Opinie o Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j. w Bielsko-Biała

covid Nowy wpis
Były pracownik

No i po ptokach. Padł biznes w Bytomiu. Oczywiście nie padł ,ale w związku z dynamicznym rozwojem, mając na względzie dbałość o naszych klientów i jak największą jakość usług, został przeniesiony do Katowic. : )

covit Nowy wpis
Były pracownik

Z byłych pracowników już chyba nikogo nie ma. W Katowicach jest za to dwóch szefów ( jeden z Bytomia) i jeden doradca serwisowy. Dziwne rzeczy się dzieją.

Karol
Inne

Omijać szerokim łukiem jeśli chcecie stracić pieniądze i zdrowie. Z zewnątrz wygląda jak profesjonalne ASO ale niestety obsługa klienta, rzetelność, uczciwość nie jest znana w tym pseudo serwisie....jakim cudem jeszcze im nie cofnięto uprawnień jako autoryzowany serwis to jest zagadką...ale mam nadzieję, że ktoś w Fiacie się obudzi i zaczyna do nich docierać autentyczne opinie klientów, którzy zostali przez nich oszukani...

Bardzo niezadowoly klient
Inne
@Karol

Jestem tak strasznie zdenerwowany serwis bo kupilem samochod w tamtym rokui już jestem 5 raz na serwisie nie da się tego słuchać ze trzeba robić do skutku aż usterka ustąpi ale proszę kupijem nowe auto to jest nadzieją ze kilka ładnych lat pojeździ a serwis jest od tego że w momencie to znajdzie i części zamówi a nie ze rozebrali pol silnika i ubrudzili go tsk strasznie jakby miał z 10 lat nie wspominając tego że do odbioru samochodu nie wyczyścili

Bożena Nowy wpis
Inne
@Bardzo niezadowoly klient

Ok, ale rozebrali, pobrudzili, naprawili, w brzydkim stanie oddali ale wszystko działa już jak należy?

covit Nowy wpis
Pracownik
@Bożena

Wygląda na to , że nie. Będą dalej wymieniać aż trafią , albo aż skończy się gwarancja i klient sobie pójdzie.

Przemysław
Inne

Widzę tu w komentarzach że zarobki mechaników to maksymalnie 3000 zł, ale ktoś powie czy na umowie o pracę czy na zleceniu?

Teresa
Inne

Widzę kilka opinii i po przeczytaniu ich zastanawia mnie, dlaczego firma tak szybko zmienia pracowników i jakie są realne zarobki, które powodują to, że pracownicy rezygnują ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(451 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w Fiat Partner panuje luźna atmosfera?

Ot to
 Problem
@Pytanie

Praca na max pół roku-po tym ci podziękują,albo sam odejdziesz ze względu na zarobki,i historia się powtarza-szukają następnego "fascynata" włoskiej i amerykańskiej motoryzacji-do pracy,za zarobki -jak to określają"przekonasz się sam"

partner
@Ot to

płacimy dobrze ale za wiedzę, fachowość i szybkość.

Były pracownik
@partner

To znaczy ile? Bo wypłaty stanęły na roku 2010. Krótka piłka: Dział części: 2300-2500 - to za tyle można wyżyć? Mechanicy: do 3000 Czekaj, czekaj, jak to było za naszych czasów? Płaca minimalna była chyba 1400 czy 1500 brutto, a na umie 800 brutto + premia od przerobu. Dobrą robotę dostawały tylko pupliki mistrza hali To co wy płacicie, to nie są pieniądze. Trzymacie 2-3 fachowców, a reszta to totalna zbieranina. Darku, nie kompromituj się. Nie znam osoby, która by stamtąd nie odeszła i nie była zadowolona. Poza tym policz, ile osób pracuje w tej Waszej ostoi dobrobytu dłużej niż 5 lat. To są właśnie ci fachowcy, reszta przychodzi, (usunięte przez administratora)

Arsen
Pracownik
@partner

Tylko za szybkość

mancia
Pracownik
@partner

Komuś się coś pomylilo.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j.?

covit
@Pytanie

Jeśli masz pracę lepiej przy niej pozostań. Jeśli nie , można spróbować .

ojciec dyrektor
Pracownik
@Pytanie

płąca za wyniki - to jest ok jak masz wyniki. proste

covit
Pracownik
@ojciec dyrektor

To fakt , to dość specyficzna praca w której jedynym celem są wyniki.

