Opinie o Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Powiatowy Zespół Szpitali. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Powiatowy Zespół Szpitali o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnica

ooo Nowy wpis

Dzień dobry. zastanawiam się czy do Działu Kadr i Płac nie będzie jeszcze planowanych przyjęć. wcześniej poszukiwano Księgowego ds. rozliczania listy płac z dobra znajomością programu Płatnik, którą posiadam. Czy warto jest czekać na ewentualną ofertę?

Elżbieta

Niedawno byłam pacjentką SZPITALA Powiatowego w Oleśnicy na oddziale chirurgicznym ogólnym i chciałabym bardzo serdecznie wszystkim podziękować za leczenie opiekę i wyżywienie. Lekarze super profesjonalnie uporali się z leczeniem, panie pielęgniarki nie chodzą tylko wręcz biegają wokół pacjentów i delikatnie się opiekują, posiłki smaczne i pachnące, czysto i miła atmosfera pomimo wielu obowiązków. Jestem wdzięczna za wspaniałą opiekę.

Ja tez byłem na chrurgii Nowy wpis
@Elżbieta

Bzdura,wszystko było odwrotnie. Lekarze , bez komentarza... Pielęgniarki ok. Jedzenie ok. Jednak od lekarzy ciężko cos wyciągnąć. Po 3 dobach dowiedziałem się co mi Dolega, a w 4 wyszło cos innego.Nie polecam!!!

Marta Nowy wpis

Witam, również czekam z niecierpliwością na odpowiedź względem stawek dla pielęgniarek, o które spytano w zasadzie niedawno. Interesuje mnie przy tym także to czy istniałaby możliwość na zatrudnienie się na część etatu?

Dzień dobry, proszę o opis warunków pracy pielęgniarek. nie widzę by w ostatnim czasie taka ocena się tu pojawiła a wkrótce będę szukać dla siebie zatrudnienia w Oleśnicy. Czy warto wziąć szpital pod uwagę podczas składania CV? jaka może być ocena aktualnych zarobków?

Firma Powiatowy Zespół Szpitali w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Główny księgowy / Główna księgowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Zauważyłem, że we wpisach pojawiają się zapytania o stanowiska niemedyczne. Mnie wstępnie interesowałaby praca w dziale IT, będę wkrótce czegoś sobie szukać w Oleśnicy, nie wiem jednak kiedy szukano tutaj ostatni raz informatyka? Nikt chyba jeszcze o te prace nie pytał?

Lidzia

Przyznam, że mnie także zaciekawiło to ogłoszenie do działu księgowości z tym, że jest już od dwóch miesięcy wygasłe. ile osób mniej więcej pracuje w biurze i w jakiej atmosferze? Chcę dopytać, bo kolejna oferta widnieje... Ciekawiłyby mnie tez zarobki bo nie zostały podane. Czy ktoś zna widełki? są po prostu rynkowe?

Pacjent

Nie polecam jeździć do szpitala w Oleśnicy. Dzisiaj pojechałam na sort z opuchnięta twarzą i nie udzielono mi pomocy chociaż mówiłam że biorę leki i nie ma rządnej poprawy. Powiedziano mi to nie zagraża życiu proszę chodzić do lekarza rodzinnego.

Jagna1967
@Pacjent

I nie wiem o co Pani chodzi . Skoro nie byli zagrożenia życia to prawidłowo ze kazali iść do lekarza rodzinnego .

agasp

Byłam na oddziale ginekologicznym jako pacjentka, super. Super opieka, począwszy od Pań Pielęgniarek i Lekarzy. Czułam się zaopiekowana jak w prywatnej klinice, wszyscy troskliwi, wyrozumiali, wytłumaczyli na czym polega operacjia, cierpliwi i profesjonalni. Jestem po operacji i po drugim dniu czuje się świetnie. Polecam, polecam, polecam i dziękuję całemu zespołowi za opiekę i zaangażowanie.

Planuję aplikować na stanowisko Księgowa do firmy Powiatowy Zespół Szpitali. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Małgorzata

Dzień dobry, nie widzę aktualnych opinii na temat pracy więc prosze o tegoroczny opis warunków dla pielęgniarek. Na stronie facebook szpitala widziałam ofertę z października dla pielęgniarek oraz położnych. Z opisu wynika, że można liczyć na szkolenia oraz rozwój przy dowolnej formie umowy. Jak warunki finansowe przy tym mogą się przedstawiać i o jaki zakres szkoleń chodzi?

