Opinie o MPC Jakub Gaj w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MPC Jakub Gaj. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MPC Jakub Gaj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPC Jakub Gaj w Katowice

Khajiit

Firma bardzo dynamicznie się rozwija. Podchodzi do tematów profesjonalnie tym samym ucząc innych pracy w zespole jak i komunikacji, odpowiedzialności oraz dobrych praktyk zarówno pracy jak i programowania. Daje ogromne pole do samorozwoju a staranie się i niejako dbanie o Ciebie sprawia, że sam chcesz więcej się zaangażować w tą społeczność i projekty nad którym pracujesz. Wiadomo, że w każdym zespole będą się zdarzać różnego rodzaje dyskursy, ale mimo to, to właśnie ludzie w tej firmie są jej najlepszą częścią. Bycie sobą jest tutaj szanowane. Osoby zarządzające podejmują decyzję na podstawie rozeznania tematów jak i – tak naprawdę mówiąc – zaufania innym, ale wciąż mając nad wszystkim wizję, perspektywę oraz cel, do którego dążą – słowem mają „łeb na karku”. Firma jest bardzo ukierunkowana na budowanie zespołu i integrację a w tym wszystkim wciąż trzymając wysoki standard w podejściu do podejmowanych zleceń. Słowo zaufanie tudzież poleganie nie jest tutaj obce. Określenie „anty-korporacja” idealnie oddaje klimat oraz podejście do pracowników.

Pracuś

Tutaj hasło "praca w młodym, dynamiczmym zespole" to prawda :) Fajna, luźna atmosfera - miejsce idealne dla tych, którzy unikają bezdusznych korpo.

Kuba

Firma cały czas się rozwija i uczy, nie wiem jak było parę lat temu ale z perspektywy ostatniego pół roku sporo się nauczyli, feedback dostaje się bardzo szybko a CEO i CTO mają łeb na karku. Nie ma problemu z pracą zdalną, gidzony pracy można sobie dostosować. Dodatkowo niedługo kończą remont nowego biura. Ja bym polecił bo organizacja znajduje się w fajnym miejscu i można sporo osiągnąć jeśli ma się zapał i dobre pomysły :)

Znawca tematu
@Kuba

Jak jednoosobowa działalność może mieć CTO i CEO ??

Confused69
@Znawca tematu

Dodatkowo jest też Prezes! Czy ktoś kompetentny może mi to wyjaśnić?

Kuba
@Znawca tematu

"Znawco Tematu", Forma działalności nie wpływa na możliwość podejmowania współpracy/zatrudniania pracowników

Świetna atmosfera, zespół. Bardzo duże możliwości rozwoju, wszyscy są bardzo pomocni. W razie potrzeby można liczyć na ludzi, co jest ogromnym plusem ;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MPC Jakub Gaj? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Wojtas KFD.pl

"Best job I ever had" Tak na serio to najwazniejsze z kim się pracuje, a zespół jest przedni. Jak ktoś chce się rozwijać a nie bawić w koropo gamę of thrones to polecam.

Firma zdecydowanie wyróżnia się na rynku pracy bogatą ofertą benefitow, podejściem zarówno do klientów jak i pracowników. Warunki pracy są przyjazne. Nie odczujesz, że pracujesz.

Mała Mi

Nie sądziłam, że uda mi się znaleźć firmę marzeń. Panuje tu cudowna atmosfera w młodym dynamicznym teamie, mamy super Szefa kumpla z którym można o wszystkim pogadać. Niczego nam tu nie brakuje, możliwości rozwoju, nowe sprzęty, świeżo wyremontowane biuro i cudowne psiaki przytulaki! Znajomi pytają "to są takie firmy w Polsce?" - tak, są ;)

Żelipapą

Świetna atmosfera, sympatyczni i otwarci ludzie, elastyczne godziny pracy (co jest dużym plusem dla posiadaczy większej rodziny), ciekawe projekty, sporo benefitów, budżet szkoleniowy, do tego piękne nowe biuro i psiak do pieszczenia w przerwie między obowiązkami. Bardzo polecam! :)

JR

Firma oferuje bardzo duże możliwości rozwoju praktycznych umiejętności zawodowych, niemalże co chwilę są organizowane wszelkiego rodzaju szkolenia, dzięki czemu pracownicy wraz z firmą rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Świetna atmosfera oraz ergonomiczne warunki pracy. Polecam!

Maciek

Firma ma otwarte podejście do ludzi, zostałem zatrudniony jako junior na stanowisku w pełni zdalnym. Atmosfera jest luźna i przyjazna. Dostaję ciekawe zadania, przy których mogę się rozwijać ale nie są przytłaczające, a bardziej doświadczeni koledzy mi pomagają. Dostaję dużo pozytywnego feedbacku, co zawsze jest przyjemne i motywujące. Za mną pierwsza ciekawa impreza integracyjna :D Za możliwość pracy z wami mogę tylko podziękować :)

Mordotronix

Świetna atmosfera, elastyczne godziny pracy, polecam!

Polecam firmę MPC każdemu, w szczególności osobą zrażonych do korporacji i dużych firm. Panuje tutaj luźna atmosfera, jest dużo pozytywnych młodych ludzi. Benefity przyzwoite, a projekty bardzo ciekawe i dające możliwości rozwoju. Polecam

CRM ziomal

Dzień dobry. Cieszę się, że mogę pracować w firmie, która stawia na rozwój oraz współpracę. W biurze panuje bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy tworzą zgrany team.

Yoda

Firma mocno się rozwija, możliwa praca przy różnych projektach i w różnych zespołach co bardzo przyspiesza rozwój i zdobywanie wiedzy.

Waldemar

Pracowałem do tej pory w kilku miejscach i jest to pierwsze, w którym pracownik jest na tak wysokim miejscu. Polecam i zapraszam do zespołu!

Sherman

Ciekawe projekty, super atmosfera. Polecam

Zatrudniona

Świetna atmosfera, przełożeni bardzo, mili, wyrozumiali. Elastyczne godziny pracy (można ominąć korki! ;) Załatwianie spraw urzędowych i lekarzy nie wymaga brać dnia wolnego bo można wziąć dzień zdalny, lub przyjść na później do pracy. Bezstresowo, wszystkim zależy aby produkt nad którym pracujemy wyszedł jak najlepiej i wkładamy w niego całe serce

MW

Dojrzałe podejście do pracowników, duże możliwości rozwoju, ciekawe projekty i świetna lokalizacja blisko centrum Katowic w dopiero co wyremontowanym biurze.

Firma bardzo pozytywnie nastawiona na rozwój pracowników. Mnóstwo udogodnień i dodatków. Podejście przełożonych pozwala na efektywną pracę bez nadmiaru stresu. Odstresowanie w formie krążących po biurze czworonogich przyjaciół rządzi!

xXxPrOgRaMiStA420xXx

Super firma, w której jest fajna atmosfera i mili ludzie. Dzięki projektom w firmie udało mi się rozwinąć moje umiejętności oraz zdobyć nowe kompetencje. Możliwa praca zdalna i w różnych godzinach pracy, co bardzo pomaga w elastycznym trybie życia. Płace też są godne co do oczekiwanych umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o MPC Jakub Gaj - Katowice

• Jak się pracuje w MPC Jakub Gaj?

Zobacz opinie na temat firmy MPC Jakub Gaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPC Jakub Gaj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPC Jakub Gaj