Opinie o MPC Jakub Gaj w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MPC Jakub Gaj. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MPC Jakub Gaj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPC Jakub Gaj w Katowice

Jerzy

Luźna atmosfera, bardzo szybko się rozwija, dużym plusem możliwość pracy zdalnej

Qa

Świetna firma, rodzinna atmosfera a co najważniejsze możliwość ciągłego rozwoju. Polecam ????????

Haski

Bardzo przyjemna firma, wspaniali ludzie, wyrozumiały szef, luźna atmosfera pracy. Polecam. :)

LubiePlacki

CEO realizuje mnóstwo inicjatyw, firma cały czas staje się lepsza, panuje w niej świetna atmosfera. Poziom umiejętności devów jest bardzo wysoki, kadra jest w pełni profesjonalna.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MPC Jakub Gaj? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
bru

Sympatyczna atmosfera, młody zespół, elastyczne podejście do pracownika. No a poza tym pyszna kawka w stu opcjach, piękne biuro i kochany psiak-odstresowywacz :D

Super firma z super atmosferą, gdzie naprawdę łatwo o rozwój a pracownik jest szanowany :)

AP

Super atmosfera, świetni ludzie i dużo możliwości rozwoju. Idealne miejsce dla osoby, która chce się uczyć.

Sebastian

Świetna atmosfera, świetni ludzie, ciągły rozwój, jako pracownik MPC muszę stwierdzić że mam nadzieję długo nie opuszczać tej formy. Polecam wszystkim szukającym ;) aha, ładnie pachną :)

Minister

Bardzo dobra atmosfera i warunki do rozwoju. Polecam.

dt

Świetna firma, świetna atmosfera, super! Polecam!

Dev

Częste wyjścia integracyjne, elastyczność godzin pracy, możliwość pracy zdalnej, ciekawe projekty i niepowtarzalna atmosfera. Kadra zarządzająca bierze pod uwagę propozycje/pomysły pracowników, a na zadane pytania zawsze odpowiada - zero korpo bullshit'u - duży plus. Roczny budżet na szkolenia i przeuroczy psiak w biurze (Sheba) - czego chcieć więcej? Polecam.

Gabrysia

Czy firma oferuje szkolenia ? Czy trzeba robić na własna rękę

Weronika
@Gabrysia

Jest kilka możliwości poszerzania wiedzy w MPC. Pierwsza, najbardziej popularna to kursy na Udemy, Tuts+, Laracast, które są wykupywane przez firmę według zapotrzebowania pracowników. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja z firmową biblioteczką. Szkolenia wewnętrzne obecnie prowadzone są w zakresie developmentu (Dev Talks) oraz zarządzania. Szkolenia zewnętrzne są możliwe dla wszystkich pracowników i są finansowane lub dofinansowywane w zależności od ceny szkolenia oraz tego w jakim stopniu dane szkolenie przyda się na stanowisku zajmowanym przez pracownika.

Leszek
@Weronika

Dzięki, że o tym napisałaś. Czy są też kursy językowe, które podnoszą umiejętności pracowników?

Weronika
@Leszek

Są, darmowe konwersacje w małych grupach z native speakerem. 1h/tydzień, zajęcia są prowadzone w czasie pracy. :)

dev

Atmosfera jak najbardziej na plus, pracodawca dba mocno o pracowników organizując cyklicznie wyjścia integracyjne, świeże owoce itd. Duża ilość benefitów zaczynając od ubezpieczenia, multisport, prywatnej opieki medycznej. Brak korporacyjnych reguł sprawia że przychodzi się do pracy z radością i uśmiechem a wykonywane obowiązki są przyjemnością.

There is no place like MPC????. Świetna atmosfera, młody zespół, luźna rodzinna atmosfera, szereg udogodnień dla pracowników, brak wyścigu szczurów, zgrana ekipa to tylko kilka zalet tej firmy. Idealne miejsce, aby zacząć swoją przygodę w Web Developmencie dzięki przyjaznej atmosferze, uzyskiwanej pomocy od reszty pracowników i projektom dla klientów z całego świata! Najlepsza firma i ekipa, na jaką można trafić! PS Mamy pieska w biurze????.

Moja przygoda z MPC rozpoczęła się prawie dwa lata temu. Poszukiwałem firmy, która doceni pracownika za całokształt, a nie tylko za zrealizowane cele i umiejętności - no i udało się :) W tym miejscu poznałem wiele wspaniałych osób - nie ma tu wyścigów szczurów, panuje tu rodzina atmosfera, ale przede wszystkim każdy jest pozytywnie zakręcony ¯\_(ツ)_/¯

Mike

Świetna atmosfera, przywitanie cieplutkie, polecam!!!

kontograf

Firmie panuje humorystyczna atmosfera, wszyscy mają do siebie dużo dystansu i są zżyci, łącznie z szefem. To nie miejsce dla sztywniaków. Zebrania firmowe raz w tygodniu, o wszystko można zapytać. Firma dynamicznie się rozwija, pojawiają się nowi klienci, nowe projekty. Zawsze jest co robić. Nie ma na co narzekać.

tajemniczy_pracownik

Kuba jest najlepszym szefem ever, rekruterka też niczego sobie :D

Zostaw merytoryczną opinię o MPC Jakub Gaj - Katowice

• Jak się pracuje w MPC Jakub Gaj?

Zobacz opinie na temat firmy MPC Jakub Gaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPC Jakub Gaj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPC Jakub Gaj