Oddział chirurgii, miałem przyjemność skorzystać z opieki na oddziale chirurgii. Krótkie terminy na zabieg( 12dni) ,pełen profesjonalizm lekarze fachowcy w swojej dziedzinie , pielęgniarki miłe i pomocne jak i cały personel! Polecam Polecam Polecam

P...
@Paweł

potwierdzam, bardzo krótkie terminy (ja czekałem 10 dni), opieka ok, i to zarówno lekarzy chirurgów, jak też anestezjologa przy zabiegu, pielęgniarek na oddziale i na sali operacyjnej. Nie ma na co narzekać. Standard pomieszczeń nie najwyższy - np. brak łazienek, czy toalet w salach, ale to nie hotel czy spa, więc da się przeżyć. Posiłki takie sobie, ale da się przeżyć :).

Maja

Czy orientuje się ktoś, czy Powiatowy Zespół Szpitali jest otwarty na studentów medycyny? Czy chętnie przyjmują na praktyki?

Nie polecam rodzić naturalnie w tym szpitalu. Jeśli natomiast ktoś ma wskazania do cesarskiego cięcia, to już bardziej bym się skłaniała do tej placówki. Szczególnie nie polecam położnej Pani Iwony. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, ale uważam, że osoba, która opuszcza to miejsce wychodzi z towarzyszącą traumą. Inne rodzące miały takie same doświadczenia. Szkoda, że nikt tego tutaj nie zamieszcza. Może z innymi oddziałami jest inaczej, natomiast położniczy stoi bardzo słabo. Może i maja sprzęty itp., ale Kadra niezbyt dobrze dobrana (szczególnie położne).

Franek
@Anonim

Tak prawda jest masakra wykanczajam kobiety też nie polecam i bede pisać do dyrektora skargę.

wnuk

Moja babcia lezy na oddziale wewnetrznym nie mozna sie z nia kontaktowac ale dziekuje pania pielegniarka za kazdy odebrany telefon za cierpliwosc i dobre slowo w tej okropnej sytuacji.

Janusz
@wnuk

Bardzo możliwe, że kontakt utrudniony jest z uwagi na panującą sytuację w Polsce i na świecie. Tak na marginesie wiesz w ogóle coś więcej na temat tego szpitala? Może jakiś szczęśliwym trafem udało Ci się dowiedzieć coś na temat ewentualnej pracy tam? Daj znać proszę bo Twoje wpisy na ich temat będą bardzo pomocne.

Joanna Wegrzyn Bardo

Wczoraj 05.10 ,kolo godziny 13 ,miałam okazje zetknąć się z opieka medyczna na oddziale wewnętrznym. Lekarze, pielęgniarki: empatia, a wiec wsparcie, profesjonalizm, prawdziwe powołanie....Ogromna wdzięczność za to, co Państwo robicie.

Nie potrzebują rak do pracy?

Mateusz

Jak sobie szpitale teraz radzą, ciężko jest ?

Aga

Rodziłam 3 dzieci w Oleśnicy i nie żałuję tego. Super opieka, położne i lekarze to świetni fachowcy w swej dziedzinie. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za super opieka.

Janusz

Praktycznie wszystkie wpisy na temat POWIATOWEGO ZESPOŁU SZPITALI W OLEŚNICY są pisane przez pacjentów. Czy ktokolwiek z pracowników szpitala zechce też podzielić się swoimi wrażeniami dotyczącymi pracy w tym miejscu? Liczę na Wasze opinie!

Marianna

15 stycznia br. przeprowadzono u mnie operację przepukliny pępkowej. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez komplikacji. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi P. Kaczmarkowi za "złote ręce", Pani Doktor Anastazjolog i Pielęgniarkom za dokładne wyjaśnienie mi krok po kroku na czym będzie polegać przygotowanie do operacji. Jestem zwykłą pacjentką i od przyjęcia do wypisu ze Szpitala spotkałam się z życzliwością, profesjonalizmem i dobrą opieką . Wszystkim serdecznie dziękuję..

Zostaw merytoryczną opinię o Powiatowy Zespół Szpitali - Oleśnica

Powiatowy Zespół Szpitali
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Armii Krajowej 1
    56-400 Oleśnica