Przemysław
Inne
@covit

Czy osoby, które są silnie nastawione na osiąganie wyników mogą odnaleźć się w firmie Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka? Czy wynagrodzenia są adekwatne do wkładu, który pracownik wnosi do zespołu? Poinformuj mnie, proszę.

bob dylan
Pracownik
@Przemysław

płącą za wyniki - to jest ok, bardzo ok, ... jak masz wyniki. proste nie znasz się na mechanice - nie dostajesz samochodów do naprawy, nie masz wyników.

VeniVidiVici
Były pracownik
@Pytanie

Pytanie na jaki dzial Mechanik 2400 2700 nieliczni mają wiecej Serwisant 2900/3400/3900 Dzial części 2500/2700 Salon ok 3000 i flotowiec 6000/8000 Szkody 2200/2700 najczęściej ta niższa suma. Kierownicy 1500 dodatku Dostaniesz dziwaczna umowę i prowizje lub procent gdzie jeśli stanie ruch dostaniesz 500zl wypłaty. Pracodawca zapomniał że to zadowolony pracownik rozwija firmę i to dzięki nim zdobywa renomę a klienci chętnie wracają.

Arsen
Pracownik
@bob dylan

Możesz się znać na mechanice a dostaniesz mało zleceń albo takie co ich nikt nie chce . Wynik do przewidzenia

mancia
Pracownik
@Arsen

Masz rację ta firma to sekta.

Ot to

Dobre zarobki,to przysłowiowa "marchewka"na "Nowego łatwowiernego" pracownika. Firma,ma wypracowywać duże przychody(taki jest cel) ,a nie- płacić dobrze pracownikom. ROTACJA-jedno z narzędzi ,do generowania jeszcze większych zysków,kosztem niskiego wynagrodzenia. SCHEMAT DZIAŁANIA ROTACJI: "Nowy łatwowierny"zatrudniając się, i pracując,za "miskę ryżu" próbuje,dogonić obiecaną "marchewkę"czyli,dobre- obiecane zarobki. Wyznaczone nierealne cele do zrealizowania( czyt.przerób,zaangażowanie etc...)żeby dostać "marchewkę" jest nie osiągalny,pomimo starań. SKUTEK: "Nowy łatwowierny"daje za wygraną,i odchodzi... zostawia ,wypracowany ciężka pracą zysk dla firmy/szefa. CIĄG DALSZY: "Marchewka" jest przekazywana,następnemu!!! REASUMUJĄC: PRACA,NIE PRZEZNACZONA ,dla osób,oczekujących STABILIZACJI,wierzących w zapewnienia,o dłuższej współpracy,za którą utrzymają rodzinę, i"rozwiną skrzydła"!!! Opinia zgodna z przedmówcami PS. Czy jest ,już zatrudniona ,w firmie ,pomoc ,zza wschodniej granicy,której oczekiwania fiansowe,są zgodne,z oczekiwaniem firmy???

Kerad
Pracownik
@Ot to

Niestety ci wschodni mają większe oczekiwania finansowe .Czasy się zmieniły

Ja

Miśki, Szczęściarze i Farciarze mam wrażenie, że pracowaliście u nas dzień z nocą i z własnego lenistwa umowa z wami nie została przedłużona więc wylewacie swoje żale na portalach. Ja pracuję tu 8 lat i robię wielkie oczy jak to czytam bo chyba nie piszecie o Fiat Partner.

1
pracowałem 5 lat
@Ja

Pracowałem u was 5 lat, obiecywaliście, że już prawie, już niedługo będzie dobrze. To 5 lat to czas stracony i żałuję, że w ogóle się u was zjawiłem. A miśki, szczęściarze i farciarze mają rację. (usunięte przez administratora)

Arsen
Pracownik
 Pytanie
@Ja

Może jesteś zatrudniony od 8 -u lat !! a czy pracujesz ?? raczej nie Gdybyś pracował za te uposażenie które firma oferuje zwolniłbyś się (chyba że jesteś np flotowcem obsługującym sprzedaż)

mancia
Pracownik
@pracowałem 5 lat

Masz rację a najgorsze są manipulacje bokowców i kierownictwa./zarobkowe/

normalny człowiek

jak sie czyta takie pierdoły jak napisał szczęściarz to sie słabo robi. Szczęsciarz pewnie wylecial z roboty . Pracowalem tam przez 3 lata, jest jak w takich firmach wszedzie. jak jestes ok to sa do ciebie tez ok, da sie zarobić.

Kris
@normalny człowiek

Z zarobkami,to ,cię poniosło!!! Szczęsciarz nie wyleciał!!! Sam odszedł!! Jak zobaczył,co się,tam dzieje!!! I co tam "można "a raczej "nie można" osiągnąć!!!

