Zaślepione istoty...

obserwator
@pracownik

A czy kiedykolwiek czyjeś odejście sprawiło, że ktoś przejrzał na oczy? Czy za kimkolwiek 'tęsknią', bo był dobrym pracownikiem? Po co, przecież każdego można zastąpić, a że trzeba wciąż od nowa ludzi uczyć to już mniej ważne.

to ja
@pracownik

i znowu jest jak zawsze ktoś sie poswiecił dla was wszystkich ale życze wam wszystkiego naj naj

to ja
@pracownik

ja mysle że ze moze bedzie wam bylo lepiej powodzenia i rozwijajcie sie

nick 2

Przejrzeć na oczy to powinien wreszcie na oczy pan Marek bo jest DAWCĄ doświadczonych pracowników do konkurencyjnych firm.W budvarze nie ceni się stażu pracy doświadczenia sumienności itd itp .Co z tego że ktoś tam pracuje kilka czy kilkanaście lat potrafi z marszu zastąpić kogoś na innym stanowisku....no nie tyle z tego że jest traktowany jak popychadło idż tu idż tam i tak wkoło .Najlepiej mają młodzi czy ukraina powie że nie umie ma spokój i KASĘ taką samą.Lojalność wobec tej firmy jest po prostu nieopłacalna .....

nick 2
@nick 2

Ha ha 2 razy wpisało mi się ,,na oczy "sorry

JA PIERDZIELE

ludzie szukajcie normalnej pracy ,pracujecie za marne grosze ,ja zbierając papierki na mieście mam 2500 netto za 8 godz pracy i żeby nie było po prostu lubię to robić a ,nie lubię zamknięcia ograniczeń dzwonków na przerwę jak w jakimś obozie a pracuje oczywiście od pn- pt,a wy zapierniczacie jak woły i jak czytam te posty to po prostu jest mi was żal,a ta cała góra śmieje się z was że jelenie jesteście.

NICK

Ankieta -czy chodzisz do cyrku ? i odpowiedż pracowników budwaru ...nie ja w nim pracuję .To tak apropo dzisiejszego dnia i infa że prezes patrzy w kamery i jest zły bo ludzie stoją .Tak gwoli przypomnienia panie Marku my mamy AKORD i nikt ni stoi bo mu się nie chce pracować i zarabiać .Jest tak że albo brakuje ram albo skrzydeł czy innych elementów potrzebnych do wyprodukowania okna padają też maszyny i są to rzeczy i przyczyny niezależne od nas .Wystarczy trochę zrozumienia czy przyjścia na hale i zapytanie się pracownika jaka jest przyczyna przestoju.

Jak się komuś nie podoba to pisać papier z wypowiedzeniem, lub zapraszam do biura cwaniaków co się na oknach znają...

Urzekająca odpowiedź. ...jesteście w głębokiej (usunięte przez administratora) jak by brakło starych pracowników mających pojęcie o tej pracy

Marysia

Będą paczki na Święta , chyba , że znowu Pan Prezes powie , że nie zrobił bo myślał o końcu świata . Totalna żenada z uwaloną premią , i to przed Świętami .

@Marysia

W poprzednie swięta były paczuszki pierwszy raz od nawet nie pamiętam ilu lat... ale były... i nawet nieprzeterminowane. Ale to pewnie przez wzgląd na "kolegów" ze wschodu.

@Marysia

Tak będą słyszałem jak Damian ze Szlompiem o nich gadał. Będzie to co w tamtym roku.

@Marysia

Marysia gdzie te paczki,pojechały na Ukrainę ?

A może jak raz wypłaty były uczciwe, a marudzą Ci którzy do tej pory mieli za dobrze? Mało robili, dużo zarabiali, więc zabolało jak wszyscy dostaliśmy mniej.

jakie uczciwe ,normy wyśrubowane ,chore to wszystko

,,NICK'' głupia cipo kto niby robił mało a zarabiał dużo konkrety proszę .Biorąc pod uwagę sytuację na rynku i ceny to zarabiamy grosze jak na taką firmę jaką jest budvar

Zostaw merytoryczną opinię o BUDVAR Centrum Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy BUDVAR Centrum Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w BUDVAR Centrum Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDVAR Centrum Sp. z o. o.