Auto-Zięba Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Auto-Zięba Sp. z o.o.

Jacek

Mam wiedzę co się tam wyrabia na przykład z nowymi autami jak są maskowanie niedoskonałości lakiernicze uszkodzenia,podmiany drzwi,maski itp w nowych autach a klient nic nie wie jak kupuje,auta tak esumie już są zniszczone przed zakupem co do serwisu o niewiem czy mechanicy znają się na rzeczy ,ceny wygurowane,nie polecam tam zakupów.

max

Jestem klientem tej firmy. Ile razy się pojawię zawsze jest miło i sympatycznie.Pracownicy uśmiechnięci więc chyba dobrze im tam. Zawsze pozytywnie wypowiadają się o przełożonych

Marii

Teraz też dali ogłoszenie.Brak info o nich .Czy to dobrze ,czy to źle że nikt się nie wypowiada na ich temat.

Zostaw opinię o Auto-Zięba Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Zięba Sp. z o.o.