Opinie o Auto-Zięba Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Zięba Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Zięba Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Zięba Sp. z o.o. w Katowice

Małgorzata Nowy wpis

Auto Zięba szuka teraz specjalistów ds. sprzedaży produktu finansowego i ubezpieczeniowego oraz konsultantów ds. sprzedaży samochodów. Na to drugie stanowisko trzeba mieć min. 2 lata doświadczenia, a wykształcenie wystarczy średnie, praca przez system CRM. Pytanie, co oni rozumieją przez ''atrakcyjne warunki zatrudnienia''? Pracujecie u tego dealera i podpowiecie kobiecie? :)

Robert Nowy wpis
Kandydat
@Małgorzata

Marne 2000 netto chociaż tak na prawdę to 1600 netto. I tak zdziwiona mina jak mówisz że taka kasa to była ok 10 lat temu.

Weronika

Czy ktoś z Was pracuje na stanowisku Dealera w Auto-Zięba? Tak z ciekawości, ile można miesięcznie zarobić? czy w grę wchodzą jakieś comiesięczne premie?

Boby Nowy wpis
@Weronika

dealera ??? Czego ?

Agnieszka Nowy wpis
@Boby

Samochodów chyba? A jak nie to co tam się robi?

Jacek

Mam wiedzę co się tam wyrabia na przykład z nowymi autami jak są maskowanie niedoskonałości lakiernicze uszkodzenia,podmiany drzwi,maski itp w nowych autach a klient nic nie wie jak kupuje,auta tak esumie już są zniszczone przed zakupem co do serwisu o niewiem czy mechanicy znają się na rzeczy ,ceny wygurowane,nie polecam tam zakupów.

Przemek.J.
@Jacek

Nie ma to jak doradca serwisowy Marcin.O,przyjeżdża klient sprawnym samochodem a wyjeżdża zepsutym.Nie dość ze chłop nie zupełnie pojęcia jakiegokolwiek o mechanice samoch to jeszcze próbuje bezczelnie wciskać bzdury klientą.Mianowicie przyjechałem megan na przegląd i przy przebiegu 20 tys km stwierdził ze się sypie skrzynia wiec będą naprawiać na gwarancji ale za sprzęgło to już będę musiał sam zapłacić,więc myśle,Ok działajcie.Prawie dwa tyg naprawiali!Odebralem samochód pojechałem do serwisu Pietrzak i co się okazało ze skrzynia w ogóle nie była wyjmowana.Sprawy oczywiście tak nie zostawię.Zwykle naciągactwo klienta i Renault Polska.Nie polecam zdecydowanie tego pseudo fachowca serwisanta!!!

Czesław
@Przemek.J.

Nie jesteś zadowolony z tego fachowca i oczywiście masz do tego prawo. Nie mniej jednak chciałbym w tym właśnie momencie ustalić za Twoim pośrednictwem, jak to w ogóle się stało, że oddałeś auto akurat do firmy Auto-Zięba? Co na to konkretnie wpłynęło? Daj mi proszę znać bo potrzebuję to ustalić, aby wiedzieć z jakiego źródła o nim w ogóle usłyszałeś. Z góry dzięki.

Przemek.J
@Czesław

Czesław nie Twoja sprawa chłopcze.Zapytaj Pana M.O.On Ci najlepiej wytłumaczy.Spotykaliśmy się razem i był moim partnerem po prostu był moim chłopakiem.Kocham go nadal.Zrób wszystko żeby do mnie wrócił

Dawid

Jaka jest specyfika firmy? Polecacie ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auto-Zięba Sp. z o.o. na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży Samochodów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Prezes Zarządu Spółki
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
Cromo-Stal Sp. z o.o.
(6 opinii)
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Katowice
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert

Czy są jakieś zmiany w Auto-Zięba Sp. z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

max

Jestem klientem tej firmy. Ile razy się pojawię zawsze jest miło i sympatycznie.Pracownicy uśmiechnięci więc chyba dobrze im tam. Zawsze pozytywnie wypowiadają się o przełożonych

Marii

Teraz też dali ogłoszenie.Brak info o nich .Czy to dobrze ,czy to źle że nikt się nie wypowiada na ich temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Zięba Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Zięba Sp. z o.o.