Opinie o MPC Jakub Gaj w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MPC Jakub Gaj. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MPC Jakub Gaj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPC Jakub Gaj w Katowice

Janusz Goj

Świetna atmosfera, polecam!

Leszek
@Janusz Goj

Co jeszcze wpływa na to, że polecasz pracę w MPC? Jest to tylko atmosfera, czy są też inne czynniki dla których warto byłoby podjąć pracę?

COO
@Leszek

Szkolenia, bardzo pro-ludziowe podejście ;) i możliwość zmiany w obrębie firmy nawet na zupełnie inne stanowiska np non-tech->tech A jeśli wykażesz się w jakimś obszarze i będziesz miał lepsze pomysły od innych to także awans nie jest żadnym problemem ;) Chociaż ja mogę być nieobiektywny bo pracuje tu 1,5+ roku ale jak na razie z niesłabnącym entuzjazmem. Podoba mi się klimat, który tu się tworzy składający się z ciągłego rozwoju, wzajemnego napędzania się żeby dowieźć coś fajniejszego i pomocnej dłoni z każdej strony

Paulina

Nie mogłam trafić lepiej! MPC to świetny zespół, niesamowita atmosfera, mnóstwo okazji do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, interesujące projekty, elastyczne godziny pracy. I wiele więcej! Przychodząc do pracy nie ma mowy o nudzie czy typowej korpo atmosferze. Każdy jest chętny do pomocy czy krótkiej pogawędki. Zdecydowanie to jest praca marzeń! Polecam każdemu!

Anita

Zdecydowanie polecam pracę w MPC!

Czy MPC Jakub Gaj oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Weronika

W zależności od preferencji kandydatów oferujemy umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń.

Julia

Leszku, wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia, wiedzy kandydata oraz tego, na jaką pozycję aplikuje. Zawsze na początku procesu rekrutacyjnego rozmawiamy na temat wynagrodzenia, aby mieć pewność, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania kandydata oraz nie ukrywamy jakie obowiązki będą wiązały się z danym stanowiskiem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MPC Jakub Gaj? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Axel

Wszyscy znajomi pracujący w branży IT słuchają z zazdrością kiedy opowiadam im o MPC (tak, zdarza mi się chwalić). Atmosfera jest głównym powodem, dla którego tak dobrze się tu pracuje - ludzie, na których pomoc zawsze można liczyć i pogadać nie tylko o programowaniu. ;) Nie wspominając już o benefitach i turbo przyjaznym biurze.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MPC Jakub Gaj?

Weronika

Zdecydowanie :) W zeszłym roku 38% nowo zatrudnionych osób to byli juniorzy.

Kuba

MPC to niesamowita firma, w której można poczuć się jak na wakacjach, a nie w pracy. Niesamowicie otwarci i empatyczni ludzie, szef który oferując pracę w młodym dynamicznym zespole nie kłamie, i niesamowite biuro, w którym czujesz się jak w domu mimo, że nie pracujesz już zdalnie. Zdecydowanie najlepsza firma IT na jaką można trafić w Katowicach. Każdemu z całego serca polecam spróbować podczas jednej z licznych rekrutacji na przeróżne stanowiska.

Totally not Kuba
@Kuba

Mam nadzieje że masz inne nazwisko niż Gaj :D

@Totally not Kuba

W MPC jest 6 osób o tym imieniu :D

Vitalii Dzhus

MPC - to więcej niż firma w IT. Jeszcze nie spotykałem na tyle ogarniętych ludzi. Wszystko czego brakuje w innych firmach - jest w MPC. Profesjonalizm, nowoczesne podejście do biznesu, stosunek kierownictwa do pracowników. Uważam że w tej firmie benefity - to nie ubezpieczenie czy karta multisport. Benefity - to atmosfera w firmie, mega podejście do każdego pracownika i "luźne gadki". Po czterech miesiącach pracy, mogę zdecydowanie powiedzieć - to praca marzeń.

Świetne miejsce z dużymi aspiracjami i potencjałem. Pracownik jest dobrze traktowany nie dlatego, że tak nakazuje kodeks, ale dlatego, że szanuje się tutaj ludzi, dba o ich samopoczucie i rozwój.

Ola

Highly recommend! Zdecydowanie polecam pracę w MPC! Dobre warunki, pomocni współpracownicy i wspaniała atmosfera! Jednocześnie ciekawe projekty i wiele możliwości rozwoju.