Bartosz
Inne
@Kris

Skoro nie zgadzasz się w kwestii zarobków, może mógłbyś napisać na jakim według Ciebie są poziomie? Niedawno był poszukiwany pracownik na stanowisko doradca serwisowy, a pracodawca proponował atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Chętnie dowiem się co o tym myślisz.

Arsen
Pracownik
@normalny człowiek

Bardziej pasuje nienormalny .Chyba że ma niskie potrzeby życiowe. Ciekawe dlaczego pracował tylko 3 lata

mancia
Pracownik
@normalny człowiek

Długo się ok nie napracowałeś. No pewnie nie było ok.

obserwator
Były pracownik

Tak jak w ogłoszeniu -Włoski klimat----jest -Amerykański styl ---zależy -zarobki pisze od -4000-10000 zł powinno pisać koron czeskich pomnożonych x2 Jeśli pasuje zapraszamy Ps. Chyba że jesteś wybitnym pasjonatem włoskiej i amerykańskiej marki ,pomnóż x 3

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Fiat Partner na prywatną opiekę medyczną?

covit
@Pytanie

Można. Maseczki, rękawiczki musimy sobie kupować sami.

Arsen
Pracownik
@Pytanie

Jak sobie sam zapłacisz :)

Ot to

Dla myślących Skoro,co chwilę,pokazują,się ogłoszenia o pracę na portalach..... Świadczy to o tym,że dobrze ,tam raczej nie jest...

Hanna
Inne
@Ot to

@Ot to Mówiłeś tu wcześniej, że po sześciu miesiącach w Partner ludzie sami odchodzą, albo ich zwalniają. Jak było w Twoim przypadku? Na jaki okres otrzymuje się pierwszą umowę w tej firmie?

Witek
Inne

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i niestety zawsze znajdzie się ktoś chętny żeby trochę zaszkodzić!

1
Ot to
@Witek

Wklej linka,gdzie ta firma ,ma opinię dobrego pracodawcy??? Hmmm???

Czarek
Inne

Jeśli ktoś nie ma predyspozycji do takiej pracy w takiej firmie to z całą pewnością nie będzie się tu dobrze czuł.

Jacek z Dąbrowy Górniczej

Fiat Partner Katowice bardzo miła obsługa całego personelu zwłaszcza pan Piotr z którym załatwiałem sprawy związane z kupnem mojego Tipo. Polecam wszystkim ten salon . Następnym razem jak zdecyduje się na Fiata będzie to Fiat Partner . Dziękuję za miłą atmosferę i przyjazne podejście do klienta.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
szczesciarz

Szef ma ostre odpały każe coś robić a potem pyta czemu to robiłeś, zarobki - żałosne - sam proponuje najniższą krajową a reszte pod stołem, potem z czasem zapomina o tej "premii". Jeszcze zachowuje sie jakby się znał na samochodach :). Nie polecam stanowczo.

farciarz
@szczesciarz

Racja. Ten pracodawca to pomyłka na całej linii. Unikajcie. Co prawda płaca nie jest pod stołem, ale nie obrażając nikogo, lepiej pracować na kasie w Biedronce. Pieniądz większy, a i odpowiedzialność mniejsza. Połowa pracowników to nieudacznicy, którzy trzymają się tam tylko dlatego, że w normalnym serwisie by sobie nie poradzili. Płaca to marna podstawa, będąca ułamkiem najniższej krajowej, plus procent od przerobu, który ledwo wystarczy na przekroczenie najniższej krajowej. Najlepiej żebyś zostawał po godzinach, a o wynagrodzeniu za nadgodziny możesz zapomnieć - będziesz tylko dostawał lepsze roboty od mistrza hali. Szef obiecuje premie za wykonanie wymyślonego przez niego planu, a później premii szukaj jak wiatru w polu, bo zawsze znajdzie coś, do czego może się przyczepić i kara wynosi dokładnie tyle ile premia, więc się ciesz, że dostajesz tyle ile wypracowałeś a nie mniej. Omijajcie z daleka tę firmę. Szkoda czasu a zwłaszcza nerwów.

kiK

Polecam pracę w Firmie Fiat Partner. Świetna atmosfera pracy, dobre zarobki. Szef bardzo w porządku, pełna kultura i zrozumienie pracownika.

3
Misiek

W tym warsztacie jest wyzysk człowieka przez człowieka najlepiej by chcieli żeby pracować po 12h za marne 1200zl

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j. - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j.?

  Zobacz opinie na temat firmy Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j.
2/5 Na podstawie 12 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Królewska 17
  43-346 Bielsko-Biała
 • NIP: 5471906719 REGON: 72339308 KRS: 0000133448
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Partner Jarosław Pączyński Władysław Puczka sp.j.
Przejdź do nowych opinii