Opinie o Private Care Home Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Private Care Home Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Private Care Home Services o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Private Care Home Services w Warszawa

Weronika

@Gośka czyli zazwyczaj zarobki klasyfikują się w okolicach 2000 euro? Czy nie a możliwości wyższej pensji? Czy to nie jest uwarunkowane od doświadczenia i kwalifikacji? Jeżeli możesz coś więcej na ten temat powiedzieć to będziemy Ci wdzięczni.

Weronika

@Opiekunka Ada Private Care 24 opisuje przebieg procesu rekrutacyjnego - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,819042,0,0,etapy_rekrutacji Może to Ci pomoże? ;)

Opiekunka Ada

czy może mi ktoś opiwiedziec jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i kto ja przeprowadza?

Opiekunka Ada

Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
tomek

Słuchajcie, a co powiecie na prace jako Pracownik Wsparcia Działu Rekrutacji / Rekruter? Bo chyba ten dział naparwde jest potrzebny tak na już w tej firmie, jest to w końcu jednen z najważniejszych działów firmy.

Dan77

Jestem zadowolony z firmy Private Care 24 Starają się szukać oferty pasującej do oczekiwań kandydata, dobry kontakt z firmą, wynagrodzenie na czas. Moim zdaniem najlepsza firma dla opiekunów. Pozdrawiam Pana Łukasza z Torunia. Daniel K.

Krystyna B

Witam, pracuje dla Private Care od 02.2015. Tak jak rok temu pisalam same superlatywy o Firmie, tak nadal je podtrzymuje. Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Private Care. Bardzo polecam, warto sprobowac. Pozdrawiam.

Sylwia

Privat care jest dobra agencja. Jezdze trzeci rok z tej firmy na krotkie zlecenia i zawsze takie dostaje. Polecam zainteresowanym.

Mik

Dobre wynagrodzenie, tak przynajmniej mi się wydaje

elza

czy dobre wynagrodzenie. a ja to i tak chciałam firmę pochwalić za podejście w ofercie na opiekunkę. świetnie że podają wiek i wagę osoby którą się mamy opiekować, można ocenić realnie czy damy radę z nią

Asia

Witam, czy orientuje się ktoś czy wynagrodzenia które są napisane na stronie to kwota brutto czy netto??

Krysia55
@Asia

Zawsze netto podają.

Madzik48

Teresa to prawda? Ja odkąd jestem a leci mi już trzeci miesiąc to nikt nawet się nie zainteresował , to samo z wynagrodzeniem dziś jest 13 ty i czekam na wynagrodzenie!

Teresa
@Madzik48

witaj, tak to prawda:). Ja nie miałam żadnych problemów.. może dlatego,że jestem straszna gaduła i wszystko lubię wiedzieć i sama się dowiaduję. Ogólnie jest dobrze, z rodziną też ok. Powodzenia.

Teresa W

Ja z nimi współpracuję już od 3miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Mam ubezpieczenie, dobry kontakt z koordynatorem. Przedstawiono mi ofertę i po przyjeździe na miejsce było tak jak przedstawiono. Znam komunikatywnie j.niem. więc to może dlatego jest mi łatwiej! Oby tak dalej!

Stasia

ja z nimi jeżdżę już 2 lata, zawsze wszystko się zgadza z tym co mi przedstawiają, mają sprawdzone oferty.

Bania

Ja z nimi jeżdżę i jestem zadowolona. Fajni pracownicy, nigdy nie zostawili mnie samej na stelli z problemami. Pieniądze też na czas, pewnie konkurencja pisze że jest inaczej. Tak czy owak - polecam!

anna

aa to pewnie do któregoś z biur szukają. Ja za daleko mieszkam, żeby się do pracy w biurze rekrutować

anna

Wyjeżdżam z Private Care 24 już dwa lata. Nie mam do firmy żadnych zastrzeżeń. Stan podopiecznych zawsze zgadza się z podanymi informacjami. Dostaję zawsze opis pacjenta na piśmie od firmy. Pracownicy zawsze znajdują dla mnie ofertę, jakiej oczekuję ja. Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane na czas. Nie jest prawdą, że Private Care mało płaci opiekunkom. Jeździłam także z innymi agencjami i wynagrodzenie jest podobne, a czasami nawet niże i mają o wiele gorszy socjal niż w Private Care.

wiki111

z wyplata to jest tak , ze ütrzyma sie dopiero jak sie kilka razy upomni .

goska ja

Witam czy może ktoś wie czy firma ProCare to ta sama firma co Pro Care Pflegevermittlung mam dylemat pomożecie?

Olka

:) pelne rece roboty od szukania nowych naiwnych :)

Zostaw merytoryczną opinię o Private Care Home Services - Warszawa

• Jak się pracuje w Private Care Home Services?

Zobacz opinie na temat firmy Private Care Home Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Private Care Home Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Private Care Home Services?

Kandydaci do pracy w Private Care Home Services napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Private Care Home Services
2.4/5 Na podstawie 114 ocen.

Private Care Home Services