CA

Jest bardzo dobrze, lepiej niż można by się było spodziewać. Udało mi się dostać pracę w momencie, w którym wiele osób zastanawiało się czy w ogóle utrzyma swoje stanowisko. Świetni ludzie, jasne zasady. Szef, który zna granicę pomiędzy profesjonalizmem a "luzem" -zdecydowanie nie taki, którego trzeba się bać :p . Firma ciągle się zmienia - na korzyść pracowników, i na korzyść klientów. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi, zawsze można się do kogoś zwrócić o pomoc. + Częste ewaluacje + Jasne zasady + Wybitne wdrożenie (dobra dokumentacja + jasno wyjaśnione do kogo się zwrócić z danym problemem) + młody i dynamiczny zespół (ale tak na prawdę, nie tylko w ofercie ????) + swobodne godziny pracy + możliwość pracy zdalnej w trakcie pandemii + wiele szkoleń + dostęp do kursów Mam nadzieję, że pomimo szybkiego rozrastania się firmy, jej ciepło i pro-ludzkie podejście się nie zmieni :)

CA Skryba

Gorąco polecam prace w MPC. Pomimo wszelkich wyzwań, które pojawiają się na naszej drodze to zawsze mam uczucie, ze możemy na kimś polegać. Grono pracowników to nie liderzy pierwszego, drugiego, czwartego, osiemnastego... stopnia z którymi nie mógłbyś napić się kawy i pogadać o wszystkim. Wszyscy juz wspominaja zreszta o rewelacyjnej atmosferze, elastycznych godzinach, ciaglym rozwoju i fakcie, ze wtedy kiedy podczas najciezszych chwil epidemii wirusa w Polsce wiele firm zachowywalo sie nie fair dopuszczajac sie masowych zwolnien MPC zatrudnialo i pozwalalo na 100% prace zdalna bez jakichkolwiek problemow ! To dzieki tym czynnika osobiscie uwazam, ze jest to firma pod wieloma wzgledami marzeń. Tak idealna, że aż się chce jej kibicować i posiedzieć dłużej w pracy.

Tomasz

W MPC "praca w młodym, dynamicznym zespole" to sama prawda! Fajni ludzie, luźna atmosfera. Daleko tutaj do poczucia, że pracujesz w typowym korpo. Przychodząc do pracy serio masz wrażenie, że spotykasz się z dobrymi znajomymi, aby robić ciekawe rzeczy. :) Od początku masz pełne wsparcie zarówno team-lidera jak i innych pracowników. Jak masz z czymś problem albo jakieś wątpliwości to zostają one rozwiązane od razu. Z szefem możesz pogadać kiedy odczuwasz taką potrzebę - drzwi jego biura nie są zamknięte na pracowników. Designerskie biuro, dobra kawa, świetna lokalizacja blisko centrum Katowic. Ciekawe benefity (w tym $ na rozwój i szkolenia). A! i najważniejsze - wypłata ZAWSZE na czas! Gorąco polecam pracę w MPC!

Stefan

Bardzo chętnie polecę pracę w MPC, ponadprzeciętna atmosfera, świetni ludzie, elastyczne godziny pracy i wyjątkowe podejście do pracownika.

Czy w obrębie jednego działu w MPC Jakub Gaj są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Weronika

Prawie wszyscy nasi liderzy zostali wyłonieni spośród pracowników. :)

K

MPC tworzą świetni ludzie ze świetnymi pomysłami, które nigdy się nie marnują i zostają wysłuchane! Dzięki czemu firma szybko się rozwija - w dobrym kierunku ;)

Kartofel

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. Bardzo dobra atmosfera, mądry management, super warunki w biurze :) Dniówki mijają przyjemnie, pracuje się bezstresowo - to zasługa dobrych team-leader'ów. Zarówno na staż jak i na dłuższą współpracę - warto spróbować sił w rekrutacji.

Jak się pracuje z ludźmi z MPC Jakub Gaj?

Weronika

Poniżej jest całe mnóstwo odpowiedzi na to pytanie :)

Z dużym przekonaniem jestem w stanie polecić tą firmę, z początku może się wydawać, że to jest jakieś kolejne korpo z Januszem biznesu, ale nic z tych rzeczy. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera zachęcająca do przychodzenia do pracy, projekty są interesujące, dostępny jest budżet na szkolenia, dostęp do szerokiej gamy kursów oraz firmowa biblioteczka, częste możliwości integracji z resztą zespołu. Polecam :)

M

Pracuję od roku i nie spodziewałem się, że tak dobrze będzie się pracowało w tej firmie. Szef zawsze otwarty na dialog, dobre możliwości rozwoju, w ramach budżetu firmy dostępne są szkolenia, fajne projekty, atmosfera w pracy bardzo fajna - gorzej dla introwertyków raczej bo wszyscy są z reguły otwarci i lubią pogadać, ale da się przeżyć ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MPC Jakub Gaj - Katowice

• Jak się pracuje w MPC Jakub Gaj?

Zobacz opinie na temat firmy MPC Jakub Gaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPC Jakub Gaj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPC Jakub Gaj