Bamarko Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Bamarko Sp. z o.o.

mp

Firma rzetelna, oraz płaca oczywiscie na czas, pracując przez 2 lata nie było problemu, księgowe spoko babki, kadra pracowników na poziomie, dyrektor trochę buc ale nie najgorszej, z ręką na sercu polecam Bamarko

yes

Zawsze warto się załapać, ale czy wypłata jest o czasie?

sylwek

Nie mam pojęcia czy wraz ze zmiana właściciela zmieniła się solidność i jakość bo moja historia a raczej moich felg pokazuje tylko bardzo ciemną stronę tej firmy a teraz jeszcze za zniszczenie felgi żądacie 50 zł. ŻENADA (usunięte przez administratora)- BYŁY KLIJENT

sylwek

zostawiam opony wraz z felgami w serwisie i za każdym razem felgi sa w coraz bardziej opłakanym stanie teraz zmieniłem w serwisie na zimowe opony wraz z alufelgi i co !!!!!!!!! tragedia sa tak uświnione ze żadna myjnia im nie daje rady . Wcześniej zostawiłem orginalne alufelgi lakierowane to okazał si uszkodzony lakier i to od wewnętrznej strony felgi MASAKRA !!!!! Wiem już jedno ostatni raz w salonie Dąrowscy w Bytomiu będę tylko odebrać swe kola letnie jeśli jeszcze bardziej jch nie uszkodza

Zostaw opinię o Bamarko Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bamarko Sp. z o.o.