ZPIN Zasław

Zasław

Opinie o ZPIN Zasław

Aneta

To ważna informacja, że droga do kierowniczych stanowisk jest otwarta dla pracowników firmy. Ktoś z Was mógłby powiedzieć coś więcej o awansach wewnętrznych? Czy firma zapewnia również możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji? W swojej opinii wspominasz o nieładzie w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co konkretnie masz na myśli?

Sycylijski jebaka

Pracowalem w tej firmie 4 lata ta firma to jest jakis smieszny zart, kierownicy zrobieni z pracownikow. Totalny nie ład o zarobkach nie wspomne same matoły

Aneta

Pracujesz w ZPIN Zasław? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Jak wygląda praca na Twoim stanowisku? Czego mogą spodziewać się nowi pracownicy?

tolek

A nie można liczyc u nich na bepzosrednie zatrudnienie tylko trzeba szukac po agencjach pracy? Wiem, ze to jest uciazliwe i to slale przedłuzanie umowy, poza ty napisz z jakiej agencji korzystasz i czy opaca ci sie z nimi wspolpraca i czy są jakies szanse na przejscie?

rychu

sie mozna nadziać jak sie tak szuka z ulicy. Ja korzystałem z pomocy agencji headhunters i każda oferta byla poważna a pracodawcy ok.

Yyy333

Ciulu tu chodzi o opinię firmy A nie która przyczepka cie rajcuje

heniek
@Yyy333 16.12.2015 16:51
Ciulu tu chodzi o opinię firmy A nie która przyczepka cie rajcuje

bzdura

pronar

Przyczepy z PRONARU Są lepsze,wydajniejsze,tańsze,i o wiele ładniejsze.PRONAR ROBI najlepsze przyczepy na świecie.

pasek

???? Chyba nie pracowałeś/aś w tej firmie.... Wszytko to kłamstwo

takitam

Dzial marketingu postaral sie widze, by wszystkie krytyczne i niestety prawdziwe opinie na temat firm Trailis i Zaslaw zostaly usuniete. Prawda w oczy kole, wciaz znajduja sie naiwni ktorzy przyjmuja sie tam do pracy... Unikac jak zarazy!

holka

Hahah Zakład Poprawek i Napraw ZASŁAW, zapomnij o tym, że jest tam pięknie, fakt możesz sobie wyjść na fajkę kiedy chcesz, a tak to zapier...ol każdy czegoś chce jak dostaniesz 2200 brutto to wszystko, w zimie jak nie ma prezesów to nie ma ogrzewania i wszyscy marzną, szkolenia wyjazdy na targi szok przykładem może być wyjazd na targi do Hanoveru busikiem z Beskidusa( firma siostrzana) fotele z betonu a po targach wszyscy biegają jakby na maratonie byli i nic ci za ten wyjazd nie zapłaca, nawet na obiad nie dadzą tylko kiepskie kanapki przyszykowane z konserw przez koleżanki z handlowego i wiele innych atrakcji. A w nawiasie Zasław należy do Maspex Wadowice wiec kierują tą firmą ludzie od soczków a nie ci którzy znają się na technologii, poczytaj jakieś forum o Zasławiu to przejrzysz na oczy

ja

Nadgodziny do wybrania. Haha

Słowa kojarzące się z ZPIN Zaslaw (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... pozytywnie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..lekko stresujaca. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie znam aktualnych stawek Najbardziej podobało mi się w ZPIN Zaslaw:mozliwosc nadgodzin Najbardziej nie podobało mi się w ZPIN Zaslaw:slaby serwis maszyn

Zostaw opinię o ZPIN Zasław - Zasław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPIN Zasław