Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Lublin

Opinie o Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Szuszu

Atmosfera niezbyt miła, taj jak napisał Zulugula. Nie znam osoby, która zmieniłaby pracę na inną i żałowałaby tej zmiany. Szkoda zdrowia, wielu pracowników UM musiało korzystać z pomocy psychiatry i psychologa. Więc czy warto? Powodzenia

zulugula

Atmosfera zastraszenia z elementami znęcania się psychicznego nad pracownikami, środowisko raczej zamknięte, bez znajomości nie można się tam utrzymać na dłużej, a bez pleców zjedzą człowieka żywcem wygłodniałe zombi

Brutus
@zulugula 20.10.2016 02:03

to co tam robisz??? po co tam pracujesz?? od dawna wiadomo kto tam rządzi..

Sddr

Bałagan w dziekanacie, osoby zarządzające dziekanatem nie maja o tym pojęcia.

Wiesz o firmie Uniwersytet Medyczny w Lublinie coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Uniwersytet Medyczny w Lublinie - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Medyczny w Lublinie